Jump to content

Ασύρματη πρόσβαση στο Ελευθέριος Βενιζέλος


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή τη στιγμή είμαι στον Ελ. Βενιζέλο και περιμένω την πτήση μου για Καβάλα.Θέλω να πω ένα μεγάλο μπράβο στον Ο.Τ.Ε. απο την μια και ένα μεγάλο αίσχος απο την άλλη. Δεν ήξερα για το Wlan σύστημα που έχει εγκαταστήσει στο αεροδρόμιο μέχρι που άνοιξα τον φορητό μου άνοιξα το WLan και βρήκα τον ΟΤΕ. Απο περιέργια πάτησα να δω τι θα μου βγάλει και με ενημέρωσε για σύνδεση στο ίντερνετ... γι'αυτό τον λόγο συγχαίρω τον ΟΤΕ. Πολύ καλή πείπτωση για κάποιους που βαριούντε την αναμονή στο αεροδρόμιο. Απο την άλλη όμως όχι και 4 ευρω + φπα ρε παιδιά... εμένα πολλά μου φαίνονται! Τώρα τα πλήρωσα γιατί η ώρα μου περνάει απελπιστικά αργα... οι υπολογιστές όμως εδώ στο αεροδρόμιο ειναι για κλωτσιές. Σε περιορίζουν στα 10 λεπτα και έχουν υπερβολικά λίγες λειτουργίες!Τι γνώμη έχετε για όλη αυτή την διευκόλυνση του ΑΙΑ και του ΟΤΕ?...
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Guest alexis_geo

FILE MOU KALHMERA

 

EPEIDH EIMAI IPTAMENOS (LH) KAI KATEBAINO TAKTIKA STO EL.BENIZELOS THELO NA SE ENHMEROSO OTI SE OLA TA APT AKOLOUTHOUN TA IDOIA ME TON AIA STH FRA JFK SIN SYD YYZ LHR CDG NRT STA 10 LEPTA EINAI

 

BEST REGARDS

ALEXIS

Link to comment
Share on other sites

xtes hmoun ekei k to eida k egw!etsi akribws einai!

Oso gia thn timh tou ote,KAKOS 4 eurw!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

giati kakos 4 euro ?

 

piga se nisi tou aigaiou kai to internet caffe eixe 5euro/wra

me sindesi isdn gia 4pc

 

sto lan i taxytita einai megaluteri {i kanw la8os?}

to idio kai i eykolia

 

akomi de kai stin a8ina gyrw sta 3euro tin wra den exoun ta internet cafe?

Link to comment
Share on other sites

Yparxoun kai alla Net cafe pouy xrewnoun 1.80 euro tin MISI wra...

 

Allwste sto aerodromio ola einai akriba.......

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Το wlan υπήρχε στο αεροδρόμιο μήνες τώρα, ίσως και χρόνια και μάλιστα ήταν δωρεάν. Αφού το ανέλαβε η otenet και άρχισε τη χρέωση, απλά ερήμωσε λίγο ;)

 

Το θέμα μεταφέρεται στα ασύρματα δίκτυα γιατί έχει να κάνει με ασύρματη πρόσβαση στο internet.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι αξίζει τον κόπο ειδικά για κάποιον που περιμένει πολλές ώρες. Χαλάλι τα λεφτά εγώ θα έδινα και 20 ευρώ και 30 μη σας πω, περίμενα πόσες ώρες και η ώρα πέρασε ευχάριστα με... ίντερνετ!Το σίγουρο είναι οτι λυπήθηκα τους χρήστες που κάθονταν στους υπολογιστές του αεροδρομίου, είναι άθλιοι! Και 11 MBps δεν είναι λίγα για σύνδεση... βάλε και την ταχύτητα που θα έχει,΄άραγε τι ταχύτητα έχει ξέρει κανείς;
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Η Οτενετ πουλάει κάρτες προπληρωμένου χρόνου με 10 ευρώ για 3 ώρες.

 

Η ταχύτητα παλαιότερα που είχαμε ρωτήσει (και το είχαμε τσεκάρει) ήταν 1mbit διαθέσιμο σε όλα τα ΑΡς που είχαν. (παρότι η γραμμή που είχαν ήταν 2mbit, κράταγαν το 1 για κάπου αλλού).

Link to comment
Share on other sites

Η Οτενετ πουλάει κάρτες προπληρωμένου χρόνου με 10 ευρώ για 3 ώρες.

 

Η ταχύτητα παλαιότερα που είχαμε ρωτήσει (και το είχαμε τσεκάρει) ήταν 1mbit διαθέσιμο σε όλα τα ΑΡς που είχαν. (παρότι η γραμμή που είχαν ήταν 2mbit, κράταγαν το 1 για κάπου αλλού).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
se aerodromia opos milanou,brukselles k amsterdam einai 10 euro oi 2 ores...tsekarismeno...
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Sto aerodromio Linate tou Milanou exei wi-fi sxedon pantoy, plironeis me credit card sto site tou aerodromiou, 6,5€ i ora omos!!! Vevaia exei kai imerisia "syndromi" poy symferei poly perissotero alla poios kathetai oli mera? Gia mia-dyo ores to thes to poly.

 

Sto Venizelos agorazeis xrono mono apo kioskia me karta i mporeis kai me credit card?

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...