Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Geia

Molis phra to 3230 kai otan xtypaei to thlefwno akougetai prwta ena MPIP kai meta to ringtone.Epsaksa ligo alla den brhka pws bgainei to MPIP

Kserei kaneis pws bgainei?

 

Καλησπερα ,καλως ηρθες και καλοριζικο το 3230. :)

Δυστυχως το μπιπ δεν βγαινει , ισως να μην υπαρχει σε μελλοντικη αναβαθμιση.

Μαλλον δεν θεωρειται ελαττωμα παντως.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Geia

Molis phra to 3230 kai otan xtypaei to thlefwno akougetai prwta ena MPIP kai meta to ringtone.Epsaksa ligo alla den brhka pws bgainei to MPIP

Kserei kaneis pws bgainei?

 

 

Xeia xara se olous,

 

kai egw gia ton idio logo mphka na grapsw. Loipon meta apo 1 mera sthn nokia sth syggrou to thl kai 1 1/2 wra anamonh simera ekei 2 update mia gratzounismenh o8onh(bebaia mou thn allaxan epitopou) oi episthmones texnikoi mou eipan pws OLA ta 3230 kanoun auto to pragma kai den mporei na ginei tipota :wacko: :wacko: Twra ti na pw. :X

Link to comment
Share on other sites

Xeia xara se olous,

 

kai egw gia ton idio logo mphka na grapsw. Loipon meta apo 1 mera sthn nokia sth syggrou to thl kai 1 1/2 wra anamonh simera ekei 2 update mia gratzounismenh o8onh(bebaia mou thn allaxan epitopou) oi episthmones texnikoi mou eipan pws OLA ta 3230 kanoun auto to pragma kai den mporei na ginei tipota :wacko: :wacko: Twra ti na pw. :X

Σωστα σου ειπαν,παλιοτερα που ξανα ηποθηκε βγηκε το συμπερασμα οτι δεν πρεπει να ειναι bug, σε ενα se t610 που ειχα,ο ηχος εκανει το ιδιο ακριβως,προσωπικα εμενα δεν θα ελεγα οτι με ενοχλει :O

[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

τελικα το κρατς που ακουγεται ενω παιζω τα παιχνιδια , ειναι επειδη το εχω στο αθορυβο..

 

η καρτα που δινουν δωρο υστερει σε ταχυτητα απο τις sandisk? και αν ναι, σε τι συγκεκριμενα. οταν μεταφερω δεδομενα, στην εγκατασταση ή στην εκτελεση εφαρμογων?

 

Nokkia αν θες να ειναι συνεχεια αναμενο το φως οταν παιζεις παιχνιδια, βαλε τον FExplorer και στις επιλογες-tools θα βρεις την επιλογη Turn light ON
το ειχα βρει και εγω αυτο. παντως μου φαινεται παραξενο που δεν υπαρχει τροπος μεσα απο το κινητο.. παραλειψη τους μηπως?

 

δυστυχως στο lidl που πηγα δεν ξερουν καν τι ειναι ο card reader.. δλδ γιατι να τονφερνουν μονο σε lidl της θεσσαλονικης και της αθηνας? anyway..

 

κατι τελευταιο. εκανα διαμορφωση την καρτα και ενω ειχε και τα 122 mbs ελευθερα, μετα μου εβγαλε οτι ειναι 12kbs κατειλλημενα? γιατι?

 

τελικα πουλαει ζελατινες για την οθονη πουθενα? την εχει βγαλει κανεις? ειναι πολυ βρωμικη. με τι να την καθαριζω? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

νεο προγραμματακι στην σελιδα μου.

videotone .,σου επιτρεπει να βαλεις video αντι για ηχο για ηχο κλησης!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εχει κανει περιπου 10 restart και το εχω περιπου 2 μηνες.

εαν εννοεις κατι τετοιο τοτε δεν ειναι λογος ανησυχιας.

 

εαν παλι κανει συνεχως τοτε υπαρχει προβλημα.

δοκιμασε να περασεις κανα antivirus και κανε ενα scan. ;)

εαν δεν βγαλει τιποτα τοτε κανε ενα back up τα τηλεφωνα και κανε ενα hard format.

