Jump to content

2 λειτουργικά σε 1 cd


NickTheGreek99
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γίνεται..??

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Σε DVD ϊσως με το YUMI - Multiboot, το έχω κάνει σε στικάκι και εξωτερικό σκληρό αυτό που αναφέρεις με περισσότερα λειτουργικά και αρκετά bootable εργαλεία...

 

http://www.pendrivelinux.com/yumi-multiboot-usb-creator/

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Θέλω τα windows 7 & windows xp , θα μπορέσω?

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Παρε αυτα που γραφεις πανω κατω.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πχ αν θελω χπ το βάζω από την μία μεριά και αν θέλω 7 το βάζω από την άλλη? Πως το γράφω αυτό, την μία μπρος και την άλλη πίσω;

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πχ αν θελω χπ το βάζω από την μία μεριά και αν θέλω 7 το βάζω από την άλλη? Πως το γράφω αυτό, την μία μπρος και την άλλη πίσω;

 

Παρε Double-Sided DVDs και ολα καλα.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα, μόνο που πρέπει να πάρω backup, κάποια στιγμή θα αγοράσω ένα dvd να το έχω εύκαιρο.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή τα DVD DL δεν τα διαβάζουν όλα τα DVDs, μου είχε τύχει μία στραβή γιαυτό το λέω. Κυρίως ισχύει για παλαιά μοντέλα DVD Drive.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

όντως η πιο άμεση λύση είναι τα DL με το μόνο πρόβλημα ότι θα πρέπει να έχεις και κανέναν άλλο υπολογιστή τριγύρω για να μπορέσεις να δεις ποια πλευρά θα χρησιμοποιήσεις όταν θα θες.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν τα βαζεις σε στικακι;

 

Το ίδιο ρωτάω και εγώ Γιατί ? :rolleyes:

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όλο και όλο έχω 1 και δεν λέει αν θέλω να κάνω κάπου format να σβήσω όλα τα αρχεία και να περνάω λειτουργικά, πριν κάποια χρόνια είχα δει ένα πρόγραμμα που έγραφες 2 iso σε 1 cd και σου εμφάνιζε μετά ποιο setup θα ανοίξεις.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όλο και όλο έχω 1 και δεν λέει αν θέλω να κάνω κάπου format να σβήσω όλα τα αρχεία και να περνάω λειτουργικά, πριν κάποια χρόνια είχα δει ένα πρόγραμμα που έγραφες 2 iso σε 1 cd και σου εμφάνιζε μετά ποιο setup θα ανοίξεις.

 

Ασε το cd,δεν φτάνει η χωρητικότητα του .

Αν φτιάξεις 2 dvd τι πρόβλημα υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά ρώτησα απλώς αν υπάρχει.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ποιο φθηνό το στκακι 8gb από ένα DL DVD?

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Καλά ντε μια ερώτηση έκανα μην βαράτε , δεν υπάρχει δεν πειράζει. Το θέμα μπορεί να :lock:

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...