Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος peterv ( 8 Ιαν. 2004 , 18:48)

 

Προς ενημέρωση όλων των ενδιαφερομένων σας παραθέτο την απάντηση της Vadafone που μου έστειλαν με e-mail ύστερα από δικό μου ερώτημα για το πότε έρχεται το V600 .

 

" Μετά την τελευταία μας επικοινωνία με την προμηθεύτρια εταιρία

ενημερωθήκαμε πως πρόκειτε να παραλάβουμε μέχρι τις 15 Ιανουαρίου. Η τιμή της

συσκευής αυτή τη στιγμή είναι #318,00euros."

 

 

:up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up:

 

Αποκλείεται να είναι μόνο αυτή, εκτός και αν είναι χωρίς ΦΠΑ και σε κάποιο πακέτο με δωρεάν χρόνο....Μου φαίνεται πολύ χαμηλή γιά να είναι πραγματική.... :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k ( 8 Ιαν. 2004 , 19:38)

 

Αποκλείεται να είναι μόνο αυτή, εκτός και αν είναι χωρίς ΦΠΑ και σε κάποιο πακέτο με δωρεάν χρόνο....Μου φαίνεται πολύ χαμηλή γιά να είναι πραγματική.... :worry:

 

 

και μένα!!!

 

αν είναι έτσι εντάξει , να πάρουμε 2 ! :p

:X
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι χωρίς το φπα και ειδικά αν πρόκειται για live έκδοση είναι νομίζω λογική η τιμή. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Johny-B ( 8 Ιαν. 2004 , 20:36)

 

Αν είναι χωρίς το φπα και ειδικά αν πρόκειται για live έκδοση είναι νομίζω λογική η τιμή. :cool:

 

To V 600, αν δεν κάνω λάθος, δεν πρόκειται να κυκλοφορήσει σε live! έκδοση..., μόνο το V 525... ;)

 

Έπειτα συνήθως οι τιμές της voda είναι με ΦΠΑ....και τελος έστω και 375 ευρώ με φπα είναι και πάλι μιά άκρως ανταγωνίσιμη τιμή....Εγώ το υπολόγιζα περίπου γύρω στα 450..... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το V600 θα κυκλοφορησει και σε Vodafone Live εκδοση.Ισως μαλιστα αυτη να ειναι και η πρωτη εκδοση που θα κυκλοφορησει.Στο παρακατω link θα δειτε την φωτογραφια του V600 Live.Το γερμανικο site της Vodafone αναφερει(στο κατω μερος της σελιδας) οτι το κινητο θα ειναι ετοιμοπαραδωτο απο της 31/1/2004.Δε νομιζω να ερθει στην Ελλαδα πριν απο τη Γερμανια,οποτε μην εμπιστευεσαι σε αυτα που σου ειπαν στο mail.

 

 

http://www.vodafoneshop.de/shop/vodafone_live/detail.cfm?LOGID=2004010900110757713710575209450029999288124338424664522&Artikel_Daten_ID=2568

 

 

Μακαρι να μην αργησει πολυ και η κανονικη του εκδοση.

 

 

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΤΑΛΑΝΤΕΥΟΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ V500 & V600.ΧΘΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ TELESTET CENTER ( ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ) ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 400€ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ 180€ ΣΤΟ 130' ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ. ΓΙΑ ΤΟ 500 ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 300€. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΦΙΞΗΣ (?????) 13/01.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος WIRELESSMAN ( 9 Ιαν. 2004 , 10:48)

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΤΑΛΑΝΤΕΥΟΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ V500 & V600.ΧΘΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ TELESTET CENTER ( ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ) ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 400€ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ 180€ ΣΤΟ 130' ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ. ΓΙΑ ΤΟ 500 ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 300€. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΦΙΞΗΣ (?????) 13/01.

 

Συμπαθέστατες τιμούλες! :D

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι πια είμαστε κοντά στην άφιξη παιδιά...!

