Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και ναι αυτή η θήκη που παραθέτω στο παρακάτω link είναι η ποιο ογκώδης-διαστημική που έχω δει μέχρι τώρα για το note 4 με 10000mAh μπαταρία! :blink:

 

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θηριο...για το καμπινκ το επαιρνα ανετα...

 

Πραγματικά είναι «όπλο» κανονικό όπως λέει κάποια στιγμή και ο παρουσιαστής του video!Αν δεν έκανε το κινητό τόσο ογκώδες οκ...ποιο πολύ θα το σκεφτόμουν όμως για την μπαταρία 10000mAh! :blink: Αλλά εντάξει είπαμε να πάρουμε καμιά θήκη αλλά εδώ ξεφεύγεις!Ίσως κάποιοι που έχουν θέμα με την μπαταρία αυτή να είναι μια «έκτακτη» λύση ανάγκης!Αλλά και πάλι δεν θα το ρίσκαρα μιας και δεν είναι official samsung προϊόν... :ninja:

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τουβλο... χεχεχε

Παντως για καποιον που ταξιδευει πολυ οπως λεει και αυτος κτλ ειναι οτι πρεπει...

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασε κανένας την led case η πώς αλλιώς λέγεται την θήκη? Αξίζει τα 50-60€ που κκάνει?
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το μαγνητάκι της spigen για να το συνδυάσω με την μαμήσια θήκη της σαμσουνγκ.

http://www.ebay.com/itm/271710037589?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Στα θετικά του δεν επηρεάζει τη λειτουργία της spen και έχει αρκετά εύκολη εφαρμογή.

Δε βλέπω όμως να το κρατάω γιατί το μαγνητάκι ναι μεν κλείνει την θήκη αλλά δεν το βρίσκω τόσο δυνατό όσο το ήθελα. Αν την γυρίσω ανάποδα και την κουνήσω λίγο ανοίγει. Επίσης το ένα μέρος του εφαρμόζει πάνω στο τηλέφωνο, πράγμα που για εμένα είναι το κύριο μειονέκτημα επειδή έχω ήδη 4 θήκες της οποίες εναλλάσσω κάθε 2-3 μέρες.

Rules are meant to be broken :shifty:
Link to comment
Share on other sites

εχει να προτεινει κανεις καμια καλη θηκη σηλικονης πολυ λεπτη και οχι την αυθεντικη της σαμυ;;;

 

επισης ξερει κανεις την Led flip wallet που μπορουμε να την βρουμε αλλου εκτος απο το ebay;;

Link to comment
Share on other sites

εχει να προτεινει κανεις καμια καλη θηκη σηλικονης πολυ λεπτη και οχι την αυθεντικη της σαμυ;;;

 

επισης ξερει κανεις την Led flip wallet που μπορουμε να την βρουμε αλλου εκτος απο το ebay;;

 

Τη led flip την έχω βρει εδώ: http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=126002 από ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Τη led flip την έχω βρει εδώ: http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=126002 από ελλάδα.

 

Πάρα πολλά τα λεφτά! 60 ευρώ για μία θήκη έλεος ούτε καφέ να έκανε!Ebay παίζει 40 με 50 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη κάρτα την έβγαλε σε προσφορά όσοι έχουν newsletter του eshop στα 29.90.

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mp64da-eu-evo-64gb-micro-sdxc-class-10-adapter-p-PER.576922

:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη κάρτα την έβγαλε σε προσφορά όσοι έχουν newsletter του eshop στα 29.90.

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mp64da-eu-evo-64gb-micro-sdxc-class-10-adapter-p-PER.576922

 

49,90€ έχει στο link που δίνεις. Όντως είχε 29,90€;

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα αναγκαστικά μια δερμάτινη θήκη της samsung σήμερα. Flip wallet λέγεται. Κάθε φορά που θα ανοίγω την θήκη θα ανάβει αυτόματα η οθόνη? Μπορούμε να το αλλάξουμε αυτό ?
Link to comment
Share on other sites

49,90€ έχει στο link που δίνεις. Όντως είχε 29,90€;

 

Ναι την παράγγειλα θα την πάρω αύριο. .πράγματι εκεί δείχνει τόσο αλλά στο news letter που μου έστειλαν την δίνει 29.90,αν κάνεις εγγραφή στο site του eshop,πας να το αγοράσεις κάπου κάτω ζητάει κωδικό προσφορας δοκίμασε να βάλεις αυτό "OFFER1505" μήπως μπορεί να σου βγάλει αυτή την τιμή. .μέχρι τις 21/2 και μέχρι να εξαντληθεί λέει ότι ισχύει. .

:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ναι την παράγγειλα θα την πάρω αύριο. .πράγματι εκεί δείχνει τόσο αλλά στο news letter που μου έστειλαν την δίνει 29.90,αν κάνεις εγγραφή στο site του eshop,πας να το αγοράσεις κάπου κάτω ζητάει κωδικό προσφορας δοκίμασε να βάλεις αυτό "OFFER1505" μήπως μπορεί να σου βγάλει αυτή την τιμή. .μέχρι τις 21/2 και μέχρι να εξαντληθεί λέει ότι ισχύει. .

