Jump to content

Meizu mx4 η xiaomi MI4 η LG g3 η oppo find 7


jmode
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια απο τις 4 σκεφτομαι να παρω αλλα μεγαλο το διλημμα τι να κανω ? πειτε μου την γνωμη σας:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Meizu και από εμένα αν η ποιότητα κατασκευής είναι σαν του mx3
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Το find 7 αν θες οθόνη και το πανέμορφο για μένα design, συν τα καλά ακουστικά.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Για το pro κάτι ακούγεται για αρχές Νοέμβρη χωρίς να αποκλείονται εκπλήξεις...για αυτό είπα αν δεν βιαζεσαι...είναι τέρας με βαση τα όσα ξέρουμε αλλά δεν αρμοζει αυτός ο χαρακτηρισμος σε αυτου του ειδους τις ντελικατες συσκευες
Link to comment
Share on other sites

Εγώ (που είμαι ανάμεσα σε αυτά που γράφεις μαζί με το 1+1) βάζω και στις επιλογές το Vivo xshot. Έχω δει από κοντά στην Κίνα τα Vivo και έχουν υπέροχη κατασκευή... Και το συγκεκριμένο έχει πολύ καλά specs...
Link to comment
Share on other sites

εχει γινει χαμος με τα "τηλεφωνακια" που βγαζουν οι κινεζοι.

 

κ εγω ειμαι σε αυτο το δειλημα ακριβως τωρα εχω το Zopo 980 και ειμαι ακρτετα ευχαριστημενος αλλα θελω να αναβαθμιστω λιγο.

περισσοτερες πιθανοτητες παντως για μενα δινω στο Meizu mx4. την εκδοση Pro μαλλον δεν θα την περιμενω αλλα ακομα ειμαι πολυ μπερδενος ο χρονος θα δειξει. :D:D

Link to comment
Share on other sites

Κατά σειρά Για εμένα...meizu mx4 το pro το βλέπω να αργεί...find 7(δίνω στο mx4 προβάδισμα λόγω μεγέθους,από την άλλη στο 7 έχεις εγγύηση)...Μετά mi4 και τέλος g3

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Κατά σειρά Για εμένα...meizu mx4 το pro το βλέπω να αργεί...find 7(δίνω στο mx4 προβάδισμα λόγω μεγέθους,από την άλλη στο 7 έχεις εγγύηση)...Μετά mi4 και τέλος g3

 

Και το mx4 εχει επισημη 2ετη εγγυηση που περιλαμβανει και αντικατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Και το mx4 εχει επισημη 2ετη εγγυηση που περιλαμβανει και αντικατασταση.

 

Ακόμη καλύτερα..το κακό είναι ότι αργεί λίγο η προώθηση του ακόμη

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αν πας προς meizu πάρε το mx4. Το pro αν παρουσιαστεί αρχές Νοεμβρίου που λένε, θα κάνει ενάμιση μήνα, στην καλύτερη περίπτωση, να φτάσει στα χέρια σου .
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη καλύτερα..το κακό είναι ότι αργεί λίγο η προώθηση του ακόμη

 

Για να διορθωσω τον εαυτο μου η 2ετης εγγυηση μαλλον ειναι για αγορα απο το ιταλια(με ιταλικη διευθυνση). Οποτε μιλαμε για μονοετης εγγυηση, ενω για την μπαταρια 6 μηνες. Αυτα απο το επισημο Meizumart.com που στελνει απο κινα με προπληρωμενο τελωνειο και μεταφορικα. Δεν αργει η προωθηση απλα η ζητηση εχει ξεπερασει τα αναμενομενα...8 εκατομ. προπαραγγελιες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...