Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τέλος, η παραγγελία από εμένα έγινε από Cooicool στα 305 ευρώ η 16άρα έκδοση. Από ότι βλέπω η τιμή αυτή θα ισχύει για τις επόμενες 6 ώρες. Μετά σίγουρα κανένα εικοσάρικο παραπάνω θα το τσιμπήσει. Είπα με κανονικό ταχυδρομείο να γίνει η αποστολή και ΔΕΝ διάλεξα ασφάλεια τελωνείου (+18 ευρώ). Δεν πιστεύω να έχω κάποιο πρόβλημα έτσι;

 

μια χαρα με το καλο!

δεν νομιζω να εχεις κανενα θεμα!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@pik.

 

Αντε και στα... δικα σου τωρα :)

 

600 σχεδον ποστ για να αρχισουμε να ακουμε γνωμες κατοχων, καλα πηγαμε αυτην την φορα!

 

Και επιτελους μπηκε ενα τελος στις φημες για το gps...

Link to comment
Share on other sites

@pik.

 

Αντε και στα... δικα σου τωρα :)

 

600 σχεδον ποστ για να αρχισουμε να ακουμε γνωμες κατοχων, καλα πηγαμε αυτην την φορα!

 

Και επιτελους μπηκε ενα τελος στις φημες για το gps...

 

ευχαριστω φιλε μου.

Το κινητο στο χερι καθεται πανεμορφα και δεν νιωθω να με ενοχλει σε σχεση με τα Ν5~Μ8 που επισης χρησιμοποιω.

Πολυ ομορφη και μινιμαλ η σχεδιαση γενικοτερα.

Μου αρεσει που η σιμ μπαινει και κλειδωνει με ελατηριακι και ομοιως την πιεζεις και στην πεταει εξω.Πολυ καλο αυτο και ποιοτικη νοτα.

Επισης πολυ καλο που το ανοιγμα της θυρας usb ειναι αρκετα μεγαλο και επιτρεπει ακομα και στα δοντακια του καλωδιου να περνανε χωρις να ακουμπανε το πλαισιο.

 

γενικα πολυ εργονομικη συσκευη,κρυβει το μεγεθος της

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση παραγγελίας από meizumart ξέρουμε πότε γίνεται αποστολή; και πόσες μέρες κάνει να έρθει Ελλάδα;;;
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος Δημήτρη. Εγώ το πρωί έριξα και παραγγελία του λευκού, οποτε κρατάω οποίο μου αρέσει περισσότερο. Συνέχισε τις πληροφορίες για τις πρώτες εντυπώσεις, είναι Συσκευαρα...
Link to comment
Share on other sites

@pik.

 

Αντε και στα... δικα σου τωρα :)

 

600 σχεδον ποστ για να αρχισουμε να ακουμε γνωμες κατοχων, καλα πηγαμε αυτην την φορα!

 

Και επιτελους μπηκε ενα τελος στις φημες για το gps...

 

Καλά εντάξει ας το επιβεβαιώσουν και οι υπόλοιποι που το περιμένουν γιατί μόνο με τα λόγια δεν γίνετε τίποτα....ούτε μια φώτο δεν ανέβασε ο φίλος και καλό είναι να το τεστάρει σε πορεία όχι μόνο με το gps test και αν είναι εντάξει βλέπω να περνω το PRO.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος Δημήτρη. Εγώ το πρωί έριξα και παραγγελία του λευκού, οποτε κρατάω οποίο μου αρέσει περισσότερο. Συνέχισε τις πληροφορίες για τις πρώτες εντυπώσεις, είναι Συσκευαρα...

Βαγγέλη το λευκό που το πέτυχες ???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη το λευκό που το πέτυχες ???

 

Λογικά σε κινεζομάγαζο . :)

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Το ψάχνω σε χρυσό εγώ για να το ξαναπαραγγειλο...

Το μαυρο με την ευγενική βοήθεια του φίλου Δημήτρη από Ιταλία μεριά λογικά τέλος του μήνα θα το έχουμε.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ λευκό χτύπησα όπως και ο Βαγγέλης. Άντε αναμονή καμία 20 μέρες να έρθει

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Καλά εντάξει ας το επιβεβαιώσουν και οι υπόλοιποι που το περιμένουν γιατί μόνο με τα λόγια δεν γίνετε τίποτα....ούτε μια φώτο δεν ανέβασε ο φίλος και καλό είναι να το τεστάρει σε πορεία όχι μόνο με το gps test και αν είναι εντάξει βλέπω να περνω το PRO.

 

Τι σκεπτικό είναι αυτό...? ΑΝ αυτό είναι καλό ΘΑ πάρεις άλλο? Έτσι αφού το mx3 είναι καλό πάρε το mx4.... Φιλικά πάντα, το pro έχει άλλο soc οπότε στην ουσία άλλη συσκευή... Αλλά θετικά αρνητικά... Από που το άσπρο ρε παιδιά? Έχει stock?

Link to comment
Share on other sites

Τι σκεπτικό είναι αυτό...? ΑΝ αυτό είναι καλό ΘΑ πάρεις άλλο? Έτσι αφού το mx3 είναι καλό πάρε το mx4.... Φιλικά πάντα, το pro έχει άλλο soc οπότε στην ουσία άλλη συσκευή... Αλλά θετικά αρνητικά... Από που το άσπρο ρε παιδιά? Έχει stock?

