Jump to content

Honor 3C 4G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά ξέρουμε κάποιον τρόπο με τον οποίο να μπορούμε να κάνουμε root το κινητό;;

Με Vroot και Kingo δεν τα κατάφερα.

 

Το δικό σου έχει Ελληνικό μενού;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 312
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το δικό σου έχει Ελληνικό μενού;

Ναι κανονικά.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Άρα εγώ τζάμπα ζήτησα Ελληνικά, θα ερχόταν ούτος ή άλλος έτσι. Ρωτάω Γιατί Θέλω να παραγγείλω άλλο ένα.

Εσένα τα updates τα κάνει; Γιατί εμένα όχι.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Έχω την Β928, έχει βγει νεότερη ;

Λοιπον, μολις μιλησα με selina απο οπου πηρα το κινητο,

και μου ειπε το τηλεφωνο δεν γινεται root.

Της ειπα οτι δεν παιρνει τα updates και μου εστειλε ενα αρχειο

900 και κατι mb. Το κατεβαζω, το τοποθετω και επανερχομαι

να σας πω αν τελικα δουλευει σωστα το τηλεφωνο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Χαχα, ότι να 'ναι αυτοί οι Κινέζοι.

Ρε παιδιά δοκίμασε κανείς να κάνει Speedtest ενώ είναι σε 4g δίκτυο? Μήπως στην ουσία είναι το 3g και απλά βγαίνει το σηματάκι του 4g?

Είναι αρκετά μπερδεμένο το όλο θέμα, χωρίς ξεκάθαρη απάντηση. Ας κάνει κάποιος ένα speedtest ενώ είναι σε 4g να δούμε τι ταχύτητες πιάνει.

 

15.22 download - 1.88 upload.

Link to comment
Share on other sites

15.22 download - 1.88 upload.

Νομιζω οτι αυτές οι ταχύτητες δεν αναλογούν σε 4g χωρίς να είμαι και σίγουρος!

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, μολις μιλησα με selina απο οπου πηρα το κινητο,

και μου ειπε το τηλεφωνο δεν γινεται root.

Της ειπα οτι δεν παιρνει τα updates και μου εστειλε ενα αρχειο

900 και κατι mb. Το κατεβαζω, το τοποθετω και επανερχομαι

να σας πω αν τελικα δουλευει σωστα το τηλεφωνο.

Τελικά δεν έγινε πάλι τίποτα σχετικά με το update.

Μου έστειλε ενα αρχείο dload, το εβαλα σε μια κάρτα sd, εκανα local update όπως μου είπανε, αλλα τίποτα πάλι, δεν κάνει update.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

hyb, δεν ρωτάς το minideal να σου δώσουν λινκ του firmware σου V100R001CHNC17B928 για να το έχουμε;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αυτές οι ταχύτητες δεν αναλογούν σε 4g χωρίς να είμαι και σίγουρος!

 

Το συγκεκριμένο μοντέλο βάσει πάντα των χαρακτηριστικών του, αναφέρεται ότι για data speed είναι:

HSPA, LTE cat4 150/50 Mbps.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Hyb αν δεν βαριέσαι κάνε έναν κόπο και ανέβασε ένα screenshot πχ από την εφαρμογή οokla αφού έχεις κάνει το test ενώ ήσουν 4G να δούμε τι νούμερα σου βγάζει και σε τι μονάδες είναι αυτά.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

