Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακόμα και στη Ιταλία με DHL έχει δασμους αν έρθει από χώρα εκτός ευρωπαϊκής ένωσης.. Απλά όπως και στην Ελλάδα δεν είναι σίγουρο ότι θα στο πιάσουν στο τελωνείο για να πληρώσεις.. Οπότε σε κάθε περίπτωση είναι ρίσκο.. Προτιμώ απλό ταχυδρομείο χωρίς ρίσκο και να αργήσει πάρα να βρεθώ να ψάχνομαι στα τελωνεια με το πιο έξτρα κόστος.. Και αυτό ισχύει για όλες τις αγορές εκτός ευρωπαϊκής ένωσης.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακόμα και στη Ιταλία με DHL έχει δασμους αν έρθει από χώρα εκτός ευρωπαϊκής ένωσης.. Απλά όπως και στην Ελλάδα δεν είναι σίγουρο ότι θα στο πιάσουν στο τελωνείο για να πληρώσεις.. Οπότε σε κάθε περίπτωση είναι ρίσκο.. Προτιμώ απλό ταχυδρομείο χωρίς ρίσκο και να αργήσει πάρα να βρεθώ να ψάχνομαι στα τελωνεια με το πιο έξτρα κόστος.. Και αυτό ισχύει για όλες τις αγορές εκτός ευρωπαϊκής ένωσης.

 

δεν λεω οτι δεν εχει αλλα εχω αγορασει 5 κινητα για μενα και φιλους και δεν ετυχε να μου βαλουν τελωνειο :)

 

To καλυτερο ειναι να το παρεις απο το επισημο site αλλα εκει παμε σε 3 εβδομαδες αναμονη...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

θα σε συγχωρεσεις αλλα αν ειναι με κανονικο κουμπακι και μαλιστα τετραγωνο οπως παλια κατι samsung s plus, τοτε θα μεινω με τον πριγκηπα το απλο MX4

Θα ειναι μεγαλο σχεδιαστικο φαουλ να απεμπολησουν το κυκλικο led που ειναι και home button.

 

Δεν μπορω να συμφωνησω περισσοτερο...εκτος αν το κανουν το θαυμα τους και ειναι απλως ενα μεγαλυτερο home button με λειτουργια και fingerprint (δυσκολο, παντως ειπαν οτι θα κανουν κατι καλυτερο απο το fingerprint του mate 7) ... αλλιως ας το βαλουν πισω.

 

 

κοιτα να δεις τωρα τι γινεται με την εκδοση m461...

εδω ενας φιλος παρελαβε την επισημη ιταλικη εκδοση

https://www.dropbox.com/sh/fozlex4y40kemqk/AABeslIq7ZMBOpSeWxHWnuXwa?dl=0

Προσεξε που εχει κωδικο m461 και ειναι ολα γραμμενα στα αγγλικα μια και ειναι η διεθνης εκδοση...

εδω ομως ενας αλλος φιλος παρελαβε απο ibuygou την εκδοση unicom την Κινεζικη...

http://i57.tinypic.com/10rqmpv.jpg

ναι ειναι ο ιδιος κωδικος!!!!!

δεν ξερω τι γινεται.

μεχρι τωρα αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι στην κινεζικη εκδοση μπορουμε να βαλουμε 3 ειδη rom ενω στην international ολα τα ειδη...αλλα η καλυτερη ρομ ειναι η .A που την παιρνουν και τα δυο...οποτε εκτος απο το service δεν βλεπω αλλη μεγαλη διαφορα..

 

Στο λινκ του dropbox βλεπω απο το κουτι απουσιαζουν οι μπαντες για td-lte και td-scdma(απλα αναφερονται ονομαστικα) ενω στο αλλο απο ibuygou αναγραφονται πληρως ολες οι μπαντες.

 

Εχω καταλαβει οτι οι εκδοσεις ειναι δυο:

 

1)m460 για την china telecom (td-lte, td-scdma)

 

2)m461 για την china unicom (wcdma, fdd-lte) που ειναι αυτη που μας ενδιαφερει και που βγαινει σε 2 παραλλαγες :

α) μια για την κινεζικη αγορα με κινεζικες εφαρμογες, χωρις playstore και με κινεζικο φορτιστη. Ειναι αυτη που στελνουν τα κινεζομαγαζα οπως το ibuygou.