Απο εκεί και πέρα όταν με το καλό φτάσει, θα γίνει ένα πλήρες review άραγε από τους moderators γιατί το preview που υπάρχει εδώ και πολλούς μήνες έχει πλέον ξινίσει....Το λέω με αφορμή το γεγονός οτι το preview αναφέρει θύρα υπερύθρων ενώ μέσα στο αγγλικό manual που κατέβασα χθές από το ελληνικό site της Moto δεν φαίνεται τίποτα σχετικό από μια καλή, αλλά όχι full ματιά που του έριξα.

Είναι γνωστό άλλωστε οτι....η γνώμη τους μετράει!(πόσο μάλλον με το κινητό στα χέρια)

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

AAA kai kati allo pou ksexasa na rothsw..sto site ths motorola leei oti einai 126 grammaria eno edo sto myphone kai se alla sites lene 95..pio einai to swsto telika? :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (10 Ιαν. 2004 , 01:30)

 

Geia sas.Mhpos kserete kanena site pou deixnei to menu tou v600?h na exete kapies photo?giati ego exo meinei sta polu palia kai den ksero.

TNX :D

 

 

 

εδω θα βρεις φωτος απο το vodafone live v600 και ενα μικρο review του κινητου.

χρησιμοποιησε το καποιον on-line μεταφραστη απο τα γερμανικα στα αγγλικα. ;)

 

φωτος απο το μενου:http://homepage.mac.com/plantagoo/PhotoAlbum13.html

 

φωτος απο το κινητο:http://www.telefon-treff.de/showthread.php?threadid=91960

 

 

επισης πολυ καλο review με εικονες στα αγγλικα εδω:http://www.mototone.co.uk/viewreview.asp?reviewid=5

Link to comment
Share on other sites

Efxaristw akismei ! an kserei pantos na apanthsei sthn allh erotish mou gia to varos giati h motorola me mperdepse kai an h moto exei tora pia anafora paradoshs. :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (10 Ιαν. 2004 , 16:54)

 

Efxaristw akismei ! an kserei pantos na apanthsei sthn allh erotish mou gia to varos giati h motorola me mperdepse kai an h moto exei tora pia anafora paradoshs. :o

 

Για την αναφορά έχει αναφερθεί σε προηγούμενα ποστ ( ή στο thread του V525) ότι πλέον δεν υπάρχει πρόβλημα και υπάρχει κανονικά αναφορά. :)

Για το βάρος δεν ξέρω. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Πληροφορίες για το v600 υπάρχουν στο επίσημο site http://www.motorola.gr
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Το V600 θα πωλείται απο τις 14-1-04 στα Makro στην τιμή των 376 ευρώ με το Φ.Π.Α.
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (10 Ιαν. 2004 , 16:54)

 

Efxaristw akismei ! an kserei pantos na apanthsei sthn allh erotish mou gia to varos giati h motorola me mperdepse kai an h moto exei tora pia anafora paradoshs. :o

 

Oι δικές μου πηγές αναφέρουν βάρος 95γρ., ενώ είναι γνωστό ότι πλέον υποστηρίζεται αναφορά παράδοσης στα νέα motorola ....-από τη σειρά C και μετά-(η τελευταία και καταϊδρωμένη των....Μοϊκανών!!! :mad: )

 

Αυτό που εμένα με ενοχλεί είναι η ιδιότυπη και μοναδική αντιστοίχιση γραμμάτων στα πλήκτρα (γραμματοσειρά), που αν είναι η ίδια της σειράς C, τότε....μ΄άλλα λόγια να αγαπιόμαστε ή στην κορφή κανέλλα!!!! - κάτι που πρέπει να ερευνηθεί πριν την αγορά....-:worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (11 Ιαν. 2004 , 02:31)

 

Oι δικές μου πηγές αναφέρουν βάρος 95γρ., ενώ είναι γνωστό ότι πλέον υποστηρίζεται αναφορά παράδοσης στα νέα motorola ....-από τη σειρά C και μετά-(η τελευταία και καταϊδρωμένη των....Μοϊκανών!!! :mad: )

 

