Jump to content

[Note 4] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω γυρησα πισω τελικα σε στοκ δεν μπωρο αλλο κολληματα παγωματα απο της αλλεσ ενα ροοτ δρομο οι εφαρμογες που δεν θελω κ ειμαι ησυχος τελικα δεν μπωρο εχω κανει την τελ βδομαδα 20 εγκαταστασεις ρομ ελεος . και ολο τρωει κολληματα

Σαν την στοκ Ρομ δεν υπάρχει. Και οποιος λέει το αντίθετο απλά δεν ξέρει. Οι custom είναι για να παίζεις και να κερδίσεις σε άλλα πράγματα. Αλλά η πιο σταθερή και καλύτερη είναι πάντα η στοκ.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και σου πάει η μπαταρία 2.5 μέρες; Εγώ είχα την simplerom v3 και ούτε μέρα δεν πήγαινε .Άσε που είχε αρκετά κολλήματα. Φυσικά την έστησα καλά με όλα τα wipes.

 

με την 3.2 την lite εβγαλα τους χρονους

 

 

 

 

 

βαλτε simplite v3.2 κανένα κόλλημα και μπαταρία εως κ 3 μέρες με WiFi always on

 

μακραν η καλυτερη ως τωρα

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερη από την στοκ δεν υπάρχει αρκεί να αφαιρέσεις την σαβούρα από μέσα! Η πιο σταθερή και αυτή που λειτουργεί καλύτερα! Επίσης και εγώ με στοκ έχω βγάλει 3 μέρες και 3 ώρες και 30 λεπτά οθόνης
Link to comment
Share on other sites

την ειχα τν 3,2 αλλα πως θα την κατεβασουμε παλι δεν ξερω αν μπωρο ν την βρω

 

αν λες για την simple rom μπαινεις στο xda στο θεμα του note 4 στο θεμα του snapdragon

Link to comment
Share on other sites

την βρηκα την 3,2 που ειχα στην αρχη κ δυλεευε παγματικα πολυ καλα μολις εβαλα την 4 εκεινη τη μερα 3 φορες εκανα εγκατασταση για να κατσει και δεν .. ειχα προβληματα απο τοτε... μεχρη τωρα δοκιμασα και την emotdroid που μου αρεσε κ πολυ αλλα δν ειχα freeze πολλες φορες σε σημειο να μην μπωρεις ν απαντησεις σε κλησει . δεν ξερω τι συμβαινε... τωρα την εβαλα και τ στηνω
Link to comment
Share on other sites

την βρηκα την 3,2 που ειχα στην αρχη κ δυλεευε παγματικα πολυ καλα μολις εβαλα την 4 εκεινη τη μερα 3 φορες εκανα εγκατασταση για να κατσει και δεν .. ειχα προβληματα απο τοτε... μεχρη τωρα δοκιμασα και την emotdroid που μου αρεσε κ πολυ αλλα δν ειχα freeze πολλες φορες σε σημειο να μην μπωρεις ν απαντησεις σε κλησει . δεν ξερω τι συμβαινε... τωρα την εβαλα και τ στηνω

 

παντως σε μενα οι περισοτερες ως τωρα για να δουλεψουν σωστα θελουν τουλαχιστον 3-4 μερες

Link to comment
Share on other sites

Το sygic με τη simlprom v4 δεν λεει να δουλεψει με τιποτα fc συνεχεια,εχετε τετοιο θέμα?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Το sygic με τη simlprom v4 δεν λεει να δουλεψει με τιποτα fc συνεχεια,εχετε τετοιο θέμα?

 

δεν χρησιμοποιω τετοιου ειδους εφαρμογες για να σου πω.αλλα οσες εχω δοκιμασει ως τωρα μια χαρα.τι ακριβως σου κανει

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγει στο logo και πεταει fc καπάκι.Περίεργο μου φαινεται και εμενα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγει στο logo και πεταει fc καπάκι.Περίεργο μου φαινεται και εμενα

 

δοκιμασες να την βγαλεις και να την ξαναβαλεις την εφαρμογη ?δοκιμασε μολις την βγαλεις να καθαρισεις cashe and dalvick και βαλτην.σε στοκ ρομ το κανει ?επισης αν εχεις xpozed μπορει να φταιει.

Link to comment
Share on other sites

την εστρωσα τελεια ολα κομπλε δεν δοκιμαζω xposed :P αλλα εχω ενα θεματακι μονο με το messanger pages manages τα ανοιξα και φρεεζε απιστευτο της πεταξα και της 2 εξω και ηρεμησε η συσκευη δηλαδη τι να πω..
Link to comment
Share on other sites

Με πιο παλια εκδοση δεν υπάρχει θέμα στις 15.x.x βλέπω να κολλάει αν και στο note3 δουλέυει χωρις πρόβλημα.

**βλέπω η teameos έδωσε cm12 για exynos!

Edited by alex_n80

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

εκανα κατι λαθος εβαζα στιν στοκ για να κανω ρουτ αντι στο ΑΠ ΣΤΟ BL του ψηαινφιρε τo auto root και βρικαρε χθες τελικα δν παιρνει με τιποτα μπροστα μηδεν . στο τπτ
Link to comment
Share on other sites

εκανα κατι λαθος εβαζα στιν στοκ για να κανω ρουτ αντι στο ΑΠ ΣΤΟ BL του ψηαινφιρε τo auto root και βρικαρε χθες τελικα δν παιρνει με τιπομπροστα μηδεν . στο τπτ

 

μαλλον soft brick επαθες.δοκιμασε να το βαλεις σε download mode .και μετα περνα μια στοκ rom μπορει να χρειαστει να την περασεις 2 φορες για να δουλεψει.απλα αυτο που εκανες ειναι να αχρηστεψεις τον bootloader.να προσεχεις αλλη φορα γιατι το 4 δεν σηκωνει πολλα ζορια.δεν ειναι τιποτα χοντρο ευτηχως

Edited by liogia
Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν καταλαβες δεν ανηγει καθολου η υσκευη δοκιμασα τα παντα δεν φορτιζει καν δεν μπαινει σε recovery donwload mode τπτ. ειναι πεθαμένο
Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν καταλαβες δεν ανηγει καθολου η υσκευη δοκιμασα τα παντα δεν φορτιζει καν δεν μπαινει σε recovery donwload mode τπτ. ειναι πεθαμένο

Βγάλε τη μπαταρία για 10 λεπτά έξω. Ξαναβαλτη και δοκίμασε πάλι

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

ολο το βραδ εκτοσ ηταν . και το πρωι τα ειδια. αστο σας λεω τ δοκιμασα ολα ειτε recovery download τπτ εκανα τη ******* κ φλασαρα το ροοτ στην ενοτητα BL dead
Link to comment
Share on other sites

ολο το βραδ εκτοσ ηταν . και το πρωι τα ειδια. αστο σας λεω τ δοκιμασα ολα ειτε recovery download τπτ εκανα τη ******* κ φλασαρα το ροοτ στην ενοτητα BL dead

 

δυσκολα τα πραματα αν δεν ανοιγει με τιποτα.πας στο servise και θα πεις οτι εκλεισε ξαφνικα μπας και βαλουν στην εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...