Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βυζαντινέ δυστυχως δεν αποθηκεύονται πουθενά... Το είχα ψαξει πολύ το θέμα... Πάντως όταν το είχα ανοίξει με το P2Kman δεν ήταν πουθενά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

cableguy σ' ευχαριστώ για την ευχή σου και εγώ το εύχομαι . Μου είπανε σε 2 μέρες να τους πάρω τηλέφωνο το έδωσα χθες λογικά αύριο είναι η μεγάλη μέρα.Όταν το πάρω θα σας πω εντυπώσεις από το επίπεδο service .
London for ever
Link to comment
Share on other sites

παιδια σήμερα δεν χτύπησε το ξυπνητήρι του V600, ενω το είχα κλειστό το τηλ και το ξυπνητήρι ενεργοποιημένο. Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει?

 

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ALTUS τελευταία έκδοση είναι η 9.49R. Σήμερα πήρα το κινητό μου από το service στην Αθήνα και όπως αποδείχθηκε είναι η μέρα με την νύχτα με του Πειραιά. Όταν λέμε αναβάθμιση το ενοούν.Είχα την 9.39R και μου βάλανε 9.49R και φτιάχτηκαν όλα τα προβλήματα γύρω από το σήμα-καλύτερη λήψη καλύτερη ακουστική για τον συνομιλητή και για μένα(έκανε παραμόρφωση).Αλλά η γρατζουνιά γρατζουνιά .Το τηλέφωνο μου 1 μηνός απόκτησε και άλλο σουβενίρ.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chrismasgr ( 1 Σεπ. 2004 , 17:06)

 

ALTUS τελευταία έκδοση είναι η 9.49R. Σήμερα πήρα το κινητό μου από το service στην Αθήνα και όπως αποδείχθηκε είναι η μέρα με την νύχτα με του Πειραιά. Όταν λέμε αναβάθμιση το ενοούν.Είχα την 9.39R και μου βάλανε 9.49R και φτιάχτηκαν όλα τα προβλήματα γύρω από το σήμα-καλύτερη λήψη καλύτερη ακουστική για τον συνομιλητή και για μένα(έκανε παραμόρφωση).Αλλά η γρατζουνιά γρατζουνιά .Το τηλέφωνο μου 1 μηνός απόκτησε και άλλο σουβενίρ.

 

 

αυτό ακριβώς μου είπαμε όταν πήρα τηλ. Αυριο πάω να το βάλω...

Link to comment
Share on other sites

hello motoroles

prin apo kana mina anava8misa to v525 mou se v600 ola (apo oti fenete ws twra) einai ok....eida oti iparxoun nees version gia anava8misi kai exw tin exeis erwtisi ...prosferoun kati neo?....kai an nai....grapste kana link gia na tis katevasoume.....

 

 

 

FLEX SE6452AXXP10F9

SOFTWARE TRIPLETS_G_OB.09.1FR_A1

DSP 62E2E000

 

 

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια sos!Μόλις χθές πήρα κι εγώ το Μotorola v600,..

Δυσυχώς όμως δεν μπορώ να στέιλω ΜΜS!

Μπορείτε μήπως να μου πείτε τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω, ή τελοσπάντων από που θα τις βρώ?

Έχω σύνδεση Κοσμοτέ,μπήκα στο site τους, έκανα ό,τι μπόρεσα, πέρασα τις ρυθμίσεις, αλλα και πάλι τίποτα!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο http://www.motorola.gr και στείλε τις ρυθμίσεις με μήνυμα στο κινητό σου.

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chrismasgr (29 Αύγ. 2004 , 10:30)

 

Sophika θα συμφωνήσω μαζί σου με τα παραπάνω. Σε μένα δεν το παραδεχότανε και πήρα τα κεντρικά και έκανα επώνυμη καταγγελία. Προτείνω να κάνεις το ίδιο εάν δεν το έχεις κάνει για να καταλάβουν ότι κάτι τρέχει με το εν λόγο service. Μάλλον θα το πάω στην Αθήνα είναι πιο "κεντρικό" ίσως το προσέξουν καλύτερα.

 

 

Λοιπόν, φρόντισα να ενημερώσω κι εγώ τα κεντρικά... αν και δεν μπορώ να πω οτι ήταν και τόσο ευγενικός ο συγκεκριμένος κύριος!

Πάντως η συσκευή μου ετοιμάζεται για τρίτη επίσκεψη στο service! Τώρα σβήνει και ξανανάβει μόνη της ζητώντας πάλι το pin... Τι να πω....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,θέλω να ρωτήσω κάτι ακόμα! τι συσκευή να πάρω για να μπορώ να περνάω τις φωτό που τραβάω στο p.c?

