Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω βαλει βγαλει την original θηκη πολλες φορες..σε μια εβδομαδα..καμια ζημια στο μπεζελ..ουτε γραμμουλα..εξαιρετικη ποιοτητα..αψογο grip...προστατευτικη με το bezel!!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως έχεις ζελατίνα ή τίποτα άλλο στην οθόνη? Δεν έχω δει και τέτοιο εγώ προς το παρόν. Δεν έχω βάλει κάτι στην οθόνη την έχω γυμνη .Να πω την αλήθεια δεν δίνω και πολύ σημασία σε κάποια πράγματα. .ίσως πρέπει να είμαι περισσότερο προσεκτικός, μήπως μου έχει συμβεί και δεν έδωσα σημασία.

 

Ναι δυστυχως εβαλα ζελατινα στην οθονη! Και εγω αυτο σκεφτηκα στην αρχη και μαλλον αυτο θα φταιει!!!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι γινεται φετος και ακουγονται ασχημα λογια για τις Spigen θηκες.

 

Καταρχην για ποια θηκη?neo hybrid?slim Armor?tough armor?Ultra hybrid?

 

Οπως και να εχει ΟΛΕΣ οι παραπανω πλυν της tough armor ειναι στα χερια μου και ειναι μια χαρα μαλακες στο πατημα των κουμπιων.

 

Επισης πιο πιθανο μου φαινεται να γρατσουνιστει το μπεζελ απο την θηκη της Samsung παρα απο τις αλλες...

 

Την neo hybrid έχω.Και εγώ σε iphone ήμουν κατευχαριστημένος απο τις θήκες της για αυτό και προχώρησα στην αγορά της με κλειστά μάτια.Αλλά δεν...

Link to comment
Share on other sites

Δες πώς πάει χωρίς ζελατίνα. . Εμένα πάντως στην αρχή είχε θέμα με το instagram , όταν έκανα διπλό κλικ στην οθόνη δεν έκανε like στις φωτογραφίες, μετά από μια μέρα έστρωσε και δεν ξαναείδα κάτι. ..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Εχει βάλει κανείς αυτό το αντιχαρακτικό γυαλί;

http://www.easytechnology.gr/telephonia/kineta-telephona/prostateutika-othones/samsung-galaxy-note-4-n910f-prostateutiko-othones-tempered-glass-film-0.2-mm-9h-ancus

Link to comment
Share on other sites

Την neo hybrid έχω.Και εγώ σε iphone ήμουν κατευχαριστημένος απο τις θήκες της για αυτό και προχώρησα στην αγορά της με κλειστά μάτια.Αλλά δεν...

 

Για αυτό αγοράζεις την original που έχει πολύ καλό grip και τα κουμπιά πατιούνται σαν βούτηρο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μου έπεσε εχθές απο ύψος γραφείου (1μέτρο περίπου) με την οθόνη προς τα κάτω, μπαταρία και καπάκι ξεκούμπωσαν!!!

Τελικά δεν έπαθε τίποτα εκτός απο μια - δύο πολύ μίκρες γρατζουνίες στο πάνω laser cut αλουμίνιο οποτε απ΄οτι φαίνεται αντέχει κόντεψα να πάθω καρδιακή προσβολή βέβαια!!χαχα:blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μου έπεσε εχθές απο ύψος γραφείου (1μέτρο περίπου) με την οθόνη προς τα κάτω, μπαταρία και καπάκι ξεκούμπωσαν!!!

Τελικά δεν έπαθε τίποτα εκτός απο μια - δύο πολύ μίκρες γρατζουνίες στο πάνω laser cut αλουμίνιο οποτε απ΄οτι φαίνεται αντέχει κόντεψα να πάθω καρδιακή προσβολή βέβαια!!χαχα:blink:

Καλα,χωρις θηκη τόχεις;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ναι χωρίς δεν μου πολυαρέσουν οι θήκες αλλά μάλλον θα πάρω μια s-view μου φαίνεται τελικά μετά απο αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Ναι χωρίς δεν μου πολυαρέσουν οι θήκες αλλά μάλλον θα πάρω μια s-view μου φαίνεται τελικά μετά απο αυτό.

Το κακό με αυτές είναι ότι προστατεύουν.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ναι χωρίς δεν μου πολυαρέσουν οι θήκες αλλά μάλλον θα πάρω μια s-view μου φαίνεται τελικά μετά απο αυτό.

Ναι,αλλα αυτου του τυπου οι θηκες,ετσι και πεσει κατω το τηλεφωνο,ανοιγουν στον αερα,και ετσι,ειναι σα να μην υπαρχουν.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,αλλα αυτου του τυπου οι θηκες,ετσι και πεσει κατω το τηλεφωνο,ανοιγουν στον αερα,και ετσι,ειναι σα να μην υπαρχουν.

