Jump to content

LG G3s mini


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 696
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το εχω αφησει με κιτ κατ παιδια.εστειλα πισω κ την micro sd για να μου την αντικαταστησουν κ θα δω.δεν νομιζω να αλλαξω κατι..

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν βγαζεις κανα βιντεακι το κινητο,αν εχεις χρονο, να δουμε πως ρολαρει κιολας..

Link to comment
Share on other sites

το εχω αφησει με κιτ κατ παιδια.εστειλα πισω κ την micro sd για να μου την αντικαταστησουν κ θα δω.δεν νομιζω να αλλαξω κατι..

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν βγαζεις κανα βιντεακι το κινητο,αν εχεις χρονο, να δουμε πως ρολαρει κιολας..

 

όταν αποφασίσεις να περάσεις την cm 13 πες μου

Link to comment
Share on other sites

όταν αποφασίσεις να περάσεις την cm 13 πες μου

 

Ωραιος!γρηγορο φαινεται. οταν πατας το εικονιδιο κατω στο κεντρο κ μπαινεις σε ολες τιε εφαρμογες,το ασπρο φοντο ειναι δικη σου επιλογη η "ηρθε" με την marshmellow?

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος!γρηγορο φαινεται. οταν πατας το εικονιδιο κατω στο κεντρο κ μπαινεις σε ολες τιε εφαρμογες,το ασπρο φοντο ειναι δικη σου επιλογη η "ηρθε" με την marshmellow?

 

δεν έχω τον μαμά Launchers έχω πέραση τον nova και το φόντο αλλάζει κι ο μαμά Launchers είναι εξίσου γρήγορος

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω τον μαμά Launchers έχω πέραση τον nova και το φόντο αλλάζει κι ο μαμά Launchers είναι εξίσου γρήγορος

 

αν καταλαβαινω καλα,επειδη δεν τα ξερω αυτα,εισαι ρουτ δηλαδη.πρεπει να εισαι ρουτ για να μπορεις να βαλεις την cm13??

Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβαινω καλα,επειδη δεν τα ξερω αυτα,εισαι ρουτ δηλαδη.πρεπει να εισαι ρουτ για να μπορεις να βαλεις την cm13??

ρουταρις τιν κιτ κατ είναι πανεύκολο και χρειάζεσαι άλλα τρία προγράμματα για να περάσεις την cm η οποία είναι από μονή της ρουτ

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σημερα την lollipop .Δεν μπορώ να πω την Είναι και τέλειο άλλα από αυτό που περίμενα με σχέση από αυτά που διάβαζα είναι πολύ καλύτερο... Πάντως Εγω που είχα θέμα θα το Wi-Fi (έχανε τα αποθηκευμένα που είχα περάσει κάθε φορά που το έκλεινα και έπρεπε να να βρισκω τους κωδικούς) μου το έφτιαξε. Ελπίζω να πάρει και την επιμένει αναβάθμιση
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σημερα την lollipop .Δεν μπορώ να πω την Είναι και τέλειο άλλα από αυτό που περίμενα με σχέση από αυτά που διάβαζα είναι πολύ καλύτερο... Πάντως Εγω που είχα θέμα θα το Wi-Fi (έχανε τα αποθηκευμένα που είχα περάσει κάθε φορά που το έκλεινα και έπρεπε να να βρισκω τους κωδικούς) μου το έφτιαξε. Ελπίζω να πάρει και την επιμένει αναβάθμιση

αναβάθμιση σε 6 δεν θα πάρουμε, μόνο με custome rom

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σημερα την lollipop .Δεν μπορώ να πω την Είναι και τέλειο άλλα από αυτό που περίμενα με σχέση από αυτά που διάβαζα είναι πολύ καλύτερο... Πάντως Εγω που είχα θέμα θα το Wi-Fi (έχανε τα αποθηκευμένα που είχα περάσει κάθε φορά που το έκλεινα και έπρεπε να να βρισκω τους κωδικούς) μου το έφτιαξε. Ελπίζω να πάρει και την επιμένει αναβάθμιση

 

nekt φίλε,εμένα ας πούμε με Kitkat. με ενοχλεί λίγο οτι όταν είμαι στο viber k πατάω το home button για να βγω στην κεντρική οθόνη αργει,κανει ενα lag-aki η όταν ενεργοποιώ το wifi επίσης κανει σαν να ξαναφορτωνει τις εφαρμογες..έχει διορθωθει κάτι απο αυτά η έχει γίνει χειρότερο με λολιποπ?

Link to comment
Share on other sites

στην λολιποπ πατας το home και φορτωνουν πρωτα τα εικονιδια των εφαρμογων στην αρχικη οθονη με καποια καθυστεριση και μετα απο λιγο εμφανιζεται και το γραφικο στοιχειο του καιρου ... δηλ lagαρει αρκετα

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

στην λολιποπ πατας το home και φορτωνουν πρωτα τα εικονιδια των εφαρμογων στην αρχικη οθονη με καποια καθυστεριση και μετα απο λιγο εμφανιζεται και το γραφικο στοιχειο του καιρου ... δηλ lagαρει αρκετα

 

το έχετε μαμά το κινητό το έχετε rootari έχετε πολλές εφαρμογές

είχα φτάσει 120+ app και δεν μου έκανε λανγκ

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ροοτ ...αναβαθμιση εγινε με clear data.... δεν εχει πολλες αφαρμογες μονα τα βασικα facebook skype viber ezpdf αυτα

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ροοτ ...αναβαθμιση εγινε με clear data.... δεν εχει πολλες αφαρμογες μονα τα βασικα facebook skype viber ezpdf αυτα

πως έκανες εγκατάσταση με lgtoolflash η φορματ απ το κινητό?

Link to comment
Share on other sites

αν θέλεις πες μου να σου πω πως θα κάνεις καθαρή επανεγκατάσταση

 

kitka η lolipop εχεις

eixa μαμα κιτκατ ....kai αναβαθμισα μεσω OTA σε lolipop και περασα και ενα μικρο fix που εβγαλαν ποιο μετα παλι OTA. με αυτες τις εφαρμογες ο χωρος του τηλ ειναι περιορισμενος και εχω και sd καρτα

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
eixa μαμα κιτκατ ....kai αναβαθμισα μεσω OTA σε lolipop και περασα και ενα μικρο fix που εβγαλαν ποιο μετα παλι OTA. με αυτες τις εφαρμογες ο χωρος του τηλ ειναι περιορισμενος και εχω και sd καρτα

 

παλικαρια καποια εφαρμογη απαντηση κλησης βαζοντας το τηλεφωνο στο αυτι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Πως μπορώ να κάνω επαναφορά στο λειτουργικό στο lg g3 s ?

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=53452990&postcount=1

Link to comment
Share on other sites

Οι παραπάνω οδηγίες φίλε μου δεν αφορούν το g3 (οχι το s) ή κάτι δεν καταλαβαίνω;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G3s mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...