Jump to content

Αγορά κινητού - 200€


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,

 

όχι πολλά πολλά θέλω κινητό μέχρι 200€, έλεγα για κινεζο αλλά θέλω να ακούσω προτάσεις!

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το ψάχνω και γω αυτόν τον καιρό σου λέω σε αυτά που έχω καταλήξει (εκει γυρω στα 200 ευρώ και λιγότερο)

α) lg g2 mini

β) lg L90

γ) moto g (8 ή 16 gb ανάλογα τί σε βολεύει αν και το 16αρι είναι τώρα περίπου στα 70 ευρώ πιο πάνω απο το 8άρι).

 

Ψάξτο για τα συγκεκριμένα μοντέλα αξίζουν. Τα 2 πρώτα έχουν παρόμοια χαρακτηριστικά αλλά το l90 έχει και καλή τιμή (170 ευρώ) οπότε εγώ θα καταλήξω μάλλον εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το ψάχνω και γω αυτόν τον καιρό σου λέω σε αυτά που έχω καταλήξει (εκει γυρω στα 200 ευρώ και λιγότερο)

α) lg g2 mini

β) lg L90

γ) moto g (8 ή 16 gb ανάλογα τί σε βολεύει αν και το 16αρι είναι τώρα περίπου στα 70 ευρώ πιο πάνω απο το 8άρι).

 

Ψάξτο για τα συγκεκριμένα μοντέλα αξίζουν. Τα 2 πρώτα έχουν παρόμοια χαρακτηριστικά αλλά το l90 έχει και καλή τιμή (170 ευρώ) οπότε εγώ θα καταλήξω μάλλον εκεί.

 

ο φιλος(γιατι δεν ειναι για μενα) θελει κατι πιο "δυνατο" γι αυτο ανεφερα και κινεζικα....

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

ο φιλος(γιατι δεν ειναι για μενα) θελει κατι πιο "δυνατο" γι αυτο ανεφερα και κινεζικα....

 

zte nubia z5s mini

Link to comment
Share on other sites

απο πιο site προτείνεις?

 

το πήρα και εγω προσφατα απο το to2c του εβαλα miui και παει παρα πολυ καλα

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να δώσεις λίγο παραπάνω, σου προτείνω το Xiaomi Mi3 16GB, που έχει MIUI από μόνο του, στα ελληνικά και θεωρείται από τα καλύτερα κινητά αυτή την στιγμή στην πιάτσα. Ρίξε μια ματιά και στο θέμα εδώ στο φόρουμ και θα με καταλάβεις :D
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να δώσεις λίγο παραπάνω, σου προτείνω το Xiaomi Mi3 16GB, που έχει MIUI από μόνο του, στα ελληνικά και θεωρείται από τα καλύτερα κινητά αυτή την στιγμή στην πιάτσα. Ρίξε μια ματιά και στο θέμα εδώ στο φόρουμ και θα με καταλάβεις :D

 

9 gb λες να του φτασουν? για μενα η παιρνεις κατι με micro sd η παιρνεις 64 gb mi3 η έκδοση με 9 gb δεν........ απλος δεν...........

Link to comment
Share on other sites

9 gb λες να του φτασουν? για μενα η παιρνεις κατι με micro sd η παιρνεις 64 gb mi3 η έκδοση με 9 gb δεν........ απλος δεν...........

Δεν με διαβάζεις..... :p

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5470248#post5470248

Link to comment
Share on other sites

 

διάβασα σε ένα αλλο post και απάντησα κιόλας :p:p:p

 

δεν το θεωρώ αντικατάσταση (εχω γράψει και τους λόγους στο αλλο post) αν και θεωρώ πάρα πολύ καλό το μέγα έως και άψογο (ειδικά το encryption του)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το ψάχνω και γω αυτόν τον καιρό σου λέω σε αυτά που έχω καταλήξει (εκει γυρω στα 200 ευρώ και λιγότερο)

α) lg g2 mini

β) lg L90

γ) moto g (8 ή 16 gb ανάλογα τί σε βολεύει αν και το 16αρι είναι τώρα περίπου στα 70 ευρώ πιο πάνω απο το 8άρι).

 

Ψάξτο για τα συγκεκριμένα μοντέλα αξίζουν. Τα 2 πρώτα έχουν παρόμοια χαρακτηριστικά αλλά το l90 έχει και καλή τιμή (170 ευρώ) οπότε εγώ θα καταλήξω μάλλον εκεί.

 

Και τα τρια ειναι πολυ καλα.διαλεγεις με βαση τι σου αρεσει εμφανισιακα.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μια πολύ αξιόλογη πρόταση σε αυτά τα χρήματα είναι BlackBerry Z10 , ξεκινάει από 215 ε και είναι κατά τη γνώμη μου ότι πιο σταθερό και εύχρηστο λογισμικό έξω δουλέψει .

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...