Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό που εμφανίζεις στην εικόνα, μεταφράζεται ότι θα σου το στείλουν σπίτι και θα πληρώσεις με αντικαταβολή.

Δεν βλέπω κάτι ανησυχητικό.

Υ.γ. Το bas είναι από το Παρασκευάς :P

Ναι αλλα εγω θελω να το παραλαβω απο το κουριερ και οχι να ρθη στο σπιτι.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι αλλα εγω θελω να το παραλαβω απο το κουριερ και οχι να ρθη στο σπιτι.

Μπορείς να το εξηγήσεις λίγο αυτό?

Δεν βρίσκω καμία λογική να θες να πας εσύ στον κουριερ από το να στο φέρει αυτός στην πορτα σου.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το εξηγήσεις λίγο αυτό?

Δεν βρίσκω καμία λογική να θες να πας εσύ στον κουριερ από το να στο φέρει αυτός στην πορτα σου.

 

Το παραγγιλα ηδη: http://s24.postimg.org/z8t9ns4d1/image.png

Για τον απλουστατο λογο Παρασκευα οτι δεν θελω να το δει η μανα μου. Γιατι θα αρχησει παλι λεφτα πεταξες προχθες πηρες αλλο κινητο φτανει ποσα τι θα τα κανεις παιδι μ συλλογη ; :lol:

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια σε δυο μερες εργασιμες θα το εχω μου ειπε και μια φιλη μου οτι ειναι πολυ καλο τηλεφωνο αυτο παρα τα αλλα που μεν πενακι εχουν μεν τιποτα ετσι ευχομαι να το χαρω και να μην το ξανα αλλαξω επειδη αρκετα αλλαξα αυτο τον χρονο.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια σε δυο μερες εργασιμες θα το εχω μου ειπε και μια φιλη μου οτι ειναι πολυ καλο τηλεφωνο αυτο παρα τα αλλα που μεν πενακι εχουν μεν τιποτα ετσι ευχομαι να το χαρω και να μην το ξανα αλλαξω επειδη αρκετα αλλαξα αυτο τον χρονο.

 

Παει το g4 λευκό και το g4 καφέ 2/2/16 δερμάτινο παντοτινή αγάπη ;

: Ρ

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παει το g4 λευκό και το g4 καφέ 2/2/16 δερμάτινο παντοτινή αγάπη ;

: Ρ

Παει Γιαννη δεν με καλυψε και απολυτα γι αυτο θα παω στο Νοτάρη Τεσσέρα να δουμε που δεν πιστευω να μην με καληψει αφου τα εχει ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΕΝΑΚΙ. Το λευκο το χρεισιμοποιει ο πατερας μου. Το καφε εγω εχω μια καρτα μεσα την ιδια καρτα θα την βαλω και στο Νοτάρη τεσσερα και θα χρεισιμοποιο παραλληλα και το καφε γ4 οπως και το σ6.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παει Γιαννη δεν με καλυψε και απολυτα γι αυτο θα παω στο Νοτάρη Τεσσέρα να δουμε που δεν πιστευω να μην με καληψει αφου τα εχει ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΕΝΑΚΙ. Το λευκο το χρεισιμοποιει ο πατερας μου. Το καφε εγω εχω μια καρτα μεσα την ιδια καρτα θα την βαλω και στο Νοτάρη τεσσερα και θα χρεισιμοποιο παραλληλα και το καφε γ4 οπως και το σ6.

 

Μια χαρά θα σε καλύψει. Το θέμα είναι να σε βολεψει το μέγεθος.

Σήμα δεν έχει τόσο καλονοσο το G4 ,αλλά δεν ξέρω τι παίζει τώρα στην Κύπρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παει Γιαννη δεν με καλυψε και απολυτα γι αυτο θα παω στο Νοτάρη Τεσσέρα να δουμε που δεν πιστευω να μην με καληψει αφου τα εχει ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΕΝΑΚΙ. Το λευκο το χρεισιμοποιει ο πατερας μου. Το καφε εγω εχω μια καρτα μεσα την ιδια καρτα θα την βαλω και στο Νοτάρη τεσσερα και θα χρεισιμοποιο παραλληλα και το καφε γ4 οπως και το σ6.

Παρε κι ενα σιγμα 7 ενα ετζ κι ενα νοταρι πενταρι να εισαι κομπλε.

Link to comment
Share on other sites

Παρε κι ενα σιγμα 7 ενα ετζ κι ενα νοταρι πενταρι να εισαι κομπλε.

