Jump to content

[PC] Grand Theft Auto: San Andreas


Jim22378
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια αυτην την αποστολη που χορευες με την dj στο παρτυ στην παραλια πως θα την καταφερω (ξερω ειμαι καπος πισω σχετικα με το ποσο καιρο το εχω αλλα τι να κανουμε... Γινετε να μην πιασεις μια μηχανη και να κανεις βολτες; Αφου εχω φτασει το bike skill στα υψη. Αναρωτιεμε που θα το εχω οταν το τερματισω...
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι είναι όντως πολύ δύσκολο, κι αυτό λόγω της έλλειψης quicksave.

Το πράγμα αυτό, ονομάζεται ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ, προέκυψε από τη μικρή μνήμη των παλαιοτέρων παιχνιδομηχανών, και μετά έγινε βολική δικαιολογία για αύξηση του Playtime...

Αντιδογματισμός: http://www.antidogma.gr
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι είναι όντως πολύ δύσκολο, κι αυτό λόγω της έλλειψης quicksave.

Το πράγμα αυτό, ονομάζεται ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ, προέκυψε από τη μικρή μνήμη των παλαιοτέρων παιχνιδομηχανών, και μετά έγινε βολική δικαιολογία για αύξηση του Playtime...

 

Παρολο που και εγω οπως ολοι μας δυσκολευομαστε με το save στο sa ωστοσο το κανει πολυ πιο ρεαλιστικο...

Link to comment
Share on other sites

Cheats Codes

Type these codes in during gameplay.

 

SPEEDFREAK: All Cars Have Nitro

NIGHTPROWLER: Always Midnight

FLYINGFISH: Boats Fly

BUBBLECARS: Cars Float Away When Hit

STATEOFEMERGENCY: Chaos Mode

BLUESUEDESHOES: Elvis is Everywhere

SPEEDITUP: Faster Gameplay

CRAZYTOWN: Funhouse Theme

ONLYHOMIESALLOWED: Gang Members Everywhere

BIFBUZZ: Gangs Control the Streets

ROCKETMAN: Have Jetpack

PROFESSIONALKILLER: Hitman In All Weapon Stats

CJPHONEHOME: Huge Bunny Hop

FULLCLIP: Infinite Ammo, No Reload

WHEELSONLYPLEASE: Invisible car

NATURALTALENT: Max All Vehicle Skill Stats

BUFFMEUP: Max Muscle

WORSHIPME: Max Respect

HELLOLADIES: Max Sex Appeal

KANGAROO: Mega Jump

NINJATOWN: Ninja Theme

STICKLIKEGLUE: Perfect Handling

ROCKETMAYHEM: Recruit Anyone (Rockets)

GHOSTTOWN: Reduced Traffic

BRINGITON: Six Star Wanted Level

SLOWITDOWN: Slower Gameplay

ITSALLBULL: Spawn Dozer

OHDUDE: Spawn Hunter

JUMPJET: Spawn Hydra

MONSTERMASH: Spawn Monster

FOURWHEELFUN: Spawn Quad

VROCKPOKEY: Spawn Racecar

WHERESTHEFUNERAL: Spawn Romero

CELEBRITYSTATUS: Spawn Stretch

FLYINGTOSTUNT: Spawn Stunt Plane

TRUEGRIME: Spawn Trashmaster

GOODBYECRUELWORLD: Suicide

PLEASANTLYWARM: Sunny Weather

SCOTTISHSUMMER: Thunderstorm

EVERYONEISPOOR: Traffic is Cheap Cars

EVERYONEISRICH: Traffic is Fast Cars

TOODAMNHOT: Very Sunny Weather

PROFESSIONALSKIT: Weapon Set 2, Professional Tools

Link to comment
Share on other sites

Έχει αποστολές στις οποίες ταξιδεύεις για πόσην ώρα, αποστολές στις οποίες η πιθανότητα να πεθάνεις είναι πολύ μεγάλη, και το γεγονός ότι υπάρχει έλλειψη quicksave, χειροτερεύει τα πράγματα.

