Jump to content

Σεισμός


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλαματα ΕΔΩ....Κουνησε αρκετα και το κακο ηταν οτι ειχε διαρκεια...Φανταστιτε οτι κοιμομουν και ξυπνησα...:cry::cry::cry:
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ωραιοτατα...πάλι χωρίς θόρυβο.και μιλούσα με κάτι φίλους που είναι σε ισόγειο και δε καταλάβαιναν τίποτα :p

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

εκανε και αλλο περιπου ιδιο με τον προηγουμενο:p

 

Υπερβάλλεις.

Είχε σχεδόν τα 2/3 της διάρκειας του πρώτο και δεν είναι πάνω από 6 :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπερβάλλεις.

Είχε σχεδόν τα 2/3 της διάρκειας του πρώτο και δεν είναι πάνω από 6 :p

6,4 αυτος που εγινε πριν 5 λεπτα.αρα καλα ειπα ιδιος ηταν!:p

Link to comment
Share on other sites

καλα παμε παλι...δωσε δωσε...εδω στην πατρα παντως δεν πολυκουναει απλα κραταει πολυ...
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στον πρώτο ήμουν στο αμαξι και δεν κατάλαβα τίποτα... ο δευτερος που έγινε πριν λίγο ήταν αρκετά αισθητός και εδώ Αθήνα και μάλιστα με μεγάλη διάρκεια!!:worry:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στο αμάξι ήμουν αλλα τώρα στον δεύτερο και μου φάνικε, όπως και ήταν τελικά, ίδιος με τον προηγούμενο, Βέβαια είμαι στα Κύθηρα όπως προείπα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι μένω έκπληκτος, γιατί δεν τους κατάλαβα τους 2 τελευταίους (ίσως επειδή βρισκόμουν σε κίνηση μέσα στο σπίτι, ενώ στον πρώτο καθόμουν στο γραφείο μου).
Link to comment
Share on other sites

emeis imastan msa sto sxoleio ston 1o seismo!!!!ton niwsame kala...kai mas ediwksan apo to sxoleio!!ston 2o hmoun spiti....re paidia ayrio ta sxoleia tis peloponnisou tha einai kleista??vgike kammia episimi anakoinosi????
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FOR EVER!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

ενας φίλος μου έδινε μάθημα και άρχισαν να μιλάνε όλοι μεταξύ τους.κρίμα που δεν έδινα...θα ήταν καλή ευκαιρία για αντιγραφή!!

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τον πρώτο είμαι ο μόνος που τον κατάλαβα στο χώρο εργασίας μου. Από τον δεύτερο δεν κατάλαβα γρι! :p

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Tους καταλαβα και τους δυο μια χαρα εδω στο Γύθειο. Στον πρωτο ημουνα μεσα και εκτοξευτηκα εξω και στον δευτερο ευτυχως ημουν ηδη εξω. Μην κανει κανεναν αλλο μονο τωρα, ελπιζω να ξεμπερδεψαμε...μπρρρρ :worry:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Το Γεωδυναμικο Ινστιτουτο Αθηνων τον εδωσε 6,5 R. To Ινστιτουτο Γεωφυσικης του ΑΠΘ 6,8 R και το Αμερικανικο ινστιτουτο Γεωφυσικης USGS 7,3 R. Αντε βγαλτε ακρη
[sIGPIC][/sIGPIC]Μη τα βαζεις ποτε με ηλιθιους. Σε κατεβαζουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν ευκολα λογω εμπειριας
Link to comment
Share on other sites

Το Γεωδυναμικο Ινστιτουτο Αθηνων τον εδωσε 6,5 R. To Ινστιτουτο Γεωφυσικης του ΑΠΘ 6,8 R και το Αμερικανικο ινστιτουτο Γεωφυσικης USGS 7,3 R. Αντε βγαλτε ακρη

 

 

και η τουρκια πριν απο λιγο ειπε 7,5...:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

emeis imastan msa sto sxoleio ston 1o seismo!!!!ton niwsame kala...kai mas ediwksan apo to sxoleio!!ston 2o hmoun spiti....re paidia ayrio ta sxoleia tis peloponnisou tha einai kleista??vgike kammia episimi anakoinosi????

 

nai αυριο θα μεινουν κλειστα...το ειπαν στη ΝΕΤ . MONO oi καθηγητες θα πανε μηπως χρειαστει καποιος κανα χαρτι απο το σχολειο..κυριως γι αυτους που θα ξαναδωσουν γιατι ληγει η διωρια αυριο στις 15

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Το Γεωδυναμικο Ινστιτουτο Αθηνων τον εδωσε 6,5 R. To Ινστιτουτο Γεωφυσικης του ΑΠΘ 6,8 R και το Αμερικανικο ινστιτουτο Γεωφυσικης USGS 7,3 R. Αντε βγαλτε ακρη

 

και στον μεγαλο σεισμο της αθηνας τα ιδια δεν κανανε;;τοτε βεβαια υπηρχε σκοπιμοτητα πισω απο την διαφορετικη εκτιμηση...τωρα ομως;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εδώ, τον καταλάβαμε κι εμείς τον σεισμο στην Λάρισα, από τα φώτα που έκοβαν βόλτες στο ταβάνι.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Το Γεωδυναμικο Ινστιτουτο Αθηνων τον εδωσε 6,5 R. To Ινστιτουτο Γεωφυσικης του ΑΠΘ 6,8 R και το Αμερικανικο ινστιτουτο Γεωφυσικης USGS 7,3 R. Αντε βγαλτε ακρη

 

Εύκολο είναι... Λοιπόν έχουμε, 6,8+6,5+7,3=20,6

 

Άρα 20.6/3=6,8666666666666........ Πες δηλαδή 6,9. Και άρα υπολογίσαμε το μέγεθος του σεισμού....

 

Ο καθένας τα δικά του βγάζει... Και μετά τσακώνονται για το ποιος έχει δίκιο τελικά...

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

prepei na kanei plaka etsi?eksw xioni kai kanei kai seismo?!
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε ****το...τι κακό κι αυτό; Ελπίζω ναταν αυτό όλο κι όλο...και να μην έχει σχέση με την πρόβλεψη που κυκλοφορεί αυτό το διάστημα...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...