Jump to content

LG G3s mini


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι σου κάνει εντύπωση δηλαδή, πρώτη η τελευταία φορά γίνετε αυτό

 

μερικές φόρες ότι δεν διορθώνετε το αλλάζουμε :lol:

 

ελα ντε! και υπαρχει δηλαδη περιπτωση το marshmellow που ειναι πιο προσφατο να ρολαρει καλυτερα σε αυτο το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 696
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nio21gr γι αυτό ρωτάω αν δουλεύει σωστά η έχει κωλύματα στο g3s

 

yo_rover googleit[/

 

ετσι οπως το ειπες φιλε geo29 στην αρχη, νομισα οτι ξερεις οτι θα την παρει την αναβαθμιση σιγουρα.Εγω δεν εχω ακουσει κατι προσωπικα κ δεν νομιζω..

Link to comment
Share on other sites

σίγουρα είναι το g3s ? φαίνεται να είναι με 2 κάρτες sim , βγαίνει και δικαρτο ???

θελουμε τον τρόπο να περάσουμε την 6 , θέλουμε δηλαδή τα βήματα !

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι σιγουρος.παντως υπαρχουν κ αλλα βιντεακια που δειχνουν marshmellow σε g3s.τωρα αν λειτουργει κανονικα η αν ρολαρει,αν δεν το κανει καποιος να μας πει,δεν θα ξερουμε με σιγουρια..
Link to comment
Share on other sites

μολις πριν λιγες ωρες μου ηρθε κ μενα το κινητο.μου ζηταει η lg ενημερωση λογισμικου.αυτο ειναι το λολιποπ?αυτη να μην κανω??
Link to comment
Share on other sites

αν είσαι τώρα με την 4.4.2 τότε ,ναι , σου ζητάει να κανεις αναβάθμιση σε lollipop , κατά την γνώμη μου μην την κανεις , αλλα για να σου φυγή η περιέργεια αν θέλεις κάντιν μιας και η επιστροφή πάλι σε 4.4.2 είναι πολύ εύκολη υπόθεση
Link to comment
Share on other sites

Ναι το βίντεο ειναι απο την cyanogenmod 13 http://download.cyanogenmod.org/

Δεν ειναι τελικη εκδοση οποτε μερικές λεπτομεριες μπορει να μην δουλευουν...αν το βάλει κανεις ας μας πει τι παίζει

Link to comment
Share on other sites

αν είσαι τώρα με την 4.4.2 τότε ,ναι , σου ζητάει να κανεις αναβάθμιση σε lollipop , κατά την γνώμη μου μην την κανεις , αλλα για να σου φυγή η περιέργεια αν θέλεις κάντιν μιας και η επιστροφή πάλι σε 4.4.2 είναι πολύ εύκολη υπόθεση

 

οχι φιλε μου,ασ'το καλυτερα!θα μεινω με κιτκατ..

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου,ασ'το καλυτερα!θα μεινω με κιτκατ..

 

και πολυ καλα θα κανεις !

για Cyanogen οποιος θελει ... https://www.youtube.com/watch?v=jt-aeJvWhAE

Link to comment
Share on other sites

αν είσαι τώρα με την 4.4.2 τότε ,ναι , σου ζητάει να κανεις αναβάθμιση σε lollipop , κατά την γνώμη μου μην την κανεις , αλλα για να σου φυγή η περιέργεια αν θέλεις κάντιν μιας και η επιστροφή πάλι σε 4.4.2 είναι πολύ εύκολη υπόθεση

Χρόνια πολλά! Πως μπορείς να γυρίσεις πίσω σε 4.4.2 από 5;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Πως μπορείς να γυρίσεις πίσω σε 4.4.2 από 5;

 

πρωτα εδω http://lg-phone-firmware.com/index.php?firmware=1&check=1

και μετα εδω http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=53452990&postcount=1

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κ απο μενα παιδια,με υγεια.το καλο νεο ειναι οτι οι περισσοτερες εφαρμογες που κατεβαζω μετακινουνται στην καρτα sd.το κακο νεο ειναι οτι παντα οταν τις κατεβαζω σαν να αφηνουν καποιο "ιχνος" στην εσωτερικη μνημη του τηλεφωνου οποτε σια σιγα ψιλογεμιζει κ αυτη.υπαεχει καμια εφαρμογη (χωρις να'σαι root) που μεταφερει ολες τις εφαρμογες?ας πουμε ακομα κ το ραδιοφωνο η τον φακο κλπ?
Link to comment
Share on other sites

προτού διαγράψεις μια εφαρμογή κανεις εκκαθάριση δεδομένων ?

 

ναι.απλα δεν εχει χρειαστει να διαγραψω ακομα πολλες..

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κ κάτι άλλο που δεν βρίσκω ρε παιδιά?εάν θέλω να ανοίγει με διπλό χτύπημα η οθόνη μου κ να έχω κ κωδικό μόνο όταν θέλω να μπώ σε guest mode γίνεται??
Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται παλι.δεν ξερω αν καταλαβατε,δεν την εθεσα σωστα εγω την ερωτηση.θελω να ειναι ενεργοποιημενα κ τα 2.το διπλο χτυπημα για μενα κ αν θελω να το παρει αλλος το κινητο,να παταω το μοτιβο,οταν ειναι κλειστη η οθονη κ να μπαινει σε γκεστ μοουντ..δηλαδη η τον ενα τροπο ανοιγματος θα'χω η τον αλλον.δεν γινεται κ τους 2..
Link to comment
Share on other sites

επισης ρε παιδια,το βραδυ το αφησα το κιν με 80% μπαταρια κ το πρωι ειχε κλεισει.βεβαια αυτο το παθαινα τελυταια κ με το παλιο μου samsung galaxy s3 mini.γιατι γινεται αυτο ρε ****το?μηπως φταιει οτι αφηνω τον φορτιστη ολη μερα στην πριζα ειτε φορτιζω ειτε οχι?μηπως ειναι θεμα πριζας (τασης)??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G3s mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...