Jump to content

Sony Ericsson V800i


Nosferatu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα.Από ότι βλέπω στην συσκευασία του v800 έχει ενα adaptor με το οποίο μπορεις να βάλεις τη κάρτα μνήμης του κινητού και να την βάλεις σε sony ψηφιακή μηχανή..Εγώ που αγόρασα το sony ericcson z800i γιατλι δεν είχε τέτοιο adaptor??μπορει κάποιος να με βοηθήσει που μπορώ να βρώ τέτοιο adaptor και ποσο περιπου θα έχει..επίσης μπορει κάποιος να μου πει που μπορώ να βρώ κάρτα μνήμης 1 giga sony??κάποιο e-shop που να μπορεί να μου τη φέρει εντος 3 ημερών??και ποσο περιπου έχει η sony?2 giga κάρτα έχει κυκλοφορήσει??ευχαριστώ εκ των προτέρων

na kai o adaptor me 6 euro!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια αποφάσισα θα πάρω μια sony memory sick pro duo αλλα θα ήθελα να ρωτήσω:να πάρώ high speed ή όχι??θα έχει διαφορα στην ταχύτητα του κινητού η μόνο όταν την συνδέω με το pc??

δες κι εδω

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

file apo x8es uphrxe problhma stis keraies tis vodafone!!

Καλησπέρα & ευχαριστω για την απάντηση. Ειμαι ενήμερος για το πρόβλημα με τις κεραιες ,αλλα αυτο που δεν ξερω ειναι αν το συγκεκριμένο πρόβλημα που παρουσιάζει το κινητό ειναι αποτέλεσμα του προβληματος της Voda ή όχι.?

Τωρα που γράφω ειναι 21.00 η ωρα και το πρόβλημα παραμένει.Η Voda λέει ότι δεν εχει πρόβλημα πουθενα - ισχυει ομως αυτο??

Ξερει κανεις τι μπορεί να προκαλει το πρόβλημα.?

 

Ευχαριστω

Netfun

Free online games

http://www.netfun.gr

Link to comment
Share on other sites

kai pws ginetai na apothikeusw hxo klhshs sto thlefwno kai oxi sthn karta ? sorry alla eimai asxeth..

Πας στον ηχο που θελεις και επιλεγεις ‘επιλογες‘ -> ‘Διαχ. αρχειου‘ -> ‘Αντ. στο τηλ‘ ή και ’μετακ. στο τηλ’

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ήθελα να σας ρωτήσω αν γίνεται τα παιχνίδια και οι εφαρμογες να μην αποθηκεύονται στο τηλέφωνο και να αποθηκεύονται στην κάρτα μνήμης..(τα παιχνιδια και τις εφαρμογες τα στέλνω με bluetooth apo ton pc στο κινητο και αποθηκεύονται αυτόματα στο τηλέφωνο και μετά δεν μπορώ να τα μεταφέρω!υπάρχει κάποιος τρόπος??thanks
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ήθελα να σας ρωτήσω αν γίνεται τα παιχνίδια και οι εφαρμογες να μην αποθηκεύονται στο τηλέφωνο και να αποθηκεύονται στην κάρτα μνήμης..(τα παιχνιδια και τις εφαρμογες τα στέλνω με bluetooth apo ton pc στο κινητο και αποθηκεύονται αυτόματα στο τηλέφωνο και μετά δεν μπορώ να τα μεταφέρω!υπάρχει κάποιος τρόπος??thanks

den mporeis na ta metafereis???an pas sto fakelo paixnidia exei metafora sth karta mnhmhs toulaxiston sto k750i mou to exei auto!!!!!twra gia to z800i den kserw an to exei!!

Link to comment
Share on other sites

den mporeis na ta metafereis???an pas sto fakelo paixnidia exei metafora sth karta mnhmhs toulaxiston sto k750i mou to exei auto!!!!!twra gia to z800i den kserw an to exei!!

το εχει ;)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω χαθει τελειως!ψαχνω να βρω πως θα κανω αναβαθμιση στο v800!βρηκα οτι πρεπει να παω στο site της sony ericsson να κατεβασω το update το εκανα μετα ομως μπερδευτικα!!τι θα πρεπει να κανω??ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω χαθει τελειως!ψαχνω να βρω πως θα κανω αναβαθμιση στο v800!βρηκα οτι πρεπει να παω στο site της sony ericsson να κατεβασω το update το εκανα μετα ομως μπερδευτικα!!τι θα πρεπει να κανω??ευχαριστω

file kalutera na pas se ena sonyericsson club na sou kanoun thn anaba8mish giati monos sou mporei na kaneis kamia blakioulitsa kai meta paei to 800ari sou!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

kalispera.kserei kaneis an kikloforoun tipota efarmoges gia to v800??

se proigoymeni moy anazitisi den vrika tipota.an kserei kapios thanks ek ton proteron!!

:) :)

Link to comment
Share on other sites

kalispera.kserei kaneis an kikloforoun tipota efarmoges gia to v800??

se proigoymeni moy anazitisi den vrika tipota.an kserei kapios thanks ek ton proteron!!

:) :)

file den briskeis kai polu eukola efarmoges na kses!!