Και συγνώμη κιόλας, τη λογική του, ταξιδεύω επί 5 λεπτά, και τυγχάνει να πεθάνω στον προορισμό μου γιατί είναι δύσκολη η αποστολή, οπότε πρέπει να το επαναλάβω άλλες 10-20 φορές για να το περάσω, δεν το δέχομαι.

Στο κάτω κάτω, παιχνίδι είναι, όχι βασανιστήριο... Let us save when we want! http://www.pointlesswasteoftime.com/games/manifesto.html

Αντιδογματισμός: http://www.antidogma.gr
Link to comment
Share on other sites

Αυτην την πιστα με το χοροπηδηχτο αμαξι δεν μπορω να την περασω με τιποτα. Ποτε νε παταω α κουμπια οταν περνανε απο το κυκλακι?
Link to comment
Share on other sites

Αυτην την πιστα με το χοροπηδηχτο αμαξι δεν μπορω να την περασω με τιποτα. Ποτε νε παταω α κουμπια οταν περνανε απο το κυκλακι?

 

Τη στιγμη που περνανε τα βελακια απο τον κυκλο πατας τα κουμπια 2,4,6,8 αναλογα με το που δειχνει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αυτην την αποστολη που χορευες με την dj στο παρτυ στην παραλια πως θα την καταφερω (ξερω ειμαι καπος πισω σχετικα με το ποσο καιρο το εχω αλλα τι να κανουμε... Γινετε να μην πιασεις μια μηχανη και να κανεις βολτες; Αφου εχω φτασει το bike skill στα υψη. Αναρωτιεμε που θα το εχω οταν το τερματισω...

Πρέπει να πατάς το σχετικό κουμπί στο πληκτρολόγιο ανάλογα με το βέλος που περνά από τον κύκλο. Εδώ είναι όλα θέμα συγχρονισμού. Συμβουλή: Δοκίμασε να πατάς το κουμπί ελάχιστα πιο γρήγορα απ'οτι θα περάσει το βέλος από τον κύκλο(με εμένα πέτυχε απόλυτα )

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, να είναι δύσκολο αλλά όχι και έτσι. Την αποστολή εκεί που κυνηγάς ένα τραίνο την έχει περάσει κανείς;

 

κι εγω ειχα κολησει εκει παλια ειναι αρκετα δυσκολη.πρεπει να προσεχεις να μην σε δει ο τυπος...μα εισαι αρκετα μακρια απο αυτον,να περιμενεις να βγει εξω και μετα να τον ακολουθησεις.ετσι οπως λεει στις οδηγιες.αυτο εμενα δεν με βοηθουσε καθολου γιαυτο βγηκα πρωτη εξω και κρυφτηκα πισω απο ενα δρομο και περιμενα να βγει και να μπει μεσα στο ταξι,να κρατας μια αποσταση ασφαλειας.ειναι συσκολη αποστολη... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ειχα κολησει εκει παλια ειναι αρκετα δυσκολη.πρεπει να προσεχεις να μην σε δει ο τυπος...μα εισαι αρκετα μακρια απο αυτον,να περιμενεις να βγει εξω και μετα να τον ακολουθησεις.ετσι οπως λεει στις οδηγιες.αυτο εμενα δεν με βοηθουσε καθολου γιαυτο βγηκα πρωτη εξω και κρυφτηκα πισω απο ενα δρομο και περιμενα να βγει και να μπει μεσα στο ταξι,να κρατας μια αποσταση ασφαλειας.ειναι συσκολη αποστολη... :wacko:

Νομίζω οτι αναφέρεσαι σε άλλη αποστολή... Σ' αυτή που κυνηγάς ένα τρένο με μια μοτοσυκλέτα και τον πρέπει να σκοτώσεις κάτι τύπους που βρίσκονται στο μπροστινό βαγόνι.(μάλλον ο Smoke να τους σκοτώσει ενώ εσύ οδηγάς). Εκτός αν υπάρχει άλλη πιο μετά στο παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν αναφρεομαι σε αυτη.λεω για εκεινη που πας με μια μηχανη στον υπογειο σιδιροδρομο και περιμενεις να κατευει ενας απο το τρενο και να τον ακουλουθησεις...πως λεγετα η αποστολη?αυτην δεν λες?
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πατάς το σχετικό κουμπί στο πληκτρολόγιο ανάλογα με το βέλος που περνά από τον κύκλο. Εδώ είναι όλα θέμα συγχρονισμού. Συμβουλή: Δοκίμασε να πατάς το κουμπί ελάχιστα πιο γρήγορα απ'οτι θα περάσει το βέλος από τον κύκλο(με εμένα πέτυχε απόλυτα )