Χαχαχαχα ωραιος. Ας μην βγουμε εκτος θεματος ομως :)

Σιγμα 7 και ετζ τι ειναι τα γραψες ελλ και δν καταλαβα. Το διαβαζω το θεμα αυτο απο την αρχη απο την Κυριακη ρε παιδια να μην γραψω αποριες κλπ που θα χω οταν ερθη με το καλο σε δυο μερουλες. Το θεμα ειναι πως το αποκρυω απο την μητερα μ γιατι θα μ αρχισει τα γνωστα της αγορασες νεο κινητο παλι οταν εχεις χρηματα τα πεταξεις σε αυτα τα κινητα που την στιγμη που εχεις κλπ κλπ κλπ κλπ :X

Εχω καποιες ερωτησεις ομως:

1) Τι κανουν οι λειτουργιες οι 5 οταν βγαινει το πενακι προς τα εξω ;

2) Εσεις που το αγορασετε τελευταια ποια εκδοση φοραει πανω την 4.4.4 ή την 5.1.1 ;

3) Πως μπορω να το ρυθμισω να μην χρεισιμοποιηειται πολυ το Android OS στην διαχειριση μπαταριας ; Ειναι μεγαλη απο οσο βλεπω η μπαταρια για να λυγει ευκολα σε 2 μερες μονο.

4) Για χαρακτηρες στα μηνυματα δεν θα ρωτησω επειδη ξερω πως να τους ρυθμιζω.

5) Μπορω το ιδιο νουμερο να το χω στο Νοτάρη 4 και στο LG G4 με αλλη καρτα SIM ;

6) Ειναι Νανο η καρτα που μπενει στο Νοτάρη 4 ;

7) Σας βολευει το πενακι να γραψετε παρα το δακτιλο σας ;

 

Νεος χρηστης ειμαι μην με φατε :) :lol:

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες καλησπερες απο σημερα επισημος μελος και εγω: Μου τηλεφωνησαν απο το ACS Κουριερ και το παρελαβα το δερμα μου :D

 

http://s16.postimg.org/gtreispj9/image.jpg

 

http://s16.postimg.org/ia2x0xsg5/image.jpg

 

http://s16.postimg.org/wvtxp6p8l/image.jpg

 

http://s16.postimg.org/lkra0tidh/image.jpg

 

http://s16.postimg.org/ocajrfgw5/image.jpg

 

http://s16.postimg.org/jhgut5ikl/image.jpg

 

http://s16.postimg.org/sdw8atykl/image.jpg

 

http://s16.postimg.org/j7dxnjtc5/image.jpg

 

http://s16.postimg.org/n517cyg5h/image.jpg

 

ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗΣ ΔΕΡΜΑΤΙΝΗΣ κινηταρας. Εχω παρει το μαυρο χρωμα παιδια. Πως κανω ενημερωση αυτες τις εφαρμογες: (επειδη δεν υπαρχουν στο play store):

 

S.NOTE

Βιβλιο Αποκομματων

PEN UP

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο

ΔΕΝ είναι δερμάτινη

Για τις εφαρμογές που ρωτάς, πρέπει να μπεις στο galaxy apps

Σε ευχαριστω παρα πολυ Βασ :)

Εχει μια ενθυση διαφορετικη ομως δεν ειναι δερματινη αλλα εχει μια ενθυση καπως διαφορετικη καπως.

Μπηκα στο galaxy apps δεν τις βρηκα ομως μηπως εχεις τα links τους ; Οσο για τις παραπανω ερωτησεις που εγραψα θα μ τις απαντησεις φιλε μου καλε ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά, το τερμάτισες φίλε ccypruss000 :lol: Το μόνο που δεν ανέβασες είναι η απόδειξη παραλαβής του κούριερ να υποθέσω.

 

Πήρες μεγάλη χαρά και το καταλαβαίνω. Και φυσικά σε αυτό οφείλεται και η μεγάλη φόρα που πήρες με τον καταιγισμό φωτογραφιών. Όπως και να χει, Μεγεία σου. Και σίγουρα έκανες πολύ καλή επιλογή συσκευής. Κάτι το οποίο θα το διαπιστώσεις στην πορεία. Χρειάζεται χρόνος και υπομονή όλο αυτό βέβαια, μέχρι να τη φέρεις στα μέτρα σου και να δουλεύει όπως θέλεις εσύ. Αυτό είναι κάτι που το ξέρεις νομίζω. Γι αυτό δώσε χρόνο και στον εαυτό σου και στη συσκευή.

