Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συγνωμη,απλα δεν εκανα log in ευχαριστω

 

μπορει καποις να κατευασει αυτο http://symbianx.com/ftopic_1300.html

 

και να μου πει που βρισκεται το sis file?εχω προβλημα,ολα αυτα που κατευαζω για το κινητο ειναι jar και οταν τα ανοιγω με το winRAR δεν βρισκω sis file.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και να μου πει που βρισκεται το sis file?εχω προβλημα,ολα αυτα που κατευαζω για το κινητο ειναι jar και οταν τα ανοιγω με το winRAR δεν βρισκω sis file.ευχαριστω

 

Δεν βρισκεις sis ,διοτι οι συγκεκριμενες εφαρμογες-παιχνιδια ειναι java ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

kai ti akno me ayta gia na paixoun?

 

Τα κανεις εγκατασταση οπως τα sis :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ο,τι εχει και δεν εχει μεσα ο φακελος?και τις εικονες και τα αρχεια?ειναια αρα πολλα.ε?(ευχαριστω και για τις γρηγορες απαντησεις)
Link to comment
Share on other sites

ο,τι εχει και δεν εχει μεσα ο φακελος?και τις εικονες και τα αρχεια?ειναια αρα πολλα.ε?(ευχαριστω και για τις γρηγορες απαντησεις)

 

 

Jar = Java Archive = είναι το εκτελέσιμο συμπιεσμένο αρχείο της Java. Αυτό τρέχουν όλα τα λειτουργικά, είτε είναι Series 40/60/MS κλπ...

Στελνεις το Jar οπως ειναι.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Jar = Java Archive = είναι το εκτελέσιμο συμπιεσμένο αρχείο της Java. Αυτό τρέχουν όλα τα λειτουργικά, είτε είναι Series 40/60/MS κλπ...

Στελνεις το Jar οπως ειναι.

 

 

ναι αλλα δεν βρισκω ουτε jar αρχειο μεσα σε αυτους τους φακελους.?

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα λίγο γην βοήθεια σας είμαι κάτοχος του 6260 αλλα τώρα τελευταία άρχισα να το δουλεύω το κινητό .ενώ βάζο το κινητό να φόρτιση και τελειώνει την φόρτιση όλα ok την επομενη μέρα το κοιτάω και η μπαταρία είναι full.το βραδυ όταν πάω να πάρω ένα τηλ το κινητό έχει mini από μπαταρία και θέλει πάλι φόρτωμα ενώ δεν έχει χρησιμοποιηθεί για να πω ότι τελειωσε η μπαταρία λόγο χρήσης! ξέρετε τη φταίει έχει αντιμετώπιση κανεις το ίδιο με μένα ? έχει version 3.436.0 μήπως είναι λόγο version και θέλει αναβάθμιση ας μου απάντηση κάποιος γιατί είναι λίγο σπαστικό αυτό που γίνετε .
[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια. Βρε παιδια εχω και εγω ενα προβληματάκι. Εγκατέστησα το MMS It. Δοκίμασα να στείλω ενα αρχείο στον εαυτό μου να δώ αν δουλεύει αλλα το mms δεν έρχεται. Δοκίμασα το ίδιο αρχείο να το στείλω χωρίς το πρόγραμμα και ειναι ok. Καλά ομως με αυτό το αρχείο που δεν προστατεύεται, αν όμως θέλω να στείλω κάτι που ειναι κλειδωμένο?Σε μπελάδες μας έχει βάλει η Nokia.
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα λίγο γην βοήθεια σας είμαι κάτοχος του 6260 αλλα τώρα τελευταία άρχισα να το δουλεύω το κινητό .ενώ βάζο το κινητό να φόρτιση και τελειώνει την φόρτιση όλα ok την επομενη μέρα το κοιτάω και η μπαταρία είναι full.το βραδυ όταν πάω να πάρω ένα τηλ το κινητό έχει mini από μπαταρία και θέλει πάλι φόρτωμα ενώ δεν έχει χρησιμοποιηθεί για να πω ότι τελειωσε η μπαταρία λόγο χρήσης! ξέρετε τη φταίει έχει αντιμετώπιση κανεις το ίδιο με μένα ? έχει version 3.436.0 μήπως είναι λόγο version και θέλει αναβάθμιση ας μου απάντηση κάποιος γιατί είναι λίγο σπαστικό αυτό που γίνετε .