Link to comment
Share on other sites

exo tora kai 4 mines to v800 alla exo apogoiteyti poli.to exo paei 2 fores stin se giati den exi sima kai pali ta idia.exei kanis kanena provlima me to kinito toy(v800)? :cry:

 

 

 

 

 

 

www.e-order.gr

εχει κανεις τιποτα αλλο εκτος απο προβληματα απο το αναθεματισμενο τηλεφωνο :mad:δοκιμασε να βαλεις ρυθμιση να δουλευει μονο σε gsm και βαλε κι ενα antenna-booster :!: ;) :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

exo tora kai 4 mines to v800 alla exo apogoiteyti poli.to exo paei 2 fores stin se giati den exi sima kai pali ta idia.exei kanis kanena provlima me to kinito toy(v800)? :cry:

 

 

 

 

 

 

www.e-order.gr

ena filaraki mou to exi apo tote pou bghke kai mou leei oti einai polu euxaristhmenos kai epishs oti exei polu kalo shma!!!genika omws den exei kanena problhma!!

Link to comment
Share on other sites

OK, διάβασα όλες τις σελίδες και καταλήγω σε μερικές μέρες να το πάρω. Για λίγο καιρό, για 15-20 μέρες ακόμα μπορώ να ανοίξω μια σελίδα και να βάλουμε όλα τα προγράμματα και παιχνίδια που λέτε μέσα, σε δικό μου server, διότι μεριά briefcases δυστυχώς δεν δουλεύουν. Για όσους έχουν όρεξη ας μου στείλουν ένα πμ να το κανονίσουμε..

 

Από εκεί και πέρα, τραγικό η Voda να αλλάζει τα κινητά της. Απορίες προς το παρόν δεν έχω, έχω κρατήσεις σημειώσεις, το παίρνω στα χέρια και επανέρχομαι.

Link to comment
Share on other sites

OK, διάβασα όλες τις σελίδες και καταλήγω σε μερικές μέρες να το πάρω. Για λίγο καιρό, για 15-20 μέρες ακόμα μπορώ να ανοίξω μια σελίδα και να βάλουμε όλα τα προγράμματα και παιχνίδια που λέτε μέσα, σε δικό μου server, διότι μεριά briefcases δυστυχώς δεν δουλεύουν. Για όσους έχουν όρεξη ας μου στείλουν ένα πμ να το κανονίσουμε..

 

Από εκεί και πέρα, τραγικό η Voda να αλλάζει τα κινητά της. Απορίες προς το παρόν δεν έχω, έχω κρατήσεις σημειώσεις, το παίρνω στα χέρια και επανέρχομαι.

re file giati den perneis kalhtera to z800 pou einai kai poio wraio??

Link to comment
Share on other sites

Γιατί απλά είμαι στην Vodafone συνδρομητής και η vodafone δεν δίνει το Ζ.. Αν μπορούσα θα έπαιρνα το Ζ800 αλλά δυστυχώς δεν γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

@Gordon`s: a ok den hksera na kanw kai mia erwthsh twra??otan erxete h epidothsh anagastika pas se vodafone magazi???dld an kanw egw sundesh sto plaisio ton allo xrono 8a paw apo to plaisio na parw to kinhto pou 8elw h 8a prepei na paw ap th vodafone??
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα marios. Όταν κάνεις συμβόλαιο σε εκτός κατάστημα (vodafone-tim-cosmote) στο πλαίσιο που είπες παράδειγμα, είσαι πελάτης του πλαισίου για όσο είναι το συμβόλαιο σου. Μετά την πάροδο δηλαδή του χρόνου ανοίγουν οι κωδικοί και γίνεσαι πελάτης της Voda για παράδειγμα.

Τώρα, ναι επιδότηση κλπ μπορείς να πάρεις από το πλαίσιο αρκεί να είναι πολιτική τους να δίνουν επιδοτήσεις. Για παράδειγμα στον "Γερμανό" η επιδότηση δίνεται στους 9 μήνες και στους 12 παύεις να είσαι δέσμιος του!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα marios. Όταν κάνεις συμβόλαιο σε εκτός κατάστημα (vodafone-tim-cosmote) στο πλαίσιο που είπες παράδειγμα, είσαι πελάτης του πλαισίου για όσο είναι το συμβόλαιο σου. Μετά την πάροδο δηλαδή του χρόνου ανοίγουν οι κωδικοί και γίνεσαι πελάτης της Voda για παράδειγμα.

Τώρα, ναι επιδότηση κλπ μπορείς να πάρεις από το πλαίσιο αρκεί να είναι πολιτική τους να δίνουν επιδοτήσεις. Για παράδειγμα στον "Γερμανό" η επιδότηση δίνεται στους 9 μήνες και στους 12 παύεις να είσαι δέσμιος του!

a twra katalaba ok re file euxaristw polu!!

Link to comment
Share on other sites

Exw 3 mhnes to kinhto kai moy parousiazei to ekshs provlhma :otan kalw h me kaloyn sto phone orismenes fores akouw ton allo kai alles oxi enw oi alloi me akoune...... exw paei to kinhto sthn SE 3 fores kai mou lene oti den exei provlhma ekanan kai anava8mhsh software alla tipota ..........8a to steilw se kana toixo kamia mera kai 8a paei tsampa :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...