Jump to content

Doogee DG450


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως ξέρει κάποιος Cwm recovery που βρισκουμε;

 

σχετικά με τη μπαταρία, έχετε παρατηρήσει κάποιο drain; σαν να ξεφορτίζει αρκετά γρήγορα..

 

Το κινητο το πηρα πριν καμια βδομαδα, το root εγινε πανευκολα, σε ολα μπορω να πω οτι ειναι super για τα λεφτα του,

αλλα οντως η μπαταρια πεφτει σχετικα γρηγορα... Ισως καποιος δοκιμασε καποιο αλλα firmware, να μας πει παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το πηρα πριν καμια βδομαδα, το root εγινε πανευκολα, σε ολα μπορω να πω οτι ειναι super για τα λεφτα του,

αλλα οντως η μπαταρια πεφτει σχετικα γρηγορα... Ισως καποιος δοκιμασε καποιο αλλα firmware, να μας πει παρακαλω.

 

για άλλη rom εκτός της official 4.2.9, δεν έχω δει κάπου, για cwm όμως υπάρχει εδω: http://www.needrom.com/download/dg450-latte-cwm-recovery-5-5-0-4/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σκέφτομαι και εγώ να το πάρω, γιατί με το ΖΤΕ μετά από έναν χρόνο και κάτι μήνες δεν έμεινα ευχαριστημένος. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει ηλεκτρονικά καταστήματα που μπορώ να το βρω; Η τιμή του έχει ανέβει αρκετά, όμως. Φαντάζομαι πως και από εξωτερικό δεν θα μπορέσω να το βρω πιο φθηνά αυτήν την περίοδο. Αξίζει;

 

Edit: Από amazon μπορώ να το παραγγείλω (δεν ξέρω τι παίζει με ευρώπη κλπ); Είναι πολύ πιο φθηνό.

Edited by DaDiRa
Link to comment
Share on other sites

Μην παρεις εν ετει 2015 κινητο με 4GB rom.Μινιμουμ πλεον τα 8 GB.Περιμενε να ξανανοιξει η αγορα του εξωτερικου.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Μην παρεις εν ετει 2015 κινητο με 4GB rom.Μινιμουμ πλεον τα 8 GB.Περιμενε να ξανανοιξει η αγορα του εξωτερικου.

H ROM είναι συνήθως το χαρακτηριστικό που δίνω λιγότερη σημασία. Παίζει κάποιον παραπάνω ρόλο εκτός από τον προφανή; Αφού η χωρητικότητα επεκτείνετε εύκολα με μια sdc.

Link to comment
Share on other sites

4GB ROM σημαινει μονο 1GB για εφαρμογες που σημαινει λιγες εφαρμογες.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

4GB ROM σημαινει μονο 1GB για εφαρμογες που σημαινει λιγες εφαρμογες.

 

Έχεις κάποια πρόταση με 8GB ROM; Τι λες για το DG750;

Edited by DaDiRa
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδες πειτε μου κατι αν γνωριζετε , γιατί μετά απο πολυ καιρο αποβληματιστης λειτουργιας από σήμερα δεν βρισκει σημα cosmote... ; έχει φάει αρκετές πτώσεις...
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...