Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Μήπως εχεις το λινκ για το mx4 fullpower app?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Ευχαριστω φιλε μου αλλα οταν πατάω το λινκ μου βγαζει να κατεβάσω το app του mega και ενω το κατέβασα δεν ξερω πως κατεβάζω το αρχείο μετα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι ακριβώς είναι το fullpower;

 

Ειναι μια εφαρμογή που ανοίγει ολους τους πυρήνες στην λολιποπ για να δουλευει οπως στην κι τακτ γρηγορα.

Edited by papsr6
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου αλλα οταν πατάω το λινκ μου βγαζει να κατεβάσω το app του mega και ενω το κατέβασα δεν ξερω πως κατεβάζω το αρχείο μετα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ειναι μια εφαρμογή που ανοίγει ολους τους πυρήνες στην λολιποπ για να δουλευει οπως στην κι τακτ γρηγορα.

 

[ATTACH]63614[/ATTACH] click there

Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι ότι δεν το έχω δει αλλού εκτός από το HTC Mania και ένα ρωσικό. Edited by papsr6
Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι ότι δεν το έχω δει αλλού εκτός από το HTC Mania και ένα ρωσικό.

 

Το κατέβασες; το έχει και στο κινέζικο store της meizu αλλά επί πληρωμή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μαγκες, εγω βρήκα κατι που ΑΝ δουλεύει θα σώσει πολυ κοσμο που ΘΕΛΕΙ ελληνικά και οι τελευταιες εκδόσεις Α δεν εχουν αποτι διαβαζω (δεν πέρασα ακομα καμια). ΛΕΝΕ πως να περασεις έκδοση I σε κινέζικα, μη με ρωτάτε ομως απλα το βρήκα δεν επιχείρησα ακομα κατι. ΘΑ το δω παραπανω οταν εχω χρονο καμια κυριακη γιατι μαλλον θα το κανω για φιλο. http://forum.xda-developers.com/android/development/meizu-install-rom-international-devices-t3174496/post62235138#post62235138
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το mx4 fullpower αλλά δεν μου ανοίγει καν. Σε εσάς λειτουργεί;

 

Θέλει ρουτ εννοείται μήπως γιαυτο? Λεω το πρωτο που μου ηρθε στο μυαλο. Το δοκίμασα το πρωί και δούλευε. ΑΛΛΑ το διεγραψα, ισα να το δω ηθελα :p

Link to comment
Share on other sites

Θέλει ρουτ εννοείται μήπως γιαυτο? Λεω το πρωτο που μου ηρθε στο μυαλο. Το δοκίμασα το πρωί και δούλευε. ΑΛΛΑ το διεγραψα, ισα να το δω ηθελα :p

 

Εννοείται πως είμαι root.

Σορυ παιδιά. Είχα ξεχάσει να δώσω πρώτα τα δικαιώματα από το superSu.

Μετά όμως τι επιλέγω στα κουτάκια που βγάζει;

Edited by palavas1986
Link to comment
Share on other sites

 

Βρε παιδιά ας μας πει κάποιος πως το βάζουμε αυτό μέσα και πως το ρυθμιζόμενο. Έβαλα το supers free αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνουμε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλευουν ολοι οι πυρινες στην τελευταια λολιποπ?

 

 

Σε καμια λολιποπ δεν δούλευαν ολοι...

Link to comment
Share on other sites

Καταγραφη κλησεων-auto call recorder (ηχογραφηση) καθως επισης και rejecting unwanted calls μπορουμε να κανουμε στο MX4 η χρειαζεται ξεχωριστο προγραμμα?
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Καταγραφη κλησεων-auto call recorder (ηχογραφηση) καθως επισης και rejecting unwanted calls μπορουμε να κανουμε στο MX4 η χρειαζεται ξεχωριστο προγραμμα?

 

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά νομίζω κατα την διάρκεια μιας κλήσεις στην οθόνη δίπλα στην ανοιχτή ακρόαση έχει και κουμπί για να καταγραφει η κλήση.

Link to comment
Share on other sites

ναι , καταγραφη υποστηριζει και σε καθε κληση αυτοματα εαν ενεργοποιησεις την επιλογη

και μπορεις να το κανεις και κατα την διαρκεια της κλησης οπως ειπε ο φιλος επανω.

 

οσο για το rejecting, υπαρχει το harassment blocking που επιλεγεις να κανεις απορριψη των κλησεων που δεν θες

Link to comment
Share on other sites

Καταγραφη κλησεων-auto call recorder (ηχογραφηση) καθως επισης και rejecting unwanted calls μπορουμε να κανουμε στο MX4 η χρειαζεται ξεχωριστο προγραμμα?

 

Κάπου είχα διαβάσει πιο παλιά ότι μόνο στην κινέζικη έκδοση έχει την επιλογή της ηχογράφησης κλήσης. Στην ευρωπαϊκή δεν υπάρχει αυτή η επιλογή νομίζω..

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να πάρω αυτό το κινήτο (ή το M2) αλλά έχω δυο απορίες.

1. η 5.1 λειτουργεί καλά;

2. η κάμερα πως είναι;

 

επίσεις αυτά τα δυο καταστήματα είναι scam ή αληθινά;

https://www.fastcardtech.com/MEIZU-MX4-Dual-Quad-Core.html

και

http://meizusale.com/meizu-mx4/meizu-mx4-16gb-grey

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα σας πω κι εγω τις διαπιστωσεις μου. Εχω παρει πριν κανα 3 μηνο με 4μηνο αν θυμαμαι καλα το mx4 από ebay. Με ηρθε με A εκδοση, ομως δε θυμαμαι ποια. Νομιζω έκανα update και έβαλα την 4.2.2.2A. Εμπαινα μεσω taptalk στο meizufans και διαβαζα τα παντα και συμμετειχα ενεργα βοηθωντας οποιον μπορουσα. Με το που εκανα update στην 4.2.8.2Α μαμηθηκαν ολα. Τα ελληνικα ηταν αθλια, με κολλουσε λες και ειχα καμια μουφα κινητο. Κρασαραν συνεχως εφαρμογες. Μετα απο μισο ή ενα μηνα περιπου υπομονης εκανα downgrade στην 4.2.2.2Α και το κινητο μου φυσαει. Τελικα ειναι η πιο stable εκδοση flyme μεχρι τωρα. Τα προβληματα μου (που τα ειχα και με την 4.2.8.2Α) ειναι:

1) περναω το xposed installer και με λεει για κατι allynOS και με ενημερωνει οτι δεν ειναι συμβατο με το λειτουργικο της συσκευης μου ή την ιδια τη συσκευη μου. Παλιοτερα μολις περνουσα το xposed λειτουργουσε κανονικα και μετα απο καποιον καιρο με ξαναπαρουσιαζε αυτο το προβλημα. Θελω μια λυση εδω.

2) Με εβγαλε να κανω update την μαμισια εφαρμογη αναπαραγωγης μουσικης, πατησα απορριψη γιατι δεν προλαβαινα εκεινη την ωρα και τωρα που θελω να κανω το update δε μπορω να βρω το πως. Ευχαριστω εκ των πρωτερων!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...