Jump to content

Τι κρύβεται πίσω απο το nick σας ;


Reginald
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστηχος το δικο μου ειναι μεγαλο θα βαλω το παλιο:

mzizt

M.Z.I.Z.T.: Mechanical Zombie Intended for Zealous Troubleshooting

 

http://www.brunching.com/cybimages/M/cyb-MZIZT.gif

Οχι και ζομπι ρε παιδια!!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

FREAK_OF_NATURE: Functional Replicant Engineered for Assassination and Killing__Obedient Fascimile__Network Android Trained for Ultimate Repair and Exploration...... 8ee mou!!!ego apo ena tragoudi to dialeksa!!!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

P.A.N.O.S.H.I.M. Positronic Artificial Neohuman Optimized for Scientific Harm and Intensive Mathematics

 

 

An einai dynaton!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μια συννεφιασμενη κυριακη,πηγα να ανοιξω ι-μειλ (η μηπως ι-μελι?) στο YAHOO,και αγου εδωσα τα σχετικα ψευδη στοιχεια για φακελωμα αρχισαν τα κοκκινα γραμματακιααα.....

:mad: nick allready exists ...

και ξανα και ξανα και ξανα.... αντε να βρεις μικρο ονομα για να μη ποναν τα χερια και τα ματια αυτου που θελει σα σου στειλει ι-μειλ...

αφου δοκιμασα καμια δεκαρια nick και ηθελε παντα 2 τουλαχιστον νουμερα κοτσαρισμα απο πισω για να το δεχτει,εσβησα το πισι και πηγα στην πλατεια του χωριου... :wacko:

Εκει εμφανιζεται ενα φιλαρακι μετα απο αγρια σουρα,με την rasta μαλλουρα ανακατωμενη,τα ματια πρησμενα απ το ξενυχτι και το πιωμα,κοινως σε αποσυνθεση :blink: , και γυρναει ενας παππους και του λεει:

 

παρε βρε ντ μουτσουνα ς απ ντη πλατεια,κυκλοφορουν ξεν κι μκρα πιδια,θα τς τρουμαξεις ουλ κι θα φυγεν,μι βγικης σα του ΣΤΧΙΟ τς δρακοτρυπας πουρνο πουρνο ζτου γκαφενε... :alien:

 

;) αμαν λεω να ενα original greek επαρχιωτικο nick που αποκλειεται να το χει καποιος στην inter-πιατσα! ε κατωχυρωθηκε με την μια!

 

:!: Στχια χαρακτηριζανε οι παπουδες μας τα φαντασματα που βγαιναν το βραδυ και τρομαζανε τον κοσμο.Λεει ο παππους "εβγινι του βραδ του στχιο τσι πλακας κι ουλ χεζνταν αμπ ντου φοβου ντουν,δε ζυγουνι κανενας κι σαπαν... (τοπικος θρυλος)

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Εχμμμ...Ενδιαφέροντα όλα αυτά δεν λέω, αλλά δες λίγο το πρώτο ποστ στην πρώτη σελίδα για να καταλάβεις το νόημα του thread! :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Reginald

 

Λοιπόν...ψάχνωντας στο internet ανακάλυψα τι πραγματικά είμαι!!!!

Θέλετε να δείτε και έσεις...δεν έχετε παρά να κλικάρετε Εδώ.

Εγώ είμαι: R.E.G.I.N.A.L.D.: Robotic Electronic Guardian Intended for Nocturnal Assassination and Logical Destruction :p

 

:cool:

Link to comment
Share on other sites

ElecTROnic ROBotoid COrPoration®

 

Eίμαι της "εταιρείας"... :cool:

 

Είναι το όνομα που είχα δώσει σε ένα πολιτισμό που είχα φτιάξει στο Empire Earth και αποτελούνταν κατά βάση από υπερ-βελτιωμένα ανδροειδή. Έπαιζα άνετα στο hardest με καμια δεκαριά αντίπαλους...και φυσικά κέρδιζα πάντα...

 

Cybernetics rulez!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wirelessly posted (SonyEricssonT310/R201)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Reginald

Λοιπόν...ψάχνωντας στο internet ανακάλυψα τι πραγματικά είμαι!!!!

Θέλετε να δείτε και έσεις...δεν έχετε παρά να κλικάρετε Εδώ.

Εγώ είμαι: R.E.G.I.N.A.L.D.: Robotic Electronic Guardian Intended for Nocturnal Assassination and Logical Destruction :p

 

ΞΞΞΑΩΠΞΞ£

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Sephiroth_D88S

 

Wirelessly posted (SonyEricssonT310/R201)

 

 

 

ΞΞΞΑΩΞ_ΞΞ£

 

Φίλε μου άλλαξε κάτι στις ρυθμίσεις στο κινητό σου γιατί δεν βγαίνουν γράμματα αλλά τετράγωνα, Ξ, και άλλα σύμβολα! :!:

Link to comment
Share on other sites

S.P.I.D.E.Y.: Synthetic Positronic Individual Designed for Exploration and Yardwork

 

ουτε KILLER ουτε DESTROYER ουτε ΤΙΠΟΤΑ!!!

Μαλλον "ALBANO" ROBOT... :wacko: :wacko: :wacko: :whistle: :whistle: :whistle:

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τί να πω... Το nick μου είναι απλό και ρομαντικό. Βασικά το έχω απο το τσατ της κοσμοτέ και ταυτίστηκα!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kardoula

 

Εγώ τί να πω... Το nick μου είναι απλό και ρομαντικό. Βασικά το έχω απο το τσατ της κοσμοτέ και ταυτίστηκα!

 

Δες λίγο το πρώτο ποστ στην πρώτη σελίδα! ;) :)

Link to comment
Share on other sites

M.C.L.O.U.D.: Mechanical Cybernetic Lifeform Optimized for Ultimate Destruction

u better watch out!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Mc_Vtec/12660/144459/0/redliners.jpg

-Ti kaneis ekei?.........-Ti kanw?prospathw na anoiksw!!!

-Ma DEN exoume IBIZA!...........-Pali kala!!!

Link to comment
Share on other sites

D.E.A.D.L.Y.S.I.N.: Digital Electronic Android Designed for Learning/Ytterbium Synthetic Infiltration Neohuman

 

kai ektos apo ola auta eimai kai omorfos :p

Link to comment
Share on other sites

B.A.S.M.A.T.I.: Biomechanical Artificial Soldier Manufactured for Assassination and Terran Infiltration

 

Nαι ε? Το λένε αλήθεια??? :wacko: :'(

http://www.myphone.gr/gallery/data/514/2578sleeping-thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

A.N.D.E.R.S.O.N.: Artificial Networked Device Engineered for Rational Sabotage and Online Nullification :'(

Πολύ κακό ακούγεται... :blink:

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...