Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους κ καλή χρονιά να έχουμε.

Θέλω να ρωτησω αν ξέρει κάποιο μέλος εχθές πήρα καινούρια μπαταρια από smartec στο Χαϊδάρι κ το φορτισα 100% κ με όλα κλειστά δηλαδή 4g,wifi κ άλλα η μπαταρία αυτή την στιγμή είναι 29% είναι λογικό?

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους κ καλή χρονιά να έχουμε.

Θέλω να ρωτησω αν ξέρει κάποιο μέλος εχθές πήρα καινούρια μπαταρια από smartec στο Χαϊδάρι κ το φορτισα 100% κ με όλα κλειστά δηλαδή 4g,wifi κ άλλα η μπαταρία αυτή την στιγμή είναι 29% είναι λογικό?

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στην αρχή θέλει σετάρισμα φίλε… Να κάνει τον κύκλο της με 2-3 πλήρεις φορτίσεις-αποφορτίσεις και λογικά μετά θα στρώσει… Και εγώ χρησιμοποιήσα μπαταρία που είχα αγοράσει από εκεί και μία μέρα μου την βγάζει άνετα… Εξαρτάται πάντως και τι χρήση του έκανες εκτός από αυτά που είπες ότι είχες κλειστά αν έκανες π.χ. κλήσεις, games… ;)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...