ετοιμος να παρω και εγω το 4G της huawei αλλα κανω λιγο πισω μετα τα τελευταια που διαβαζω.να κανω 2-3 ερωτησεις λοιπον και εγω μπας και καταλαβω.Τι παει να πει αναβαθμισεις(updates) ΟΤΑ?μιλαμε για upadets στην rom?γιατι ο φιλος λεει στο μαγελο και ενδιαφερον ποστ του οτι οποιος εχει την multilanguage και κανει updates θα εχει λογικα προβλημα με την ελληνικη γλωσσα αφου αυτες ειναι μονο για τα κινητα με αγγλικα και κινεζικα.μπορεις δλδ να αρνηθεις αυτα τα updates και να μην παρεις το ρισκο να εχεις προβληματα πιθανα?Δλδ εχουν αναφερθει προβληματα στα upadets σε κατοχους multilanguage rom και αν ναι ειναι καλυτερα να αγορασεις ενα κινητο με την official γλωσσα να εχει αγγλικα μόνο και να τελειωνεις?και μια ακομα ερωτηση οσο αναφορα το root.Ειναι λογικα καλυτερο να πεις να στο κανει το μαγαζι το root.τι σου δινει ενα root και ποια τα οφέλη?τι κανει δλδ ενα root?και αν δεν το κανεις τι χανεις τι κερδιζεις?

 

ειμαι αναμεσα στο huawei honor 3c 4G και στο coolpad f1 που εχει και μεγαλυτερη μπαταρια.στην αρχη ηθελα να παρω το huawei honor 3C το απλο αλλα με το που βγηκε το 4g που ειναι στα 1.6 ghz και 16G ειπα να παω προς τα εκει.και βλεπω οτι το απλο το honor εχει 200$ και το 4G εχει 189 και παλι προβληματιζομαι.....και στο κατω κατω αν δεν κανω updates στη rom χανω και τιποτα?

 

εχει κανεις καμια προταση?μπερδευτηκα

Edited by masonas
Link to comment
Share on other sites

ετοιμος να παρω και εγω το 4G της huawei αλλα κανω λιγο πισω μετα τα τελευταια που διαβαζω.να κανω 2-3 ερωτησεις λοιπον και εγω μπας και καταλαβω.Τι παει να πει αναβαθμισεις(updates) ΟΤΑ?μιλαμε για upadets στην rom?γιατι ο φιλος λεει στο μαγελο και ενδιαφερον ποστ του οτι οποιος εχει την multilanguage και κανει updates θα εχει λογικα προβλημα με την ελληνικη γλωσσα αφου αυτες ειναι μονο για τα κινητα με αγγλικα και κινεζικα.μπορεις δλδ να αρνηθεις αυτα τα updates και να μην παρεις το ρισκο να εχεις προβληματα πιθανα?Δλδ εχουν αναφερθει προβληματα στα upadets σε κατοχους multilanguage rom και αν ναι ειναι καλυτερα να αγορασεις ενα κινητο με την official γλωσσα να εχει αγγλικα μόνο και να τελειωνεις?και μια ακομα ερωτηση οσο αναφορα το root.Ειναι λογικα καλυτερο να πεις να στο κανει το μαγαζι το root.τι σου δινει ενα root και ποια τα οφέλη?τι κανει δλδ ενα root?και αν δεν το κανεις τι χανεις τι κερδιζεις?

 

ειμαι αναμεσα στο huawei honor 3c 4G και στο coolpad f1 που εχει και μεγαλυτερη μπαταρια.στην αρχη ηθελα να παρω το huawei honor 3C το απλο αλλα με το που βγηκε το 4g που ειναι στα 1.6 ghz και 16G ειπα να παω προς τα εκει.και βλεπω οτι το απλο το honor εχει 200$ και το 4G εχει 189 και παλι προβληματιζομαι.....και στο κατω κατω αν δεν κανω updates στη rom χανω και τιποτα?

 

εχει κανεις καμια προταση?μπερδευτηκα

 

 

Στο ίδιο δίλημμα βρίσκομαι και εγώ, αλλά και γνωστός μου που ενδιαφέρεται για το συγκεκριμένο κινητό με το 4G.

Αναβάθμιση OTA (Over The Air) είναι αυτή που εκδίδεται και εφαρμόζεται από μόνη της στο τηλέφωνο από την εταιρία, είτε από την σύνδεση μέσω Wi-Fi ή από την σύνδεση του τηλεφώνου σου με τα δίκτυα (data).

