Jump to content

Επιλογή. λεπτής συσκευής?????


jpall13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα την βοήθεια σας . Θέλω μια κινέζικη συσκευή λεπτή και αξιόπιστη να έχω το κεφάλι μου ήσυχο γιατί δεν είναι για εμένα, 5με 5,5. ιντζες και να κρατάει η μπαταρία με μέτρια χρήση μέχρι το βραδι,σχετικά καλή κάμερα και οθόνη τιμή γύρω στα 100 +/- (20με 30)€ ευχαριστώ εκ των προτέρων. :):rolleyes: Edited by jpall13
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσο μεγάλο??Δεν θέλεις κάτι με μιρκότερη οθόνη που θα είναι και λιγότερο ενεργοβόρο?Επίσης όταν λες λεπτό πόσο λεπτό εννοείς??:p

 

Αν αγνοήσεις το πάχος θα πρότεινα κάτι τέτοιο http://www.minideal.net/original-xiaomi-hongmi-note-4g-fdd-lte-snapdragon-400-1-6ghz-2gb-8gb-5-5-inch-hd-ips-13-0mp.html

Edited by salazar_
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την βοήθεια σας . Θέλω μια κινέζικη συσκευή λεπτή και αξιόπιστη να έχω το κεφάλι μου ήσυχο γιατί δεν είναι για εμένα, 5με 5,5. ιντζες και να κρατάει η μπαταρία με μέτρια χρήση μέχρι το βραδι,σχετικά καλή κάμερα και οθόνη τιμή γύρω στα 100 +/- (20με 30)€ ευχαριστώ εκ των προτέρων. :):rolleyes:

Το iPhone είναι λεπτό, κατασκευάζεται στην Κίνα, βγάζει -5,5" οθόνη αλλά δεν κάνει 100€.:lol:

Πέρα από πλάκα, λίγο δύσκολο όλα αυτά στα 100€ και με καλή κάμερα, που δεν έχει κανένας κινέζος.

Καλή επιτυχία στην επιλογή σου.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Το iPhone είναι λεπτό, κατασκευάζεται στην Κίνα, βγάζει -5,5" οθόνη αλλά δεν κάνει 100€.:lol:

Πέρα από πλάκα, λίγο δύσκολο όλα αυτά στα 100€ και με καλή κάμερα, που δεν έχει κανένας κινέζος.

Καλή επιτυχία στην επιλογή σου.:)

 

Παιδιά καταρχήν ευχαριστώ, να γίνω ποιο σαφής δεν θέλω και το τέλειο τηλέφωνο με 100€ απλά να είναι ισορροπημένο και να είναι σχετικά αξιόπιστο. ....Π.Χ I new v3 plus, thl t6 pro I new v7 cudot s308 doogee dg550 και κάποια άλλα. Elephone, Legoo, iocean και άλλα .Δεν ξέρω ποιο είναι σχετικά ποιο αξιόπιστο :wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καταρχήν ευχαριστώ, να γίνω ποιο σαφής δεν θέλω και το τέλειο τηλέφωνο με 100€ απλά να είναι ισορροπημένο και να είναι σχετικά αξιόπιστο. ....Π.Χ I new v3 plus, thl t6 pro I new v7 cudot s308 doogee dg550 και κάποια άλλα. Elephone, Legoo, iocean και άλλα .Δεν ξέρω ποιο είναι σχετικά ποιο αξιόπιστο :wacko::wacko:

 

INEW V3 Plus είναι σίγουρο χαρτί. Το προηγούμενο μοντέλο έκανε τρελές πωλήσεις στην αγορά και το V3 Plus αξίζει το όνομα.

ME45, S55, SX1, CX65 for ever!
Link to comment
Share on other sites

INEW V3 Plus είναι σίγουρο χαρτί. Το προηγούμενο μοντέλο έκανε τρελές πωλήσεις στην αγορά και το V3 Plus αξίζει το όνομα.

 

Ευχαριστώ. Κάτι. άλλο. έχουμε έχω διαβάσει στο Φόρουμ προβλήματα του προκατόχου του :worry:

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία,ROM,αναβαθμίσεις και γενικά υποστηρίξη και από την Xiaomi και από τα παιδιά εδώ μέσα.Παίζει σε έκπτωση το Xiaomi Note σήμερα.Χτύπα το ;-)
Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία,ROM,αναβαθμίσεις και γενικά υποστηρίξη και από την Xiaomi και από τα παιδιά εδώ μέσα.Παίζει σε έκπτωση το Xiaomi Note σήμερα.Χτύπα το ;-)

 

dg 550 ???

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα Xiaomi όντας πιο ποιοτική εταιρία και έχει το ατού των αναβαθμίσεων

 

Ευχαριστώ για την απάντηση,,,το κινητό προορίζεται για κάποιον που τον ενδιαφέρει το ίντερνετ Δεν έχει τρελές απαιτήσεις ,,

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα χωρίς να ξέρω την άλλη μάρκα τόσο καλά στο μυαλό μου έχω κάτι τέτοιο: Xiaomi=λιγότερα προβλήματα από άλλους Κινέζους.Ρώτα και στο topic Των κινητών και πράξε ανάλογα
Link to comment
Share on other sites

Κινέζος και κάργα αξιόπιστο για να χεις το κεφάλι σ ήσυχο απλά δεν υπάρχει κοίτα κάτι από δω μέχρι 130 ευρώ με εγγύηση υπάρχουν παρά πολλές επιλογές

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...