Jump to content

Κλείσε τα Mάτια (Mega)


Bayern7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε σύγκριση με το Δυό Μέρες Μόνο φυσικά και το κλείσε τα μάτια είναι καλύτερο. Αλλά επειδή μιλάμε για Παπακαλιάτη, δεν μπορούμε να μιλήσουμε και για τελειότητα...

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 667
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πραγματικα η πιο καλη σειρα του Παπακαλιατη!:) :) :wink:

 

Το "να με προσεχεις" δικο του ηταν?

Αν ναι πιστευω πως ηταν λιγο καλυτερο απο το "κλεισε τα ματια"

(ή αλλιως "ανοιξε τα ποδια" :X )

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Το "να με προσεχεις" δικο του ηταν?

Αν ναι πιστευω πως ηταν λιγο καλυτερο απο το "κλεισε τα ματια"

(ή αλλιως "ανοιξε τα ποδια" :X )

 

Oντως ηταν καλυτερο το Να Με Προσεχεις γιατι ναι μεν η πρωταγωνιστρια ηταν σπαστικια αλλα ειχε ενδιαφερουσες δευτερευουσες ιστοριες με τις αλλες αδερφες (πχ Μονογιου-Πυρπασσοπουλος) και περισσοτερη εμβολιμη κωμωδια για να σπαει το δραμα.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Oντως ηταν καλυτερο το Να Με Προσεχεις γιατι ναι μεν η πρωταγωνιστρια ηταν σπαστικια αλλα ειχε ενδιαφερουσες δευτερευουσες ιστοριες με τις αλλες αδερφες (πχ Μονογιου-Πυρπασσοπουλος) και περισσοτερη εμβολιμη κωμωδια για να σπαει το δραμα.

 

afto mou arese kai mena.se mia dramatikh seira na yparxoun aftes oi stigmes geloiou(diakritikou panta)pou kanoun th seira pio oloklhrwmenh.to 2 meres mono me exei psiloapogohtefsei...

Link to comment
Share on other sites

Τι; Και στο Να με Προσέχεις είχε γκέι;;; Ευτυχώς δεν το είδα καθόλου! Ποιος ξέρει τι θα 'βλεπαν τα μάτια μου! Είδα που είδα το Κλείσε τα μάτια (που όπως εύστοχα παρατήρησε ο Lefterian Άνοιξε τα πόδια) δεν θέλω άλλο τα ++.

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

To κλεισε τα ματια ηταν καλο γιατι ηταν και το πρωτο αυτου του style απο τον Παπακαλιατη!!

Επισης μην ξεχναμε οτι ειχε φοβερους ηθοποιους οπως η ΠΕΜΗ ΖΟΥΝΗ!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το κλεισε τα ματια για μενα πετυχε τοσο πολυ γιατι σχεση με το 2 μερες μονο ειχε..

 

πιο παρεϊστικο υφος

 

πιο δυνατο καστ ηθοποιων οπως σερβεταλης παππα και ζουνη

 

καλυτερους guests

 

καλυτερους διαλογους

 

και καλυτερο σεναριο

 

νομιζω ειναι λαθος να επιμενει ο παπακαλιατης στα ιδια και τα ιδια..αυτο φαινεται με την οχι τοσο καλη πορεια της τελευταιας του σειρας..

 

επισης οντως οι κωμικες σκηνες που βαζει στις σειρες του βγαζουν αρκετο γελιο και δεν καταλαβαινω γιατι επιμενει τοσο στα δραμτικα και μελο σεναρια..

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

ποσους κυκλους εχει η σειρα? σε ενα site γραφει οτι εχει τρεις!:wacko: :wacko:

Εγω κοβω τι κεφαλι μου οτι ειναι δυο!:O :O :O

Τελικα ποσους εχει?:worry: :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

ποσους κυκλους εχει η σειρα? σε ενα site γραφει οτι εχει τρεις!:wacko: :wacko:

Εγω κοβω τι κεφαλι μου οτι ειναι δυο!:O :O :O

Τελικα ποσους εχει?:worry: :worry: :worry:

 

 

Η σειρά έχει σίγουρα τρεις κύκλους. Είμαι απόλυτα βέβαιος

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Η σειρά είχε τρεις σύντομους κύκλους,οι οποίοι προβλήθηκαν όλοι την τηλεοπτική σεζόν 2003-2004.

 

Όχι ακριβώς. Ο 2ος κι ο 3ος προβλήθηκαν την τηλεοπτική σεζόν 2003-2004. Ο 1ος είχε προβληθεί το 2002-2003 και πιο συγκεκριμένα ξεκίνησε το 2003.

Link to comment
Share on other sites

παντως ο παπακαλιατης απο νεα σεζον επιστρεφει κ παλι απο το mega!ελπιζω να εβαλε λιγο μυαλο μετα το 2 μερες μονο....κ να μην μας κρεμασει..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
πετυχα μια διαφημιση στην tv..το τηλεραμα δινει τα επεισοδια του κλεισε τα ματια!αν και υπαρχουν και στο internet βεβαια ειπα να το αναφερω.
Link to comment
Share on other sites

παντως ο παπακαλιατης απο νεα σεζον επιστρεφει κ παλι απο το mega!ελπιζω να εβαλε λιγο μυαλο μετα το 2 μερες μονο....κ να μην μας κρεμασει..

 

ναι ίσως τώρα μας δώσει καμιά μέρα παραπάνω!:lol::lol:

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ο Παπακαλιάτης όντως επιστρέφει!!!

Μετά το κλείσε τα μάτια που νομίζω ήταν η καλύτερη δουλειά του..να δούμε τι μας επιφυλάσει!!

Γενικά πάντως είναι παρεξηγημένος!:)

ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΦΩΣ
Link to comment
Share on other sites

Ναι....μετά από το κλείσε τα μάτια θα μας δείξει το..........."ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ..."!!!!Και ο νοών νοείτω....! :)

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Από τα ωραιότερα σήριαλ της νεότερης ελληνικής τηλεόρασης. Μου κάνει εντύπωση που δεν το έβαλε επανάληψη το Mega (όπως δεν έβαλε και το Σ'αγαπω Μ'αγαπάς) γιατί είναι πολύ καλό για το καλοκαίρι. Παρόλο που έχω τα επεισόδια όλα στο pc, είναι διαφορετική η αίγλη του να το βλέπεις στην tv με τις διαφημίσεις :p

 

 

Gotta love Παπακαλιάτη, Ζούνη και Σερβετάλη :love:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

έλεος με τον παπακαλιατη και το κλείσε τα μάτια. μου έδινε την εντύπωση από ένα σημείο και μετά ότι έκανε ότι του έρχόταν στο κεφάλι, σημέρα θα είναι ερωτικό θρίλερ, σήμερα θα το παίξω ολέθρια σχέση, σήμερα θα είναι ο μικρός βασιλάκης καϊλας και δεν θα έχει ματάκια, σήμερα τα δύο αγόρια θα σπάσουν τα ταμπού της ελληνικής τηλεόρασης, σήμερα θα μέ κλείσουν φυλακή αλυσοδεμένο ... ουφ!!!!

 

την σειρά την έσωζαν μόνο οι καλοί ηθοποιοί (Ζούνη Σερβεταλης Παππά) από ένα σημείο και μετά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...