Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Δοκιμασε να βγαλεις την καρτα μνημης και μετα ξανα δες αν δουλευει η καμερα σου.

α) αν δουλευει, κανεις ενα φορματ την καρτα(θα χασεις οτι ειναι αποθηκευμενο σ'αυτην)και εισαι ενταξει.

β) αν δεν δουλεψει παμε παρακατω

 

2. Κανε φορματ(hard reset)το τηλεφωνο σου πατωντας "3" "*" "πρασινο πληκτρο κλησης" καθως ανοιγεις την συσκευη σου(θα χασεις, επαφες, σημειωσεις και οτι αλλο ειναι αποθηκευμενο στην μνημη του τηλεφωνου).

 

3 α)αν δουλευει τοτε γλιτωνεις την επισκεψη στην νοκια

β)αν δεν δουλευει(που δεν νομιζω) πηγαινε να κανεις μια αναβαθμιση

 

file PCMan eyxaristw gia tin prospatheia

1) Piga stin Nokia kai den to eixe ksanadei o upallilos... kai i fysiki antidrasi na kanei epanafora ergostasiakwn rythmisewn...eis mathn... den to afisa giati to xreiazomoun s/k to kinito..

2) Piga Germano se enan gamato texniko pou exoun edw sto pagrati kai mou eipe oti NAI to eixe ksanadei kai oti einai provlima tou logismikou kai itan na mou vgalei provlima sta symbian kai etyxe na mou to vgalei stin efarmogi ths cameras.. (pali de to afisa alla xarika pou toulaxiston kapoios iksere na me voithisei)

3) Eida to reply sou kai :

a/ evgala tin karta mnimis ekana restart den ksanadouleye i efarmogi

b/ekana format to anoiksa kai pali den doulepse i efarmogi tis cameras

 

OPOTE : IMARTON **** TIN GANTEMIA MOU den glitwsa tipota kai prepei na to afisw stin nokia gia 10-15 meres !!!!

ps: sto telos tha mou vgaloun aytoi oti ftaiw kai egw kai na deite pou tha gelame pali !!!!

ps2: MOLIS SIMERA EKLEISE MINA STA XERIA MOU TO KINITO

ps3: PEITE MOU ENA LOGO NA MIN TO FTIAKSW KAI TO DWSW GIA POULHMA AMESWS META kala ekana tosa xronia kai eimoun anti-nokia FAN :( ti katalava twra?

ps3: akouw protaseis gia alli syskeyi pou na min einai nokia (alla ti rwtaw mesa edw kai egw ? )

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά το 3230 είναι πρώτο νοκια που συναντώ με τόσα προβλήματα..

Χτες βράδυ πέρασα το Vista Theme και μου άλλαξε τις γραμματοσειρές με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δω καθόλου ελληνικα. Ούτε στις επαφές, ούτε στα μηνύματα, τπτ.

Σήμερα κ αφού διορθώνω το παραπάνω (Με fontremover και βάζοντας άλλη γραμματοσειρά) μου παρουσιάζονται τα παρακάτω:

Πάω να μπω στον τηλ. κατάλογο του τηλεφώνου κ τα μισά ονόματα δεν εμφανίζονται..

'Κατέβαινα' κάτω σκρολάροντας στη λίστα κ ήταν σαν να ήταν κενό το όνομα..

Κάνω επανεκκίνηση κ αφού περίμενα 1 σχεδόν λεπτό στο 'ΝΟΚΙΑ', βάζω το πιν κ μπαίνει κανονικά..

Όμως δεν λειτουργεί τίποτα.. Μπορώ να κάνω κλήση εισάγωντας τον αριθμό κ πατώντας κλήση, δέχομαι κλήση, αλλά όταν πάω να δω την αναπάντητη μου βγάζει 'Σφάλμα συστήματος'...

Κάνω επανεκκίνση , βγάζω μπαταρία κ τπτ..

Θα δοκιμάσω αργότερα να το συνδέσω με τον υπολογιστή κ να πάρω μπακ απ, αν κ χλωμό το βλέπω..

