Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει καποιο προγραμμα με το οποιο να μπορω να στειλω εφαρμογες σε αλλο κιν μεσω bluetooth?επισης μηπως ξερετε που μπορω να βρω (σπασμενο)το stacker?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπαρχει καποιο προγραμμα με το οποιο να μπορω να στειλω εφαρμογες σε αλλο κιν μεσω bluetooth?επισης μηπως ξερετε που μπορω να βρω (σπασμενο)το stacker?

 

Ναι υπαρχει το InstantSis το οποιο βεβαια δεν μου δουλεψε αναμεσα σε ενα 7610 και ενα 6680 αλλα σε αλλα κινητα εχει δουλεψει.Give it a try. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Κανε μια εγγραφη και θα μπορεις να κατεβασεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Μια εφαρμογη για μεγαλυτερη αναλυση και μικροτερο μεγεθος αρχειου ειναι η zunfat camera 0.96 12kb. Κατεβασε το αν θελεις απο την ιστοσελιδα μου.

Οι rs-mmc ειναι πιο φθηνες,κατα τα αλλα παιρνει και τις 2.

Σκονη παιρνει και σε μας.

Θυμαστε παιδες τι κουβεντα γινοταν στην αρχη για την σκονη?Τελικα μπηκε και στο δικο μου μετα απο 4 μηνες εντατικη χρηση,εχοντας το διπλα μου κατα την διαρκεια εργασιων καθαρισμου - βαφης καγκελων (ακομα περιμενω τον mannos για βοηθεια :mad: :p ) και φυσικα την σκονη που εφερνε το μελτεμακι στην αμμουδια, οταν καποιοι παιζανε ρακετες (ταπ - τουπ να κανει το μπαλακι στον υπνο σας).

File ntanny an den kanw la8os(pu de kanw giati thn exw egatesthmenh) h teleftaia ekdosh tu zunfat einai h 0.98 :cool:

Must efarmogh giati eksalifei to stretching pu kanei to mamhsio programma tu 3230 :X

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

File ntanny an den kanw la8os(pu de kanw giati thn exw egatesthmenh) h teleftaia ekdosh tu zunfat einai h 0.98 :cool:

Must efarmogh giati eksalifei to stretching pu kanei to mamhsio programma tu 3230 :X

Ανεφερα την 0.96 γιατι αυτην εχω στα αρχεια μου.Παει καιρος που δεν εχω ψαξει για νεοτερες εκδοσεις.

 

23 Αυγουστου και το ειδα και αυτο.16 βαθμους τα ξημερωματα και ομιχλη !!!Αχχχχ θα μας καψει ο Θεος !!!

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει το InstantSis το οποιο βεβαια δεν μου δουλεψε αναμεσα σε ενα 7610 και ενα 6680 αλλα σε αλλα κινητα εχει δουλεψει.Give it a try. :)

ουτε με ενα 6600 και αλλο 6600 & Χ700.

Link to comment
Share on other sites

Ανεφερα την 0.96 γιατι αυτην εχω στα αρχεια μου.Παει καιρος που δεν εχω ψαξει για νεοτερες εκδοσεις.

 

23 Αυγουστου και το ειδα και αυτο.16 βαθμους τα ξημερωματα και ομιχλη !!!Αχχχχ θα μας καψει ο Θεος !!!

Pada apo pisw su na filaw ta nota su ;) :cool:

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Must efarmogh giati eksalifei to stretching pu kanei to mamhsio programma tu 3230
ναι αλλα δεν εχει auto-timer! επισης παρατηρησα οτι με το zunfat δεν αργει τοσο για να κανει preview την φωτογραφια που τραβαμε..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά

 

Έχω αποκτήσει ένα 3230 και θέλω να σας ρωτήσω τι έκδοση λογισμικού υπάρχει αυτή τη στιγμή.

 

Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!! Πήρα μια μέμορυ 512 τρανσεντ.

1) Μου δείχνει οτι η κάρτα έχει χωρητηκοτητα 490mb. Τι πρέπει να κάνω εάν γίνεται κάτι?

2) Το Philips Camcoder μου δείχνει ότι ο υπολειπόμενος χρόνος video ειναι 8 λεπτα και κάτι ενώ έχω κάνει την ρύθμιση για την αόριστη χωρητηκότητα. Τι παίζει?

3)Το κινητό άρχισε να κολλάει και τα πήρα... Είπα να κάνω hard format με σκοπό να ξεφορτωθω τα προγράμματα. Τελείωσε το φορμάτ αλλά τα προγράμματα είναι ακόμα εκει... Πρέπει να τα σβήσω 1-1 και μετά φορμάτ?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Loipon prosekse:

1)&mena toso mu thn deixnei opote mhn axwnesai...

2)an katevaseis thn teleftaia spasmenh epilegeis thn mmc gia apo8hkefsh&exeis oso gustarei h psyxh su..

3)oi efarmoges pu su deixnei einai giati yparxun sthn mmc egatesthmenes,8a prepei na kaneis format&sthn mmc alla prosekse:oti programma trexei prepei na to kleiseis&idika sth ram pu den to katalavaineis giati 8a su leei oti kanei format enw sthn praksh den 8a kanei...an xreiastei svhse kana 2 pu trexun anagastika sthn mnhmh(antivirus,kati call recorder ktlp);)

 

Kalh epityxeia

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!! Πήρα μια μέμορυ 512 τρανσεντ.

1) Μου δείχνει οτι η κάρτα έχει χωρητηκοτητα 490mb. Τι πρέπει να κάνω εάν γίνεται κάτι

512 είναι η ονομαστική χωρητικότητα, η πραγματική είναι πάντα λιγότερη :wacko:. Το ίδιο συμβαίνει σε ολες τις κάρτες και σε ολα τα μεγέθη :O
Link to comment
Share on other sites

Tweaked Mind kai Theka_2003 ευχαριστώ πολύ. Άλλη μια ερώτηση τώρα... Το φορμάτ στην mmc γίνεται μέσω κινητού ή την βάζω στο card reader και τα σβήνω όλα? Οι φάκελοι που έχει μέσα η mmc θα ξαναδημιουργηθουν μονοι τους? όπως system kai PAlbTN_ ή πρέπει να κάνω κάτι εγώ? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Tweaked Mind kai Theka_2003 ευχαριστώ πολύ. Άλλη μια ερώτηση τώρα... Το φορμάτ στην mmc γίνεται μέσω κινητού ή την βάζω στο card reader και τα σβήνω όλα? Οι φάκελοι που έχει μέσα η mmc θα ξαναδημιουργηθουν μονοι τους? όπως system kai PAlbTN_ ή πρέπει να κάνω κάτι εγώ? Ευχαριστώ

 

Αν το κανεις μεσω του κινητου θα ξαναδημιουργηθουν απο μονοι τους. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Exaclty. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...