Jump to content

Κινητο με καλη καμερα


Xnoudi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ μαζί σου, αν θέλεις πολύ χώρο παίρνεις το 64άρι. Απλώς για να είμαι κοντά στα 200€ που είπε....

 

το ξερω για αυτο και ανέφερα σχετικά με το χώρο να μην απογοητευτεί μετά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ξερω για αυτο και ανέφερα σχετικά με το χώρο να μην απογοητευτεί μετά

 

Όπως έγραψα και στο θέμα του Mi3, για όποιον φοβάται ότι τα 16GB μπορεί να του φανούν λίγα, υπάρχει και το https://mega.co.nz/# που δουλεύει σαν το dropbox και ανεβάζει αυτόματα επάνω όλες τις φωτό σας και τα βιντεό σας, με συνολική χωρητικότητα 50GB δωρεάν!!! Επίσης υπάρχει εφαρμογή που τα κατεβάζει μετά στον Η/Υ σας. Εγώ παρόλο που έχω το 64άρι, το έχω βάλει και στις γυναίκας μου που έχει το 16άρι K900.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα και στο θέμα του Mi3, για όποιον φοβάται ότι τα 16GB μπορεί να του φανούν λίγα, υπάρχει και το https://mega.co.nz/# που δουλεύει σαν το dropbox και ανεβάζει αυτόματα επάνω όλες τις φωτό σας και τα βιντεό σας, με συνολική χωρητικότητα 50GB δωρεάν!!! Επίσης υπάρχει εφαρμογή που τα κατεβάζει μετά στον Η/Υ σας. Εγώ παρόλο που έχω το 64άρι, το έχω βάλει και στις γυναίκας μου που έχει το 16άρι K900.

 

ασεεεεεεεεεεεεεεεεεε το cloud όσες φορές προσπάθησα να μεταβώ μετάνιωσα (να σου πω και λόγους)

 

1. σήμα 3g δεν έχουμε παντού και όπου έχουμε πολλές φορές ταχύτητες ειναι άθλιες (για όλες της εταιρείες πάει)

2. εγώ θέλω έστω και 10 gb(τώρα μόνο με χρήση viber λίγο skype και λίγο browsing φεύγουν 1 - 1.5 gb) ανέβα κατέβα το μήνα (μαζί με τα video που τραβάω (so μπαίνει και οικονομικός παράγοντας και δεν είναι λίγα τα λεφτά)

3. η χρυσή cloud (σαν αντικατάσταση της sd) ΞΕΣΚΙΖΕΙ την μπαταρια κυριολεκτικά

 

για αυτό λέω πριν πάρουμε κινιτο σκεφτόμαστε μας αρκουν τα gb? ναι....... προχωράμε άφοβα........ οχι?.......... άστο παρ άλλη συσκευη η μάζεψε για την ίδια με μεγαλύτερο χώρο............. μεσαίες λύσεις δεν υπαρχουν (και να είναι αξιόπιστες)

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται και τα χρηματα... Απλα η καμερα του ειναι μετρια (να προλαβω και καποιους που θα πουν ειναι αθλια κτλ κτλ, αθλια ΔΕΝ ειναι, ειναι μια απλη μετρια καμερα επιπεδου λιγο κατω του S3)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ειναι σε καλη κατασταση θεωρω πως ειναι καλα, και αρκετα καλυτερα απο αλλα που θα βρεις στα λεφτα αυτα...

 

Σαν κατοχος του λοιπον, σου λεω ορμα :p 2 χρονια πιστευω θα στα βγαλει πολυ ανετα, η συσκευη πεταει πραγματικα, με την 4.4 που ερχεται θα εχει και μια μικρη βελτιωση στη καμερα και μπαταρια οποτε ολα καλα....

 

Αν σε ενοχλησει καπου η καμερα, αυτο ειναι στους εσωτερικους χωρους κυριως, με χαμηλο φωτισμο (να ανεβαζεις φωτεινοτητα στη καμερα :p)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εδω, πως σας φαινεται?

 

http://www.etotalk.com/htc-d616w_p5720.html

 

προσπάθησε να αποφύγεις οτιδιποτε με 1gb ram και κατο το android (αν και όχι τοσο το android αλλα εφαρμογές του) έγιναν πολύ απαιτητικές σε ram ετσι με 1g θα είσαι περιορισμένος

 

όσο για το og δυο μειονεκτήματα έχει

μέτρια προς κακή camera

κακή αυτονομία

Link to comment
Share on other sites

προσπάθησε να αποφύγεις οτιδιποτε με 1gb ram και κατο το android (αν και όχι τοσο το android αλλα εφαρμογές του) έγιναν πολύ απαιτητικές σε ram ετσι με 1g θα είσαι περιορισμένος

 

όσο για το og δυο μειονεκτήματα έχει

μέτρια προς κακή camera

κακή αυτονομία

 

Τι ειναι το og?

