Jump to content

Kingzone K1 Turbo


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω οταν ανοιγω το το google earth δε βλεπει τους δορυφορους οταν ανοιγω το gps test μετα πιανουν ολες οι εφαρμογες γιατι?

 

To google earth χρησιμοποιεί πολλά local data από τα xml που έχει μέσα. Ποιό πολλά onair data δουλεύει το google maps αλλά χρειάζεται ανοιχτό το 3g όπως και το google earth, σε αντίθεση με το πρόγραμμα πλοήγησης που δεν χρειάζεται ανοιχτά δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους!

 

Λοιπόν, να γράψω λίγο το Γολγοθά που πέρασα για να έρθει στα χέρια μου το φανταστικό Kingzone K1 Turbo...

Στην αρχή παρήγγειλα από to2c με EMS. Καθυστερούσε να σταλεί και στο τέλος μου σκάσανε το μυστικό ότι έχουν ενταθεί οι έλεγχοι από τελωνείο και σε EMS, συνεπώς, ακύρωσα την παραγγελία (και ναι, ήμουν τυχερός που μου την ακύρωσαν).

 

Περνάει πόοοοοσος καιρός μέχρι να πάρω το refund (paypal μόνο, φυσικά) και αρχίζω και ξαναψάχνω, από Ευρώπη... κοιτάζω Ebay, το βρίσκω από έναν πωλητή, είχε τέλειο ιστορικό, οπότε ι εγώ το παραγγέλνω. Μου το στέλνει με Royal Mail, η Royal Mail το δίνει μετά στην GMS μέσω Γερμανία και η GMS γυρνάει και λέει "εμείς δε μεταφέρουμε κινητά και μπαταρίες". Οπότε ξανά πίσω το κινητό.

Αυτό έφτασε πίσω στον πωλητή στις 3 και δε με ενημέρωσε ότι το πήρε πίσω. Άρχισα τα καντήλια, αφού το βρήκα μέσω της Royal Mail ότι έγινε έτσι και την επόμενη μέρα (Δευτέρα, μια βδομάδα μετά!) μου έκανε refund...

 

Ξαναπαραγγέλνω, αυτή τη φορά από coolicool.com, όπως είχε προτείνει κι ένας φίλος εδώ... Από Ευρωπαϊκή αποθήκη, ήρθε έτσι από εντός ΕΕ, χωρίς πρόβλημα, χωρίς τελωνεία, άνετα, γρήγορα επιτέλους και χωρίς παρατράγουδα... Το τηλέφωνο ήρθε σε 6 μέρες με DHL. Άψογο, χωρίς προβλήματα, χωρίς άλλες περιπέτειες!

 

Μεχρι στιγμής έχει αποβεί κορυφαίο! Δεν έχει κολλήσει πουθενά! Έχω φορτώσει ένα σωρό apps. Σήμερα βέβαια το τέσταρα με παιχνιδάκι, Angry Birds Transformers και εκεί το είδα να τραβάει ψιλοκόλλημα...

 

Το Air Gesture καλή φάση, αλλά άχρηστη λειτουργία για το εφέ και μόνο. Δε νομίζω να το χρησιμοποιεί ποτέ κανείς.

Το Smart Pause επίσης καλή φάση, αλλά οκ... ξανά άχρηστη λειτουργία νομίζω :)

 

All in all, ένα πολύ εντυπωσιακό κινητό. Είμαι υπέρ ευχαριστημένος μέσα σε λίγες μέρες που το έχω. Δεν έχω παράπονο, το βρίσκω κορυφαία αγορά! Χτυπάω ξύλο να μην πάθει τίποτα και χρειαστώ service, αλλά παιδιά, ας μην κοροϊδευόμαστε, ακόμα και service να πληρώσεις, πάλι θα σου βγει φθηνό γι'αυτά που σου προσφέρει, εν συγκρίσει πάντα με ένα ίδιο κινητό "μπράντας" το οποίο θα πλήρωνες 900 € (βλ. iPhone 6 πχ). Ακόμα και καινούργιο να το ξαναπάρεις, πάλι στα μισά λεφτά θα είσαι.

Το Design του; Απίστευτο! Με κέρδισε από την πρώτη στιγμή!