 

Τώρα με τόσο ενθουσιασμό που έδειξες, δεν ξέρω πως να στο πω...... σε φοβήθηκε λίγο το μάτι μου. Πάμε βαθιές ανάσες μαζί......επαναλαμβανόμενες και τουλάχιστον 10.

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗΣ ΚΙΝΗΤΑΡΑΣ. Όσο κι αν προσομοιάζει σε τέτοιο, δυστυχώς δεν είναι.

Το δε PEN UP το βρίσκεις και στο Play Store. Οι άλλες δυο, νομίζω οτι είναι ενσωματωμένες στο λειτουργικό και δεν υπάρχουν στο Store (ούτε της Google ούτε της Samsung).

 

Καλή συνέχεια λοιπόν και ψυχραιμία. Κακό να μην σε βρει. Ούτε εσένα, ούτε τη συσκευή σου :)

 

Edit: με πρόλαβε ο φίλος bas13

Link to comment
Share on other sites

Καλά, το τερμάτισες φίλε ccypruss000 :lol: Το μόνο που δεν ανέβασες είναι η απόδειξη παραλαβής του κούριερ να υποθέσω.

 

Πήρες μεγάλη χαρά και το καταλαβαίνω. Και φυσικά σε αυτό οφείλεται και η μεγάλη φόρα που πήρες με τον καταιγισμό φωτογραφιών. Όπως και να χει, Μεγεία σου. Και σίγουρα έκανες πολύ καλή επιλογή συσκευής. Κάτι το οποίο θα το διαπιστώσεις στην πορεία. Χρειάζεται χρόνος και υπομονή όλο αυτό βέβαια, μέχρι να τη φέρεις στα μέτρα σου και να δουλεύει όπως θέλεις εσύ. Αυτό είναι κάτι που το ξέρεις νομίζω. Γι αυτό δώσε χρόνο και στον εαυτό σου και στη συσκευή.

 

Τώρα με τόσο ενθουσιασμό που έδειξες, δεν ξέρω πως να στο πω...... σε φοβήθηκε λίγο το μάτι μου. Πάμε βαθιές ανάσες μαζί......επαναλαμβανόμενες και τουλάχιστον 10.

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗΣ ΚΙΝΗΤΑΡΑΣ. Όσο κι αν προσομοιάζει σε τέτοιο, δυστυχώς δεν είναι.

Το δε PEN UP το βρίσκεις και στο Play Store. Οι άλλες δυο, νομίζω οτι είναι ενσωματωμένες στο λειτουργικό και δεν υπάρχουν στο Store (ούτε της Google ούτε της Samsung).

 

Καλή συνέχεια λοιπόν και ψυχραιμία. Κακό να μην σε βρει. Ούτε εσένα, ούτε τη συσκευή σου :)

 

Edit: με πρόλαβε ο φίλος bas13

 

Να σαι καλα Γιαννη βασικα ηθελα μια συσκευη η οποια να ειναι μεγαλη η οθονη της αρχικα 5.7 ειναι παρα πολυ καλη. Αυτο το Νοτάρη Τεσσερα το ηθελα απο τοτε που πρωτοβγηκε αλλα ηταν και στα υψη η τιμουλα του οποτε το παραληψα και δεν το τσιμπισα τωρα ομως που επεσε κατω ειπα ποιασε το και αυτο και εχει κανει μπαμ αυτο το κινητο οχι μονο στην Ελλαδα αλλα και στην Κυπρο και σε ολο τον πλανητης γης. Γνωριζουμε αν θα παρει Μαρσηαλλοω 6.0.1 ;

Ναι αλλα ενημερωσεις δεν εχουν ; Δεν μ λες τι προγραμματα εχετε εσεις σε αυτη την Κινηταραν ρε παιδια ; Δεν θελω να την κανω μονοτονη οπως τις αλλες μου δηλ: Badoo , speedtest , oovoo , skype , retica , snapchat , fb , viber , messenger.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα Γιαννη βασικα ηθελα μια συσκευη η οποια να ειναι μεγαλη η οθονη της αρχικα 5.7 ειναι παρα πολυ καλη. Αυτο το Νοτάρη Τεσσερα το ηθελα απο τοτε που πρωτοβγηκε αλλα ηταν και στα υψη η τιμουλα του οποτε το παραληψα και δεν το τσιμπισα τωρα ομως που επεσε κατω ειπα ποιασε το και αυτο και εχει κανει μπαμ αυτο το κινητο οχι μονο στην Ελλαδα αλλα και στην Κυπρο και σε ολο τον πλανητης γης. Γνωριζουμε αν θα παρει Μαρσηαλλοω 6.0.1 ;

Ναι αλλα ενημερωσεις δεν εχουν ; Δεν μ λες τι προγραμματα εχετε εσεις σε αυτη την Κινηταραν ρε παιδια ; Δεν θελω να την κανω μονοτονη οπως τις αλλες μου δηλ: Badoo , speedtest , oovoo , skype , retica , snapchat , fb , viber , messenger.