Όπως προανέφερα, η official έκδοση είναι αυτή με τα Αγγλικά και τα Κινέζικα. Αυτό που έρχεται εδώ από τα καταστήματα της Κίνας, με περασμένη την Ελληνική γλώσσα, ακόμη δεν έχει διευκρινιστεί αν πρόκειται για την βασική επίσημη έκδοση ή αν τροποποιούν την ROM λόγω Ευρωπαϊκού ενδιαφέροντος και βάζουν και τις άλλες γλώσσες μέσα. Ένα είναι σίγουρο ότι σε δύο καταστήματα όπου ρώτησα, μου είπαν ξεκάθαρα ότι δεν θα πρέπει να αφήσετε το κινητό να κάνει OTA update, διότι ενδέχεται να δημιουργήσει πρόβλημα στην ROM. Γεγονός είναι, ότι δεν μπορεί κάποιος να βγάλε άκρη με τις rom, ποιά είναι η πλέον κατάλληλη. Το πιθανότερο είναι ότι αν κάποιος δεν το πειράξει να μην έχει πρόβλημα. Όμως να αναφέρω ότι, γνωστός μου που έχει αρκετό καιρό το μοντέλο HUAWEI HONOR 3C, αυτό που δεν έχει 4G, δεν του παρουσιάστηκε κανένα απολύτως πρόβλημα, ακόμα και με τις αναβαθμίσεις που έκανε (ΟΤΑ) μόνο του το τηλέφωνο. Σήμερα το τηλέφωνο λειτουργεί αψεγάδιαστα.

Το θέμα με το root, τουλάχιστον από ότι καταλαβαίνω είναι για τους χρήστες που θέλουν να έχουν τον πλήρη έλεγχο της συσκευής, όπως αυτό ταιριάζει στον καθένα.

Το θέμα με το 4G, νομίζω ότι πρέπει κάποιος να οδηγηθεί προς τα εκεί, οι ταχύτητες πλέον είναι αρκετά καλές και σίγουρα συγκρίσιμες με το 3G.

Ελπίζω να σε βοήθησα λιγάκι και καλή απόφαση.

Link to comment
Share on other sites

Στο ίδιο δίλημμα βρίσκομαι και εγώ, αλλά και γνωστός μου που ενδιαφέρεται για το συγκεκριμένο κινητό με το 4G.

Αναβάθμιση OTA (Over The Air) είναι αυτή που εκδίδεται και εφαρμόζεται από μόνη της στο τηλέφωνο από την εταιρία, είτε από την σύνδεση μέσω Wi-Fi ή από την σύνδεση του τηλεφώνου σου με τα δίκτυα (data).

Όπως προανέφερα, η official έκδοση είναι αυτή με τα Αγγλικά και τα Κινέζικα. Αυτό που έρχεται εδώ από τα καταστήματα της Κίνας, με περασμένη την Ελληνική γλώσσα, ακόμη δεν έχει διευκρινιστεί αν πρόκειται για την βασική επίσημη έκδοση ή αν τροποποιούν την ROM λόγω Ευρωπαϊκού ενδιαφέροντος και βάζουν και τις άλλες γλώσσες μέσα. Ένα είναι σίγουρο ότι σε δύο καταστήματα όπου ρώτησα, μου είπαν ξεκάθαρα ότι δεν θα πρέπει να αφήσετε το κινητό να κάνει OTA update, διότι ενδέχεται να δημιουργήσει πρόβλημα στην ROM. Γεγονός είναι, ότι δεν μπορεί κάποιος να βγάλε άκρη με τις rom, ποιά είναι η πλέον κατάλληλη. Το πιθανότερο είναι ότι αν κάποιος δεν το πειράξει να μην έχει πρόβλημα. Όμως να αναφέρω ότι, γνωστός μου που έχει αρκετό καιρό το μοντέλο HUAWEI HONOR 3C, αυτό που δεν έχει 4G, δεν του παρουσιάστηκε κανένα απολύτως πρόβλημα, ακόμα και με τις αναβαθμίσεις που έκανε (ΟΤΑ) μόνο του το τηλέφωνο. Σήμερα το τηλέφωνο λειτουργεί αψεγάδιαστα.

