Jump to content

Smartphone μεχρι 120 ευρο.


so_what
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκτος των γνωστων πλεον xiaomi hongmi 1s και huawei honor 3c υπαρχει κατι αλλο κοντα σε αυτα τα λεφτα (και πιο φθηνο δε θα ελεγα οχι :p) και με τα χαρ/κα αυτα πανω κατω?
Link to comment
Share on other sites

Σε συγκριση με τα coolpad F1, zenphone 5, lenovo και huawei honor 3c με xiaomi hongmi 1s ποιο προτεινετε παιδια? Εγω βλεπω να καταληγω για xiaomi. Συμφωνει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η υπέρβαση σχετικά για το Asus zenfone 5... 2gb RAM και πολύ όμορφο design :)

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

To Zenfone 5 με τα 2GB RAM και είσαι άνετος. Μην το σκέφτεσαι καθόλου.
“Bitcoin is Cash with Wings” - Charlie Shrem :ninja:
Link to comment
Share on other sites

το zenfone δεν εχει καλη αυτονομια (μπαταρια 2150mah)

αν κ νομιζω πηρε το ματι μου βελτιωμενη εκδοση με 2400mah

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

coolpad f1 με χίλια... (έρχεται ρουταρισμένο και περνάς πανεύκολα κιτκατ 4,4 με όλα τα καλούδια)
Link to comment
Share on other sites

Coolpad F1 και απο μενα και ασε να λενε για τις rom.Καλα κανουνε τα παιδια και αλλαζουν καθε μερα λογισμικο.Εγω παντως που ειχα ενα στα χερια μου για 2 μερες και δεν εχω ιδιαιτερες γνωσεις και τρελες απαιτησεις κτλ,μια χαρα εκανα τα παντα χωρις προβλημα.

Επαναλμβανω για να μην παρεξηγηθω.Καλα κανουνε και αλλαζουν συνεχως να βρουνε την πληρεστερη ρομ,απλα εγω δεν ξερω πολλα και δεν διακρινω διαφορες σε καμερες και antutu κτλ.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες γιατί οι περισσότεροι ζητάνε να ναι ρουτ το τηλέφωνο όταν το παραγγέλνουν?Αν κάνω μια παραγγελία και δεν ζητήσω ρουτ ποιά συσκευή απ τις κινεζιές μέχρι 150 ευρό αξίζει?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...