Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια χαρά.. Περιμένω σε 4-5 μέρες να μου έρθει το Μ8 από Γερμανία μεταχειρισμένο. Μπορείτε να μου πείτε σας παρακαλώ τί να προσέξω όταν το παραλάβω? Έννοώ γενικά τι σοβαρές βλάβες βγάζει αυτή η συσκευή ώστε αν υπάρχει κάτι να το επιστρέψω.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά.. Περιμένω σε 4-5 μέρες να μου έρθει το Μ8 από Γερμανία μεταχειρισμένο. Μπορείτε να μου πείτε σας παρακαλώ τί να προσέξω όταν το παραλάβω? Έννοώ γενικά τι σοβαρές βλάβες βγάζει αυτή η συσκευή ώστε αν υπάρχει κάτι να το επιστρέψω.

 

 

Δεν υπάρχουν συγκεκριμένα προβλήματα. Θα τσεκάρεις οτι σε κάθε αλλο smartphone.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα που έχω τελευταία, μάλλον μετά την αναβάθμιση, είναι πως πάντα σε κάθε κλήση ο ήχος κλήσης είναι στο full.

Το χαμηλώνω στο τέρμα μα στην επόμενη κλήση είναι πάλι στο πιο δυνατό. Δεν ξέρω αν φταίει κάποια εφαρμογή αλλά είναι πολύ ενοχλητικό τουλάχιστον για όσους δεν έχουν κάποιο πρόβλημα ακοής!:p

3>4
Link to comment
Share on other sites

το εκανα google experience και τωρα περιμενω να του βαλω Lollipop... :lol:

ota update παιζει αν το κανεις google stock;;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

 

Μας έφτιαξες...άντε να δούμε για τα sense based...θα το δώσουν όπως είπαν ή θα περιμένουμε πολύ...

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πάντως το σκέφτομαι για αλλαγή...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Οι μεγάλες αναβαθμίσεις φέρνουν αλλαγές και αρκετές καινούργιες λειτουργίες.

Οι μικρές κατά τη γνώμη μου δεν αλλάζουν πολλά. Ίσα ίσα που πολλές φορές φέρνουν δυσλειτουργιες.

Link to comment
Share on other sites

Μας έφτιαξες...άντε να δούμε για τα sense based...θα το δώσουν όπως είπαν ή θα περιμένουμε πολύ...

90 μέρες μετά την διάθεση του Lollipop είχε πει.

Έχεις χρόνο ακόμα. Βλέπε Φλεβάρη μεριά.

Link to comment
Share on other sites

Νέα αναβαθμισουλα!!Πρέπει να είναι αυτή που έλεγε ο φίλος που θα πάρουμε οι t-mobilers!!214 mgb είναι και μου επαναφέρει το extreme battery saving και κάτι για το WiFi spot λέει και κάποια system fixes λέει!ειδωμεν

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Νέα αναβαθμισουλα!!Πρέπει να είναι αυτή που έλεγε ο φίλος που θα πάρουμε οι t-mobilers!!214 mgb είναι και μου επαναφέρει το extreme battery saving και κάτι για το WiFi spot λέει και κάποια system fixes λέει!ειδωμεν

 

Ολοι νομιζω παιρνουν σημερα... και εμενα μου ηρθε μια ~74ΜΒ

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι μεγάλες αναβαθμίσεις φέρνουν αλλαγές και αρκετές καινούργιες λειτουργίες.

Οι μικρές κατά τη γνώμη μου δεν αλλάζουν πολλά. Ίσα ίσα που πολλές φορές φέρνουν δυσλειτουργιες.

 

Συνηθως οι μεγαλες φερνουν προβληματα, οι μικρες τα μπαλωνουν... Οπως η παραπανω!

Τελος παντων απλα δεν καταλαβαινω την τρελα να παει κανεις απο τωρα στην lollipop ή σε 3 με 4 μηνες...

