Jump to content

Smartphone Android με 3G RAM


AndroidWarrior
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, όπως λέει κι ο τίτλος, ψάχνω smartphone με 3 γίγα RAM ανεξαρτήτως μεγέθους.

από τιμή τώρα είναι ένα θέμα, δεν θέλω να πάω σε κινεζίες (π.χ τύπου zerphone) αλλά ούτε και σε samsung note 4 που εχει τιμή στον Θεό.

 

κάτι ενδιάμεσο από πλευράς τιμής και που θα πω "οκ αυτό άνετα βγάζει 2 χρονάκια με βάση τα specs του"

Link to comment
Share on other sites

ωραία μην πας σε κινεζιες να πας σε καλά κινέζικα (που είναι εξερετικα από κάθε άποψη)

αν δεν θέλεις το xperia z2 τότε είναι για σένα

Link to comment
Share on other sites

ωραία μην πας σε κινεζιες να πας σε καλά κινέζικα (που είναι εξερετικα από κάθε άποψη)

αν δεν θέλεις το xperia z2 τότε είναι για σένα

 

με την αυτονομία την παλεύει?

για ποια καλά κινέζικα λες?

Link to comment
Share on other sites

με την αυτονομία την παλεύει?

για ποια καλά κινέζικα λες?

 

Το Ζ2 έχει υποδειγματική αυτονομία. Έβγαζα 5,5 ώρες οθόνη, 3 ώρες Ομιλία με Bluetooth Και 16 ώρες αναμονή. Τι άλλο να ζητήσει κανείς;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

άρα Ζ2/Note 3/Huawei Honor 6 ως τώρα. καλά πάμε :P

 

Και από αυτά Ζ2 αν θες κινητό, Νote 3 αν θες εργαλείο. ;)

Philips Twist, Sony Ericsson T18s, Nokia 3310, Nokia 6600, Nokia 8830, Sony Ericsson P800 for ever
Link to comment
Share on other sites

Και από αυτά Ζ2 αν θες κινητό, Νote 3 αν θες εργαλείο. ;)

 

αν έχεις την καλοσύνη διευκρίνισέ τι ακριβώς εννοείς, διότι και τα 2 είναι κοντά στην τιμή!

Link to comment
Share on other sites

Εκτος των προαναφερθεντων, και για κατι διαφορετικο και φρεσκο, ριξε μια ματια σε αυτην την "κινεζια"

http://www.meizu.com/en/products/mx4profeatures.html

325€ εντος κινας, για εμας ισως λιγο πανω απο 400 καθως αναμενεται η τελικη διεθνης τιμη.

Link to comment
Share on other sites

αν έχεις την καλοσύνη διευκρίνισέ τι ακριβώς εννοείς, διότι και τα 2 είναι κοντά στην τιμή!

 

το note 3 με το πενακι που εχει κανεις πραγματα που δεν μπορεις με το Ζ2. πιο επαγγελματικο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

άρα να συνοψίσω γιατί αρχίζω και σας χάνω :p

 

αν δεν θέλω "κινεζιά" : Z2 ή Note3. με το Note3 μπορώ να κάνω περισσότερες δραστηριότητες λόγω του ότι έχει πενάκι (ποιές δηλαδή είναι αυτές?)

 

αν πάω σε "κινεζιά" : Huawei Honor 6 ή Meizu MX4 ?

Link to comment
Share on other sites

άρα να συνοψίσω γιατί αρχίζω και σας χάνω :p

 

αν δεν θέλω "κινεζιά" : Z2 ή Note3. με το Note3 μπορώ να κάνω περισσότερες δραστηριότητες λόγω του ότι έχει πενάκι (ποιές δηλαδή είναι αυτές?)

 

αν πάω σε "κινεζιά" : Huawei Honor 6 ή Meizu MX4 ?

 

Κατά κύριο λόγο σημειώσεις, αλλά μην θέλετε σε όλα μασημένη τροφή. Μπες στο youtube και γράψε note 3 spen και δες μερικά βιντεάκια για να καταλάβεις καλύτερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

άρα να συνοψίσω γιατί αρχίζω και σας χάνω :p

 

αν δεν θέλω "κινεζιά" : Z2 ή Note3. με το Note3 μπορώ να κάνω περισσότερες δραστηριότητες λόγω του ότι έχει πενάκι (ποιές δηλαδή είναι αυτές?)

 

αν πάω σε "κινεζιά" : Huawei Honor 6 ή Meizu MX4 ?

Κινεζιες επίσης.

Oneplus one/xiaomi mi4

Link to comment
Share on other sites

με Arvato τι εμπειρίες έχετε? αν δεν κάνω λάθος εκεί πάνε τα service της SONY.

 

:down: :cry:

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η arvato σε δύο μέρες μου άλλαξε το χαλασμένο Sony.

 

Προλαβαίνεις δε προλαβαίνεις να πας να παίξεις ένα Τζόκερ. Πρέπει να είσαι από τους ελάχιστους που δε τους άλλαξε τη πίστη..

Link to comment
Share on other sites

Προλαβαίνεις δε προλαβαίνεις να πας να παίξεις ένα Τζόκερ. Πρέπει να είσαι από τους ελάχιστους που δε τους άλλαξε τη πίστη..

 

Ναι ειχα αγχωθει και εγω με ολα αυτα που διαβαζα στα forums. Καταλαβαινεις την εκπληξη μου οταν μου ειπαν την μεθεπομένη μερα περαστε να παραλαβετε την νεα σας συσκευη. Πληροφοριακα ηταν ενα xperia sole που στον εναμιση χρονο τα επαιξε η οθονη του, το συστημα αναγνωρισης της αφης.

Νομιζα ομως οτι ολες οι εταιριες πλην της Motorolla εχουν αντιπροσοπεια την Arvato. Κανω λαθος? Με την LG διαβασα καπου οτι αυτο δεν ισχυει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...