Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν το μικρυνει παντως,θα το χτυπησω σιγουρα.ειδικα αν ειναι καθαρη η οθονη απο onscreen buttons.χανεται πολυς χωρος ετσι.επισης εγω για τα διπλα ηχεια δεν τρελαινομαι,πιανουν πολυ χωρο..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτην που είχα στο άλλο τηλ.16gb class 10 δεν την διάβαζε με τίποτε, έβαλα μια καινούρια 2gb,και την διαβάζει,τι να κάνω την πρώτη να μην πάει χαμένη;

Αν την αδειασω,θα την διαβάσει;

Αμοίβεστε περί πάρτης!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτην που είχα στο άλλο τηλ.16gb class 10 δεν την διάβαζε με τίποτε, έβαλα μια καινούρια 2gb,και την διαβάζει,τι να κάνω την πρώτη να μην πάει χαμένη;

Αν την αδειασω,θα την διαβάσει;

Αφου σου απαντησαν σε προηγουμενο post κανε διαμορφωση ειτε απο την συσκευη σου

η απο το pc σου ,αν τα αρχεια που εχεις στην καρτα θεωρεις οτι ειναι σημαντικα

φτιαξε ενα φακελο καντα αντιγραφη ,κανε διαμορφωση στην καρτα δοκιμασε την να δεις αν

θα την αναγνωρισει και ξανα ριξε τα αρχεια, δεν χανεις τιποτα.;)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

m9 specs.. http://www.androidauthority.com/htc-hima-specs-upleaks-572090/ Mια μικρη ενσταση στην οθονη που ειναι 1080p αλλα επειδη εχω παιξει και με τις μεγαλυτερες αναλυσεις δε θα σταθω εκει . 5’’ που σημαινει οτι παραμενει κινητο και βολικο στο χερι και αν μειωσουν και τον χωρο των ηχειων τοτε θα ειναι το επομενο μου.

 

ΜΑΣ έφτιαξες πάλι βραδιάτικα!!

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιρνουν σιγα σιγα οι κατοχοι της One M8 Google Play Edition συσκευης την 5.0.1 Lollipop απο σημερα!!!

Αντε και στα δικα μας!

 

Για οποιον δεν θελει να περιμενει τα ΟΤΑ update οριστε τα λινκ:

!!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΝΑΙ MONO ΓΙΑ GPE συσκευες !!!

Μ8: http://r5---sn-cu-h5os.c.android.clients.google.com/packages/data/ota/gpedogfood_htc_m8_generic/f8f2c3d027d30a96573d22bc5deb09e70dc38810.OTA_M8_UL_L50_STOCK_UI_MR_Google_WWE_3.11.1700.5-2.12.1700.1_release_403384.zip

Μ7: http://r13---sn-aigllnsz.c.android.clients.google.com/packages/data/ota/google_htc_m7_generic/bad1c593ad07005d8e82754c36caa7e7db9b6cc2.OTA_M7_UL_L50_STOCK_UI_MR_Google_WWE_5.11.1700.3-4.09.1700.1_LRX22C.H3_release_403340.zip

 

Πηγη: http://www.gsmarena.com/htc_one_m8_and_m7_gpe_are_getting_android_lollipop_today-news-10402.php

Edited by eNeRGy
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα στο Google play.

Ανεπίσημα θες s-off και convert σε gpe ακολουθώντας την κατάλληλη διαδικασία

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιρνουν σιγα σιγα οι κατοχοι της One M8 Google Play Edition συσκευης την 5.0.1 Lollipop απο σημερα!!!

Αντε και στα δικα μας!

 

Για οποιον δεν θελει να περιμενει τα ΟΤΑ update οριστε τα λινκ:

!!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΝΑΙ MONO ΓΙΑ GPE συσκευες !!!

Μ8: http://r5---sn-cu-h5os.c.android.clients.google.com/packages/data/ota/gpedogfood_htc_m8_generic/f8f2c3d027d30a96573d22bc5deb09e70dc38810.OTA_M8_UL_L50_STOCK_UI_MR_Google_WWE_3.11.1700.5-2.12.1700.1_release_403384.zip

Μ7: http://r13---sn-aigllnsz.c.android.clients.google.com/packages/data/ota/google_htc_m7_generic/bad1c593ad07005d8e82754c36caa7e7db9b6cc2.OTA_M7_UL_L50_STOCK_UI_MR_Google_WWE_5.11.1700.3-4.09.1700.1_LRX22C.H3_release_403340.zip

 

Πηγη: http://www.gsmarena.com/htc_one_m8_and_m7_gpe_are_getting_android_lollipop_today-news-10402.php

 

Καιρός ήταν...άντε να δούμε εμείς πότε... Μακάρι πριν το Φλεβάρη..