Η ποιότητα κλήσεων είναι επίσης τέλεια. Μου έχουν πει ότι με ακούν ΚΑΜΠΑΝΑ σε σύγκριση με την παλιά όπως και την άλλη μου συσκευή (Huawei Ascend G300 και μία μπακατέλα της Vodafone των 14 €). Χρησιμοποιώ Cosmote.

Υπερθερμάνσεις που έγραψαν κάποιοι δεν έχω δει έχοντας wi-fi, 3g και τα πάντα όλα ανοιχτά!

Τη μπαταρία ΔΕΝ τη φόρτισα σωστά στις πρώτες φορτίσεις, όπως είπε ο smartdigi, έκανα βλακείες. Δηλαδή, δεν αποφόρτισε στο 9% αλλά τελείως. Δεν τη φόρτωσα 12 με 14 ώρες αλλά κανα 8ωρο... 2η φόρτιση κανα 12ωρο... μετά φόρτιση ανοιχτό το κινητό. Επίσης, πρώτη μέρα, πριν αποφορτίσει η μπαταρία, το είχα συνδεδεμένο με USB για να μεταφέρω από το παλιό κινητό τα δεδομένα στο καινούργιο... οπότε φόρτιζε και τότε λογικά, για καμμιά ώρα που έκανα τη διαδικασία... Συνεπώς κακή πρώτη χρήση. Δεν ξέρω αν επηρεάζει (ή αν παίζει ρόλο στη μακροζωία της απλά), αλλά με full wi-fi, 3g, gps, τα πάντα όλα και heavy χρήση, με viber, whatsapp, skype, facebook, messenger, μου κρατάει κανα 12ωρο υπολογίζω;

Έχω παραγγείλει 3200mAh μπαταρία και εκεί θα είμαι ευλαβικός, πάντως!

 

Παιδιά, ξαναλέω, το κινητό είναι απίστευτο! Σίγουρα δεν είμαι χρήστης που αλλάζει κινητό κάθε 6μηνο ή κάθε μήνα, ίσως άλλοι να είστε πιο απαιτητικοί εδώ μέσα, αλλά μέχρι στιγμής είμαι πανευτυχής! :)

 

Αυτά σε πρώτη φάση... ό,τι άλλο παρατηρήσω θα το γράψω. Όποιος θέλει να ρωτήσει ο,τιδήποτε, είμαι πλέον κι εγώ διαθέσιμος να απαντήσω, εάν γνωρίζω :)

d-petrakis.com
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει 3200mah μπαταρία;

 

αμέ!

 

http://www.coolicool.com/battery-for-kingzone-k1k1s-37v-2500mah-g-33692 (άσε τί γράφει το Url, μην μπερδευτείς, δες τη μπαταρία στο screenshot και την περιγραφή)

d-petrakis.com
Link to comment
Share on other sites

Και ναι, παρατηρώ το πρώτο πρόβλημα... Κάποιοι μου παραπονιούνται ότι ακούγεται ένα βουητό που σπάει τα νεύρα όταν μιλάμε. Και νομίζω ότι το κάνει όταν δεν έχω 3G σήμα, όπως έγραψε και κάποιος άλλος. Μόλις βάζω το hands free, φεύγει και κανένα πρόβλημα...

 

Να υποθέσω μόνο με rootάρισμα και custom rom φεύγει αυτό, ε;

 

Επίσης: Στα μηνύματα μου γράφει με μικρά και όχι "μόνο με κεφαλαία". Εάν με πιάνετε, έχει να κάνει με την κωδικοποίηση αυτό. Στο παλιό μου android κινητό κάπου το είχα ρυθμίσει έτσι ώστε να γράφει με συγκεκριμένη κωδικοποίηση, άρα μπορούσε να χωράει πολλούς χαρακτήρες κάθε SMS (δε θυμάμαι πόσους, αλλά 100+?), ενώ χωρίς αυτήν, γράφει και με μικρά, αλλά πιάνει πολύ περισσότερο χώρο και έχει μόνο 50κάτι χαρακτήρες; Γνωρίζει κανείς για τί πράγμα μιλάω;

d-petrakis.com
Link to comment
Share on other sites

αμέ!