 

 

σημειωση : το προγραμματακι θελει επανεκκινηση του κινητου για να γινει full :X ;)

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εχει κανει περιπου 10 restart και το εχω περιπου 2 μηνες.

εαν εννοεις κατι τετοιο τοτε δεν ειναι λογος ανησυχιας.

 

εαν παλι κανει συνεχως τοτε υπαρχει προβλημα.

δοκιμασε να περασεις κανα antivirus και κανε ενα scan. ;)

εαν δεν βγαλει τιποτα τοτε κανε ενα back up τα τηλεφωνα και κανε ενα hard format.

 

 

σημειωση : το προγραμματακι θελει επανεκκινηση του κινητου για να γινει full :X ;)

Κάνει restart συνεχώς τα τελευταία 10 λεπτά. Το τελευταίο πρόγραμμα που πέρασα είναι το fscaller που το κατέβασα από το gmail. Από τότε ξεκίνησε το πρόβλημα. Πρίν δούλευε σωστά.

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να κατεβασεις το antivirus που εχω στην σελιδα μου και κανε ενα scan.

kane και απεγκατασταση του fscaller

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να κατεβασεις το antivirus που εχω στην σελιδα μου και κανε ενα scan.

kane και απεγκατασταση του fscaller

Κάνει επανεκκίνηση συνεχώς, και πολύ γρήγορα. Δεν προλαβαίνω να βάλω antivirus. Τώρα κάνω hard format. Θα σας πω τα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση ηταν και απο που την κατεβασες?? υπαρχει καποιος τροπος για να ελεγχουμε ενα προγραμμα αν εχει ιο , απο το κομπιουτερ?
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να κατεβασεις το antivirus που εχω στην σελιδα μου και κανε ενα scan.

kane και απεγκατασταση του fscaller

Τώρα σταμάτησε να κάνει επανεκκινήσεις. Μάλλον έφταιγε το fscaller που εγκατέστησα. Σας επαναλαμβάνω ότι το πήρα από το gmail. Μην το περάσετε από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση ηταν και απο που την κατεβασες?? υπαρχει καποιος τροπος για να ελεγχουμε ενα προγραμμα αν εχει ιο , απο το κομπιουτερ?

Η έκδοση του fscaller ήταν η 3.02.

 

akismei το antivirus από την σελίδα σου θέλει και registration. Πως θα το κάνω; έχεις κανένα αριθμό πρόχειρο;

Link to comment
Share on other sites

εαν θελεις κατεβασε το fscaller απο τη σελιδα μου .ειναι καθαρο απο ιους.

 

νομιζω οτι δεν χρειαζεται να κανεις registration.apla αρνησου το registration kai kane ενα scan.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε με ποιο πρόγραμμα θα μπορούσα να ελέγχω τις υπέρυθρες ώστε να μην απενεργοποιούνται από μόνες τους?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος πως ανοίγει το 3230?Εχω ξεβιδώσει τις 2 βίδες που φένονται λογικά δεν πρέπει να έχει άλλες 2 ?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε με ποιο πρόγραμμα θα μπορούσα να ελέγχω τις υπέρυθρες ώστε να μην απενεργοποιούνται από μόνες τους?

 

Έλα συντέκνισα :) ... δοκίμασε το FileExplorer 1.13, στις ρυθμίσεις έχει να ενεργοποιήσεις και να απενοργοποιήσεις τις υπέρυθρες!!! και πολλά άλλα φυσικά.... Δες ΕΔΩ!!!! !!! *άμα έχεις άλλον explorer, βγάλτον ! (ή δες άμα και αυτός έχει επιλογή τέτοια)

:alien:

Link to comment
Share on other sites

καλυτερος ειναι ο file explorer ή ο FExplorer?

 

το 3230 για τα λεφτα του ειναι κορυφη!! κανενα προβλημα μεχρι τωρα! και για το μονοφωνικο ουτε χαμπαρι το παιρνω. το ραδιοφωνακι παντως σκιζει, ε?

 

κατι ακομη.. αγορασα μια καρτα 128mbs. θελω να ξερω αν μπορω να κανε επικολληση τα παιχνιδια/εφαρμογες που ειχα στην παλια καρτα στην καινουρια καρτα.. ή αν γινεται αυτοματα με καποιο προγραμμα.. ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...