 

To δοκιμασα. Εκανα ετσι οπως εκανα και στην αποστολη με τα lowriders εκανα λιγο πιο γρηγορα λιγο πιο αργα και παντα μου λεει οτι ειμαι αργος! και οταν τελιωνει η αποστολη εχω 0 βαθμους και μου λεει οτι χρηαζομαι περισσοτερη προπονιση

Link to comment
Share on other sites

Την περασαααααα :yahoo: :yahoo: :w00t: Thanks buddies!

 

Κάτι ακόμη βρε παιδιά, επειδή αυτές οι μουσικές που έχει το ράδιο δεν μου αρέσουν καθόλου μα καθόλου, πως μπορώ να το κάνω πάντα να έχει τις δικές μου; Έχω βάλει τα mp3 μου στον φάκελο, μόνο θέλω πάντα, μόλις μπαίνω μέσα σε ένα αμάξι να βάζει κατευθείαν τα δικά μου...

:pig:
Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=933976#post933976 Όσο για να ακους τα δικά σου τραγούδια μόλις μπεις στο αυτοκίνητο νομίζω ότι πρέπει πάντα εσύ να αλλάζεις σταθμό. Επίσης νομίζω οτι ο κάθε τύπος αυτοκινήτου έχει προεπιλεγμένο δικό του σταθμό...
Link to comment
Share on other sites

εγω βαζω τα mp3 μου στοφακελο user tracks, μετα παω στο πααιχνιδι κανω scan μου λεει scan succesfull. παω να βαλω παδιο στο αμαξι βαζω user.... kai akoygete ραδιο :wacko: στον σταθμο user.....Ti φταιει??????????/ :(
Link to comment
Share on other sites

εγω βαζω τα mp3 μου στοφακελο user tracks, μετα παω στο πααιχνιδι κανω scan μου λεει scan succesfull. παω να βαλω παδιο στο αμαξι βαζω user.... kai akoygete ραδιο :wacko: στον σταθμο user.....Ti φταιει??????????/ :(

Options -> Audio -> User Track Options -> βάζεις όχι sequental αλλά radio...

:pig:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια που βρησκετε το Madd Doggs Crib los santos....ας αναιβασει κανενα screenshot καποιος απο αυτη την περιοχη...η απλα εξηγηστε μου.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Είναι βασικά στο λόφο επάνω...έχει ένα δρομάκι λίγο φιδοειδές που οδηγεί εκεί από τον παράδρομο...βασικά όταν φτάσεις κοντά, βγες από το αμάξι και πήγαινε με τα πόδια...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

MX440 κι εγώ, με P4@2GHz και 1GB RAM. To παιχνιδάκι παίζει τέλεια σε 800x600 με detail στο medium. Όταν το παιζεις τι refresh rate βγάζει η οθόνη σου; Εμένα έβγαζε 60Hz και πονούσαν τα μάτια μου, αλλα το έφτιαξα απο το dxdiag και είναι στα 85.

 

Φαντάζομαι εννοείς την επιλογή "Visual FX Quality" στο medium. Οκ, την έβαλα. Η ανάλυση είναι και εμένα 800Χ600Χ232. Όσο για το refresh rate, που μπορώ να το δώ? Γιατί κι εμένα μου πονάνε τα μάτια όταν παίζω. Από την κάρτα γραφικών το ρυθμίζω? Η μέσα από το παιχνίδι κάπου?

Link to comment
Share on other sites

P4@3.04 με μισό giga ram και Χ800 Pro Radeon, 1024χ768 (δεν πάει παραπάνω η οθόνη) με details στο τέρμα, και πετάει :) (αν και πάλι τα γραφικά, ειδικά τα μοντέλα των ανθρώπων είναι λίγο gtp, αλλά δεν πειράζει).

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...