 

Χαλάρωσε φίλε ccypruss000 και όλα θα γίνουν όπως θέλεις, αρκεί να κάνεις λίγη υπομονή :)

Όταν ρωτάς κάποιους να σου πουν τι εφαρμογές τρέχουν σε αυτή την Κινητάραν, είναι σαν να σε ρωτάω εγώ τι ρούχα να φορέσω το βράδυ που θα βγω :lol:

Όπως καταλαβαίνεις, είναι καθαρά θέμα γούστου και αναγκών του καθενός. Δες τις ανάγκες που έχεις, και εδώ είμαστε εμείς να σου πούμε τις προτάσεις μας για αυτά που θέλεις να κάνεις με την συσκευή σου.

Οι περισσότερες εφαρμογές που υπάρχουν σε όλα τα Stores, παίρνουν κατα καιρούς ενημερώσεις απο τους κατασκευαστές τους. Όσες εφαρμογές δεν υπάρχουν στα μαγαζιά και προέρχονται μόνο απο την Samsung (η απο την Google κάποιες), αναβαθμίζονται η απο το Galaxy Apps η όταν γίνει αναβάθμιση του Android.

Και ΝΑΙ θα θα πάρει Μαρσηαλλοω 6.0.1 η οποία θα είναι και η τελευταία επίσημη. Αρκεί να αντέξεις να κάνεις υπομονή απο τον άλλο μήνα, μέχρι και τον Ιούνιο (το αργότερο λένε).

 

Δεν σε βλέπω να την παλεύεις μέχρι τότε πάντως με τη φόρα που έχεις πάρει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαλάρωσε φίλε ccypruss000 και όλα θα γίνουν όπως θέλεις, αρκεί να κάνεις λίγη υπομονή :)

Όταν ρωτάς κάποιους να σου πουν τι εφαρμογές τρέχουν σε αυτή την Κινητάραν, είναι σαν να σε ρωτάω εγώ τι ρούχα να φορέσω το βράδυ που θα βγω :lol:

Όπως καταλαβαίνεις, είναι καθαρά θέμα γούστου και αναγκών του καθενός. Δες τις ανάγκες που έχεις, και εδώ είμαστε εμείς να σου πούμε τις προτάσεις μας για αυτά που θέλεις να κάνεις με την συσκευή σου.

Οι περισσότερες εφαρμογές που υπάρχουν σε όλα τα Stores, παίρνουν κατα καιρούς ενημερώσεις απο τους κατασκευαστές τους. Όσες εφαρμογές δεν υπάρχουν στα μαγαζιά και προέρχονται μόνο απο την Samsung (η απο την Google κάποιες), αναβαθμίζονται η απο το Galaxy Apps η όταν γίνει αναβάθμιση του Android.

Και ΝΑΙ θα θα πάρει Μαρσηαλλοω 6.0.1 η οποία θα είναι και η τελευταία επίσημη. Αρκεί να αντέξεις να κάνεις υπομονή απο τον άλλο μήνα, μέχρι και τον Ιούνιο (το αργότερο λένε).

 

Δεν σε βλέπω να την παλεύεις μέχρι τότε πάντως με τη φόρα που έχεις πάρει :lol:

 

Σε ευχαριστω και παλι Γιαννη την παλευω μια χαρα για σκεφτομουν να πηγαινα στην 4.4.4 αλλα το μετανιωσα μετα λεω που να το μπλεκω με ρομ κλπ ολοκληρη διαδικασια μια χαρα μου ειναι και αυτη η εκδοση. Αν μπορειτε προτεινετε εφαρμογες ρε παιδια γιατι σας ειπα ποιες εχω επανω ηδη οπως και στα αλλα μου τα smartphones.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποσες ωρες να το αφησω στον φορτηστη ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποσες ωρες να το αφησω στον φορτηστη ;

 

