Jump to content

Κινέζικα Smartwatches


alkerath
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι έχει. Λογικά ναι γράφεις αν εχεις μικρά δάχτυλα. Οχι δεν μπορείς να απαντήσεις κλήσεις του κινητού. Μόνο της sim που ενδέχεται να έχεις στο ρολόι. Το ίδιο ισχύει και για το d5+

 

Σε ευχαριστώ φίλε για τις πληροφορίες… Το έχω παραγγείλει και το αναμένω… ;)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 228
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερετε αν υπαρχει ρολοι που να απανταει στις κλησεις του κινητου και να μιλας απο το ρολοι?χωρις σιμ,επισης να μπορω να αλλαζω λουρακια,να εχει gps και media player?και τουλαχιστον 1gb ram?να μπορεις να απαντησεις και στα μυνηματα που δεχεται το κινητο απο το ρολοι?
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά , αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πήρα το no1 g6 και προσπάθησα να του περασω τα ελληνικά και ενώ ολοκληρώθηκε η εγκατάσταση δίχως κάποιο σφάλμα το ρολόι δεν ανοίγει βγάζει το αρχικό μήνυμα και ξανασβηνει (σαν soft brick ) τι μπορεί να φταιει;

 

Στάλθηκε από το MI 5s Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πήρα το no1 g6 και προσπάθησα να του περασω τα ελληνικά και ενώ ολοκληρώθηκε η εγκατάσταση δίχως κάποιο σφάλμα το ρολόι δεν ανοίγει βγάζει το αρχικό μήνυμα και ξανασβηνει (σαν soft brick ) τι μπορεί να φταιει;

 

Στάλθηκε από το MI 5s Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

φιλε καλησπερα κανε μια ερωτηση εδω http://plus.google.com/u/0/communities/109827242607524552712 να σε ρωτησω κιολας κατι που θελω,οταν σε καλουν στο κινητο σου μπορεις να απαντησεις απο το ρολοι και να μιλησεις μεσω του ρολογιου?εχει μικροφωνο και ηχειο?

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση θα κάνω και μία ερώτηση στην ομάδα που έστειλες.Και τα δύο που λες γίνονται,αλλά με το που απαντήσεις μιλάει απ ευθείας στο ρολοι, πρέπει από το μενού της κλήσης να το αλλάξεις.

 

Στάλθηκε από το MI 5s Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση θα κάνω και μία ερώτηση στην ομάδα που έστειλες.Και τα δύο που λες γίνονται,αλλά με το που απαντήσεις μιλάει απ ευθείας στο ρολοι, πρέπει από το μενού της κλήσης να το αλλάξεις.

 

Στάλθηκε από το MI 5s Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τετοιο ρολοι ηθελα και εδωσα τα τετραπλα λεφτα και πηρα το ΝΟ.1 d5+ και δεν το κανει αυτο το απλο πραγμα

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά εγώ περιμένω αυτό να έρθει http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_555892.html?wid=21

 

τίποτα κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

να ρωτήσω κάτι? Έχω κινητό Lenovo, το Sisley S90 συγκεκριμένα. Θέλω να πάρω ένα wearable... Πρέπει να πάρω lenovo ή μπορώ να πάρω και άλλη μάρκα?

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει κανενα προβλημα συμβατοτητας,τα πιο πολλα εχουν δικια τους εφαρμογη που κατεβαζεις στο κινητο και συνεργαζονται αψογα,το μονο θεμα συμβατοτητας ειναι μεταξυ iphone και wearbles εκτος apple
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει κανενα προβλημα συμβατοτητας,τα πιο πολλα εχουν δικια τους εφαρμογη που κατεβαζεις στο κινητο και συνεργαζονται αψογα,το μονο θεμα συμβατοτητας ειναι μεταξυ iphone και wearbles εκτος apple

 

Σε ευχαριστώ πολύ... Το Lenovo HW01 το έχει πάρει κανείς ή να πάω στο MiBand?

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Αυτο τι λεει , μετραει παλμους , πιεση , και οξυγονο...

Ενας γιατρος στο χερι σου!!!!