Πάλι προβλήματα το 3230 γμτ!!! :shoot:

 

P.S. Κοινώς...

Ειχες καποιες γραματοσειρες, εβαλες το Font remover το οποιο δεν ειναι μονο προγραμμα, μεσα σ'αυτη την εφαρμογη εχει καποιες γραμματοσειρες και ενεργοποιουνται αν τρεξεις το προγραμμα.

Οπότε τρεχεις ξανα το προγραμμα για να καθαρισει τελειως τις γραμματοσειρες.

Γιαυτο και την πρωτη φορα δεν εβλεπες τιποτα και οταν ετρεξες το προγραμμα εβλεπες τα μισα.

Δεν ξερω αν με καταλαβαινεις.

 

@rOUx καλο κουραγιο...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Τελικώς άνοιξε κανονικά.. Το συνεδεσα με το PC αλλά δεν κατάφερα να πάρω Backup :(. Τώρα δεν ανοίγει καν.. Είτε το ανοίγω με/χωρις sim/mmc 'κολλάει' στο ΝΟΚΙΑ κ μετά απο 2 περίπου λεπτά εμφανίζει φωτισμένη (άσπρη) οθόνη που δεν 'παίζει' τίποτα... :(
Link to comment
Share on other sites

Τελικώς άνοιξε κανονικά.. Το συνεδεσα με το PC αλλά δεν κατάφερα να πάρω Backup :(. Τώρα δεν ανοίγει καν.. Είτε το ανοίγω με/χωρις sim/mmc 'κολλάει' στο ΝΟΚΙΑ κ μετά απο 2 περίπου λεπτά εμφανίζει φωτισμένη (άσπρη) οθόνη που δεν 'παίζει' τίποτα... :(

Καντου και ενα φορματ...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μα εκεί θα καταλήξω απλά θέλω να πάρω ένα μπακαπ πρώτα.. Τουλάχιστον τα sms.. Αλλά με την καινουρια έκδοση του PC Suite δύσκολο το βλέπω... :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Κάπου είδα για safe mode αλλά για παλότερα μοντέλα με symbian.. Παίζει κάτι αντίστοιχο στο 3230?
Link to comment
Share on other sites

πως μετατρέπουμε ένα αρχείο jpg/gif σε mbm? Υπάρχει κάποια εφαρμογή? |(θέλω να κάνω κάτι πειράματα με μια εφαρμογή και το 3230..)
Link to comment
Share on other sites

πως μετατρέπουμε ένα αρχείο jpg/gif σε mbm? Υπάρχει κάποια εφαρμογή? |(θέλω να κάνω κάτι πειράματα με μια εφαρμογή και το 3230..)

mbm wizard-->iphone αφου κανεις τις φωτο *.bmp γιατι μονο τετοιες παιρνει.

 

@GiorgosH, ΔΕΝ φταιει το κινητο για τις γραμματοσειρες. για τα αλλα μπορει, αλλα οχι γι'αυτο :)

 

@rOUx, πηγες σε αλλο νοκια σοπ να ζητησεις απλως αναβαθμιση; χωρις να πεις το προβλημα. ευκαιρια ψαχνουν να πουν την εξυπναδα τους.

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω για παραπονα για καποιες λειτουργιες μετα την νεα αναβαθμιση.Επειδη αρκετες απο αυτες δεν τις χρησιμοποιω μια και δεν με ενδιαφερουν,απαντηση δεν εχω.

Ομως πιστευω οτι αν καποιος θα ηθελε να επιστρεψει σε ενα παλαιοτερο firmware,εχει δυσκολια στο να βρει εναν προθυμο υπαλληλο Alfa copy,ο οποιος θα πρεπει να διαγραψει απο το pc του την αναβαθμιση που εχει,να κατεβασει - εγκαταστησει μια παλαιοτερη και να δημιουργησει στην συσκευη μια νεκρη απο λογισμικο κατασταση, ωστε να μπορεσει να εγκαταστησει την παλια.Και μετα να ξανακανει την ιδια διαδικασια για να συνεχισει να εξυπηρετει την πελατεια του.