Edited by eNeRGy
Link to comment
Share on other sites

Απλά για την αλλαγή, συν το μικρόβιο της αναβάθμισης που μερικοί έχουμε μέσα μας και δεν μας αφήνει σε ησυχία...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Απλά για την αλλαγή, συν το μικρόβιο της αναβάθμισης που μερικοί έχουμε μέσα μας και δεν μας αφήνει σε ησυχία...

 

Exactly ;)

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει δει κανείς την έκδοση harman kardon? αξίζει η αγορά του απο αμερική και να το κάνεις unlock μετά απο δω;

 

το εχω δει και ειναι πανεμορφο αλλα δεν ξερω αν αξιζει να το εχεις χωρις εγγυηση.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ολοι νομιζω παιρνουν σημερα... και εμενα μου ηρθε μια ~74ΜΒ

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Συνηθως οι μεγαλες φερνουν προβληματα, οι μικρες τα μπαλωνουν... Οπως η παραπανω!

Τελος παντων απλα δεν καταλαβαινω την τρελα να παει κανεις απο τωρα στην lollipop ή σε 3 με 4 μηνες...

 

ναι και εγω πηρα με γερμανικο cid,καποιες βελτιωσεις για το wifi hot spot

Link to comment
Share on other sites

ναι και εγω πηρα με γερμανικο cid,καποιες βελτιωσεις για το wifi hot spot

 

Πηρα και εγω την αναβαθμιση με γερμανικο cid, επισης σημερα παρελαβα την baseus, να πω την αληθεια δεν μου αρεσει δεν μου φαινεται πολυ στιβαρη και εκτος των αλλων αφηνει εκτεθειμενη την οθονη σε περιπτωση που το αφησεις με την οθονη προς το κατω.

 

Εχετε να προτεινετε καμια αλλη θηκη σε ιδιο στυλ με την baseus αλλα πιο βαρβατη ?? Δυστηχως οι κομψες θηκες στο τηλεφωνο μας ειναι δυσευρετες

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

εγω το γυρισα stock με sense,δεν αξιζει το pure αν εχεις βολευτει τα καλουδια της HTC...

 

και ναι πηρε αμεσως την αναβαθμιση.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εγω το γυρισα stock με sense,δεν αξιζει το pure αν εχεις βολευτει τα καλουδια της HTC...

 

και ναι πηρε αμεσως την αναβαθμιση.

 

 

Τι παιδευεσαι αγόρι μου. Αφού έχουμε πει το Μ8 δεν ειναι για παιχνίδια. Έχεις άλλη συσκευή γι αυτή την δουλειά. :)

 

Αυτο το τηλέφωνο το στήνεις μια φορά και ξενοιαζεις.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τι παιδευεσαι αγόρι μου. Αφού έχουμε πει το Μ8 δεν ειναι για παιχνίδια. Έχεις άλλη συσκευή γι αυτή την δουλειά. :)

 

Αυτο το τηλέφωνο το στήνεις μια φορά και ξενοιαζεις.

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου... Διαφορετικά νεξους... Να ξέρετε πάντως ότι θα γίνει άλλο τηλέφωνο με το update όταν με το καλό έρθει...

Link to comment
Share on other sites

Τι να λέμε. Εδώ έχω συνηθίσει τόσο το ui του sense που δεν μπορώ να βάλω άλλο launcher.

Βάζω Νόβα και προσπαθώ να το κάνω ίδιο αλλά δεν.

Και εγώ κάποτε δεν ήμουν φαν της HTC.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Τι να λέμε. Εδώ έχω συνηθίσει τόσο το ui του sense που δεν μπορώ να βάλω άλλο launcher.

Βάζω Νόβα και προσπαθώ να το κάνω ίδιο αλλά δεν.

Και εγώ κάποτε δεν ήμουν φαν της HTC.

 

Εγώ να φανταστείς Θοδωρή δεν την είχα σε καμία υπόληψη την HTC!Αλλά δηλώνω με υπερηφάνεια ότι μου έβαλε τα γυαλιά!!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...