Το θέμα με το root, τουλάχιστον από ότι καταλαβαίνω είναι για τους χρήστες που θέλουν να έχουν τον πλήρη έλεγχο της συσκευής, όπως αυτό ταιριάζει στον καθένα.

Το θέμα με το 4G, νομίζω ότι πρέπει κάποιος να οδηγηθεί προς τα εκεί, οι ταχύτητες πλέον είναι αρκετά καλές και σίγουρα συγκρίσιμες με το 3G.

Ελπίζω να σε βοήθησα λιγάκι και καλή απόφαση.

 

 

επιβεβαιωνω και εγω οτι γνωστος εχει το 3c με την μητρικη ρομ και εχει κανονικα ελληνικο μενου μεσα(δεν ζητησε install greek language) και δουλευει μια χαρα.επεισης πηρα για εναν φιλο το xiomi mi3 με την μητρικη ρομ και αυτο ειχε ελληνικα οπως εδειχναν και οι εικονες απο το μενου του κινητου αλλα και η περιγραφη του στις γλωσσες του κινητου.Το καλυτερο ειναι να παρει κανεις το κινητο χωρις root και με την official rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα βλέπω ότι δεν έχει εγκατεστημενο το play store. Ξέρετε πως μπορώ να το βάλω; Edited by geokostas
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα βλέπω ότι δεν έχει εγκατεστημενο το play store. Ξέρετε πως μπορώ να το βάλω;

 

Επειδή η παρατήρησή σου έχει ενδιαφέρον για την σωστή επιλογή του τύπου της ROM - συμβατότητα για αναβαθμίσεις, που θέλουν να παραγγείλουν αρκετοί από ότι ξέρω για αυτό το νέο μοντέλο, παράκληση να μας ενημερώσεις για τα παρακάτω:

1) Το τηλέφωνο βλέπω ότι το πήρες από Vick mall. Σε κάποια καταστήματα δίνουν την επιλογή για Original ή (διαζευκτικό) Multi-Language ROM: στο vickmall υπάρχει αυτή η επιλογή, ενώ στο to2c και στο minideal δεν υπάρχει αυτή η επιλογή και αναφέρουν ότι είναι Multi-Language).

2) Τι ζήτησες με την παραγγελία, Original ή Multi-Language (είναι υποχρεωτικό το πεδίο για την συνέχιση της αγοράς) και ως προς την Γλώσσα, Googleplay κλπ;

3) Ανέφερες ότι έχεις το μοντέλο H30-L02 EMUI 2.3. Ποιά ROM είχε όταν το πήρες και με ποιά ROM είσαι τώρα;

4) Ποιό είναι το αρχείο που ανέφερες ότι σου έστειλε η Selina;

 

Στο needrom.com έχει για τηλέφωνο που το ονομάζει HUAWEI Glory H3C 4G H30-L02 LTE KK, το οποίο έχω την εντύπωση ότι είναι αυτό για το οποίο μιλάμε. Έχει τα μοντέλα 3C, αλλά είναι τα προηγούμενο χωρίς το 4G. Τα νέα μοντέλα με 4G δεν αναφέρονται πουθενά και μόνο αυτό που προανέφερα ταιριάζει με όλα τα χαρακτησιστικά του HUAWEI HONOR 3C 4G FDD-LTE H30-L02.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, νομίζω μπορούμε κάπως να βγάλουμε κάποια άκρη με το τι γίνεται με τις ROM.

