Jump to content

Alcatel One Touch Pixi (4007D)


debbie89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα...

Σε αναζητηση που εκανα δεν βρηκα θεμα για το συγκεκριμενο γιαυτο ανοιξα θεμα..συγνωμη αν υπηρχε και δεν το προσεξα)

 

Ας μπούμε στο θεμα μας ομως...

Μια φιλη μου πηρε το συγκεκριμενο μοντελακι και θελει να περασει το instagram φοραει 2.3.6 που απο εκει ξεκινα να υποστηριζεται και η εν λογο εφαρμογη αλλα στο playstore της το βγαζει να μην υποστηριζεται... ξερει κανεις γιατι και πως να το περασει;;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Εχω ένα alcatel pixi (3 νομιζω) δώρο απο εταιρία κινητης, μεχρι να παρω το κανονικο τηλεφωνο το χρησιμοποιουσα κανα μηνα.

Ηρθε το καινουργιο, εβγαλα την καρτα και το ξαναάναψα.

Ζηταγε pin, φυσικα δεν ηταν αυτό της καρτας. Λεω δε βαριέσαι..

 

Εκανα factory reset (volume up + power), τελειωσε, εκανε restart, βγαζει την πρωτη οθονη "επιλεξτε γλωσσα" και με το που παταω την γλώσσα ξαναβγαινει η ίδια οθονη και ζηταει PIN! Το εχω κανει 6 φορές.

 

Εχω σαλταρει. Τι factory reset ειναι αυτό? στο μεταξυ πουθενα στο ιντερνετ δεν βρηκα λυση , σαν να μην το εχει αντιμετωπίσει κανείς!

 

Αν ξέρετε κάτι, ή καποιον, ακομα και μα πληρωμη καποιο καταστημα (λογικη πληρωμη εννοω, 50 ευρω κανει το τηλεφωνο!) πειτε!!!

 

θελω να το βαλω στο αμαξι συνδεμενο με BT να δειχνει την καταναλωση (βασικα μονο για αυτό ειναι ικανο και να παιρνει τηλεφωνα, τετοιο σερνάμενο πράγμα είχα καιρο να πιασω στα χερια μου..)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...