Επισης,μέσα απο αυτή τη συσκευή θα μπορώ να κατεβάζω και backroynd,παιχνίδια και ήχους για το κινητό?

Aν ναι, απο ποιό site?

Thanks! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xristosz13^^ ( 6 Σεπ. 2004 , 16:03)

 

Παιδια,θέλω να ρωτήσω κάτι ακόμα! τι συσκευή να πάρω για να μπορώ να περνάω τις φωτό που τραβάω στο p.c?

Επισης,μέσα απο αυτή τη συσκευή θα μπορώ να κατεβάζω και backroynd,παιχνίδια και ήχους για το κινητό?

Aν ναι, απο ποιό site?

Thanks! ;)

 

http://mobile.brando.com.hk/BluetoothDongle03.php

http://mobile.brando.com.hk/BluetoothDongle01.php

Link to comment
Share on other sites

DrMaslow

 

δοκίμασα αυτά που είπες ( Για να έχεις συνομιλία με 2 ακόμα θα πρέπει να κάνεις το εξής. Να καλέσεις το ένα νούμερο (ή να σε καλέσουν) να βάλεις σε αναμονή τη γραμμή, να καλέσεις το δεύτερο νούμερο και όταν απαντήσει να κάνεις merge! Μόνο έτσι μπορείς να μιλάς ταυτόχρονα με 2!)

 

Το Merge η Motorola το ονομάζει Link αλλά απέτυχε.. :wacko:

 

καμιά ιδέα κανείς άλλος; :!:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείτε να αναφέρετε τυχόν προβλήματα που έχει το κινητό?

Sync με Outlook κάνει? Είδα σε ένα άλλο ποστ πως κόβει τα Ελληνικά ονόματα στους 12 χαρακτήρες.

BT είναι ξεκλείδωτο?

SMS υποστηρίζει 160 χαρακτήρες στα ελληνικά?

Έχει πολλαπλές καταχωρήσεις και επιλογή είδους σε κάθε αριθμό στον τηλ. κατάλογο? (2 κινητά π.χ.)

 

Ερχόμενος από Nokia και συγκεκριμένα 6230, τι πιστεύετε θα μου λείψει ή τι αλλαγές να περιμένω? Θα είναι εύκολη η μετάβαση?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Cue ( 8 Σεπ. 2004 , 14:36)

 

Μήπως μπορείτε να αναφέρετε τυχόν προβλήματα που έχει το κινητό?

SMS υποστηρίζει 160 χαρακτήρες στα ελληνικά?

Έχει πολλαπλές καταχωρήσεις και επιλογή είδους σε κάθε αριθμό στον τηλ. κατάλογο? (2 κινητά π.χ.)

 

Ερχόμενος από Nokia και συγκεκριμένα 6230, τι πιστεύετε θα μου λείψει ή τι αλλαγές να περιμένω? Θα είναι εύκολη η μετάβαση?

 

Ευχαριστώ.

 

 

όσα μπορώ να επιβεβαιώσω...

 

με μια αναβάθμιση firmware (δωρεάν και επι τόπου) κανένα πρόβλημα (latest verion 9.49R)

ναι στους 160 χαρακτήρες στα ελληνικα

φυσικά και το ΒΤ ειναι ξεκλείδωτο

ναι στις πολλαπλές καταχωρήσεις....

 

Ευκολή μετάβαση??? Welcome to motorola!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος amaretos ( 7 Σεπ. 2004 , 09:27)

 

Alfa to exeis dokimasei to sygkekrimeno bluetooth paizei standar kai gia java games?

 

 

έχω το http://mobile.brando.com.hk/BluetoothDongle01.php

παίζει πολύ καλα

δεν εχω δοκιμάσει java games....

Link to comment
Share on other sites

Alfa κάνε μια δοκιμή για games να μου πεις αν παίζει γιατι είχα πάρει μια άλλη βλακεία και δεν παίζει οπότε αφου την έχω πατήσει...

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος amaretos ( 9 Σεπ. 2004 , 09:36)

 

Alfa κάνε μια δοκιμή για games να μου πεις αν παίζει γιατι είχα πάρει μια άλλη βλακεία και δεν παίζει οπότε αφου την έχω πατήσει...

 

Thanks

 

 

φίλε μου δεν έχω παιχνίδια και γενικά δεν παίζω παιχνίδια στο κινητό. Δεν ρωτάς κανεναν ALTUS που είναι και ο πλέον ειδικός (διάβασες το thread του?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...