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά την Παρασκευή στο pandawill

http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=Friday

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλες οι ερωτησεις του πετρου γιατι και εγω ειμαι αναμεσα σε Minideal και vickmal αλλα οπως λεει και ο πετρος δεν υπαρχει επιλογη original rom που εγω αυτη θελω αλλα δεν ηξερα οτι ειναι υποχρεωτικο πεδιο για τη συνεχιση της αγορας η επιλογη ρομ....στο Minideal ενα παλικαρι ελληνας εχει κανει ενα ωραιο ποσταρισμα-ερωτηση που η απαντηση θα λυσει πολλες αποριες.λεει λοιπον το παλικαρι

 

Hi,

could you please inform me if the HUAWEI HONOR 3C 4G (H30-L02) is the FDD-LTE B3/1800 or B7/2600 version, for use in Greece (Europe has the same system), or this is the Chinese version with the TD-LTE.

Iwould also like to know and make sure that the original Rom supports the Greek Language, or I have to order the multilanguage Rom and if the multilanguage Rom is updated via the OTA update from HAUWEI.

Please your answers must be under the official specifications by HAUWEI.

Thank you in advance and a quick answer will be appreciated, so I will order the phones.

 

και περιμενει απαντηση οπως και ολοι

Link to comment
Share on other sites

Άμα η official έχει ελληνικά που οι περισσότερες της emui έχουν και δεν σας έχει επιλογή να την περάσετε από τα καταστήματα, ακολουθώντας τον οδηγό αναβάθμισης με 3 κουμπια που αναφέρεται στο τοπικ του honor 6 θα μπορέσετε να την περάσετε κατά 99%.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλες οι ερωτησεις του πετρου γιατι και εγω ειμαι αναμεσα σε Minideal και vickmal αλλα οπως λεει και ο πετρος δεν υπαρχει επιλογη original rom που εγω αυτη θελω αλλα δεν ηξερα οτι ειναι υποχρεωτικο πεδιο για τη συνεχιση της αγορας η επιλογη ρομ....στο Minideal ενα παλικαρι ελληνας εχει κανει ενα ωραιο ποσταρισμα-ερωτηση που η απαντηση θα λυσει πολλες αποριες.λεει λοιπον το παλικαρι

 

Hi,

could you please inform me if the HUAWEI HONOR 3C 4G (H30-L02) is the FDD-LTE B3/1800 or B7/2600 version, for use in Greece (Europe has the same system), or this is the Chinese version with the TD-LTE.

Iwould also like to know and make sure that the original Rom supports the Greek Language, or I have to order the multilanguage Rom and if the multilanguage Rom is updated via the OTA update from HAUWEI.

Please your answers must be under the official specifications by HAUWEI.

Thank you in advance and a quick answer will be appreciated, so I will order the phones.

 

και περιμενει απαντηση οπως και ολοι

 

Το παλικάρι, ό Έλληνας, τυχαίνει να είμαι εγώ (Πέτρος). Απάντηση σαφή από το minideal δεν πήρα. Οπότε ανέτρεξα για ερώτηση στι site του vickmall, και ιδού η ερώτηση που τους υπέβαλα και ακολούθως η απάντηση που έλαβα, σχετικά πολύ γρήγορα.

 

Ερώτηση προς vickmall:

Hi, again,

interesting for HUAWEI HONOR 3C 4G FDD-LTE H30-L02 2GB/16GB.

I need to choose between Multi-Language or Original ROM.

Please tell me the differences.

1)Is the Original with English and Chinese menu, but with keyboard- sms text in more languages (like German,Greek, French) and if this one is updated by Official Huawei Over The Air???

2)Is the Multi-language made by other developers and is not updated, but contains only for menu many languages and the rest is the same with Multi-Language???

3)Can you install Google play, in the Original whithout any changes in the basic Original ROM.

Thank you waitting for you answer to order.

 

Απάντηση από vickmall:

1. the original rom only has english and chinese,can not install google play, the phone can updated to the latest version,

if you update it to the latest version of the HUAWEI offical, the phone still only have english and chinese,

2.if you install Multi -language rom ,the phone can installl google play and multi-language, but the phone can not to be updated,

Thank you,

Have a nice day!

