Jump to content

Value For Money Κινητα


king2009
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

lenovo vibe x2 στα $189 την τετάρτη στο pandawill

 

Θεωρείτε αξιόπιστο μαγαζί αυτό; Δεν έχω παραγγείλει ποτέ από εκεί. Το στέλνουν γρήγορα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 274
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την τεταρτη;; αυτο πως ειναι γνωστο..;; ειμαι ετοιμος να το παραγγειλω στα 204,99$..

 

κι αφου δεν το εχω παραγγειλει ακομη.. ποια η γνωμη και η επιλογη σας αναμεσα στα εξης:

 

α) Elephone p3000s

β) Lenovo vibe x2

γ) ΤΗL 2015

δ) ΤΗL 5000

 

υ.γ χιλιοσχολιασμενα το ξερω αλλα εχει πονεσει το κεφαλι μου.. :wacko:

 

http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=Wednesday

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θεωρείτε αξιόπιστο μαγαζί αυτό; Δεν έχω παραγγείλει ποτέ από εκεί. Το στέλνουν γρήγορα;

 

είχα κάνει παραγγελία πριν αρκετό καιρό (οχι smartphone) δεν είχα κάποιο πρόβλημα,αρκετά παιδιά στο thread του x2 έχουν παραγγείλει απο panda

Link to comment
Share on other sites

Θεωρείτε αξιόπιστο μαγαζί αυτό; Δεν έχω παραγγείλει ποτέ από εκεί. Το στέλνουν γρήγορα;

 

Είναι αρκετά γνωστό το Pandawill. Τα ίδια με τα περισσότερα. Μπορεί να σου τύχει ότι ναναι, αλλά το πιο πιθανό είναι όλα να φτάσουν μια χαρά στην πόρτα σου. :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια....θα ηθελα την βοηθεια σας..

ενδιαφερομαι να αγορασω ενα τηλ. απο ελλαδα και οχι απο κινα και το ταβανι μου σε λεφτα ειναι τα 150 ευρω...

σε αυτα τα λεφτα με λιγο ψαξιμο σε σκρουτζομαγαζα βρηκα το lg g2 mini ως την καλυτερη επιλογη...

μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας η αν υπαρχει κατι αλλο σε αυτα τα χρηματα το οποιο να ειναι καλη επιλογη??

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θεωρώ το παρακάτω το πιο value for money:

http://www.skroutz.gr/s/5066415/Samsung-Galaxy-S-III-Neo-I9301I-16GB.html?from=most-popular&keyphrase=samsung+s3+neo+i9301i

 

...αλλά περίμενε να ακούσεις και κάποιον πιο έμπειρο.

Φιλικά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Θελω να αγορασω κανινουριο κινητο και ειμαι αναμεσα σε gionee e7, jiayu s3, meizu m1 note, lenovo a806.Θελω να βγαζει καλες φωτο και να αντεχει η μπαταρια του.Ποιο θεωρειται οτι ειναι το καλυτερο vfm?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καλό μήνα, παίζει να υπάρχει ένα κινητό σαν το LG G2, σε κινέζο;!
Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9195 White Frost 4.2.2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καλό μήνα, παίζει να υπάρχει ένα κινητό σαν το LG G2, σε κινέζο;!

 

Yποθέτω εννοείς σαν το G2, σε επιδόσεις/specs σωστά; Αν θες γράψε και το budget σου, για να σου προτείνουν πιο εύκολα... ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα παιδια.Θελω να αγορασω κανινουριο κινητο και ειμαι αναμεσα σε gionee e7, jiayu s3, meizu m1 note, lenovo a806.Θελω να βγαζει καλες φωτο και να αντεχει η μπαταρια του.Ποιο θεωρειται οτι ειναι το καλυτερο vfm?

 

Eγώ θα έπαιρνα το Meizu, λόγω του ότι είναι "φρέσκο", ποιοτικό με ωραίο design και έρχεται από πολύ σοβαρό brand, αλλά αυτό είναι καθαρά προσωπική άποψη... Όσον αφορά κάμερα/μπαταρία γνωρίζω μόνο ότι το Elife (το οποίο επίσης στα χρημάτα που ζητάει είναι καλό vfm, πλήρες και φθηνότερο από το Meizu) έχει 16άρα, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είναι και απαραίτητα καλύτερη από των υπόλοιπων... ;)

Link to comment
Share on other sites

Yποθέτω εννοείς σαν το G2, σε επιδόσεις/specs σωστά; Αν θες γράψε και το budget σου, για να σου προτείνουν πιο εύκολα... ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι ακριβώς φίλε μου, μέχρι 150 το budget όμως, ξέρω ότι ίδια χαρακτηριστικά δε πρόκειται να βρω, δεν έχω αυταπάτες :P

Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9195 White Frost 4.2.2
Link to comment
Share on other sites