 

και σε μενα τα ιδια κανει!δεν ξερω γιατι...μαλλον επειδη ειναι nokia ! :X :p

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα τα ιδια κανει!δεν ξερω γιατι...μαλλον επειδη ειναι nokia ! :X :p

:p ekana to alo alaksa thn karta sim pou einai cosmote kai ebala vodafone .8a mou peis giati thn alaksa ! thn alaksa giati apoti 8imame h kosmote katanaloni pio poli energia apoti tis vodafone kai tis tim .kai malon bgika sostos mexri tora akoma h mpataria einai full

[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια. Βρε παιδια εχω και εγω ενα προβληματάκι. Εγκατέστησα το MMS It. Δοκίμασα να στείλω ενα αρχείο στον εαυτό μου να δώ αν δουλεύει αλλα το mms δεν έρχεται. Δοκίμασα το ίδιο αρχείο να το στείλω χωρίς το πρόγραμμα και ειναι ok. Καλά ομως με αυτό το αρχείο που δεν προστατεύεται, αν όμως θέλω να στείλω κάτι που ειναι κλειδωμένο?Σε μπελάδες μας έχει βάλει η Nokia.

Δεν εχει μωρε παιδια κανένας καμια ιδέα για το θέμα το MMS?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει μωρε παιδια κανένας καμια ιδέα για το θέμα το MMS?

Εγώ πάντως όταν είχα τζαμπέ μμσ έστειλα αρκετά με ήχους κυρίως που η νοκια δεν επιτρεπει με το MMS It και όλα πήγαν κανονικά οπότε μήπως απλά είναι θέμα δικτύου;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως όταν είχα τζαμπέ μμσ έστειλα αρκετά με ήχους κυρίως που η νοκια δεν επιτρεπει με το MMS It και όλα πήγαν κανονικά οπότε μήπως απλά είναι θέμα δικτύου;

Δηλαδή πως κατάφερες να στείλεις για παράδειγμα midi αρχείο, που είναι κλειδωμένο απο τη Nokia, χωρίς κάποιο πρόγραμμα όπως το MMS It αλλά με το κινητό? Μήπως θέλει τίποτα ρυθμίσεις κάπου στο πρόγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πως κατάφερες να στείλεις για παράδειγμα midi αρχείο, που είναι κλειδωμένο απο τη Nokia, χωρίς κάποιο πρόγραμμα όπως το MMS It αλλά με το κινητό? Μήπως θέλει τίποτα ρυθμίσεις κάπου στο πρόγραμμα?

Μα δε με κατάλαβες εννοώ ότι έστειλα κανονικά ήχους με τη χρήση του MMS It.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Guys xerei kaneis pws mporw na dimiourgisw dika mou themes gia to 6260?

 

Dokimasa na psaxw alla den vrika tipota sxetika me to thema..

Yparxei kapio programma?

Link to comment
Share on other sites

Guys xerei kaneis pws mporw na dimiourgisw dika mou themes gia to 6260?

 

Dokimasa na psaxw alla den vrika tipota sxetika me to thema..

Yparxei kapio programma?

 

Mε το Series 60 Theme Studio :)

http://www.forum.nokia.com/main/0,,034-301,00.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Thank you nervous. Prospathisa na to katevasw alla thelei registration sto forum.

Paw na kanw registration kai se kapio apo ta vimata vgazei error to script tou forum tous (error accessing directory)

 

edit: katafera ekana register - katevenei !

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά,ένας φίλος μου πήρε ένα νοκια 6260 από ρουμανία..Εγώ του είπα ότι έκανε ******* γιατί δε θα χει εγγύηση αλλά αυτός μου λέει ότι είναι 1000000% σίγουρος οτι έχει..Εσείς τι λέτε?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή από που αλλού μπορεί να το πήρε και να μην καλύπτεται από εγγύηση??Το πήρε μετά τον απρίλη άρα καλύπτεται απο την νέα εγγύηση..όμως η ρουμανία δεν είναι ακόμη στην ευρώπη!!Ας με διαφωτισει κάποιος γιατι με έχει πρίξει!!
Link to comment
Share on other sites

As to thesw etsi: an to pire apo ta kalathakia i apo kapio opiodipote katastima EKTOS apo kapou pou na einai eggekrimeno apo NOKIA tote tin roufixe...
Link to comment
Share on other sites

Μα και τα καλαθένια απο νοκια δεν είναι?Το τηλέφωνο είναι ρουμανικο,του το παν και στη νοκια απο το ιμει!!Απλά δε ρώτησε εάν καλύπτεται απ την ευρωπαική εγγύηση!!
Link to comment
Share on other sites

Nai alla den xerw an o gerontakos pou tou to poulise apo to kalathaki tou tou edwse kai xartia me tin eggyisi... katalaves to point mou?
Link to comment
Share on other sites

Έχει χαρτια...

Γι αυτό είμαι σίγουρος..Χαρτιά της Νοκια μάλιστα....!

Αυτό σημαίνει ότι ισχύει η εγγύηση και στην Ελλάδα - Κύπρο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...