Jump to content

Sony Ericsson V800i


Nosferatu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μαλλον δεν μπορεις να βαλεις ενα ολοκληρο τραγουδι ως ringtone ....!!

Αυτο μου ειχε συμβει και σε καποιο αλλο τηλεφωνο ....δεν θυμαμαι ποιο τωρα ..

Προσπαθησε να κρατησεις με καποιο προγραμμα επεξεργασιας ηχου μονο το κομματι του τραγουδιου που σε ενδιαφερει ....

 

Να ρωτησω κ εγω κατι τωρα?

 

Αν αποθηκευσουμε καποιο ringtone η τραγουδι σε dm format δεν παιζει απο τον media player του κινητου ετσι δεν ειναι paizei μονο σαν ringtone??

θα πρεπει να αποθηκευσουμε και το αντιστοιχο mp3 file , h κανω λαθος ?

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στην εξωτερική οθόνη βγάζει φωτο καλούντος?

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλε TLG το αρχειο DM παιζει κανονικα και στο Media player αλλα και ως ringtone.Εκανα αυτο που ειπες και ολα ενταξει τωρα

ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ

ΚΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ

Link to comment
Share on other sites

Τι κανω λαθος και δε μου παιζει το αρχειο dm ??

 

Στο DRM packager κανω ADD τα mp3 Που θελω και μετα επιλεγω το Create DRM contect και μου φτιαχνει εναν φακελο DRM στον οποιο περιλαμβανονται τα mp3 που ειχα διαλεξει αλλα με extension .drm

 

Μετα τα μετονομαζουμε με extension .mp3 ή τα αφηνουμε οπως ειναι ??

Επισης τι μεθοδο χρησιμοποιεις στο DRM packager ? forward lock που ειναι και η default ??

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν τα μετονομαζεις αλλα τα αφηνεις οπως ειναι και παιζουν κανονικα

ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ

ΚΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ....απλα δυο τρια mp3 ring tones που κατεβασα απο internet δε μου επαιζαν οταν ηταν DRM αλλα οτι εφτιαξα εγω δουλεψε κανονικα ....

 

Μπραβο SE !

 

thanks φιλε

:)

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορεί να χρησιμοποιήθει και με USIM των cosmote και TIM?

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

nai den einai kleidomeno , alla nomizo oti den aksizei ton kopo giati etsi xaneis olh thn 3G prosfora poy kanei h vodafone kai poy mporeis na thn ekmetaleyteis sto epakro me auto to thlefono .
Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TLG (23 Νοέ. 2004 , 20:53)

 

nai den einai kleidomeno , alla nomizo oti den aksizei ton kopo giati etsi xaneis olh thn 3G prosfora poy kanei h vodafone kai poy mporeis na thn ekmetaleyteis sto epakro me auto to thlefono .

 

Σωστός.Για τώρα εννοείτε voda, αλλά σε κανένα χρόνο δεν ξέρει κανείς πώς θα είναι τα πράγματα, αν και ιδίως η cote κοιμάται κανονικά.Αλλάζω κιόλας avatar.Τώρα φορτίζει...

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις η επιλογή ρολόι ύπνου τι ακριβώς είναι, γιατί δεν το βρήκα πουθενα στο manual.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην καλοριζικο .....!!

 

Το "ρολοι υπνου" δεν εχω καταλαβει και εγω τι ειναι ....

 

Το κανω ενεργό και μετα με παιρνει ο ύπνος και δεν βλεπω τι κανει ...μολις ξυπνάω απενεργοποιειται .........χεχεχεχε : :lol: :p :lol:

 

 

Να κάνουμε και λιγο χιούμορ εεε !!!

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Kala h cote exei mpleksei ta mpoutia ths me to i-mode pou thelei sygkekrimenes syskeves gia na doulepsei ....

 

Auto pou eida omos einai oti k h TIM ekpempei hdh shma 3G ...an kanete mia anazhthsh tha to deite ...bgazei kai 3G TIM ...

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Η ΤΙΜ διαφήμιζε αρκετό καιρό πρίν τα 3G πακέτα της.

Κάπου στο review του v-800, απο τον αγαπητό MsK αναφέρει στον ανταγωνισμό Sony Ericsson Z1010 € 340. Ισχύει τέτοια τιμή? Και αν ναι που? :blink:

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IVIetaCreatoR (24 Νοέ. 2004 , 00:33)

 

Η ΤΙΜ διαφήμιζε αρκετό καιρό πρίν τα 3G πακέτα της.