Το θέμα είναι ότι για να δω αν δεχτεί τον κωδικό προσφοράς που λες, θα πρέπει να κάνω την παραγγελία και μετά να δω αν το δέχεται με την τιμη της προσφοράς αλλιώς θα πρέπει να το πληρώσω 49,90€ :(

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι για να δω αν δεχτεί τον κωδικό προσφοράς που λες, θα πρέπει να κάνω την παραγγελία και μετά να δω αν το δέχεται με την τιμη της προσφοράς αλλιώς θα πρέπει να το πληρώσω 49,90€ :(

 

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mp64da-eu-evo-64gb-micro-sdxc-class-10-adapter-p-PER.576922

Εγώ έκανα παραγγελία 29.9 δες το λινκ αυτο.

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mp64da-eu-evo-64gb-micro-sdxc-class-10-adapter-p-PER.576922

Εγώ έκανα παραγγελία 29.9 δες το λινκ αυτο.

 

στο λινκ που εβαλες και εμενα με την δειχνει με 49,9

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mp64da-eu-evo-64gb-micro-sdxc-class-10-adapter-p-PER.576922

Εγώ έκανα παραγγελία 29.9 δες το λινκ αυτο.

 

Πότε έκανες την παραγγελία ; και τι κωδικό προσφοράς έβαλες ;

Link to comment
Share on other sites

στο λινκ που εβαλες και εμενα με την δειχνει με 49,9

Όσοι είναι εγγεγραμμένοι χρήστες του eshop και λαμβάνουν newsletters προσφορών, αυτοί μόνο μπορούν να δουν τη συγκεκριμένη τιμή ανοίγοντας τον εν λόγω σύνδεσμο .

Link to comment
Share on other sites

Πότε έκανες την παραγγελία ; και τι κωδικό προσφοράς έβαλες ;

 

Σήμερα το πρωί την έκανα δεν έβαλα κωδικό μπήκε μόνος του και τελικό ποσό βγήκε 29,9

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την παραγγελία στα 29,90.

Το μόνο που με ανησυχεί κάπως είναι στο αν τελικά θα την διαβάζει το κινητό????

 

SDXC capacities range from 64GB to 2TB

 

Default Format: exFAT

 

Because SDXC uses a different file system called exFAT and it works differently than standard SD cards, this new format is NOT backwards compatible with host devices that only take SD (128MB to 2GB) or host devices that only take SDHC (4GB to 32GB). Most host devices built after 2010 should be SDXC compatible.

 

To ensure compatibility, look for the SDXC logo on cards and host devices (cameras, camcorders, etc.).

 

NOTE: Internal card readers on laptops from 2008 and prior may NOT support SDXC cards. SDXC cards will work in SDHC compatible readers (not SD readers) if the computer OS supports exFAT. For more information on exFat see: Operating Systems that support the exFAT File System

Note 4 Baby.........
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την παραγγελία στα 29,90.

Το μόνο που με ανησυχεί κάπως είναι στο αν τελικά θα την διαβάζει το κινητό????

 

SDXC capacities range from 64GB to 2TB

 

Default Format: exFAT

 

Because SDXC uses a different file system called exFAT and it works differently than standard SD cards, this new format is NOT backwards compatible with host devices that only take SD (128MB to 2GB) or host devices that only take SDHC (4GB to 32GB). Most host devices built after 2010 should be SDXC compatible.

 

To ensure compatibility, look for the SDXC logo on cards and host devices (cameras, camcorders, etc.).

 

NOTE: Internal card readers on laptops from 2008 and prior may NOT support SDXC cards. SDXC cards will work in SDHC compatible readers (not SD readers) if the computer OS supports exFAT. For more information on exFat see: Operating Systems that support the exFAT File System

Λες να την πατήσαμε; Υπάρχει κάποιος φίλος από εδώ μέσα που να ξέρει να μας πεί; Ίσως προλαβαίνουμε να ακυρώσουμε την παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την παραγγελία στα 29,90.

Το μόνο που με ανησυχεί κάπως είναι στο αν τελικά θα την διαβάζει το κινητό????

 

Η σύντομη απάντηση είναι με γιές, θα την διαβάζει, καλή αγορά. :-)

Link to comment
Share on other sites

Θα την διαβάζει σίγουρα. .ίδια 32 άρα την έχω σε άλλο κινητό και λειτουργεί μια χαρά. .μια διαμόρφωση θέλει μόλις μπει μέσα από το κινητό μονάχα για να μπουν οι αρχικοί φάκελοι που θα χρησιμοποιεί η συσκευή. .
:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολλά τα λεφτά! 60 ευρώ για μία θήκη έλεος ούτε καφέ να έκανε!Ebay παίζει 40 με 50 ευρώ

Την έχει το eshop με 50€. Την σκεφτόμουν, πήρα την SVIEW τελικά και θα δείξει...!

Αν της πάρεις πες μας εντυπώσεις.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...