 

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_616527.html?lkid=10557860&wid=21

Edited by POUARO
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ... Το Lenovo HW01 το έχει πάρει κανείς ή να πάω στο MiBand?

 

Θέμα συμβατότητας με Android τουλάχιστον δε θα έχεις, αφού η συσκευή σου φοράει 4.4... Νομίζω τα περισσότερα δουλεύουν με Αndroid 4.3/4.4 και πάνω... Οπότε είσαι κομπλέ...

 

Όσον αφορά το HW01 που αναφέρεις, δεν το έχω δει/δοκιμάσει, ωστόσο από τη στιγμή που είναι στην ίδια τιμή πάνω-κάτω με το αξιόπιστο και δοκιμασμένο Mi Band 2, δε βλέπω λόγο να το προτιμήσεις... Το Mi Band προσωπικά πάντα μου φαίνεται ομορφότερο και επίσης αλλάζει straps και μπορείς να του βάλεις ότι θες... Στο Lenovo δεν ξέρω αν μπορείς... Γενικά νομίζω στην τιμή του το Mi Band είναι μονόδρομος...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο τι λεει , μετραει παλμους , πιεση , και οξυγονο...

Ενας γιατρος στο χερι σου!!!!

 

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_616527.html?lkid=10557860&wid=21

 

Nαι... Φαντάζεσαι με τι εγκυρότητα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά εγώ περιμένω αυτό να έρθει http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_555892.html?wid=21

 

Καμία γνώμη έχουμε η τζάμπα το 50αρικο

Link to comment
Share on other sites

0 reviews στο gear. Πήγες και εσύ στα τυφλά ... :rolleyes:

 

Ναι όντως δεν είδα καθόλου reviews γενικά κοιτούσα λίγο στιβαρή κατασκευή ανθεκτική και απο. Youtube πουεβλεπα παρουσιάσεις αυτό μου φάνηκε καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω ένα ρολογάκι, να υποστηρίζει ελληνικούς χαρακτήρες και στα λεφτά περίπου στα 50 ευρώ. Τι προτείνετε?? :)

 

Στάλθηκε από το HUAWEI GRA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλσηπέρα Φίλε! Και εγω εψαχνα κατι τετοιο αρκετα,αλλα δεν βρηκα ..Οπότε συμβιβαστκα με τους αγγλικους χαρακτηρες ..Ευτυχως το βρηκα πολυ φθηνα στο google από εδώ και αγορασα ενα που παιρνει και καρτα σιμ(ειναι και bluetooth) αν και εχει και με bluetooth σκετο πολυ φθηνο..Για τα λεφτα του αξιζει με τα 1000...+ οτι εχεισ εγυυηση 1 χρονο..Κατι τετοιο http://www.clevermarket.gr/gadgets/smartwatch-roloi-kinito-siskeues-gsm-15749.htm?lang=el&path=-191623653
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

έχει κανείς άποψη για το AIwatch C5? Φαίνεται αρκετά καλή επιλογή για τα λεφτά του!

http://www.gearbest.com/smart-watch-phone/pp_309679.html?wid=21

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Γνωρίζει κανείς μαγαζί που υπάρχει περίπτωση να ασχοληθεί να κοιτάξει ένα KW88 το οποίο νομίζω ότι δεν φορτίζει πια?

Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Παιδιά καλημέρα

Εχει κανείς εμπειρία από το συγκεκριμένο τηλέφωνο?

 

https://www.banggood.com/Zeblaze-THOR-4-1_39-inch-Amoled-4G-LTE-1GB16GB-GPS-WIFI-Android-7_0-5_0MP-Camera-Smart-Watch-Phone-p-1288336.html?rmmds=search&ID=49928&cur_warehouse=CN

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Γνωρίζει κάποιος αν το νέο smartwatch απο την Lemfo, το Lemfo Lem X 4G 2,03 inches υποστηρίζει Ελληνικά;

 

Εχω την εντύπωση ,με κάποια βιντεο που ειδα στο youtube πως δεν υποστηρίζει Ελληνικα . Τα χριστούγεννα πιστεύω να το έχω στα χέρια μου και να πειραματιστώ στο κομμάτι αυτό.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...