β) μια για την Ευρωπη(ή δεν ξερω και για που αλλου) η οποια λεγεται και international/hong kong και εχει συσκευασια στα αγγλικα, εγκατεστημενο ισως το playstore και χωρις κινεζικες εφαρμογες, και ευρωπαικο φορτιστη (οχι με ανταπτορακι) και το λογοτυπο CE καπου στο σωμα μεσα ή εξω. Αυτη την στελνει το meizumart και καποια λιγοτερο γνωστα μαγαζια.

 

Και οι δυο παραλλαγες α) και β) παιζουν κανονικοτατα στα 3g/4g δικτυα μας οποτε δεν υπαρχει θεμα απλα στο α) ισως χρειαστει εγκατασταση playstore οπως ειπωθηκε και αφαιρεση των κινεζοεφαρμογων δηλαδη ψιλοπραματα των 3 λεπτων... ή απλα αυτο το αναλαμβανουν τα μαγαζια.

 

προφανως σε θεμα hardware δεν υπαρχει καμμια διαφορα, ολες οι συσκευες ειναι ιδιες.

 

Το ψαχνω ακομα, αν εχω κανει καπου λαθος θα το αναφερω..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το κινητο δουλευει στην Ελλαδα; Εχει Ελληνικα; Αξιζει σε σχεση με το Oppo 7a;

 

Ναι και ναι και ναι.

Για τα Ελληνικα υπηρξε επισημη ανακοινωση της εταιρειας οτι θα τα συμπεριλαβει. Το find 7a εξαιρετικοτατο αλλα σε design-διαστασεις θεωρω οτι υπολειπεται λιγο.

Link to comment
Share on other sites

για να βαλει κανεις google services στα κινητα που ερχονται απο κινα >θα ποσταρω αυριο στο πρωτο post τα apk που υπαρχουν... πετας μεσα ενα απο αυτα και με την μια βαζεις τα παντα.

εδω βρισκεται το επισημο http://meizufans.eu/forum/thread-how-to-fix-missing-google-play-services-on-mx4

 

εχουν διαφορετικο bootloader οι international απο τις cina εκδοσεις αλλα αυτο δεν μας ενδιαφερει...

Ολες παιρνουν την 4.0.2Α που εχει διορθωσει πολλα πραγματα.

σκεφτομαι οταν μου ερθει ή να το πουλησω ή να το δωσω πισω,μου μπηκε το λευκο στο μυαλο... :lol:

 

θα βαλω και λινκς στο πρωτο ποστ με τις roms που μπορουμε να βαλουμε μεσα με εξηγηση πως γινεται αλλα και ποιες ρομς πανε σε καθε μοντελο.

 

Το εχει παρει κανεις στα χερια του να το χρησιμοποιει ή ακομα;

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

για να βαλει κανεις google services στα κινητα που ερχονται απο κινα >θα ποσταρω αυριο στο πρωτο post τα apk που υπαρχουν... πετας μεσα ενα απο αυτα και με την μια βαζεις τα παντα.

εδω βρισκεται το επισημο http://meizufans.eu/forum/thread-how-to-fix-missing-google-play-services-on-mx4

 

εχουν διαφορετικο bootloader οι international απο τις cina εκδοσεις αλλα αυτο δεν μας ενδιαφερει...

Ολες παιρνουν την 4.0.2Α που εχει διορθωσει πολλα πραγματα.

σκεφτομαι οταν μου ερθει ή να το πουλησω ή να το δωσω πισω,μου μπηκε το λευκο στο μυαλο... :lol:

 

θα βαλω και λινκς στο πρωτο ποστ με τις roms που μπορουμε να βαλουμε μεσα με εξηγηση πως γινεται αλλα και ποιες ρομς πανε σε καθε μοντελο.

 

Το εχει παρει κανεις στα χερια του να το χρησιμοποιει ή ακομα;

Αφού η ευρωπαϊκή έκδοση θα περιέχει κανονικά playstore δεν θα έχει Google services?

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

για να βαλει κανεις google services στα κινητα που ερχονται απο κινα >θα ποσταρω αυριο στο πρωτο post τα apk που υπαρχουν... πετας μεσα ενα απο αυτα και με την μια βαζεις τα παντα.

εδω βρισκεται το επισημο http://meizufans.eu/forum/thread-how-to-fix-missing-google-play-services-on-mx4

 

εχουν διαφορετικο bootloader οι international απο τις cina εκδοσεις αλλα αυτο δεν μας ενδιαφερει...