Αυτη η διαδικασια απαιτει χρονο και θεληση.Ο χρονος ομως ειναι χρημα και εξυπηρετηση για τα καταστηματα.

Για την μετονομασια νομισματος σε δραχμες,το μονο που εχω να πω ειναι οτι βαση σκεπτικου και λογισμικου,η δραχμη καταργηθηκε,οποτε δεν υπαρχει και για χρηση σαν ορολογια.Το ιδιο θα συμβει αν καποιο αλλο νομισμα καταργηθει και βγει μετα μια αλλη αναβαθμιση.

Παραπονα επισης διαβαζω για διαφορες εφαρμογες μη εγκεκριμενες απο την Νοκια.Ε,δεν φταιει η συσκευη `η το firmware.Απλα αυτα τα 2 καλυπτουν βασικες απαιτησεις βαση καποιου σκεπτικου.

Μηπως ειχαμε περισσοτερες επιλογες στα series 40 ?Κανενα συνεργειο δεν καλυπτει την ζημια που θα παθει το αυτοκινητο μας ,αν εμεις του παμε ανταλλακτικα που δεν πληρουν καποιες προδιαγραφες .Αυτος ομως (το συνεργειο)θα βαλει συμφωνα με την γνωση πειρα του και τα δεδομενα του κατασκευαστη,αυτα που πρεπει.Και τοτε ναι ,μπορουμε να ζητησουμε και τα ρεστα μας.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

@GiorgosH, ΔΕΝ φταιει το κινητο για τις γραμματοσειρες. για τα αλλα μπορει, αλλα οχι γι'αυτο :)

 

Φταίω εγώ που το 'σκαλίζω', το ξέρω.. Αλλά το ότι το κινητό είναι απο τα πιο μούφα μοντέλα τις Νοκια ισχύει..

Link to comment
Share on other sites

Για την μετονομασια νομισματος σε δραχμες,το μονο που εχω να πω ειναι οτι βαση σκεπτικου και λογισμικου,η δραχμη καταργηθηκε,οποτε δεν υπαρχει και για χρηση σαν ορολογια.Το ιδιο θα συμβει αν καποιο αλλο νομισμα καταργηθει και βγει μετα μια αλλη αναβαθμιση.

 

 

Δηλαδή, πόσο "έπιανε" σε χώρο η λειτουργία αυτή του converter???? Κάποια kilobytes, αν όχι απλώς κάποια bytes. Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι αν κάποια στιγμή η Μεγ. Βρετανία μπει στη Ευροζώνη, θα καταργηθεί με καινούργια αναβάθμιση η Λίρα Αγγλίας? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!

 

Έτσι κι αλλιώς, δεν νομίζω ότι δεν επιτρέπει την μετονομασία νομίσματος επειδή "αναγνωρίζει" ότι επιχειρώ να χρησιμοποιήσω κάποιο νόμισμα που έχει αποσυρθεί. Απλώς η μετονομασία νομίσματος έχει BUG. Αν δεν υποστηρίζονταν καθόλου, δε θα σε άφηνε εξ' αρχής να κάνεις τη μετονομασία. Και εξάλλου, όπως ανέφερα και στο πρώτο μου post για αυτό το θέμα, δεν υπάρχουν άλλα νομίσματα τα οποία υπάρχουν και χρησιμοποιούνται κανονικά, όπως η Λίρα Κύπρου. Ή μήπως καταργήθηκε κι αυτή και δεν το ξέρω????

 

ΕΠΟΜΕΝΩΣ: ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ BUG ΤΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ FIRMWARE. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΕΙΕΣ ΜΑΣ, ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΣΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟΝ CONVERTER, ΑΧΡΕΙΑΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΙ ΜΕΡΧΙ ΤΩΡΑ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ ΣΤΟ SERIES 60.