Αυτό που εμένα με ενοχλεί είναι η ιδιότυπη και μοναδική αντιστοίχιση γραμμάτων στα πλήκτρα (γραμματοσειρά), που αν είναι η ίδια της σειράς C, τότε....μ΄άλλα λόγια να αγαπιόμαστε ή στην κορφή κανέλλα!!!! - κάτι που πρέπει να ερευνηθεί πριν την αγορά....-:worry:

 

Σε ποστ για το 525 διαβασα οτι εχει κανονικα την σειρα των γραμματων και ελληνικο τ9 αρα πιστευω και σε αυτο να ισχυουν τα ιδια
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (11 Ιαν. 2004 , 13:49)

 

Σε ποστ για το 525 διαβασα οτι εχει κανονικα την σειρα των γραμματων και ελληνικο τ9 αρα πιστευω και σε αυτο να ισχυουν τα ιδια

 

Στο C450 που έτυχε να δω τη γραμματοσειρά μου είχε κάνει εντύπωση πως ελληνικοί κοινοί με λατινικούς χαρακτήρες όπως το ο και άλλοι ήταν σε πλήκτρα διαφορετικά.....Γενικά η τοποθέτηση των ελληνικών γραμμάτων στα πλήκτρα δεν είχε καμιά λογική ή συνήθεια....Φαντάζομαι αυτό να έχει διορθωθεί από το 525 και μετά όπως λες...αλλά θα ήθελα και άλλη επιβεβαίωση! :whistle:

 

Το ελληνικό Τ9 με ιδιότυπη αντιστοίχιση γραμμάτων....αντιλαμβάνεσαι ότι θα είναι δώρο...άδωρο και σαδομαζοχιστικό!!! :alien:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (11 Ιαν. 2004 , 14:13)

 

Στο C450 που έτυχε να δω τη γραμματοσειρά μου είχε κάνει εντύπωση πως ελληνικοί κοινοί με λατινικούς χαρακτήρες όπως το ο και άλλοι ήταν σε πλήκτρα διαφορετικά.....Γενικά η τοποθέτηση των ελληνικών γραμμάτων στα πλήκτρα δεν είχε καμιά λογική ή συνήθεια....Φαντάζομαι αυτό να έχει διορθωθεί από το 525 και μετά όπως λες...αλλά θα ήθελα και άλλη επιβεβαίωση! :whistle:

 

Το ελληνικό Τ9 με ιδιότυπη αντιστοίχιση γραμμάτων....αντιλαμβάνεσαι ότι θα είναι δώρο...άδωρο και σαδομαζοχιστικό!!! :alien:

 

@alemao

Δεν είναι ακριβώς έτσι αφού τοποθετεί τα ελληνικά περίπου στην σειρά του λατινικού πληκτρολογίου, πχ το φ στο 3, το ω στο 6 κλπ. Πάντως είναι αρκετά ευκολο να το συνηθίσεις (μιλώντας σαν πρώην κάτοχος panasonic-ericsson-motorola και φυσικά nokia). :!: :!: ετσι μου απαντησε για το 525 οταν ρωτησα αν η αντιστοιχιση ειναι 1[Α,Β,Γ] κλπ

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Sti selida http://homepage.mac.com/plantagoo/PhotoAlbum13.html pou entopise o filos akismei exei fotografies tou V600 stin Vodafone-Live ekdosi tou. Mesa stin syskeuasia fainetai na periexetai kai to gnwsto Bluetooth Headset tis motorola gia ti syskeuei. Gnwrizei kaneis ean otan erthei i syskeuei stin ellada tha to symperilamvanei? (Etsi gia na glitwsoume ta 120 euroulakia ;) )
Fotis!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (12 Ιαν. 2004 , 14:49)

 

Telika esteila email kai tous rothsa posa gramaria einai to kinhto kai mou eipan 95,enw sto idio tous to site lene 126 :alien:

 

Έχεις δίκιο φίλε μου.126gr λένε στο site τους.Άντε να βγάλεις άκρη. :wacko:
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Kserete an tha vgei mazi me thn live ekdosh kai h kanonikh?Exei nightmode h camera?Pantos rotao sta magazia kai den kseroun tipota sto pote tha ertei.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...