Jump to content

νεοι drivers για geforce4?που?


asmodeus
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αγορασα προχτες το doom3 και καθως πηγα να το τρεξω μου εγραψε οτι η καρτα γραφικων που εχω δεν υποστηριζεται (αποκλειεται αφου λεει οτι υποστιριζει geforce4 ti) ή εχω παλιους drivers.ωραια ας πουμε οτι εχω παλιους drivers απο το site της nvidia πρεπει να κατεβασω καινουριους ή απο καπου αλλου?για την geforce4 ti4400 ποιοι ειναι οι τελευταιοι? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα πρεπει να κατεβασεις καινουργιους απο το site της nvidia.

Ο νεοτερος που υπαρχοι αν εχεις windows XP ή 2000 εινα ο 61,77.

Αυτος που εχω και εγω.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος william blake ( 3 Οκτ. 2004 , 17:07)

 

βεβαια με την καρτα που εχεις λιγο χλωμο να παιξεις Doom 3 . . .

 

δεν ειπα οτι θα το τρεξω με τις τρελες αναλυσεις αλλα δεν νομιζω οτι δεν ειναι η καρτα σε θεσει να το σηκωσει.ευχαριστω παντως για τις πληροφοριες.κατεβαζω τωρα τους drivers..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος william blake ( 3 Οκτ. 2004 , 17:07)

βεβαια με την καρτα που εχεις λιγο χλωμο να παιξεις Doom 3 . . .

 

Παίζει άνετα με τις ρυθμίσεις στο low. Medium μόνο αν έχεις πολύ δυνατό επεξεργαστή. Μία συμβουλή: Μην κατεβάσεις τους τελευταίους drivers. Κι εγώ έχω την Ti4600 και έχασα αρκετά frames όταν τους έβαλα (πέρα από κάποιες "μπλε" οθόνες που εμφανίστηκαν!). Αλλωστε οι τελευταίοι drivers διορθώνουν προβλήματα που έχουν οι νέες κάρτες. Τώρα έχω έναν 56.72 χωρίς προβλήματα. Βρες κάποιον 56.xx και κατέβασέ τον (αν ψάξεις στο google λογικά θα βρεις).

 

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

pantos egw me ge force fx 5200 mia xara to trexo sto medium. an ta vali sto low den tha exei kanena prob. isws kai sto medium. egw den exw dokimasi parapanw kathos eimai yperikanopioimenos apo ta grafika pou exei sto medium
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...