Ολες παιρνουν την 4.0.2Α που εχει διορθωσει πολλα πραγματα.

σκεφτομαι οταν μου ερθει ή να το πουλησω ή να το δωσω πισω,μου μπηκε το λευκο στο μυαλο... :lol:

 

θα βαλω και λινκς στο πρωτο ποστ με τις roms που μπορουμε να βαλουμε μεσα με εξηγηση πως γινεται αλλα και ποιες ρομς πανε σε καθε μοντελο.

 

Το εχει παρει κανεις στα χερια του να το χρησιμοποιει ή ακομα;

 

Κ εγώ υπομονή κάνω για το λευκό!

Αλλά από που...???

Αυτό θέλω να μου το απαντήσει κάποιος...:):)

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Καλά και εγω με βλέπω να πουλάω το γκρι που έκανα preorder στα 280ευρω απο To2c πριν πολλες μέρες και να παίρνω λευκό... :ninja: :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ υπομονή κάνω για το λευκό!

Αλλά από που...???

Αυτό θέλω να μου το απαντήσει κάποιος...:):)

 

liaow.com

http://liaow.com/meizu-mx4-16g-white.php

http://liaow.com/meizu-mx4-32g-white.php

 

:)

Αφού η ευρωπαϊκή έκδοση θα περιέχει κανονικά playstore δεν θα έχει Google services?

 

μα το ειπα...για την κινεζικη εκδοση :)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ λες να πάρουμε την κινέζικη έκδοση...??

 

Αν είναι έτσι θα το πάρω από το http://www.b2cbuying.com/ που είναι κ στο φόρουμ!! :)

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Δλδ λες να πάρουμε την κινέζικη έκδοση...??

 

Αν είναι έτσι θα το πάρω από το http://www.b2cbuying.com/ που είναι κ στο φόρουμ!! :)

 

εγω εχω ηδη αγορασει την κανονικη ευρωπαικη αλλα αργουμε ακομα... :D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι με φοβίζει?? Το after sale...γι αυτό κ ψάχνομαι, όσο έχω τον χρόνο, αφού το άσπρο δεν κυκλοφορεί ακόμα! Η κινεζική έκδοση κ ειδικά από τα μαγαζάκια θα είναι ΟΚ απ' όλες τις απόψεις αλλά ειδικά από εγγύηση?
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ενδιαφερομαι για το κινητο και επειδη δεν θελω να περιμενω λεω να παρω την κινεζικη εκδοση απο τα διαφορα κινεζομαγαζα που το εχουν stock.Το ερωτημα ειναι μπορω να περασω το Flyme 4.0.2A universal εκδοση η μελλοντικα καποια αλλη εκδοση που περιεχει ελληνικα?Σε αυτο το to forum λεει οτι μπορω http://forum.meizu.com/viewthread.php?tid=17263&extra=page%3D1 Σε αυτο λεει οτι δεν μπορω http://meizufans.eu/forum/thread-flyme-os-4-0-2-stable (κατω στα σχολια).Μπορει καποιος να με εξηγησει τι ισχυει τελικα μην το αγορασω και την πατησω?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ενδιαφερομαι για το κινητο και επειδη δεν θελω να περιμενω λεω να παρω την κινεζικη εκδοση απο τα διαφορα κινεζομαγαζα που το εχουν stock.Το ερωτημα ειναι μπορω να περασω το Flyme 4.0.2A universal εκδοση η μελλοντικα καποια αλλη εκδοση που περιεχει ελληνικα?Σε αυτο το to forum λεει οτι μπορω http://forum.meizu.com/viewthread.php?tid=17263&extra=page%3D1 Σε αυτο λεει οτι δεν μπορω http://meizufans.eu/forum/thread-flyme-os-4-0-2-stable (κατω στα σχολια).Μπορει καποιος να με εξηγησει τι ισχυει τελικα μην το αγορασω και την πατησω?