 

Δίκιο έχεις αλλά κάτι τύπου "θωρακισμένες" ας πούμε είναι απαίσιες και γίνεται το τηλέφωνο χοντρό και άσχημο. Ίσως μια σιλικονατη μονο πίσω αλλά και αυτές δεν νομίζω οτι προστατέυουν και πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις αλλά κάτι τύπου "θωρακισμένες" ας πούμε είναι απαίσιες και γίνεται το τηλέφωνο χοντρό και άσχημο. Ίσως μια σιλικονατη μονο πίσω αλλά και αυτές δεν νομίζω οτι προστατέυουν και πολύ.

Δες και την original που είναι αρκετά λεπτή.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις αλλά κάτι τύπου "θωρακισμένες" ας πούμε είναι απαίσιες και γίνεται το τηλέφωνο χοντρό και άσχημο. Ίσως μια σιλικονατη μονο πίσω αλλά και αυτές δεν νομίζω οτι προστατέυουν και πολύ.

Εγω,στο 3,εχω μια λαστιχενια,που ηταν μαζι με ενα σκληρο πλαστικο προσθετο,το οποιο εχω αφαιρεσει γιατι γλυστρουσε,και μπορω όποτε θελω να την αφαιρω πολυ ευκολα,ενω προστατευει καλα το πισω μερος,εχει ¨ωμους" παχεις,και προστατευει και το εμπρος,αφου στο τελειωμα,διπλωνει καλυπτοντας και τα bezels.

Και οταν το βαζω στην τσεπη,εχω και μια ακομη,τυπου σακουλας,με καπακι που κλεινει με σκρατς,και το βαζω ολο μαζι μεσα σ αυτην.

Ας πεσει αμα θελει.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Εγω,στο 3,εχω μια λαστιχενια,που ηταν μαζι με ενα σκληρο πλαστικο προσθετο,το οποιο εχω αφαιρεσει γιατι γλυστρουσε,και μπορω όποτε θελω να την αφαιρω πολυ ευκολα,ενω προστατευει καλα το πισω μερος,εχει ¨ωμους" παχεις,και προστατευει και το εμπρος,αφου στο τελειωμα,διπλωνει καλυπτοντας και τα bezels.

Και οταν το βαζω στην τσεπη,εχω και μια ακομη,τυπου σακουλας,με καπακι που κλεινει με σκρατς,και το βαζω ολο μαζι μεσα σ αυτην.

Ας πεσει αμα θελει.:)

Αυτό μη το λες. Γιατί έχω δει να διαλύονται και με θήκες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις αλλά κάτι τύπου "θωρακισμένες" ας πούμε είναι απαίσιες και γίνεται το τηλέφωνο χοντρό και άσχημο. Ίσως μια σιλικονατη μονο πίσω αλλά και αυτές δεν νομίζω οτι προστατέυουν και πολύ.

Αναγκαστικα,θα κανεις καποιο συμβιβασμο.Αλλοιως,θα σε τρωει η εννοια,μπας το σπασεις,οπότε,καλυτερα λιγοτερο εμφανισιμο αυτο,παρα περισσοτερο "μαγκωμενος" εγω.

Και για να σου πω και τη λαικη παροιμια,"απ' ολότελα,καλη κι η Παναγιωταινα"...

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστικα,θα κανεις καποιο συμβιβασμο.Αλλοιως,θα σε τρωει η εννοια,μπας το σπασεις,οπότε,καλυτερα λιγοτερο εμφανισιμο αυτο,παρα περισσοτερο "μαγκωμενος" εγω.

Και για να σου πω και τη λαικη παροιμια,"απ' ολότελα,καλη κι η Παναγιωταινα"...

Θοδωρή όμως για μερικούς ισχύει το θήκες ποτέ!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

μερικες επιπλεον φωτο της original...για να φανει το "μη" παχος...σε σχεση με αλλες !!

[ATTACH]53399[/ATTACH]

[ATTACH]53400[/ATTACH]

[ATTACH]53401[/ATTACH]

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα εγω αντι για θήκη πηρα το Gear S κ σώθηκα χαχα . ..το εχω συνέχεια στην τσέπη η το ακουμπάω σε ασφαλές μέρος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα εγω αντι για θήκη πηρα το Gear S κ σώθηκα χαχα . ..το εχω συνέχεια στην τσέπη η το ακουμπάω σε ασφαλές μέρος

 

Έδωσες δηλαδή 800 φεύγα ευρώ για μια ομολογουμένως όμορφη συσκευή, και μετά έσκασες άλλα 400€ για το ρολόι, για να έχεις το κινητό στην τσέπη συνεχώς (δηλαδή να μην το βλέπεις) ?

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Την original που την βρίσκουμε έχεις κάποιο link ωραία φαίνεται! Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

http://www.picknbuy.gr/index.php?act=viewProd&productId=20293&ref=bestprice.gr

Νομίζω την πήρα 2 ευρώ ακριβότερη εγώ.:O

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα εγω αντι για θήκη πηρα το Gear S κ σώθηκα χαχα . ..το εχω συνέχεια στην τσέπη η το ακουμπάω σε ασφαλές μέρος

Κι εγω το εχω στην τσεπη το 3,αλλα αντι για gear,εχω ενα απλο ΒΤ της Σονυ.:lol:

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Από εδώ το πήρα, παράδοση την επόμενη μέρα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...