Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έλεος πια αυτοί οι άνθρωποι. Δεν αναβαθμίζω. Αν ξαναπάει η γραμματοσειρά σε καλά επίπεδα παρακαλώ ενημερώστε.
Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανε ο φίλος πιο πάνω που μας ενημέρωσε για την γραμματοσειρά !!!! Γιατί θα μου ερχόταν το update και θα το έβαζα χωρίς να ξέρω το πρόβλημα που θα ειχα. Ενώ τώρα δεν την βαζω!!!
Link to comment
Share on other sites

Settings, Edit discussion card, font size... Σε εμένα έχει 3 επιλογές.

Πάντως δεν άλλαξε και κάτι. Φαίνονται μεγαλύτερα πριν ανοίξεις ένα θέμα, αλλά μέσα στο θέμα είναι τα ίδια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο, άμα πας στο view από κάτω αλλάζουν μια χαρά.

Edited by rtifosi
Link to comment
Share on other sites

Settings, Edit discussion card, font size... Σε εμένα έχει 3 επιλογές.

Πάντως δεν άλλαξε και κάτι. Φαίνονται μεγαλύτερα πριν ανοίξεις ένα θέμα, αλλά μέσα στο θέμα είναι τα ίδια.

 

Όντως υπάρχει αυτό που λες και δεν το ήξερα μέχρι τώρα. Μπήκα λοιπόν και έκανα μια δοκιμή να την βάλω στο μεγαλο που έχει. Όπως λες κ εσύ δεν αλλάζει η γραμματοσειρά μέσα στο θέμα όταν μπεις. Φαίνεται μεγαλύτερη η γραμματοσειρά έξω από το θεμα! Οπότε δώρο αδωρο....

Link to comment
Share on other sites

στην προεπισκόπηση μίκρυναν τα γράμματα, όταν μπαίνεις στο θέμα δεν νομίζω να άλλαξε

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανε ο φίλος πιο πάνω που μας ενημέρωσε για την γραμματοσειρά !!!! Γιατί θα μου ερχόταν το update και θα το έβαζα χωρίς να ξέρω το πρόβλημα που θα ειχα. Ενώ τώρα δεν την βαζω!!!

 

Από που;;

 

......

Καλά,κραζετε την εφαρμογή και δεν ξέρετε ούτε τις βασικές της ρυθμίσεις;; έλεος δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Νταξ για αυτό είμαστε εδώ για να βοηθάει ο ένας τον άλλο. Δυστυχώς δεν έχουν όλοι χρόνο/διάθεση κτλ να ψάχνουν τις ρυθμίσεις μία μία.
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο ήρθε σε μένα και δεν βλέπω κάτι κακό. Και οι δύο ρυθμίσεις γραμματοσειράς είναι στο μεσαίο μέγεθος.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το εκανα και δεν με χάλασε ιδιαιτερα.

Όλα σε 1 νοικοκυρεμενενα για να μην εχεις 100 εφαρμογες για κάθε forum που σε ενδιαφέρει .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλημερα σας

Μια ερωτηση

Θελω σε ενα συγκεκριμένο φορουμ να βλεπω τα αδιαβαστα μηνυματα ΜΙΑΣ ΜΟΝΟ κατηγορίας (subforum). Ξερετε αν γίνεται αυτο και πως;

εχω την εκδοση 5.6.1

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπω πια έκδοση tapatalk έχω;

 

Επιλέγοντας την εφαρμογή με το που ανοίγει πάνω δεξιά και δίπλα από την αναζήτηση πρέπει να σου εμφανίζει τρεις κάθετες τελείες -εκτός αν από έκδοση σε έκδοση είναι σε διαφορετικό σημείο- και από εκεί επιλέγεις Ρυθμίσεις>About>Περί και σου βγάζει την έκδοση που έχεις...

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επιλέγοντας την εφαρμογή με το που ανοίγει πάνω δεξιά και δίπλα από την αναζήτηση πρέπει να σου εμφανίζει τρεις κάθετες τελείες -εκτός αν από έκδοση σε έκδοση είναι σε διαφορετικό σημείο- και από εκεί επιλέγεις Ρυθμίσεις>About>Περί και σου βγάζει την έκδοση που έχεις...