Yποθέτω εννοείς σαν το G2, σε επιδόσεις/specs σωστά; Αν θες γράψε και το budget σου, για να σου προτείνουν πιο εύκολα... ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι ακριβώς φίλε μου, μέχρι 150 το budget όμως, ξέρω ότι ίδια χαρακτηριστικά δε πρόκειται να βρω, δεν έχω αυταπάτες :P

 

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-zte-nubia-z5s-16gb

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-gionee-elife-e7copia

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά το Nubia, σπέρνει!
“I feel a little dizzy," said Orion. "But also wonderfully elated. I feel that I am on the verge of finding a rhyme for the word orange."
Link to comment
Share on other sites

 

Ξερουμε αν θα παρουνε lollipop??? Βασηκά κατι τετοιο ψαχνω και εγω,παιζει μηπως κ καμια αλλη προταση γιατι εχω χαθεί :wacko: ...

Link to comment
Share on other sites

 

Ξερουμε αν θα παρουνε lollipop??? Βασηκά κατι τετοιο ψαχνω και εγω,παιζει μηπως κ καμια αλλη προταση γιατι εχω χαθεί :wacko: ...

 

Δεν εχουν 4G.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!είμαι αναμεσα σε htc desire 510 και huawei ascend 620s (απο σκρουτζομαγαζο) τι προτεινετε;ευχαριστώ!

 

Το 510 δε λέει πολλά, το huawei είναι αρκετά καλύτερο, κοίτα και το LG Spirit 4G είναι καινούργιο μοντέλο και έχει Lollipop αλλά λίγο πιο ακριβό.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτά ψάχνω μέχρι 150€ κινητό.αν είχα παραπανω θα παιρνα το moto g 2cond gen της motorola.η αλήθεια είναι οτι υπαρχουν πολύ καλά λογια για το huawei g620 s αλλά ένας γνωστός που ασχολείται δεν μου το πρότεινε. Σκέφτομαι και το samsung galaxy grand neo plus..δεν ξέρω οποίος μπορείς ας με βοηθήσει να αποφασισω
Link to comment
Share on other sites

Κοιτά ψάχνω μέχρι 150€ κινητό.αν είχα παραπανω θα παιρνα το moto g 2cond gen της motorola.η αλήθεια είναι οτι υπαρχουν πολύ καλά λογια για το huawei g620 s αλλά ένας γνωστός που ασχολείται δεν μου το πρότεινε. Σκέφτομαι και το samsung galaxy grand neo plus..δεν ξέρω οποίος μπορείς ας με βοηθήσει να αποφασισω

 

Αν κοιτάξεις από Κίνα θα βρείς σε αυτά τα χρήματα πολύ καλύτερες προτάσεις, εταιρείες όπως Xiaomi,Jiayu,Coolpad κτλ. Και εγώ το Huawei σκεφτόμουν για αγορά από Ελλάδα αλλά είδα ότι με αυτά τα λεφτά και λίγα παραπάνω παίζουν καλύτερα στην Κίνα.

Edited by Alex_90
:chair:
Link to comment
Share on other sites

Αν κοιτάξεις από Κίνα θα βρείς σε αυτά τα χρήματα πολύ καλύτερες προτάσεις, εταιρείες όπως Xiaomi,Jiayu,Coolpad κτλ. Και εγώ το Huawei σκεφτόμουν για γαορά από Ελλάδα αλλά είδα ότι με αυτά τα λεφτά και λίγα παραπάνω παίζουν καλύτερα στην Κίνα.

δεν εμπιστευομαι απο κινα,θα μου πεις ολα απο κινα δεν ερχονται?απλα αν παθει κατι το τηλεφωνο ειναι πολυ χρονοβορα διαδικασια,απο οτι εχω δει το lg l bello,huawei g620 s και το htc desire 510 ειναι απο τα καλυτερα στην κατηγορια αυτη.

Link to comment
Share on other sites

δεν εμπιστευομαι απο κινα,θα μου πεις ολα απο κινα δεν ερχονται?απλα αν παθει κατι το τηλεφωνο ειναι πολυ χρονοβορα διαδικασια,απο οτι εχω δει το lg l bello,huawei g620 s και το htc desire 510 ειναι απο τα καλυτερα στην κατηγορια αυτη.

 

Κοίταξε από αυτά που είπες το Huawei υπερέχει σε όλους τους τομείς από τα άλλα δύο εκτός της μη αποσπώμενης μπαταρίας του.

:chair:
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε από αυτά που είπες το Huawei υπερέχει σε όλους τους τομείς από τα άλλα δύο εκτός της μη αποσπώμενης μπαταρίας του.[/QUOT εσυ μεχρι 150 ευρω κινητο τι θα επαιρνες? (εκτος απο κινεζικα τυπου iocean κλπ.)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...