Jump to content

Moto G 4G/LTE


programmergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσο κοστίζουν τα μεταφορικά στο αγγλικό αμαζον;

 

Πριν την επιβεβαίωση της αγοράς:

http://i.imgur.com/an7zdUI.png

 

άρα τα μεταφορικά είναι περίπου 9,5€.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 461
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.amazon.com/Motorola-Moto-Universal-Unlocked-White/dp/B00K0NS0P4/ref=cm_cr_pr_pb_t

 

Παιδια το συγκεκριμενο θα μπορει να χρησιμοποιηθει στην Ελλαδα?

 

Αν το πάρεις από το link που έδωσες (δηλαδή το Αμερικάνικο amazon) μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο για τα απλά GSM δίκτυα.

Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρεις από το link που έδωσες (δηλαδή το Αμερικάνικο amazon) μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο για τα απλά GSM δίκτυα.

 

Αρα ουσιαστικα το μονο που κερδιζεις ειναι η sd.

Απλα στο amazon.co.uk δεν το εχει σε ασπρο.

Ευχαριστω παντως!

Link to comment
Share on other sites

Αρα ουσιαστικα το μονο που κερδιζεις ειναι η sd.

Απλα στο amazon.co.uk δεν το εχει σε ασπρο.

Ευχαριστω παντως!

 

Ναι μόνο αυτό. Κοίτα λογικά κάποια στιγμή θα μπει και το άσπρο, τώρα πότε.. άγνωστο.

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας το σκεφτεί να το παραγγείλει τώρα, το έχει μείον 10 λίρες.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε διαβασει τιποτα απο ξενα φορουμς? αν εχει κανα περιεργο προβλημα η τιποτα τετοιο??

 

Καποιοι αντιμετωπιζουν προβληματα με τις sd cards αλλα τιποτα το ιδιαιτερο.

Link to comment
Share on other sites

δεν της αναγνώριζε δηλαδη? γιατι εγω εχω μια class 10

 

Νομίζω τις αναγνώριζε απλά έτρωγε συχνά σκαλώματα το κινητό. Κάπου είχα διαβάσει ότι δεν σηκώνουν όλα τα κινητά κάρτες 6+ class. Τώρα.. θα το δεις στην πράξη.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα από το βρετανικό αμαζον με την μειωμένη τιμή. Το θέλω για την αδερφη μου κ δεν με νοιάζει πότε θα γίνει available αρκεί να μην μπλέξει τελωνείο. Περίμενα τόσο καιρό να πέσει η τιμή γιατο 16αρι αλλά όλο ανέβαινε τελευταία οπότε προτίμησα να τα δώσω για το 4 τζι.
GFGHGFHFGHF
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα από το βρετανικό αμαζον με την μειωμένη τιμή. Το θέλω για την αδερφη μου κ δεν με νοιάζει πότε θα γίνει available αρκεί να μην μπλέξει τελωνείο. Περίμενα τόσο καιρό να πέσει η τιμή γιατο 16αρι αλλά όλο ανέβαινε τελευταία οπότε προτίμησα να τα δώσω για το 4 τζι.

 

Ωραίος φίλε, περιμένουμε εντυπώσεις όταν έρθει με το καλό.

Link to comment
Share on other sites

 

τσιμπημενη τιμη..υπομονη να το φερουν και αλλοι για να πεσει

Link to comment
Share on other sites

θα υπαρχει μεγαλη διαφορα στην ταχυτητα για το κινητο αν εχεις μια Micro SD class 4 με μια class 10?

γιατι με αυτα που εχετε διαβασει για τα μικροπροβληματα με την καρτα φοβαμαι μηπως χασουμε "ταχυτητα" στο κινητο...

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

θα υπαρχει μεγαλη διαφορα στην ταχυτητα για το κινητο αν εχεις μια Micro SD class 4 με μια class 10?

γιατι με αυτα που εχετε διαβασει για τα μικροπροβληματα με την καρτα φοβαμαι μηπως χασουμε "ταχυτητα" στο κινητο...

 

Από ότι διαβάζω και καταλαβαίνω απο το xda μπορεί να μην είναι απλά θέμα συμβατότητας των καρτών αλλά ίσως και ελαττωματικό card reader στις αρχικές παρτίδες του τηλεφώνου. Από τα τεστ των χρηστών αυτό αρχίζει και φαίνεται. Π.χ ένας έγραψε ότι αγόρασε 2, στο ένα έπαιξε κανονικά ότι κάρτα και να έβαλε ενώ στο δεύτερο αναγνώρισε μόνο την μια.

 

Εγώ πάντως θα περιμένω να καθαρίσει λίγο η "μπουγάδα".

 

Και ένα σχετικό link από το xda

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2783238

Edited by GsM
Link to comment
Share on other sites

Στο specialprice έπεσε στα 227. Και πάλι, πιστεύω μπορεί να κατέβει κι άλλο. Εν τω μεταξύ γράφει αρχική τιμή 299€, το οποίο είναι κοροϊδία.

 

Δεν βρισκω πουθενά πληροφορίες για το SAR . ξέρει κάποιος πόσο είναι?

 

Ε κοντά με του απλού G θα είναι λογικά (0.79 W/kg)

Edited by silverag
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω ρε παιδια το βρηκα στο expansys και θελω να το αγορασω γινεται μονο με paypal ή και αλλιως;;
Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω ρε παιδια το βρηκα στο expansys και θελω να το αγορασω γινεται μονο με paypal ή και αλλιως;;

 

Γίνεται και με αντικαταβολή στον κούριερ αλλά αντί για 11€ που πληρώνεις μεταφορικά αν πληρώσεις μέσω paypal, για αντικαταβολή θα πληρώσεις 36€. Σύνολο 244.26€ (αντί για 213.51€) σύμφωνα με το expansys.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G 4G/LTE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...