 

 

 

Παραπονα επισης διαβαζω για διαφορες εφαρμογες μη εγκεκριμενες απο την Νοκια.Ε,δεν φταιει η συσκευη `η το firmware.Απλα αυτα τα 2 καλυπτουν βασικες απαιτησεις βαση καποιου σκεπτικου.

Μηπως ειχαμε περισσοτερες επιλογες στα series 40 ?Κανενα συνεργειο δεν καλυπτει την ζημια που θα παθει το αυτοκινητο μας ,αν εμεις του παμε ανταλλακτικα που δεν πληρουν καποιες προδιαγραφες .Αυτος ομως (το συνεργειο)θα βαλει συμφωνα με την γνωση πειρα του και τα δεδομενα του κατασκευαστη,αυτα που πρεπει.Και τοτε ναι ,μπορουμε να ζητησουμε και τα ρεστα μας.

 

 

Δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα φίλε μου. Δεν αντιμετωπίζεις το hardware (π.χ. όπως τα ανταλλακτικά του αυτοκινήτου που αναφέρεις) ίσα κι όμοια με το software (π.χ. η εγκατάσταση "αξιόπιστων" εφαρμογών κατά τη Nokia). Είναι σαν να μου λες ότι πήρα ένα smartphone με ΑΝΟΙΧΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ (γι' αυτό το λόγο ακριβώς το πήρα εξάλλου) και δεν μπορώ να εγκαταστήσω καινούργιες εφαρμογές, παρά μόνο αυτές που ανήκουν σε εταιρείες που τα "έχωσαν" στη Nokia και επομένως εκείνη έχει συμφέρον να προμοτάρει μόνο αυτές. Αλλοίμονο αν εγκαθιστούσαμε σε μια τέτοια συσκευή μόνο τις 10-15 "εγκεκριμένες" από τη μαμά Nokia εφαρμογές. Το ίδιο φυσικά ισχύει και για τα άλλα smartphones, PPCs και PDAs.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!Exo ena provlimataki me to 3230 mou!De mporo na vro kapoia ir remote efarmogi pou na douleuei!Ena pou sigoura douleuei se 6600 anoigei deixnei na douleuei kanonika alla den yparxei antidrasi apo tin TV!Kserete tipota pou mporo na kano?thnx

Be best and f@ck the rest..

 

http://www.dzygn.com/forums/images/avatars/animated/lsvader.gif

 

http://www.thewushucentre.com/characters/anjin.gif

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!Exo ena provlimataki me to 3230 mou!De mporo na vro kapoia ir remote efarmogi pou na douleuei!Ena pou sigoura douleuei se 6600 anoigei deixnei na douleuei kanonika alla den yparxei antidrasi apo tin TV!Kserete tipota pou mporo na kano?thnx

Δεν πιανει σε ολες τις τηλεορασεις. Ακομη και αν ειναι της ιδιας μαρκας. Πχ εχουμε 2 sony 14'' και 29''. Στην μικρη πιανουν οσες εκδοσεις εχω δοκιμασει. Στην wega επιασε μονο το ir remote εκδοση 1.71. Παντως σιγουρα δουλευει το total ir remote 1.42 εως 1.46. Απο κει και περα οποιαδηποτε αλλη εκδοση δεν δουλευει.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,θα ηθελα να πω και εγω την γνωμη μου οσον αφορα το 3230 γιατι απηύδησα διαβαζοντας καποια ποστ παραπανω!:!:

 

Κατάρχας,το κινητο δεν μπορεις να το κατηγορεις(δεν αναφερομαι σε κανεναν συγκεκριμενα) λεγοντας πραγματα οπως:"κολλαει","κανει 3 ωρες να ανοιξει μια εικονα",κανει 19.000 δευτερολεπτα να τραβηξει μια φωτο"κτλ.!Το κινητακι αυτο,ειναι λογικο να σερνεται αν ο καθε ενας μας(βαζω και τον εαυτο μου μεσα) το εχει φορτωσει με 50 χιλιαδες εφαρμογες, πολλες απο τις οποιες εχουν autostart και λειτουργουν "υποχθονίως".Μην ξεχναμε εχει 16mb ram και 126Mhz cpu.:O