 

To coolicool το εχει στοκ το λευκο.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλά εντάξει ας το επιβεβαιώσουν και οι υπόλοιποι που το περιμένουν γιατί μόνο με τα λόγια δεν γίνετε τίποτα....ούτε μια φώτο δεν ανέβασε ο φίλος και καλό είναι να το τεστάρει σε πορεία όχι μόνο με το gps test και αν είναι εντάξει βλέπω να περνω το PRO.

 

μηπως να παω να τρεχω 2 ωρες και να δεις αν πιανει καλα για να σε πεισω;Ποσο μαλλον αν η συσκευη δεν ειναι η δικη μου.

Εγω αυτο που μπορουσα το εκανα

Τωρα το οτι δεν ανεβασα φωτο κλπ δεν καταλαβα δηλαδη επρεπε;

 

εγω βγηκα απο την δουλεια μου ,πηγα σπιτι βγηκα στο μπαλκονι ανοιξα το Μ8 και το ΜΧ4 απο κλειστα,αποκλειστικα με gps ενω ειχα βγαλει απο το location wifi/network και ειδα οτι επιασαν και τα δυο μια χαρα.

 

αυτο μου φτανει.

την καλημερα μου

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Δημητρη το εχω παραγγειλει και εγω απο vickmall.

Σε ευχαριστουμε για την πολτιμη βοηθεια σου....οποτε σου δωσει η ευκαιρια ποσταρε πως μπορουμε να περασουμε την 4.0.2Α εκδοση στο κινεζικο....;)

 

καλημερα

Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που αγοράζετε και διαλέγετε ποια θα κρατήσετε δεν παιρνετε και ένα λευκό και μετά να μου το πουλήσετε λίγο πιο φτηνά;; χαχαχαχα...

Φυσικά αστειεύομαι αλλά το λευκό είναι έρωτας το άτιμο.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Είδα σε ένα βιντεο ότι κάνοντας swipe στο home button προς τα πάνω κανει back . Αυτό φυσικά το ήξερα. Αυτό που με παραξενεψε όμως ήταν ότι είδα ενα μπλε φωτισμό πάνω απο το home button. Τί είναι αυτό ?? Το notification led δεν είναι το ίδιο το home button ?? Αυτό από πάνω τι ήταν ??
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Είδα σε ένα βιντεο ότι κάνοντας swipe στο home button προς τα πάνω κανει back . Αυτό φυσικά το ήξερα. Αυτό που με παραξενεψε όμως ήταν ότι είδα ενα μπλε φωτισμό πάνω απο το home button. Τί είναι αυτό ?? Το notification led δεν είναι το ίδιο το home button ?? Αυτό από πάνω τι ήταν ??

 

εχει μιας μορφης Siri αυτο ηταν! ;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εχει μιας μορφης Siri αυτο ηταν! ;)

 

Μα δεν είπα ότι έβγαλε κάποιο εικονίδιο σαν το μικροφωνο στο siri. Άναψε ένα μπλε φως , νομιζω όχι μέσα στην οθονη. Σαν να το είδα πάνω από το home button.θα ψάξω να βρω το βίντεο.

Meizu MX4 Review Deutsch: http://youtu.be/bzGYGaEdI6I

Από το 7.38 λεπτό και μετά .2 φορές κάνει πίσω και φαίνεται το μπλε.

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα ότι έβγαλε κάποιο εικονίδιο σαν το μικροφωνο στο siri. Άναψε ένα μπλε φως , νομιζω όχι μέσα στην οθονη. Σαν να το είδα πάνω από το home button.θα ψάξω να βρω το βίντεο.

Meizu MX4 Review Deutsch: http://youtu.be/bzGYGaEdI6I

Από το 7.38 λεπτό και μετά .2 φορές κάνει πίσω και φαίνεται το μπλε.

 

Ειναι οπτικη επιβεβαιωση (εφε) οτι εχεις κανει back και ειναι στο κατω ακρο της οθονης (εντος αυτης). Εχει πολλα κολπακια το flyme...

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα ότι έβγαλε κάποιο εικονίδιο σαν το μικροφωνο στο siri. Άναψε ένα μπλε φως , νομιζω όχι μέσα στην οθονη. Σαν να το είδα πάνω από το home button.θα ψάξω να βρω το βίντεο.

Meizu MX4 Review Deutsch: http://youtu.be/bzGYGaEdI6I

Από το 7.38 λεπτό και μετά .2 φορές κάνει πίσω και φαίνεται το μπλε.

 

ισχυει.

λειτουργει και αυτο.

http://i58.tinypic.com/9fsjky.jpg

νομιζα εχει να κανει με το kinezoSiri :lol:

 

του φιλου μου το κινητο ηδη ειναι ετοιμο για αποστολη οποτε δεν το εχω αλλο μαζι μου.

αν θελετε ομως κατι να ρωτησετε πολυ ευχαριστως!

To δικο μου θα ειναι εδω max Δευτερα ,παλι καλα.

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ισχυει.

λειτουργει και αυτο.

http://i58.tinypic.com/9fsjky.jpg

νομιζα εχει να κανει με το kinezoSiri :lol:

 

του φιλου μου το κινητο ηδη ειναι ετοιμο για αποστολη οποτε δεν το εχω αλλο μαζι μου.

αν θελετε ομως κατι να ρωτησετε πολυ ευχαριστως!

To δικο μου θα ειναι εδω max Δευτερα ,παλι καλα.

 

Πωπω φυσαλιδα:p

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...