Jump to content

The Flash (CW)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, Ε;

Δεν σκέφτεσαι πονηρά τότε.

Προφανώς το κάνει για να φανεί το θύμα και ότι θέλει προστασία.

 

Προφανώς και μου πέρασε από το μυαλό αυτό που λες, αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι τόσο απλό.

 

Λέτε και ο Πατέρας να κρύβει κάτι μιάς και είναι-ήταν ο παλιός Φλάς...? Μήπως κάνουν κάνα τέτοιο μπέρδεμα.

 

Συνέχεια σκέφτομαι κάτι τέτοιο. Ότι ο κίτρινος ενοχοποίησε τον πατέρα του για κάποιον λόγο. Σίγουρα όλα συνδέονται και θα μας δείξουν ακόμα περισσότερα όσο προχωράει η σειρά. Αυτό που είπε ο rzr86 είναι επίσης πολύ πιθανό σενάριο.

 

Ωραία θεωρία αυτή. Καθόλου απίθανο να μπαίνει και ο πατέρας στο στόρυ. Τότε δικαιολογεί κάπως ότι διάλεξαν τον ηθοποιό που έπαιζε τον παλιό φλας. Kαι ένα λινκ για όσους δεν το θυμούνται:

 

http://www.imdb.com/title/tt0098798/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 347
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οσοι ειδαν το επεισοδιο

 

ρε παιδια ποιος ειναι αυτος ο γκροντ?και αν θυμαμαι καλα τον ανεφερε παλι σε επεισοδιο την προηγουμενη εβδομαδα

η κανω λαθος?και νομιζω πως ηταν σκαλισμενο αυτο το ονομα πανω σε τοιχο πολλες φορες

και απο οτι φαινεται στα προγνωστικα μου επεσα μεσα :)

 

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι το βαρεθηκα καπως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Συνέχεια σκέφτομαι κάτι τέτοιο. Ότι ο κίτρινος ενοχοποίησε τον πατέρα του για κάποιον λόγο. Σίγουρα όλα συνδέονται και θα μας δείξουν ακόμα περισσότερα όσο προχωράει η σειρά. Αυτό που είπε ο rzr86 είναι επίσης πολύ πιθανό σενάριο.

 

Στο χθεσινό επεισόδιο έκανε καραμπαμ ποιος είναι ο κίτρινος Φλας(οκ έδειξε την φάτσα του) αν και μας το είχαν δείξει ουσιαστικά απο την αρχή.

 

Το πως και γιατί μπήκε ο πατέρας του Μπάρι φυλακή δεν είναι και δύσκολο να το σκεφτούμε,αφού στην ουσία μόνο αυτός ήταν στο σαλόνι,οπότε για μένα κάτι άλλο παίζει στο παρασκήνιο.

Ο καθηγητής θέλει πάση θυσία να είναι και να παραμείνει καλά ο Φλας,οπότε το κρατάμε και αυτό.

Θα δούμε...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν είναι ξεκάθαρο για το ποιος ήταν τότε Ο κίτρινος Φλας.

 

Μην ξεχνάμε ότι είδαμε και κάτι σαν τηλεκατευθυνόμενο κίτρινο Φλας που τον έλεγχε ο καθηγητής σε προηγούμενο επεισόδιο

 

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν είναι ξεκάθαρο για το ποιος ήταν τότε Ο κίτρινος Φλας.

 

Μην ξεχνάμε ότι είδαμε και κάτι σαν τηλεκατευθυνόμενο κίτρινο Φλας που τον έλεγχε ο καθηγητής σε προηγούμενο επεισόδιο

 

Κατα 80% ο καθηγητής είναι.Βέβαια αυτό είναι δική μου άποψη έτσι;

Αλλά αφήνει διάφορα σημάδια σε πολλά επεισόδια.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι τίποτα δεν έχει ξεκαθαρίσει για το ποιος ήταν εκεί εκείνη τη νύχτα.

 

Σίγουρα υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να είναι ΚΑΙ ο καθηγητής αλλά και πάλι έχω τις αμφιβολίες μου. Σίγουρα κάτι ξέρει όμως. Όλοι μαζί πάντως (καθηγητής-στρατιωτικός-γορίλας) συνδέονται.

 

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και συνδέονται.