 

δεν θα το ξαναγραψω αλλα μαλλον πρεπει να τα μαζεψω στο πρωτο ποστ ολα :shifty:

 

~fw που ληγουν σε L (l) πχ 4.0.1l 4.0.2L μπαινουν στα κινητα αποκλειστικα αυτα που εισαγονται επισημα Ευρωπη.(international)

~fw που ληγουν σε Α 4.0.2Α μπαινουν ΣΕ ΟΛΑ τα MX4 international,HK,cina,unicom και φερουν πρωτα τις αλλαγες αλλα και τις γλωσσες και ειναι brand free

~fw με C πχ 4.0.2C ειναι για κινητα china mobile δεν ξερω αν μπαινει στα αλλα,(μαλλον ναι)ομως δεν χρειαζεται εχει operator apps.

~fw με τελικο γραμμα U (4.0.2U) ειναι για κινητα που ειναι για unicom

 

σε international εκδοση κινητου μπαινουν και τα 4.

σε cina εκδοση κινητου μπαινουν τα τρια τελευταια (4.0.2A/4.0.2C/4.0.2U)

στην εκδοση cina U+C δεν εχει google services και ειναι γεματο operator apps. αρα δεν μας ενδιαφερουν

Στην universal εκδοση το fw επισης θελει gapps αλλα ειναι nobrand.

απο την στιγμη που η εκδοση Α μπαινει σε ολα τοτε και οσοι το παρουν απο Κινα θα μπορουν να το κανουν unbrand και μαλιστα με ελληνικα.

 

αυτα δεν τα λεω ετσι,εχει φιλος beta tester και την international αλλα και την κινεζικη εκδοση του κινητου και πειραματιζεται

 

Ξέρεις τι με φοβίζει?? Το after sale...γι αυτό κ ψάχνομαι, όσο έχω τον χρόνο, αφού το άσπρο δεν κυκλοφορεί ακόμα! Η κινεζική έκδοση κ ειδικά από τα μαγαζάκια θα είναι ΟΚ απ' όλες τις απόψεις αλλά ειδικά από εγγύηση?

 

εκει παω πασο.

Εχεις δικιο αν καποιος αλλαζει συχνα κινητα και δοκιμαζει συνεχως μπορει να εχει θεμα με την κινεζικη εκδοση ή βασικα θα πρεπει να πεσει σε τιμη λογω εγγυησης.

Απο την αλλη αν καποιος το θελει για πολυ καιρο δεν θα εχει προβλημα.Θυμαμαι ειχα κρατησει 3 χρονια το iPhone 2g μου και δεν ειχε παθει τιποτα :lol:

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το ξαναγραψω αλλα μαλλον πρεπει να τα μαζεψω στο πρωτο ποστ ολα :shifty:

 

~fw που ληγουν σε L (l) πχ 4.0.1l 4.0.2L μπαινουν στα κινητα αποκλειστικα αυτα που εισαγονται επισημα Ευρωπη.(international)

~fw που ληγουν σε Α 4.0.2Α μπαινουν ΣΕ ΟΛΑ τα MX4 international,HK,cina,unicom και φερουν πρωτα τις αλλαγες αλλα και τις γλωσσες και ειναι brand free

~fw με C πχ 4.0.2C ειναι για κινητα china mobile δεν ξερω αν μπαινει στα αλλα,(μαλλον ναι)ομως δεν χρειαζεται εχει operator apps.

~fw με τελικο γραμμα U (4.0.2U) ειναι για κινητα που ειναι για unicom

 

σε international εκδοση κινητου μπαινουν και τα 4.

σε cina εκδοση κινητου μπαινουν τα τρια τελευταια (4.0.2A/4.0.2C/4.0.2U)

στην εκδοση cina U+C δεν εχει google services και ειναι γεματο operator apps. αρα δεν μας ενδιαφερουν

Στην universal εκδοση το fw επισης θελει gapps αλλα ειναι nobrand.

απο την στιγμη που η εκδοση Α μπαινει σε ολα τοτε και οσοι το παρουν απο Κινα θα μπορουν να το κανουν unbrand και μαλιστα με ελληνικα.

 

αυτα δεν τα λεω ετσι,εχει φιλος beta tester και την international αλλα και την κινεζικη εκδοση του κινητου και πειραματιζεται

 

 

 

εκει παω πασο.

Εχεις δικιο αν καποιος αλλαζει συχνα κινητα και δοκιμαζει συνεχως μπορει να εχει θεμα με την κινεζικη εκδοση ή βασικα θα πρεπει να πεσει σε τιμη λογω εγγυησης.

