Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oxi re paidia den eipa oti ftaei to katasthma . Me thn pwlhtria ta exw pou xwris na to psaxei ligo kai me thn profash ths anwnymias sou tsampounaei ena den yphrxan pote kai se stelnei ston ofthalmiatro adiavasto .....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nervous ο τρόπος φορμαρίσματος λειτουργεί κανονικότατα, τρία έχω κάνει τρομάρα μου έως τώρα λόγω του προβλήματος με τον card-reader και τα κινέζικα έκανα φορμάτ και στη μνήμη για να μην έχω προβλήματα.

 

Αλήθεια το ΜobiLuck κατάφερε να το δουλέψει κανένας για να στείλει δεδομένα από την mmc;; Θέλει κάτι ιδιαίτερο;; Μπαίνω μέσω, το ενεργοποιώ και πηγαίνω στο "who's in?" και επιλέγω τη συσκευή, όταν στέλνω ένα γραπτό μήνυμα το στέλνει κανονικά αλλά όταν πας αποστολή file μου βγάζει τους δίσκους (C,D, E, Z) αλλά όταν πατάω στον Ε να ανοίξει με πετάει έξω και λέει "η εφαρμογή έκλεισε mobiluck user11" στους υπόλοιπους λειτουργεί κανονικά.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Minotavrs (22 Νοέ. 2004 , 14:05)

 

Thanks Bro..

 

 

Τελικά κατάφερες να αλλάξεις το operator logo αδερφέ?

Εγώ πάντως με FExplorer, SeleQ, Opman, Stools δεν κατάφερα τίποτα... :(

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pan82 (23 Νοέ. 2004 , 19:45)

 

Αλήθεια το ΜobiLuck κατάφερε να το δουλέψει κανένας για να στείλει δεδομένα από την mmc;; Θέλει κάτι ιδιαίτερο;; Μπαίνω μέσω, το ενεργοποιώ και πηγαίνω στο "who's in?" και επιλέγω τη συσκευή, όταν στέλνω ένα γραπτό μήνυμα το στέλνει κανονικά αλλά όταν πας αποστολή file μου βγάζει τους δίσκους (C,D, E, Z) αλλά όταν πατάω στον Ε να ανοίξει με πετάει έξω και λέει "η εφαρμογή έκλεισε mobiluck user11" στους υπόλοιπους λειτουργεί κανονικά.

 

 

Μπορει να κανει καποιο conflict με καποια αλλη εφαρμογη.Το ειχα παθει και εγω.Μπορεις να χρησιμοποιησεις εναλλακτικα ή το Networker ή το ProfiExplorer (το οποιο εγκαθιστατε μαζι με το profimail). :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pan82 (23 Νοέ. 2004 , 19:45)

 

Nervous ο τρόπος φορμαρίσματος λειτουργεί κανονικότατα, τρία έχω κάνει τρομάρα μου έως τώρα λόγω του προβλήματος με τον card-reader και τα κινέζικα έκανα φορμάτ και στη μνήμη για να μην έχω προβλήματα.

 

Αλήθεια το ΜobiLuck κατάφερε να το δουλέψει κανένας για να στείλει δεδομένα από την mmc;; Θέλει κάτι ιδιαίτερο;; Μπαίνω μέσω, το ενεργοποιώ και πηγαίνω στο "who's in?" και επιλέγω τη συσκευή, όταν στέλνω ένα γραπτό μήνυμα το στέλνει κανονικά αλλά όταν πας αποστολή file μου βγάζει τους δίσκους (C,D, E, Z) αλλά όταν πατάω στον Ε να ανοίξει με πετάει έξω και λέει "η εφαρμογή έκλεισε mobiluck user11" στους υπόλοιπους λειτουργεί κανονικά.

 

 

@Thanks pan82 .

Xρησιμοποιησε τον file manager ProfiExplorer που ειναι add-on εφαρμογη της εφαρμογης profimail, ειναι ποιο ευκολο στη χρηση και πες μας αν ειναι οκ. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μονο που δυστυχως το ProfiExplorer δεν αναγνωριζει τους ελληνικους χαρακτηρες και δεν βλεπει τους κρυφους φακελους οπως το system... :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikoleon (23 Νοέ. 2004 , 19:50)

 

Τελικά κατάφερες να αλλάξεις το operator logo αδερφέ?

Εγώ πάντως με FExplorer, SeleQ, Opman, Stools δεν κατάφερα τίποτα... :(

 

 

Mia apo ta idia trww agria porta me oti kai an dokimasa , to paraxeno eiani oti 1 filos pou to exei agorasei apo Agglia anevazei kanonika operator me ola ta gnwsta programmata den thimame ton kwdiko gia na deis ti firmware exeis gia na sas pw thn ekdosh tou kai na to koitaxoume apo ekei ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (23 Νοέ. 2004 , 21:45)

 

και δεν βλεπει τους κρυφους φακελους οπως το system... :)

 

 

Τους βλεπει αν αλλαξεις την επιλογη ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (23 Νοέ. 2004 , 21:56)

 

Τους βλεπει αν αλλαξεις την επιλογη ;)

 

 

Σωστός ο nervous, τελικά όντως ο ProfiExplorer τρέχει κανονικά και στέλνει μέσω ΒΤ και τα κλειδωμένα αρχεία, δυστυχώς δεν αναγνωρίζει ελληνικά αλλά από το ολότελα. Αλήθεια κατάφερε κανείς να δουλέψει κανονικά το mobiluck sto 6260;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PIT (23 Νοέ. 2004 , 23:56)

 

παιδια μηπως κυκλοφορισε καποιο προγραμμα καμερας που να εγκαθιστατε στο 6260;

Ευχαριστω!