Επισης,ειναι αδιανοητο να το κατηγορεις για την αναπαραγωγη διαφορων αρχειων ηχου.Δεν ειναι οτι χειροτερο υφισταται, και πανω απ'ολα δεν σχεδιαστηκε αρχικα με κυριο σκοπο αυτην την λειτουργια.Αν ηθελες κρυσταλιννο ηχο ας προτιμουσες το n70,το w800i το d600 ktl!

 

Κακα τα ψεμματα,πιστευω ολοι μας το αγορασαμε ως μια φτηνη symbian συσκευη η οποια οταν πρωτοβγηκε στοιχηζε 350e.Τωρα πλεον κανει με το ζορι 300.

 

Προσωπικα,θεωρω πως το κινητο ειναι απιστευτο γαι την κατηγορια του(τιμη,δυνατοτητες,συγκριτηκα με αλλα symbian os.7)και ηταν η καλυτερη αγορα που μπορουσα να κανω με 340e τον Ιουνιο που μας περασε.Μεχρι τωρα εχει φαει 3 παρα πολυ γερες σαβουρες σε ασφαλτο,χαλικι και πλακακι και αμετρητες πιο ηπιες, και σας πληροφορω πως λειτουργει ρολο'ι'.

Οποτε καταληγουμε στο συμπερασμα:Leave the 3230 down slowly!

 

Αυτα,sorry αν κουρασα και επισης sorry για το offtopic.

Bonne nuit madammes et monsieurs!

A bientot!

 

Ps:καλη χρονια!

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο orone. Εξάλλου, το 3230 αυτή τη στιγμή είναι η φθηνότερη πρόταση της Nokia στις Series 60 Symbian συσκευές στην Ελλάδα και κάθε άλλο παρά "budget" πρόταση είναι. Υπάρχουν συσκευές της εταιρίας που δεν έχουν ραδιόφωνο (σημαντικό για μένα) ή υπέρυθρες (no irDA no irRemote I'm afraid!!!).

 

Εν ολίγοις: Για την τιμή του προσφέρει πάρα πολλά.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε η ΝΟΚΙΑ να προσφέρει υποστήριξη όπως προσφέρει και για τις υπόλοιπες συσκευές της. Και δεν μιλάω για την AlphaCopy που όλοι ξέρουμε τι ρόλο βαράει αλλά για τη μαμά νόκια σε θέματα firmware γιατί το τηλέφωνο, βάση των στάνταρτς που ο καθένας έχει θέσει για τα ΝΟΚΙΑ, είναι πολύ χαμηλά απο το μέσο όρο των τηλεφώνων της εταιρείας.. Για απόδοση κ αξιοπιστία μιλάω κ πάντα με το δικό μου σκεπτικό κ τις δικές μου εμπειρίες.. Και μην ξεχνάμε πως κι αυτό είναι ένα 'προιόν' κ στα 8/10 πλέον προιόντα υπάρχουν Π Α Ρ Τ Ι Δ Ε Σ!

Αυτά από μένα.. Δεν θα μαλώσουμε κι όλας για ένα κινητάκι ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μαλώσουμε κι όλας για ένα κινητάκι ;)

 

Αυτο ελειπε,να μαλωσουμε για ενα κινητο!:lol:

Δεν αξιζει να χαλαμε τις καρδιες μας για ασημαντα πραγματα.

Καλυτερα να το σπασω.:O

Οσον αφορα τα λαθακια του firmware θα συμφωνησω μαζι σου.