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το og?

 

Είναι το LG Optimus G

τυχερός είσαι που έχω αϋπνίες

 

:lol:

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το og?

 

optimus g της lg :shifty:

 

Είναι το LG Optimus G

τυχερός είσαι που έχω αϋπνίες

 

:lol:

 

προσλαμβάνεσαι σαν γραμματέας μου (ελπίζω να εχεις καλά βυζιά) :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το og?

Optimus G

 

Ασε τον demi να λεει, η αυτονομια ειναι μια χαρα (4 ωρες οθονη ανετα με wifi always on και με παααρα πολλες εφαρμογες να συγχρονιζουν και να τρεχουν απο πισω, με την 4.4 λενε ανετα 4:30 ωρες (θα δουμε οταν την παρουμε επισημα σε κατι "μερες"))

 

Η καμερα ειναι καλη την μερα (αρκετα πανω απο τον μεσο ορο, σε επιπεδα S3) το βραδυ χωρις HDR ειναι μετρια (με HDR βγαζεις αποδεκτες εως και καλες φωτογραφιες αλλα ειναι ειδικου σκοπου...), βιντεο ειναι αρκετα καλο με πολυ πολυ καλο ηχο

προσλαμβάνεσαι σαν γραμματέας μου (ελπίζω να εχεις καλά βυζιά) :lol::lol::lol::lol:

 

Μεγαλα και ζουμερα ;) :ninja:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ψεμματα; :p

 

Παντως στα 180 δεν υπαρχει καλυτερη αγορα, οπως και να το δεις :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλα και ζουμερα ;) :ninja:

 

για αυτονομία δεν σχολιάζω θα μαλώσουμε :lol::lol:

 

για τα βυζιά χαίρομε :p:p

 

Ντέμης, Πέτρος...

Τι λέτε βρε;

 

Έχω μείνει αναυδος : ρ

εμείς? τπτ σχολιάζουμε την νέα υπαλλολο :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχαρίστως! Για πες για την αυτονομία... :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχαρίστως! Για πες για την αυτονομία... :p

 

χοντρικά χοντρικά 2 φόρες την μέρα το φόρτιζα............ έβγαζα max 2 άωρες οθονη με αυτόματο φωτισμό της περισσότερες φορές κάπου 1:40

από την άλλη αν δεν εκανα πολύ χρυσή σε αναμονή κρατούσε και 3 μέρες και βάλε................ αλλα λίγο να το ζόριζα μπαταρια ήταν παρελθόν, χωρίς να το ζορίζω άντεχε πάρα πολύ(εχω τιχευ να το εχω 3 ήμερες με 4 ώρες κλήσεις και ειχε 23% ακόμη ) αλλα μόλις κάνω λίγο 3g browsing.......... να βγάλω ένα video η να παιξω μερικά λεπτακια κάνα μικρο παιχνίδι η να μισήσω viber και skype............. τέλος έφευγε μπαταρια μπροστά τσα μάτια (έτυχε να κάνω 40 λεπτά κλήση με viber/3g και από 95% με πηγε 20% με το ετσι θέλω)

 

όσο για την camera............ την μέρα έβγαζα καλούτσικες και μερικές φορές και πολύ καλές (αρκει να είχε πολύ καλό φωτισμό) λίγο να είχαμε σύννεφα η άμεσα στο σπίτι....... έβγαζε άθλιες, για νυχτερινές(χωρίς flash) δεν κάνω καν σχόλιο.........

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω, και εσπαγα το κεφαλι μου τι μπορει να ειναι αυτο το og :lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ελπίζω να μην σε κάναμε να βαλεις επιδέσμους

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ οχι ενταξει :D Παντως καταλαβα πως αν θελω καλη καμερα πρεπει να τα σκασω, οποτε υπομονη!
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ οχι ενταξει :D Παντως καταλαβα πως αν θελω καλη καμερα πρεπει να τα σκασω, οποτε υπομονη!

 

οχι αναγκαστικά μπορείς να πάρεις και απο την κίνα καποια καλή συσκευη πχ xiaomi mi3

Link to comment
Share on other sites

Είχες προβληματική συσκευή, γιατί 4 ώρες βγάζω άνετα με βαριά χρήση ;)

 

Πιστεύω θα σου φανεί μια χαρά η κάμερα του G ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Aν ειναι να δωσω 220 για το xiaomi καλυτερα να περιμενω να παρω το g2, δεν νομιζεις? Αρχιζει και πεφτει η τιμη του τωρα που κυκλοφορει το g3.
Link to comment
Share on other sites

Είχες προβληματική συσκευή, γιατί 4 ώρες βγάζω άνετα με βαριά χρήση ;)

 

Πιστεύω θα σου φανεί μια χαρά η κάμερα του G ;)

 

2 είχα :D :D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...