Καλησπέρα φίλε και καλώς ήρθες στην παρέα...Με το που θα φορτίσει η συσκευή βγάλε τον φορτιστή!Δεν χρειάζεται να το αφήνεις με τις ώρες...Έτσι κάναμε στα παλιά τα κινητά!Τα 10ωρα που είχαμε αναμονή τελειώσανε... ;) Απλά φρόντισε να κάνεις 3-4 πλήρεις φορτίσεις-αποφορτίσεις για να setaristei η μπαταρία στην αρχή και να αρχίσει να κάνει τους κύκλους της και είσαι κομπλέ! ;)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε και καλώς ήρθες στην παρέα...Με το που θα φορτίσει η συσκευή βγάλε τον φορτιστή!Δεν χρειάζεται να το αφήνεις με τις ώρες...Έτσι κάναμε στα παλιά τα κινητά!Τα 10ωρα που είχαμε αναμονή τελειώσανε... ;) Απλά φρόντισε να κάνεις 3-4 πλήρεις φορτίσεις-αποφορτίσεις για να setaristei η μπαταρία στην αρχή και να αρχίσει να κάνει τους κύκλους της και είσαι κομπλέ! ;)

 

Εγινε φιλε μου να σαι καλα και εγω αυτο νομιζα πως τα smartphones επρεπε να τα φορτηζεις για 8-10ωρες οπως τα παλια κινητα κατι Nokia.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Την καλημερα μου σε ολους-ες σας εχω φτιαξει μια ομαδα στο Facebook για εμας τους Ελληνες για το Νοτάρη 4 μας θα την βρειτε εδω: https://www.facebook.com/groups/1771796023048333/ Διαδωστε την σε φιλους ες σας.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σας εχω ρυθμισει χειροκινητα για τα κινητα δεδομενα καταρχας να πω οτι σημερα εχω παει στην ΜΤΝ και τους ειπα να μου δωσουν δυκαρτο τον ιδιο αριθμο οπου ενας θα ναι στο G4 και ο αλλος στο NOTE 4 μου και θα ενεργοποιηω με κωδικους ποια συσκευη θελω να χρεισιμοποιηω αναλογος οι κωδικοι ειναι αυτοι:

*101#

**102#

 

Και θα ηθελα να μου πειτε εσεις ποιους αλλους κωδικους ξερετε για τεστ του κινητου π.χ. με αστερακια κακελακια μην μ πειτε το #31# επειδη το ξερω ειναι για αποκρυψη αριθμου. Ρωταω ετσι απο περιεργα νεος χρηστης ειμαι στον τομεα τον κωδικον του κινητου που κρυβουν καλα κρυμμενα μυστικα :)

Εκεινο που με παραξενευει ειναι οτι εχω ρυθμισει τα κινητα δεδομενα αλλα αντι να μ λεει 4G ή 3G στις επιλογες δικτου το εχω στο αυτοματο και μ το εμφανιζει ετσι Η+ τι συμενει αυτο ; Ακολουθησα αυτες τις ρυθμισεις εδω: http://www.mtn.com.cy/internetsettings/ τι λαθος εκανα ; :(

Συγνωμη για το μεγαλο το ποστ αλλα αμαν δεν ρωτησεις δεν θα μαθεις το ιδιο ισχυ και αμαν δοκιμασεις δεν θα μαθεις-παθεις :P

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες μολις μου ηρθε OTA update σε ελληνικο unbranded.

Μεγεθος 86MB.

Βελτιωση μπαταριας

Ενημερωσεις ασφαλειας

Βελτιωμενη διαχειριση μνημης.

Απο COJ3 πηγε σε COK1.

Link to comment
Share on other sites

 

Και θα ηθελα να μου πειτε εσεις ποιους αλλους κωδικους ξερετε για τεστ του κινητου π.χ. με αστερακια κακελακια μην μ πειτε το #31# επειδη το ξερω ειναι για αποκρυψη αριθμου. Ρωταω ετσι απο περιεργα νεος χρηστης ειμαι στον τομεα τον κωδικον του κινητου που κρυβουν καλα κρυμμενα μυστικα :)

 

Δες φίλε το παρακάτω video με κρυφές ρυθμίσεις:

 

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δες φίλε το παρακάτω video με κρυφές ρυθμίσεις:

 

Να σαι καλα φιλε μου.Να ρωτησω υπαρχει τροπος να μην γραφω μεγαλα γραμματα με το πενακι και να μικρενουνε για να χωραει και τα αλλα ; Να μην μου περνει μια σελιδα π.χ.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...