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

το κινητο ηταν τοσο φτηνο ακριβως για τα αμετρητα προβληματα που εχει.. οι μισες εφαρμογες δεν λειτουργουν, το ιδιο και τα παιχνιδια. χαλια ηχος, οχι δονηση σε παιχνιδια και στο αθορυβο στις κλησεις. χαλια ηχος και αλλα πολλα.. αφου με το ζορι υποθετω δωσανε και τα ακουστικα.. καλα για την καρτα μνημης δεν γινεται λογος.. για πεταμε ειναι εξαλλου!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ,αρκετα και ωραια ειπαμε νομιζω ,οποιος συμβιβαζεται με τα οποια προβληματα του ,το κραταει ,αλλιως ,υπαρχει η αντικατασταση . Thanks! :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

mbm wizard-->iphone αφου κανεις τις φωτο *.bmp γιατι μονο τετοιες παιρνει.

 

@GiorgosH, ΔΕΝ φταιει το κινητο για τις γραμματοσειρες. για τα αλλα μπορει, αλλα οχι γι'αυτο :)

 

@rOUx, πηγες σε αλλο νοκια σοπ να ζητησεις απλως αναβαθμιση; χωρις να πεις το προβλημα. ευκαιρια ψαχνουν να πουν την εξυπναδα τους.

το mbm είναι εφαρμογή sis για το κινητό ή προγραμματάκι για μετατροπή από pc?

Link to comment
Share on other sites

το mbm είναι εφαρμογή sis για το κινητό ή προγραμματάκι για μετατροπή από pc?

για το pc. δε μετατρεπεις, απλα ανοιγεις ενα mbm αρχειο για να κανεις extract τα bmp που υπαρχουν μεσα ή να βαλεις αλλα που θες εσυ.

Link to comment
Share on other sites

παληκαρια να ρωτισω κατι εχει δουλεψει κανεις το remote s60 το 2,64 το οποιο υποστηριζει καλωδιο??εχω βαλει το προγραμμα και σε κινητο και σε πισι αλλα δεν το βλεπει το προγραμμα...μηπως πρεπει να αποσυνδε8ω απο νοκια σουιτ η δουλευει και παραλληλα??

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ,αρκετα και ωραια ειπαμε νομιζω ,οποιος συμβιβαζεται με τα οποια προβληματα του ,το κραταει ,αλλιως ,υπαρχει η αντικατασταση . Thanks! :)

 

 

Kali xronia esto kai kathisterimena...eleipa Mitilini gia diakopes kai den eixa mpei katholou sto forum...diavazo tora posts apo 25 dec pou efiga kai psixoplakothika me afta pou diavazo...provlimata tosa osa exoun oles oi siskeves mazi...gia ta lefta tou to kinito einai mia xara...as min eimaste axaristoi...alla na apaitoume kalitero firmware kai ipostiriksi apo th Nokia nai...:)

Link to comment
Share on other sites

Kali xronia esto kai kathisterimena...eleipa Mitilini gia diakopes kai den eixa mpei katholou sto forum...diavazo tora posts apo 25 dec pou efiga kai psixoplakothika me afta pou diavazo...provlimata tosa osa exoun oles oi siskeves mazi...gia ta lefta tou to kinito einai mia xara...as min eimaste axaristoi...alla na apaitoume kalitero firmware kai ipostiriksi apo th Nokia nai...:)

Εγω δεν εχω παραπονο απο το firmaware :) Μονο για την mmc με χαλασε. Και μονο που εφτιαξε ο ηχος των mp3 μου αρκει. Αρχισα να ακουω Mp3 απο το κινητο. Εχουμε πλεον μπασα! :D

 

Το εστειλα χθες να δουνε την οθονη για τα ελλατωματικα pixel. Για να δουμε. θα την αλλαξουν?... Πορευομαι με το εκνευριστικο Κ300 και την αθλια φιλοσοφια hardware /software της SE :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Πως ειναι ο ηχος του τωρα?

Αλλαξε αισθητα η ποιοτητα η μονο στα μπασα εχει διαφορα?

Η μαλλον με πιο κινητο μπορειτε να το συγκρινετε?

 

Ποια ειναι η τελευταια αναβαθμιση?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...