Jump to content

Sony Ericsson V800i


Nosferatu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι και λίγα λεφτά αυτά που δίνεις για το κινητό. Άμα ο άλλος ξέρει τις εκδόσεις λογισμικού και τις αδυναμίες τους, γιατί να μην ρωτήσει; Σιγά μην κουραστεί ο υπάλληλος να ανοίξει το στόμα του.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

emena mou to fagane k to 2o kinito...den me thelei katholou fenete auto to kinito..apoxorw k episima ap to forum..mallon..

καλα ρε που το εχεις το μυαλο σου:confused: εσυ πρεπει να κυκλοφορεις με κινητο 10ετιας για να μην εχεις προβλημα κλοπης!

..περαστικα:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν μου το εφαγαν ακριβως...κ τις δυο φορες καπου το ξεχασα κ μετα απο λιγα λεπτα το ειχαν φαει....δεν ξερω τι να πω,ειλικρινα...με εχουν καταραστει...:(
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

δεν μου το εφαγαν ακριβως...κ τις δυο φορες καπου το ξεχασα κ μετα απο λιγα λεπτα το ειχαν φαει....δεν ξερω τι να πω,ειλικρινα...με εχουν καταραστει...:(

γι'αυτο την επομενη φορα να εισαι εσυ πιο προσεχτικος:rolleyes: τωρα σου προτεινω να παρεις ενα απλο κινητο αξιας 50euro.και να το ξεχασεις καπου..να μην βαλθει να στο κλεψει ο αλλος;) εκτος και αν πεσεις σε λυγουρη που οτι βρισκει μπροστα του τα καταβροχθιζει:lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

tha mporouse kapoios na mou dwsei to link gia to liveupdate ths sony gia to z800 (oxi v800) ?

 

exw katebasei ena update (milaw gia to update service II) alla malon den kanei gia to z800 giati mou zhtaei thn epitrapezia bash (DEN EXW ) =-)

 

euxaristw

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

βασικα λογικα θα σκεφτομαι να παρω αλλο.εννοειται πως οχι το ιδιο παλι,εχω αρχισει να πιστευω οτι δεν με θελει καθολου!:P τι προτεινετε εσεις????απο 300-350Ε το πολυ κ βασικο θελω να το χρησιμοποιω ως mp3 player.
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

βασικα λογικα θα σκεφτομαι να παρω αλλο.εννοειται πως οχι το ιδιο παλι,εχω αρχισει να πιστευω οτι δεν με θελει καθολου!:P τι προτεινετε εσεις????απο 300-350Ε το πολυ κ βασικο θελω να το χρησιμοποιω ως mp3 player.

Εαν συνεχισεις με SE, πιστευω οτι μονοδρομος ειναι το Κ750. Και επειδη το θελεις για MP3 player θα χρειαστεις μεγαλυτερη καρτα μνημης, και καλυτερα ακουστικα, αρα παρε το w800 γυρω στα 400 ευρω. Με εχει ενθουσιασει ειδικα στον τομεα της μουσικης. Αν πας για αλλη μαρκα προφανως επιλογες θα υπαρχουν πολλες (σημερα ειδα σε βιτρινα το Νοκια 3270 και μου αρεσε πολυ)

....
Link to comment
Share on other sites

βασικα λογικα θα σκεφτομαι να παρω αλλο.εννοειται πως οχι το ιδιο παλι,εχω αρχισει να πιστευω οτι δεν με θελει καθολου!:P τι προτεινετε εσεις????απο 300-350Ε το πολυ κ βασικο θελω να το χρησιμοποιω ως mp3 player.

παρε καλυτερα ενα mp3 player με 250euro με 40 gb και χτυπα ενα κινητακι απλο,δεν λεει να δωσεις παλι τοσα χρηματα για νεο κινητο;) αφου δεν σε παει καθολου,ασε μην τριτωσει το κακο:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

plaka plaka....kati allo...eixa kanei backup ta til mou sto myphoneexplorer k twra thelw na ta perasw s'ena nokia prosorina pou exw eite sto kainourgio an parw.pws tha to kanw?gt to myphoneexplorer den anoigei to backup an einai sinedemeno...
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα σήμερα τηλέφωνο στην omnitech κατά τις 11:00 και μου είπαν ότι είναι έτοιμο το κινητό και ότι το έκαναν αναβάθμιση.

Η έκδοση που έχει τώρα είναι η R1AF005 και παίζει επιτέλους mp3 σαν ήχο κλήσης.

Άντε να δούμε μήπως κάνουν και τίποτα για τον ήχο μηνύματος. Αλήθεια άραγε γιατί η sony ericsson στα τελευταία κινητά της δεν δίνει την επιλογή να βάλεις εσύ ότι ήχο θες στα μηνύματα εκτός από τα προκαθορισμένα;

DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να βλέπουμε τα βίντεο στο v800 σε full screen; Ευχαριστώ

 

 

Παιδιά, εμένα μπορεί να μου απαντήσει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εμένα μπορεί να μου απαντήσει κάποιος;

 

den nomizw na ginete file mou.pantws mesa ap to kinito sigoura den ginete,alla oute kamia efarmogi den exw anakalipsei pou na kanei kati tetoio.

telika pira to w800i.fovero kinito....

Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα σήμερα τηλέφωνο στην omnitech κατά τις 11:00 και μου είπαν ότι είναι έτοιμο το κινητό και ότι το έκαναν αναβάθμιση.

Η έκδοση που έχει τώρα είναι η R1AF005 και παίζει επιτέλους mp3 σαν ήχο κλήσης.

Άντε να δούμε μήπως κάνουν και τίποτα για τον ήχο μηνύματος. Αλήθεια άραγε γιατί η sony ericsson στα τελευταία κινητά της δεν δίνει την επιλογή να βάλεις εσύ ότι ήχο θες στα μηνύματα εκτός από τα προκαθορισμένα;

 

Μια ερώτηση πάνω σ'αυτό.

Επειδή σκέφτομαι να πάρω ένα V800 και να το βάλω Ζ800 firmware.

Ούτε το Ζ800 μπορεί να βάλει όποιον ήχο θέλουμε σε SMS;

 

racer.

Link to comment
Share on other sites

Aυτα τα Sony Ericsson δεν μπορουν να το κανουν αυτο με τα μηνυματα... δεν μπορω να καταλαβω γιατι! τα Κ750-W800 ομως μπορεις να βαλεις για μηνυμα οτι ηχο θες...

 

Αν ενδιαφερεσαι φιλε πουλαω το δικο μου V800, δες εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=91513

 

Eιμαστε κι απο θεσσαλονικη, αν θελεις στειλε μηνυμα να βρεθουμε!

Link to comment
Share on other sites

 

Αν ενδιαφερεσαι φιλε πουλαω το δικο μου V800, δες εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=91513

 

Eιμαστε κι απο θεσσαλονικη, αν θελεις στειλε μηνυμα να βρεθουμε!

 

Το link δε δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

sygnwmh re paidia pou ksanarwtaw alla pou phge to online update ths sony gia to z800i ?

esys pou ta anabathmizete?

exete bash?

giati to update II mou zhtaei bash kai mou leei pws den einai syndedemenh?

 

euxaristw...

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...