Κάπου στο review του v-800, απο τον αγαπητό MsK αναφέρει στον ανταγωνισμό Sony Ericsson Z1010 € 340. Ισχύει τέτοια τιμή? Και αν ναι που? :blink:

 

349euro εχει σε vodafone live εκδοση στα καταστηματα της vodafone το z1010 φιλε μου.νομιζω αξιζει!
Link to comment
Share on other sites

Paidia tha ithela na rwthsw 2 pragmata sxetika me to V800.

1) ti exete na pei sxetika me thn poiothta twn photografiwn pou mporei na vgalei alla kai sxetika me thn othoni tou

2) ean mporeis na hxografhseis esy hxo kai na ton valeis san hxo klhshs

eyxaristw prokatavolika

Link to comment
Share on other sites

Το ρολοι υπνου ειναι οταν σβηνει ο screensaver και παιρνει ο υπνος την οθονη :p και δυστηχως στην εξωτερικη οθονη δεν εμφανιζεται η εικονα του καλουντος εκτος αν εγω εχω κανει κατι λαθος.

Φιλε TLG στο DRM χρησιμοποιω και εγω το forward-lock αλλα οταν προσπαθω να μετατρεψω κομμενα κοματια που κατεβαζω απο καποιο briefcase μου βγαζει λαθος.Εχεις να προτεινεις κατι;

ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ

ΚΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ

Link to comment
Share on other sites

το ειδα το κινητο αλλα το ειχαν κλεισει κι ετσι δε καταφερα να το παρω λοιπον το κινητο ενταξει ειναι ωραιο αλλα πολυ πλαστικο ρε παιδια μου φανηκε το 1010 φαινεται νομιζω πιο ποιοτηκο στο μεγεθος παντως ειναι οκ δεν ειναι και πολυ μεγαλο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Kai emena etsi mou fanhke sthn arxh.....alla einai to eidos toy plastikou tetoio ...to exei kai to T610 kai ston ena xrono k kati pou to krathsa eixe gratzountistei olo to ypoloipo pou htan ashmi kai auto (to mauro) elaxista ....
Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Όως και να έχει. είναι και γ**ώ τα κινητά. Βγαίνει στις 30 Νοεμβρίου από τα καταστήματα Vodafone. Δεν καταλαβαίνω για τι δε σας ενοχλεί το λογότυπο. Το πολύ πολύ βάλτε ένα αυτοκόλλητο και δε θα φαίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Ποιο βγαινει στις 30 Νοεμβριου??? Το V800 ???

Exει κυκλοφορησει εδω κ μια εβδομαδα .....!!

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dumspirospero28 (24 Νοέ. 2004 , 10:29)

 

Το ρολοι υπνου ειναι οταν σβηνει ο screensaver και παιρνει ο υπνος την οθονη :p και δυστηχως στην εξωτερικη οθονη δεν εμφανιζεται η εικονα του καλουντος εκτος αν εγω εχω κανει κατι λαθος.

Φιλε TLG στο DRM χρησιμοποιω και εγω το forward-lock αλλα οταν προσπαθω να μετατρεψω κομμενα κοματια που κατεβαζω απο καποιο briefcase μου βγαζει λαθος.Εχεις να προτεινεις κατι;

 

 

Oxi δεν εμφανιζεται εικονα καλουντος στην εξωτερικη οθονη ..δεν ξερω αν θα το προσθεσουν σε μελοντικη αναβαθμιση , αλλα ειναι κατι που προσωπικα δε με πειραζει ...καλυτερα να μη βλεπει ο διπλα σου ποιος σε καλει ...μολις ανοιξεις το κινητο βλεπεις την φωτο στην εσωτερικη !!

Τωρα για το DRM forward-lock θελει , αλλα καποια κοματια τα παιζει ο ενσωματωμενος media player σε format drm και καποια οχι ....oτι εφτιαξα εγω τα επαιξε , μερικα αλλα που κατεβασα απο internet ειχαν προβλημα ..τα επαιζε σαν ringtone , αλλα δεν τα επαιζε μεσω του media player........ειδωμεν!!

:rolleyes:

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TLG (24 Νοέ. 2004 , 21:03)

Τωρα για το DRM forward-lock θελει , αλλα καποια κοματια τα παιζει ο ενσωματωμενος media player σε format drm και καποια οχι ....oτι εφτιαξα εγω τα επαιξε , μερικα αλλα που κατεβασα απο internet ειχαν προβλημα ..τα επαιζε σαν ringtone , αλλα δεν τα επαιζε μεσω του media player........ειδωμεν!!

:rolleyes:

 

Βασικά τα αρχεία που κατέβασες ίσως είναι amr (ηχογραφήσεις δλδ) που στον media player (τουλάχιστον στο Κ700 που έχω) δεν παίζουν ούτως η άλλος!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...