Jump to content

Online Update K700i, Πως - Προβλήματα - Απορίες...


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ginete na steileis kapoia simiwsi meso bluetooth se allo kinito me to k700i?

Εκτός των τηλεφώνων της σειράς Ρ που έχουν μια διαφορετική μοφή σημειώσεων.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 970
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια εγω εχω την R2AE033

Επιδη εμενα με απασχολει η μπαταρια σε αυτη την εκδοση που εχω εχει γιατρευτει το προβλμηα με τον αλγορυθμο???

Η τελευταια αναβαθμιση προσφερει κατι περισσοτερο που να αξιζει να το κανω online update ????(επιδη στο καταστημα που το πηρα δεν κανουν ετσι απλα χωρις ιδιετερο και αποδεδειγμενο λογο και επισης χανεις τα δεδομενα)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

προβλημα!!!!!εχω προβλημα με το bluetooth του pc.ενω μπορω να στειλω απο το κινητο στο pc δεν μπορω να στειλω απο το pc στο κινητο. καμια ιδεα

 

το bluetooth που εχω ειναι της Omnius(ειναι ενα μπλε,μικρο κουτακι)

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
γεια χαρα ρε παιδες!!!μηπως κσερετε πως μπορώ να βάλω mp3 σαν ήχο κλήσης στο Κ700i(το έχω με vdafon live)??μου είχαν πεί για κάποιο πρόγραμμα που τα ξεκλειδώνει.πείτε καμια ιδέα ρε σεις....
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα ρε παιδες!!!μηπως κσερετε πως μπορώ να βάλω mp3 σαν ήχο κλήσης στο Κ700i(το έχω με vdafon live)??μου είχαν πεί για κάποιο πρόγραμμα που τα ξεκλειδώνει.πείτε καμια ιδέα ρε σεις....

DRM Packager

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σήμερα ο μπαμπάς μου έγινε ένας ιδιοκτητης ενός k700η(από κοσμοτέ shop)..έχει κάτι προβλήματα με τον ήχο,πατάω αναπαραγωγή,και agougetai δυνατά αλλα έχει λίγο ακόμα να το ανοίξω..αυτό φαντάζομαι είναι bug,πως μπορώ να το διορθώσω?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Δανειστικα μια βαση DSS-25 για να αναβαθμισω το k700i αλλα δεν εχω drivers. Στο site της SE δεν τους βρηκα.

Μηπως υπαρχουν καπου και αλλου για να την εγκαταστησω;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Δανειστικα μια βαση DSS-25 για να αναβαθμισω το k700i αλλα δεν εχω drivers. Στο site της SE δεν τους βρηκα.

Μηπως υπαρχουν καπου και αλλου για να την εγκαταστησω;

 

Drivers . :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σήμερα ο μπαμπάς μου έγινε ένας ιδιοκτητης ενός k700η(από κοσμοτέ shop)..έχει κάτι προβλήματα με τον ήχο,πατάω αναπαραγωγή,και agougetai δυνατά αλλα έχει λίγο ακόμα να το ανοίξω..αυτό φαντάζομαι είναι bug,πως μπορώ να το διορθώσω?

:confused: :worry:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σήμερα ο μπαμπάς μου έγινε ένας ιδιοκτητης ενός k700η(από κοσμοτέ shop)..έχει κάτι προβλήματα με τον ήχο,πατάω αναπαραγωγή,και agougetai δυνατά αλλα έχει λίγο ακόμα να το ανοίξω..αυτό φαντάζομαι είναι bug,πως μπορώ να το διορθώσω?

 

τι bug.. :O αυτο ειναι προτερημα ;) ..μακαρι να ηταν και εμενα τοσο δυνατο το ηχειο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι bug.. :O αυτο ειναι προτερημα ;) ..μακαρι να ηταν και εμενα τοσο δυνατο το ηχειο.

δεν είναι όπως το nokia μου πχ,στο οποιο κάθε φορα που ανοίγεις ένα μουσικό αρχείο είναι στην ένταση στην οποια είχες το προηγούμενο αρχείο...

 

sorry gia to parapanisio post! :(

 

DELETE!

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς βάση DSS-20 ή 25 από Θεσσαλονίκη; Πήγα στο πλαίσιο και την έχει 46 ευρώπουλα...

 

Thankssss

Βρες καλύτερα από κάποιον γνωστό σου που να έχει Px00.

Δεν πιστεύω να αξίζει να δώσεις τόσα χρήματα για να τη χρησιμοποιήσεις ελάχιστες φορές.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

geia sas. mporeite na mou peite kanena site pou na exi mp3 ellinika wallpapers kai themes k screensavers gia to erikson k700i?

 

wallpapers megala pou na einai se olo to mikos tis o8onis

 

episis ta site pou 8a m dwsete na m diuekrinisete an xreiazete username gia na kanw, k episis an einai dwrean to download..

ta metaferw me ploutou8 fisika

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟΥ ΚΟΡΜΙΟΥ ΤΑ ΠΑΛΑΤΙΑ ΣΟΥ ΣΑΝ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΜΠΗΚΑ!:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

geia sas. mporeite na mou peite kanena site pou na exi mp3 ellinika wallpapers kai themes k screensavers gia to erikson k700i?

 

wallpapers megala pou na einai se olo to mikos tis o8onis

 

episis ta site pou 8a m dwsete na m diuekrinisete an xreiazete username gia na kanw, k episis an einai dwrean to download..

ta metaferw me ploutou8 fisika

 

εδω θα βρεις τα παντα και επισης χωρις εγγραφη και ολα τα Download δωρεαν ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άραγε, μπορούμε να βρούμε κάπου κινούμενα σχέδια, σαν κι αυτά που έχει το τηλέφωνο για να τα επισυνάπτουμε σε sms; Είμαι βολικά, γιατί αφαιρούν μόνο 4 χαρακτήρες από τα sms. Έχετε καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου,ειχε το P800 και μου εδωσε την βαση του.ειναι ομως η ds-11

με αυτην μπορω να κανω update?? απο οτι διαβασα στο φορουμ μαλον οχι.εχει δοκιμασει κανεις??

Link to comment
Share on other sites

Εκεινος δεν λειτουργει ως εχει!! Ξαναμπες απο την αρχικη της sony ericsson και ξαναβρες το ;)
http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

kalispera se oloys.exw ena provlhma me to update toy k700 enw ta kanw ola kanonika (elpizw) se kapoio simeio ekei poy paei na arxisei to update kai oti tha xreiastoyn tosa lepta klp sto epomeno vima moy vgazei ''sfalma epikoinwnias me th syskeyh'' ti kanoyme se ayth thn peritwsh?? parakalw ta fwta sas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...