 

 

Anamenoume ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω για smartphone γυρω στα 400 ε ,και κατεληξα στο 6260.υπαρχει κατι αλλο στα ιδια χρηματα που να ειναι καλητερο η το 6260 ειναι μονοδρομος?
Link to comment
Share on other sites

Nαι οντως ειναι πολυ καλη!!

 

Βαλτο και σε High Resolution να δεις και εκει!

 

Οποιος σκεφτεται να το παρει...να σταματησει να σκεφτεται...και να το παρει!

 

Εινα καταπληκτικο τηλεφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες...μια ερωτηση...υπαρχει πουθενα σπασμενο το FSCaller? Μη πληρωσω τα λεφτα...αμαρτια ειναι!

 

Κανενα Key υπαρχει;

 

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

σου φαινετε καλή η καμερα??? θα μας τρελάνεις?? αιχσος ειναι η κάμερα, σε ολα τα αλλα παντος ειναι πολή καλό! :)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Kinitomanis (24 Νοέ. 2004 , 18:42)

 

Παιδες...μια ερωτηση...υπαρχει πουθενα σπασμενο το FSCaller? Μη πληρωσω τα λεφτα...αμαρτια ειναι!

 

Κανενα Key υπαρχει;

 

Ευχαριστω...

 

 

Υπάρχει σε πολλά σημεία, aivanet, mirc. Αλλά για να μη το ψάχνεις στείλε μου με pm το mail σου να σου το στείλω.

 

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (24 Νοέ. 2004 , 20:26)

 

σου φαινετε καλή η καμερα??? θα μας τρελάνεις?? αιχσος ειναι η κάμερα, σε ολα τα αλλα παντος ειναι πολή καλό! :)

 

 

Μάλλον ο φίλος εννοείσ την οθόνη του κινητού που όντως οι φωτογραφίες βγαίνουν πολύ καλές ακόμα και σε χαμηλό φωτισμό αν τις περάσεις στο pc βέβαια είναι το απόλυτο αίσχος...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

oson afora tin kamera,nai,ennow san emfanisi stin othoni tou kinitou.

 

tetoia kamera exv na dw apo to sharp gx30.

 

sto pc den exw dei akoma pws paizei alla ok mi ta theloume ola dikamas

Link to comment
Share on other sites

Hi!

επειδη κ εγω ενδιαφερομαι,μηπως μπορει καποιος να μου απαντησει σε 2 ερωτησεις?

1.καπου διαβασα οτι δεν μπορεις να μεταφερεις αρχεια πανω απο 6 η 8 ΜΒ απευθειας στην καρτα μνημης. ισχυει κατι τετοιο? αν ναι, υπαρχει καποια λυση?

2.τα προγραμματα που δουλευουν στο 6600, δουλευουν χωρις προβλημα κ στο 6260? πχ slovoed.

ευχαριστω!

υ.γ ελπιζω σε 3-4μηνες να πεσει καπως η τιμη,λετε?

Σας ευχαριστώ όλους για την πολύτιμη βοήθειά σας :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dina (25 Νοέ. 2004 , 12:29)

 

Hi!

επειδη κ εγω ενδιαφερομαι,μηπως μπορει καποιος να μου απαντησει σε 2 ερωτησεις?

1.καπου διαβασα οτι δεν μπορεις να μεταφερεις αρχεια πανω απο 6 η 8 ΜΒ απευθειας στην καρτα μνημης. ισχυει κατι τετοιο? αν ναι, υπαρχει καποια λυση?

2.τα προγραμματα που δουλευουν στο 6600, δουλευουν χωρις προβλημα κ στο 6260? πχ slovoed.

ευχαριστω!

υ.γ ελπιζω σε 3-4μηνες να πεσει καπως η τιμη,λετε?

 

 

1. Mporeis na metafereis megala arxeia kanonikotata..

 

2. Den eixa 6600 gia na xerw alla apo oti eida mallon doulevoun

By the way se emena ta profimail , screensavers, seleq kai sytemtools doulevoun kanonika

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pan82 (25 Νοέ. 2004 , 00:09)

 

Υπάρχει σε πολλά σημεία, aivanet, mirc. Αλλά για να μη το ψάχνεις στείλε μου με pm το mail σου να σου το στείλω.

 

 

an ginetai steilto mou kai mena giati kapoia blakeia kanw kai den to briskw me tipota eimai mia axristi to paradexomai :o

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ,τα requests μπορουν να γινουν και με pm :!: :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Tο έστειλα σε όλους όσους ζήτησαν, πιστεύω να το πήρατε. Τα 80% των προγραμμάτων παίζουν κανονικά (δε παίζουν τα σχετικά με κάμερα και κάποια άλλα πχ. Gina) ασυμβατότητα υπάρχει κυρίως με τα παιχνίδια του n-gage που παίζουν ελάχιστα. Θα ανεβάσω τη λίστα για το πoια αύριο.

 

Eγκαθιστάς το mydriveE και όλα τα εισερχόμενα αποθηκεύονται απευθείας στην mmc όσα MB και να είναι.

 

ΥΓ: το slovoED είναι από τα λίγα προγράμματα που με τις οδηγίες του ασυμβίβαστου δε κατάφερα να το εγκαταστήσω, δε ξέρω αν έκανα εγώ λάθος ή δε τρέχει :(

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...