 

Το θέμα με τις ROM για το συγκεκριμένο μοντέλο, νομίζω ακολούθησε την ίδια πορεία που είχε ακολουθήσει και το προηγούμενο μοντέλο χωρίς το 4G, το HUAWEI HONOR 3C.

Η επιλογή πλέον είναι θέμα του κάθε υποψήφιου αγοραστή, τί ακριβώς θέλει να κάνει με το τηλέφωνο, σήμερα αλλά και στο μέλλον.

 

Νομίζω ότι ό ROMANOS ο οποίος έχει ασχοληθεί εκτενέστατα και με το προηγούμενο μοντέλο, αλλά και με το HONOR 6 και γνωρίζει πολύ καλά την όλη πορεία, σχετικά με τις αναβαθμίσεις και όλα τα συναφή, μπορεί να μας μεταφέρει τις πολύτιμες γνώσεις , απόψεις, και την γνώμη, για την τελική επιλογή.

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το παλικάρι, ό Έλληνας, τυχαίνει να είμαι εγώ (Πέτρος). Απάντηση σαφή από το minideal δεν πήρα. Οπότε ανέτρεξα για ερώτηση στι site του vickmall, και ιδού η ερώτηση που τους υπέβαλα και ακολούθως η απάντηση που έλαβα, σχετικά πολύ γρήγορα.

 

Ερώτηση προς vickmall:

Hi, again,

interesting for HUAWEI HONOR 3C 4G FDD-LTE H30-L02 2GB/16GB.

I need to choose between Multi-Language or Original ROM.

Please tell me the differences.

1)Is the Original with English and Chinese menu, but with keyboard- sms text in more languages (like German,Greek, French) and if this one is updated by Official Huawei Over The Air???

2)Is the Multi-language made by other developers and is not updated, but contains only for menu many languages and the rest is the same with Multi-Language???

3)Can you install Google play, in the Original whithout any changes in the basic Original ROM.

Thank you waitting for you answer to order.

 

Απάντηση από vickmall:

1. the original rom only has english and chinese,can not install google play, the phone can updated to the latest version,

if you update it to the latest version of the HUAWEI offical, the phone still only have english and chinese,

2.if you install Multi -language rom ,the phone can installl google play and multi-language, but the phone can not to be updated,

Thank you,

Have a nice day!

 

Το θέμα με τις ROM για το συγκεκριμένο μοντέλο, νομίζω ακολούθησε την ίδια πορεία που είχε ακολουθήσει και το προηγούμενο μοντέλο χωρίς το 4G, το HUAWEI HONOR 3C.

Η επιλογή πλέον είναι θέμα του κάθε υποψήφιου αγοραστή, τί ακριβώς θέλει να κάνει με το τηλέφωνο, σήμερα αλλά και στο μέλλον.

 

Νομίζω ότι ό ROMANOS ο οποίος έχει ασχοληθεί εκτενέστατα και με το προηγούμενο μοντέλο, αλλά και με το HONOR 6 και γνωρίζει πολύ καλά την όλη πορεία, σχετικά με τις αναβαθμίσεις και όλα τα συναφή, μπορεί να μας μεταφέρει τις πολύτιμες γνώσεις , απόψεις, και την γνώμη, για την τελική επιλογή.

 

Σας ευχαριστώ

Κι εγω απο Vickmall το πήρα και ειχε κανονικά ελληνικά.

Τα μόνα προβλήματα που είχα ηταν οτι δεν έπαιρνε τα official updates και δεν είχε play store.

Η Selina ομως ηταν εξυπηρετικοτατη και μου έστειλε τα κατάλληλα αρχεία και διορθώθηκαν και τα δύο προβλήματα και το τηλέφωνο τώρα δουλεύει σωστά.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...