Πως βάζουμε σπόιλερ ρε σεις;

 

εγω κανω copy paste τον κωδικα που ειναι σε αλλο ποστ

επιλογη απο οσο ξερω δεν υπαρχει

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

εγω κανω copy paste τον κωδικα που ειναι σε αλλο ποστ

επιλογη απο οσο ξερω δεν υπαρχει

 

Βάζεις μέσα σε [] τη λέξη spoiler και όταν τελειώσεις την πρότασή σου βάζεις στο τέλος ξανά σε [] τη λέξη /spoiler

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eγώ πιστέυω οτι ο κίτρινος flash ειναι ο καθηγητής. Κατι θα γίνει λογικά που κάνει τον φλάς λόγο υπερβολικά μεγάλης ταχύτητας να μπορεί να ταξιδέψει στον χρόνο. Ο καθηγητής πιστεύω οτι θέλει το καλό το μπάρι καθαρά για κάποιο δικό του όφελος. Και αυτός θα αποκτήσει την δυνατότητα λόγο μεγάλης ταχύτητας να μπορεί να ταξιδέψει στον χρόνο. Αυτες ειναι θέωριες που έχω υποψιαστει ως τώρα.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Δυναμική επιστροφή της σειράς,τελικά μέσα είχα πέσει στην πρόβλεψη μου,αλλά δε το περίμενα να γίνει με αυτόν τον τρόπο.

 

Kρίμα για τον Σίσκο,δε το περίμενα.Περιμένω να δω τι θα γίνει και με την Κειτλιν τώρα.

 

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δυναμική επιστροφή της σειράς,τελικά μέσα είχα πέσει στην πρόβλεψη μου,αλλά δε το περίμενα να γίνει με αυτόν τον τρόπο.

 

Kρίμα για τον Σίσκο,δε το περίμενα.Περιμένω να δω τι θα γίνει και με την Κειτλιν τώρα.

 

Και εγω δεν περίμενα τέτοια κατάληξη. Να δούμε τι θα γίνει με την κείτλιν αλλα και με το αν σταμάτησε τήν καταστροφή.

 

Εχω να πω πως αυτή η σειρά έχει γινει πλεον αγαπημένη μου. Το ενα επεισόδιο καλύτερο απο το προηγούμενο είναι. :)

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Kρίμα για τον Σίσκο,δε το περίμενα.Περιμένω να δω τι θα γίνει και με την Κειτλιν τώρα.

 

Και εγω δεν περίμενα τέτοια κατάληξη. Να δούμε τι θα γίνει με την κείτλιν αλλα και με το αν σταμάτησε τήν καταστροφή.

 

 

Ο Σίσκο δεν νομίζω να φύγει τόσο εύκολα. Στο τέλος ο Φλας έχει μεταφερθεί πάλι στο παρελθόν (κάποιες ώρες πριν το κύμα). Οπότε νομίζω ότι θα σωθεί ο Σίσκο στο τέλος. Μεγάλο ****** ο καθηγητής...

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Σίσκο δεν νομίζω να φύγει τόσο εύκολα. Στο τέλος ο Φλας έχει μεταφερθεί πάλι στο παρελθόν (κάποιες ώρες πριν το κύμα). Οπότε νομίζω ότι θα σωθεί ο Σίσκο στο τέλος. Μεγάλο ****** ο καθηγητής...

 

 

Ναι έχεις δίκιο.Το ξανάδα το τέλος και φτάνω στο ίδιο συμπέρασμα!Απλά λογικά ο Μπάρι θα ξέρει τι να κάνει απο πριν.

Μη σου πώ ότι δεν θα τα βρει ακόμα με την άλλη...

 

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο.Το ξανάδα το τέλος και φτάνω στο ίδιο συμπέρασμα!Απλά λογικά ο Μπάρι θα ξέρει τι να κάνει απο πριν.

Μη σου πώ ότι δεν θα τα βρει ακόμα με την άλλη...

 

εγω παλι πιστευω οτι στο τελος θα ειναι σαν μην εγινε τιποτα απο ολα αυτα σχεδον

Ο Μπαρυ θα κανει την βλακεια θα μιλησει στον Γουελς για τον δημοσιογραφο και θα εξαφανισει τις αποδειξεις

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Σίσκο δεν νομίζω να φύγει τόσο εύκολα. Στο τέλος ο Φλας έχει μεταφερθεί πάλι στο παρελθόν (κάποιες ώρες πριν το κύμα). Οπότε νομίζω ότι θα σωθεί ο Σίσκο στο τέλος. Μεγάλο ****** ο καθηγητής...

 

Ναι έχεις δίκιο.Το ξανάδα το τέλος και φτάνω στο ίδιο συμπέρασμα!Απλά λογικά ο Μπάρι θα ξέρει τι να κάνει απο πριν.

Μη σου πώ ότι δεν θα τα βρει ακόμα με την άλλη...

