Jump to content

Doogee Voyager2 DG310


spyrossss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τη miui 7... Αν και αυτη δεν μπορεσα ουτε να τη κατεβασω.. :( μου κατεβαζε το .zip αρχειο αλλα το μέγεθός του ήταν 12kb, που είναι ύπερμικρο για μία rom και ουτε μπόρεσα να το ανοίξω γιατί ούτε το RAR (ANDROID) ούτε το WINRAR(WINDOWS) δεν με άφηνε... Εβγαζαν και τα δύο σφάλματα... Επίσης είχα τη ν22(έκανα επαναφορά) και μου έβγαλε να κατεβάσω τη ν34, το πάτησα , κατέβηκε η ενημέρωση, έσβησε το κινητό για να γίνει εγκατάσταση και κάπου στο 50% μου έβγαλε σφάλμα... Μετά δεν άνοιγε και αναγκάστηκα

να επανεγκαστήσω τη ν22 από το laptop (sp tool)...

Αν θέλεις την v35 κατέβασε την rom v22 που έχω ανεβάσει στο needrom. Για την miui θα πρέπει να φλασαρεις την kitkat, φλασαρεις την custom recovery για kitkat από το needrom και μετά εγκατάσταση την rom που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 837
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Oκ! Θα τη βαλω!

 

Για οποιον ενδιαφερεται στο needrom υπαρχει η V40

 

Εσένα από την ενημέρωση λογισμικού σου βγάζει τη ν40; Εμένα όχι...

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Εσένα από την ενημέρωση λογισμικού σου βγάζει τη ν40; Εμένα όχι...

οχι , με flash tool την εβαλα

Link to comment
Share on other sites

οχι , με flash tool την εβαλα

 

Εγώ βαριεμαι τώρα να ακολουθήσω όλη τη διαδικασία, είναι σίγουρα επίσημη; γιατί αν είναι επίσημη δε θα πρέπει να στη βγάλει στην ενημέρωση συστήματος;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βαριεμαι τώρα να ακολουθήσω όλη τη διαδικασία, είναι σίγουρα επίσημη; γιατί αν είναι επίσημη δε θα πρέπει να στη βγάλει στην ενημέρωση συστήματος;

 

επισημη ειναι, την εχει και στο site της doogee

 

http://www.doogee.cc/download.php?ProId=44

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα, κατα λάθος διέγραψα το εικονίδιο με τις επαφές στην αρχική οθόνη και βέβαια το application υπάρχει.Πως μπορώ να επαναφέρω το εικονίδιο με τον ήδη υπάρχων launcher που έχω.Το τηλ είναι το doogee dg310 και από τότε που το έχω αγοράσει δεν έχω πειράξει τίποτε πάνω του. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κατα λάθος διέγραψα το εικονίδιο με τις επαφές στην αρχική οθόνη και βέβαια το application υπάρχει.Πως μπορώ να επαναφέρω το εικονίδιο με τον ήδη υπάρχων launcher που έχω.Το τηλ είναι το doogee dg310 και από τότε που το έχω αγοράσει δεν έχω πειράξει τίποτε πάνω του. Ευχαριστώ!

Πατάς παρατεταμενα το εικονίδιο και θα το πας εκεί που θέλεις

Link to comment
Share on other sites

Το εικονίδιο έχει διαγραφεί,το application υπάρχει μόνο

 

Δηλαδή όταν μπαίνεις στο μενου βλέπεις το εικονίδιο με το τηλέφωνο; Αν ναι πάτα πάνω σε αυτό παρατεταμενα

Link to comment
Share on other sites

Το εικονίδιο έχει διαγραφεί,το application υπάρχει μόνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

Την εφαρμογή που την έχεις και την βλέπεις;

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα για επαφές (άτομα) υπάρχει στις εφαρμογές , το μόνο που λείπει είναι το ΕΙΚΟΝΊΔΙΟ , το οποίο όταν ανοίγω το τηλ έχει χρώμα κίτρινο και γράφει άτομα. Μιλάω για τον launcher τον μαμίσιο. Από αυτό το εικονίδιο ψάχνουμε τα διάφορα άτομα που έχουμε αποθηκεύση με τα τηλέφωνά τους. Εύχομαι να έγινα αντιληπτός.
Link to comment
Share on other sites

Είναι το εικονίδιο με το ανθρωπάκι στην 2η εικόνα και σε σένα εμφανίζετε με μπλε χρώμα. Εγώ το δικό μου τηλ το πήρα από Κίνα το 2014 και το εικονίδιο το εμφάνιζε σε κίτρινο χρώμα, αλλά φυσικά το χρώμα δεν είναι το θέμα μας.
Link to comment
Share on other sites

Είναι το εικονίδιο με το ανθρωπάκι στην 2η εικόνα και σε σένα εμφανίζετε με μπλε χρώμα. Εγώ το δικό μου τηλ το πήρα από Κίνα το 2014 και το εικονίδιο το εμφάνιζε σε κίτρινο χρώμα, αλλά φυσικά το χρώμα δεν είναι το θέμα μας.

Άρα στην πρώτη εικόνα με τις εφαρμογές το βλέπεις και στην δεύτερη που είναι η αρχική οθόνη όχι;

Link to comment
Share on other sites

Σε σένα το βλέπω και στις 2 εικόνες, σε μένα δεν υπάρχει πλέον πουθενά αυτό το εικονίδιο

Τώρα συνενοηθηκαμε :)

Πάντως τις επαφές τις βλέπεις και από το εικονίδιο με το τηλέφωνο

Τώρα πως θα επαναφέρεις το εικονίδιο για τις επαφές θα το δω και θα σου πω

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά κατάλαβες . Λες να μου βρεις λύση?Το να κατεβάσω έναν άλλο launcher το γνωρίζω,όμως επειδή προτιμώ αυτόν θέλω αν μπορείς σε παρακαλώ να μου βρεις λύση . Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά κατάλαβες . Λες να μου βρεις λύση?Το να κατεβάσω έναν άλλο launcher το γνωρίζω,όμως επειδή προτιμώ αυτόν θέλω αν μπορείς σε παρακαλώ να μου βρεις λύση . Ευχαριστώ

 

https://drive.google.com/file/d/0B3A9kKVvEz7ES0xxQUNJd05heXc/view?usp=sharing

αυτο ειναι το αρχειο με την εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...