Jump to content

LG G3s mini


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 696
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και όμως είναι τέλειο. Πίστεψε με το έχει ο σύζυγος......Απλά τέλειο. Αλλά δεν το θέλω δεν χωράει στα χέρια μου. Εγώ θέλω g3 η g4.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι κατοχος του lg g3 s μινι d722 θα ηθελα να μου προτεινεται μια rom για το κινητο αυτο, ειναι rooted και τρεχει 5.0.2 lollipop
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

εχει κανεις πρόβλημα με το σημα ?εχω vodafone και ενω εγω εχω μια μπαρα,βάζω την sim στο κινητο της γυναίκας μου και εχει full σημα.

και εν το μεταξυ στο σπιτι,η vodafone ειναι εξαιρετικη...

εχω την κιτ κατ και ειμαι ρουτ.

Λετε να βαλω την 5.0,(αν και ακουω πολύ ασχημες κριτικες).λετε να στρώσει?

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια εγω ειμαι απογοητευμενος απο το τηλ.... Τη περιοδο που το αγορασα δωρο για τη γυναικα μου ειχα το g3 το μεγαλο απο το οποιο ημουν πολυ ευχαριστημενος και σε θεμα αποδοσης (lag κτλ) αλλα και σε θεμα αναβαθμησεων (διορθωση bags κτλ) και ετσι πηρα το μινι περιμενοντας οχι αντιστοιχη αποδοση (η γυναικα δεν εχει απαιτησεις) αλλα σιγουρα καποιες αναβαθμησεις.....Δυστυχως το τηλ το εχουν παρατησει με τη 5.0.2 και δεν μπορει να σηκωσει κεφαλι με τιποτα και οπως το βλεπω αν δεν κανει κατι η lg .........:X
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι κατοχος του lg g3 s μινι d722 θα ηθελα να μου προτεινεται μια rom για το κινητο αυτο, ειναι rooted και τρεχει 5.0.2 lollipop
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εκανα προχτες μια αναβαθμιση που μου ηρθε κ τωρα ειναι 5.0.2 και εχω τα εξεις προβληματα.

1)Δεν κανει περιστροφη οθονης

2)οταν το γυρναω αναποδα δεν αναβαλει το ξυπνητηρι

3)οταν κανω κληση και παω να το βαλω στο αυτι δεν σβηνει η οθονη με αποτελεσμα να πατιουντε πληκτρα

Ψαχνω να βρω στις ρυθμισεις την επιλογη με τις κινησεις αλλα δεν την βρισκω

Ολα αυτα πριν δουλευανε κανονικα μπορω να κανω κατι η φταιει η αναβαθμιση?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μόλις ρουταρα το κινητό και θα ήθελα μα ρωτήσω, πιο firmware είναι το πιο αξιόπιστο, αξίζει να του περάσω πειραγμένο.

έχει 4.4.2 kernel 3.4.0+

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
γεια σας κ από μένα παιδιά.έχω εδώ και καιρό ένα s3 mini και σκέφτομαι να πάω σε lg g2 mini η lg g3s. εσείς πιο προτείνετε?επίσης αυτό που με προβληματίζει κυρίως είναι ο αποθηκευτικός του χώρος.σε μια micro sd τι ακριβώς μπορούμε να μεταφέρουμε?μόνο φωτογραφίες??αν είναι έτσι,λίγο άκυρη μου φαίνεται η χρ΄σησ της micro sd...
Link to comment
Share on other sites

το g2 mini είναι περίπου 15 euro ακριβότερο , έχει μικρότερη οθόνη και νομίζω χειρότερη camera , μπες στο skroutz.gr και διάβασε τα σχόλια από τους χρηστες , θα σε βοηθήσουν αρκετά να διαλέξεις , στην sd μεταφέρεις φωτογραφίες video και εφαρμογές (όχι όλες)
Link to comment
Share on other sites

το g2 mini είναι περίπου 15 euro ακριβότερο , έχει μικρότερη οθόνη και νομίζω χειρότερη camera , μπες στο skroutz.gr και διάβασε τα σχόλια από τους χρηστες , θα σε βοηθήσουν αρκετά να διαλέξεις , στην sd μεταφέρεις φωτογραφίες video και εφαρμογές (όχι όλες)

 

ευχαριστώ φίλε μου για την βοήθεια.το g2 mini από video reviews μου φαίνεται ελαφρώς ταχύτερο και όντως με προβληματίζει οτι μια συσκευή που βγήκε αργότερα είναι λίγο πιο φθηνή απ'την προηγούμενη (όπως συμβαίνει και με τα μεγάλα ) αλλά το g3s το έχω ερωτευτεί οπότε μάλλον εκεί θα καταλήξω και ο Θεός βοηθός!

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου,ειδα και τα προηγουμενα σχολια.ειδα και ενα κινεζικο γενικα που μου αρεσε το meizu m2 (mini).και κατι αλλο,πηγα σημερα στο πλαισιο και ενας υπαλληλος ισχυριζοταν οτι με μια συγκεκριμενη εφαρμογη μπορεις να περασεις ολες τισ εφαρμογες σου σε καρτα Micro sd.ξερετε κατι γι'αυτο?και αν ισχυει,δεν θα επιβαρυνει το κινητο ομως αυτο??
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω για ποια εφαρμογή λες αλλα ισα ισα αν τις περάσεις στην sd το τηλέφωνο θα δουλεύει ποιο ελαφριά , αλλα ίσως να αργή να τις φορτώση
Link to comment
Share on other sites

καινούργια ερώτηση παιδιά: τα ακουστικά που έρχονται μαζί με την συσκευή,είναι σκέτο πλαστικό ή έχουν κ το λαστιχένιο μέρος στο τέλος? ρωτάω γιατί σε reviews που βλέπω στο youtube διαφέρουν..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κάποιος που να έχει Root το κινητό, μπορεί να ανεβάσει κάπου το φάκελο του FM Radio, από το Data\App?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πειτε τιποτα ρε παιδια ενω περιμενουμε να ερθει και σ'εμας το κινητο! οσο περναει ο καιρος,καμια αλλαγη,κατι που παρατηρειτε?
Link to comment
Share on other sites

δες κάτι άλλο από την LG αλλα με 2 gb ram , ακόμα και με την 4.4.2 έχει κάτι κωλύματα που και που , ειδικά με την 5 lollipop έγινε ποιο αργό και από την καθυστέρηση
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

δοκίμασε κάποιος να περάσει την marshmallow στο κινητό να μας πει εντυπώσεις

 

συγγνωμη δηλαδη εχει βγει marshmellow ενω ακομα δεν εχουν διορθωσει την lollipop??!

Edited by nio21gr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G3s mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...