 

Αυτό σκέφτηκα και εγώ

Αλλά και πάλι στην αρχή του επεισοδίου βλέπει τον εαυτό του οπότε θα έπρεπε και καλά να ξέρει τι να κάνει για να σώσει τους άπαντες (δεν ξέρω για το σισκο γιατί δεν του είπε ποτε τι θα κανει)

Πιστεύω ότι απλά κατάφερε να κάνει ένα μικρό ταξίδι στο παρελθόν

Κατά τα άλλα το επεισόδιο ήταν φωτιά:)

 

Edit:μόλις ξανά έβαλα το επεισόδιο

Στην αρχή του επεισοδίου δεν λέει ο Μπάρι oh my god ενώ στο τέλος το λέει

Δεν ξέρω τι να πω έχω μπερδευτεί λίγο τωρα

Edited by rzr86

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

 

το λέει γιατί προφανώς κατάλαβε τι παίχτηκε.όσο αφορά τον Σίσκο,ίσως να μην μπει καν στην διαδικασία να ψάξει στο επόμενο επεισόδιο,καθώς θα πρέπει να ασχοληθούν με το "θέμα"του Μπάρι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εγω παλι πιστευω οτι στο τελος θα ειναι σαν μην εγινε τιποτα απο ολα αυτα σχεδον

Ο Μπαρυ θα κανει την βλακεια θα μιλησει στον Γουελς για τον δημοσιογραφο και θα εξαφανισει τις αποδειξεις

 

το ίδιο λέμε στην ουσία.:happy:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

το λέει γιατί προφανώς κατάλαβε τι παίχτηκε.όσο αφορά τον Σίσκο,ίσως να μην μπει καν στην διαδικασία να ψάξει στο επόμενο επεισόδιο,καθώς θα πρέπει να ασχοληθούν με το "θέμα"του Μπάρι.

 

αλλα ετσι δεν θα επρεπε να καταλαβει και ο προηγουμενος τι παιχτηκε?(δηλαδη στην αρχη του επεισοδιου?

 

η εκτος αν πρωτα επαναλαμβανεται το σκηνικο στην αρχη του επεισοδιου και μετα το σκηνικο στο τελος του επεισοδιου καθε φορα

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Edit:μόλις ξανά έβαλα το επεισόδιο

Στην αρχή του επεισοδίου δεν λέει ο Μπάρι oh my god ενώ στο τέλος το λέει

Δεν ξέρω τι να πω έχω μπερδευτεί λίγο τωρα

 

Ναι, ακριβώς. Εμένα μου δίνει να καταλάβω ότι

γύρισε στο "παρελθόν" και επειδή το κατάλαβε επειδή το είχε ξαναζήσει λίγες ώρες πριν, γι' αυτό και λέει oh my god

.

Για τον Σίσκο νομίζω δεν χωρά αμφιβολία

ότι τελικά δεν θα πεθάνει

. Απλά θα αλλάξουν τα γεγονότα...

Link to comment
Share on other sites

επισης ο καθηγητης μου δινει την εντυπωση οτι ειναι πολυ πισω απο την εποχη του

οτι γυρισε πολλα χρονια πισω (η και αιωνες) συμφωνα με αυτο που λεει στο σισκο

εξου και η διαστημικη τεχνολογια οταν εισερχεται στο δωματιακι με την πως την λενε δεν θυμαμαι το ονομα:lol:

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

επισης ο καθηγητης μου δινει την εντυπωση οτι ειναι πολυ πισω απο την εποχη του

οτι γυρισε πολλα χρονια πισω (η και αιωνες) συμφωνα με αυτο που λεει στο σισκο

εξου και η διαστημικη τεχνολογια οταν εισερχεται στο δωματιακι με την πως την λενε δεν θυμαμαι το ονομα:lol:

 

:lol: Ούτε εγώ τη θυμάμαι :p Έχεις δίκιο όμως. Φαίνεται ότι είναι για κάποιο λόγο πίσω και ουσιαστικά γι'αυτό φταίει

ο Μπάρι (?)

:confused:

Γιατί απ' ότι κατάλαβα γι' αυτό θέλει να τον σκοτώσει...

 

Link to comment
Share on other sites

:lol: Ούτε εγώ τη θυμάμαι :p Έχεις δίκιο όμως. Φαίνεται ότι είναι για κάποιο λόγο πίσω και ουσιαστικά γι'αυτό φταίει

ο Μπάρι (?)

:confused:

Γιατί απ' ότι κατάλαβα γι' αυτό θέλει να τον σκοτώσει...

 

ισως παιζει ρολο με αυτο που λεει και στην εφημεριδα οτι εξαφανιζεται εν μεσω κρισης....

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

αλλα ετσι δεν θα επρεπε να καταλαβει και ο προηγουμενος τι παιχτηκε?(δηλαδη στην αρχη του επεισοδιου?

 

η εκτος αν πρωτα επαναλαμβανεται το σκηνικο στην αρχη του επεισοδιου και μετα το σκηνικο στο τελος του επεισοδιου καθε φορα

 

είναι η πρώτη φορά που έγινε αυτό στον Μπάρι.

Στην ουσία έγινε στην αρχή του επεισοδίου,απλά σου δείχνει τι έγινε μέχρι εκείνη τη στιγμή.

Κάτι τέτοιο τέλος πάντων.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...