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους!!! Η Wind τελικά θα φέρει το Dual sim. Έτσι μου ειπαν σήμερα...

 

Άμα ήθελες dual Sim δεν τολεγες τόσο καιρό να σου δώσω το δικό μου ?:)

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Άμα ήθελες dual Sim δεν τολεγες τόσο καιρό να σου δώσω το δικό μου ?:)

 

Με το dual sim πως πάει η αυτονομία? Κατά τα άλλα είναι ίδιο με το απλό. Σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Με το dual sim πως πάει η αυτονομία? Κατά τα άλλα είναι ίδιο με το απλό. Σωστά?

Αποτι ακούω από άλλους παρόμοια.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Nα υποθέσω το ίδιο απροβλημάτιστο με αυτό με την μία Sim?

Εντελώς όμως.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

To λέει κι ο φίλος.BEST phone of the year.

Αν τυχόν και βγει πατάτα το M9/hima πως θα λέγεται εντέλει το 2015 θα το τιμήσω και θα δώσω το 7άρι στη γυναίκα. :p

Link to comment
Share on other sites

To λέει κι ο φίλος.BEST phone of the year.

Αν τυχόν και βγει πατάτα το M9/hima πως θα λέγεται εντέλει το 2015 θα το τιμήσω και θα δώσω το 7άρι στη γυναίκα. :p

 

Best of the best όντως το m8 φέτος!Ακόμα το χαζεύω και ακόμα είναι αλαγκαριστο χωρίς shutdowns και άλλα ενοχλητικά πραγματάκια!Άριστο!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θεμα...Προσπαθω εδω και μερες ενα εγκαταστησω μια εφαρμογη απο το Play Store και μου βγαζει το μυνημα "το αρχειο πακετου δεν ειναι εγκυρο"..Το κανει μονο με την συγκεκριμενη εφαρμογη!Ξερει κανεις που μπορει να οφειλεται αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θεμα...Προσπαθω εδω και μερες ενα εγκαταστησω μια εφαρμογη απο το Play Store και μου βγαζει το μυνημα "το αρχειο πακετου δεν ειναι εγκυρο"..Το κανει μονο με την συγκεκριμενη εφαρμογη!Ξερει κανεις που μπορει να οφειλεται αυτο;

 

Ισως να μας εδινες λιγες πληροφοριες ακομα??:rolleyes::rolleyes: ποια εφαρμογη ειναι??

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι στα υπόψη μου... Με το φακό της κάμερας υπάρχει κάποιο θέμα; (κάπου διάβασα για οδοντόβουρτσες).

Ευχαριστώ

 

Επανέρχομαι, μια που ο "καιρός" πλησιάζει.

Υπάρχει κάποιο θέμα ή είναι απλά θέμα του πόσο "ψείρας" είναι ο καθένας;

Ευχαριστώ.

:)

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι, μια που ο "καιρός" πλησιάζει.

Υπάρχει κάποιο θέμα ή είναι απλά θέμα του πόσο "ψείρας" είναι ο καθένας;

Ευχαριστώ.

:)

Θεωρώ ότι υπάρχει θέμα με το υλικό που έχουνε βάλει και καλύπτει το φακό της κάμερας!Δηλαδή το εξωτερικό τζαμακι είναι κακής ποιότητας υλικό!Εγώ αυτο που παρατήρησα επειδή το έχω πάθει δύο φορές φταίει αν είναι το κινητό εκτεθειμένο!Όταν το έχω στην pouch bugatti δεν παθαίνει τίποτα ενώ με το που το βάζω στην dot view μετά από μερικές μέρες μου κάνει γρατζουνιές!Απλά δεν νομίζω ότι είναι αποτρεπτικος λόγος για να μην πάρει κάποιος το τηλέφωνο μιας και παιδιά έχουν βάλει μεμβράνη και είναι απολύτως ευχαριστημένοι και με το κολπάκι με την οδοντόκρεμα λύνεται και δεν υπάρχει θέμα!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι παιζει με αυτα που λενε οτι εχουν αγγλικο μενου?πηρα σημερα τηλ το birdphone και μου ειπε οτι ειναι χωρις λογοτυπο αλλα με αγγλικο μενου?τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...