Απο την αλλη αν καποιος το θελει για πολυ καιρο δεν θα εχει προβλημα.Θυμαμαι ειχα κρατησει 3 χρονια το iPhone 2g μου και δεν ειχε παθει τιποτα :lol:

 

Σε ευχαριστω φιλε με κατατοπισες πληρως.Καποια στιγμη αν μπορουσες οπωσ ειπες και εσυ να εκανες ενα post με rom και tutorial αναβαθμισης θα σου ημουν υποχρεος

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρωσω στα παραπανω οτι καποια στιγμη ειχανε προστεθει καποιες γλωσσες στο flyme 3 αλλα προσωρινα για καποιο διαστημα ηταν διαθεσιμες μονο στην international εκδοση. Για αυτο μαλλον η συγκεκριμενη απορια στο forum στο λινκ, ομως και η meizu κανει οτι μπορει για να μπερδεψει τον κοσμο...ουτε μεταπτυχιακο να καναμε.

 

@pik:

μπορει o beta tester γνωστος σου να επιβεβαιωσει οτι εχει ως επιλογη την Ελληνικη γλωσσα; ή δεν την εχουν βαλει ακομα και θα μπει σε επομενο update;

Edited by antdel_
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρωσω στα παραπανω οτι καποια στιγμη ειχανε προστεθει καποιες γλωσσες στο flyme 3 αλλα προσωρινα για καποιο διαστημα ηταν διαθεσιμες μονο στην international εκδοση. Για αυτο μαλλον η συγκεκριμενη απορια στο forum στο λινκ, ομως και η meizu κανει οτι μπορει για να μπερδεψει τον κοσμο...ουτε μεταπτυχιακο να καναμε.

 

αυτο ισχυει...

4 διαφορετικα fw δεν ειναι λιγο...

αλλα αφου η A μπαινει σε ολα ανετα και δουλευει πραγματικα τελεια τοτε δεν με ενδιαφερει.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ελληνική γλωσσα!

Screenshots Flyme 4.0.2I for Meizu MX4

http://www.gizchina.com/2014/10/06/flyme-4-0-2i-meizu-mx4-brings-important-updates-google-play/

 

μπραβο αυτο ειναι για την international εκδοση του κινητου που πωλειται αποκλειστικα μεσω των επισημων αντιπροσωπων στην Ευρωπη.

Δεν μπορει να μπει αυτο το fw στα κινητα που ειναι αγορασμενα απο Κινα.

 

Επισης δεν ξερω αν στην universal 4.0.2.Α συμπεριλαμβανονται τα ελληνικα,θα το ρωτησω σημερα και θα σας πω.

 

και ενα νεο...

 

Το ιταλικο store με διαβεβαιωσε οτι στελνει και Ελλαδα τα κινητα με 2 χρονια εγγυηση χρησιμοποιωντας fedex. :)

αρα...ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ....:lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο αυτο ειναι για την international εκδοση του κινητου που πωλειται αποκλειστικα μεσω των επισημων αντιπροσωπων στην Ευρωπη.

Δεν μπορει να μπει αυτο το fw στα κινητα που ειναι αγορασμενα απο Κινα.

 

Επισης δεν ξερω αν στην universal 4.0.2.Α συμπεριλαμβανονται τα ελληνικα,θα το ρωτησω σημερα και θα σας πω.

 

και ενα νεο...

 

Το ιταλικο store με διαβεβαιωσε οτι στελνει και Ελλαδα τα κινητα με 2 χρονια εγγυηση χρησιμοποιωντας fedex. :)

αρα...ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ....:lol:

 

Αυτά ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΤΙΚΑ ΝΕΑ:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

μπραβο αυτο ειναι για την international εκδοση του κινητου που πωλειται αποκλειστικα μεσω των επισημων αντιπροσωπων στην Ευρωπη.

Δεν μπορει να μπει αυτο το fw στα κινητα που ειναι αγορασμενα απο Κινα.

 

Επισης δεν ξερω αν στην universal 4.0.2.Α συμπεριλαμβανονται τα ελληνικα,θα το ρωτησω σημερα και θα σας πω.

 

και ενα νεο...

 

Το ιταλικο store με διαβεβαιωσε οτι στελνει και Ελλαδα τα κινητα με 2 χρονια εγγυηση χρησιμοποιωντας fedex. :)

αρα...ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ....:lol:

 

οκ!!

Άψογα...τώρα πες μας τον τρόπο να το παραγγείλουμε χθες.... :lol::lol::lol:

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...