 

Εδώ εννοείς;

http://s23.postimg.org/ssu1j6dsn/Screenshot_2016_02_09_21_14_35.jpg"]http://s23.postimg.org/ssu1j6dsn/Screenshot_2016_02_09_21_14_35.jpg[/url]

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Σου βγάζει κάτι αντίστοιχο μέσο της εφαρμογής tapatalk με τις τρεις τελείες.Από ότι βλέπω έχεις συνδεθεί με κάποιο browser...Δες στην photo που παραθέτω:

 

http://s16.postimg.org/3x8vko81d/Screenshot_2016_02_09_21_25_40.jpg' alt='Screenshot_2016_02_09_21_25_40.jpg'>

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σου βγάζει κάτι αντίστοιχο μέσο της εφαρμογής tapatalk με τις τρεις τελείες.Από ότι βλέπω έχεις συνδεθεί με κάποιο browser...Δες στην photo που παραθέτω:

 

http://s16.postimg.org/3x8vko81d/Screenshot_2016_02_09_21_25_40.jpg' alt='Screenshot_2016_02_09_21_25_40.jpg'>

Ναι, βγάζει τρεις τελείες αλλά όταν τις πατάω, λέει Ανανέωση & Σήμανση Διαβασμένο

 

Οκ το βρήκα 5.6.1 είναι

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, βγάζει τρεις τελείες αλλά όταν τις πατάω, λέει Ανανέωση & Σήμανση Διαβασμένο

 

Χρησιμοποιείς σίγουρα την εφαρμογή tapatalk???Μήπως συνδέεσαι στο forum μέσο κάποιου browser?Γιατί στην photo που παρέθεσες κάτι τέτοιο φαινόταν...Όταν πατάς τις τρεις τελείες σου βγάζει τρεις επιλογές:

 

 

  • Ρυθμίσεις
  • Διαχείριση Λογαριασμού
  • Αποσύνδεση

 

και από τις Ρυθμίσεις πας κάτω κάτω χαμηλά που γράφει About και μετά επιλέγεις Περί και από εκεί βλέπει την έκδοση του tapatalk...Την έχεις εγκαταστήσει την εφαρμογή;;;

 

Edit: ok ;)

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείς σίγουρα την εφαρμογή tapatalk???Μήπως συνδέεσαι στο forum μέσο κάποιου browser?Γιατί στην photo που παρέθεσες κάτι τέτοιο φαινόταν...Όταν πατάς τις τρεις τελείες σου βγάζει τρεις επιλογές:

 

 

  • Ρυθμίσεις
  • Διαχείριση Λογαριασμού
  • Αποσύνδεση

 

και από τις Ρυθμίσεις πας κάτω κάτω χαμηλά που γράφει About και μετά επιλέγεις Περί και από εκεί βλέπει την έκδοση του tapatalk...Την έχεις εγκαταστήσει την εφαρμογή;;;

Όλα οκ, έχω κάνει edit στο post. Σ ευχαριστώ πολύ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετα την τελευταια αναβάθμιση, 5.6.1 , οταν κλικάρω τaς νεα post απο την ανδροιντ "κουρτινα", με παει στις "ειδοποιήσεις" και οχι στο "Following" οπως παλιά.

Υπάρχει καπου στο μενου (γιατι δεν το βλεπω) επιλογη να με πηγαινει στο forum της ειδοποίησης και οχι στην καρτελα "ειδοποιήσεις" που ειναι για ολα τα φορουμς?

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Να πω και κάτι για το tapatalk που δεν έχει αναφερθεί εδώ και ίσως να μην το ξέρουν πολλοί. Το tapatalk εκτός από τα προσωπικά μηνύματα που μπορείς να στείλεις και να δεχθεις από άτομα των φόρουμ που παρακολουθείς ,

Υπάρχει και συνομιλία τσατ!!!!!!! Η οποία είναι με άμεσα μηνύματα και μπορείς να μιλάς όσο θέλεις με κάποιον άλλον που χρησιμοποιεί το tapatalk χωρίς να φοβάσαι ότι θα σου γεμίσει ο χώρος στα εισερχόμενα όπως γίνεται με τα προσωπικά μηνύματα!!

 

Όταν στείλεις ένα μήνυμα στο τσατ σε κάποιον του πηγαίνει email ότι έχει νέο μήνυμα Και του έρχεται και ειδοποίηση μέσα στο tapatalk ότι έχει μήνυμα στο τσατ

 

 

http://s15.postimg.org/w3js5dl3v/Quick_Memo_2016_03_03_02_25_40.png

Εδώ ανάβει μια κόκκινη κουκιδα. Το λέω γιατί νομίζω ότι θα βολέψει πολλούς και δεν έχει αναφερθεί ξανά νομίζω. Αυτό υπήρχε και σε προηγούμενες εκδόσεις της εφαρμογής.

 

 

Πατώντας πάνω στο όνομα του χρήστη και ανοίγοντας η καρτέλα ΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ το tapatalk και πατήσεις το πορτοκαλι που λέει message θα σε βάλει κατευθείαν στην συνομιλία τσατ. Αν παρόλα αυτά δεν θες τσατ αλλά θες να του στείλεις προσωπικό μήνυμα θα πατήσεις εκεί που λέει ΡΜ μέσα στο τσατ και θα σε βάλει στα προσωπικά μηνύματα.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160303/d4cd325f9eff2d4e0c1fe8a9bff055bf.jpg

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Στην τελευταία έκδοση που πήρα χθες από το Play Store δεν μου βγάζει πουθενά το search.

Σε εσάς;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...