 

http://www.coolicool.com/battery-for-kingzone-k1k1s-37v-2500mah-g-33692 (άσε τί γράφει το Url, μην μπερδευτείς, δες τη μπαταρία στο screenshot και την περιγραφή)

 

εχετε δει διαφορά ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παρακουλουθω την συγκεκριμενη συζητηση καιρο τωρα και ενδιαφερομαι και εγω για την αγορα του κινιτου απλα ρε παιδια μ τοσα π ειδα τι να πω τρομαξα πραγματικα, :wacko: ο αλλος λεει του ζητησανε 800 ευρω στο τελωνιο ο αλλος εχουν περασει 3 μηνες και ακομα να το παρει .Μερχι την απαντηση του φιλου asconan , και διαβαζοντας αυτα π λεει θελω να το αγορασω να το παραγγειλω απο coolicool ? (θελω να το εχω μεσα σε 10-20 μερες γτ ειμαι χωρις κινιτο , το s3 χαλασε , μηπως επιρρεαστει ο χρονος παραδωσης απο τισ γιορτες (χριστουγενα π πλησιαζουν) ?)

 

 

ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παρακουλουθω την συγκεκριμενη συζητηση καιρο τωρα και ενδιαφερομαι και εγω για την αγορα του κινιτου απλα ρε παιδια μ τοσα π ειδα τι να πω τρομαξα πραγματικα, :wacko: ο αλλος λεει του ζητησανε 800 ευρω στο τελωνιο ο αλλος εχουν περασει 3 μηνες και ακομα να το παρει .Μερχι την απαντηση του φιλου asconan , και διαβαζοντας αυτα π λεει θελω να το αγορασω να το παραγγειλω απο coolicool ? (θελω να το εχω μεσα σε 10-20 μερες γτ ειμαι χωρις κινιτο , το s3 χαλασε , μηπως επιρρεαστει ο χρονος παραδωσης απο τισ γιορτες (χριστουγενα π πλησιαζουν) ?)

 

 

ευχαριστω:)

 

Δυστυχώς από ότι είδα αυτή την στιγμή διαθέσιμο στην Ευρώπη δεν υπάρχει για να το έχεις σε μια εβδομάδα το αργότερο, άρα στην λύση της Κίνας όσο πιο γρήγορα το παραγγείλεις τόσο μεγαλύτερη πιθανότητα έχεις να το πάρεις αυτό τον χρόνο. Φαντάσου ότι όλη η υφήλιος από 1.11 - 30.12 ψωνίζει από Κίνα, δεν είναι θέμα των πωλητών αλλά θέμα των ταχυδρομείων.

 

Από την εμπειρία μου, Δεκέμβρη δεν ψωνίζεις από Κίνα διότι αργούν πολύ εαν το βιάζεσαι και Φλεβάρη επίσης 15 μέρες έχουν την Κινέζικη πρωτοχρονιά και δεν στέλνουν τίποτα.

 

Εάν παραγγείλεις με china post θέλει περίπου στις νορμάλ περιόδους μέσο όρο 25-35 μέρες, με singpost 14-20 μέρες, HKPost 30-40 μέρες , sweedenpost 25-45 μέρες, DHLpost (απλό ταχυδρομείο) 15-23 μέρες, Speedpost (Singapore EMS) 13-16 μέρες.

 

Προτείνω για σίγουρα (διότι περνάνε από διαφορετικές διαδικασίες) Με Speedpost (Singapore EMS) δεν σταματάει πουθενά ...

Βέβαια δεν είναι free shipping αλλά θα το έχεις σίγουρα πριν τις γιορτες εάν το παραγγείλεις σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.coolicool.com/kingzone-k1-mtk6592-17ghz-octa-core-55-inch-fhd-ips-screen-android-43-3g-smartphone-g-33282 εδω λεει in stock παντως και σε ευρωπαικη αποθηκη για αυτο λεω ....:)
Link to comment
Share on other sites

http://www.coolicool.com/kingzone-k1-mtk6592-17ghz-octa-core-55-inch-fhd-ips-screen-android-43-3g-smartphone-g-33282 εδω λεει in stock παντως και σε ευρωπαικη αποθηκη για αυτο λεω ....:)

 

Δεν έχει...εάν πατήσεις σου λέει out of stock το τσέκαρα δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/item/KongZone-K1-Octa-Core-MTK6592-Android-4-3-NFC-OTG-Wireless-Charging-Air-Guestures-5-5/1760890890.html?s=p το βρηκα και εδω μα καμω την αγορα και αν ναι ποιο μεσο αποστολης να επιλεξω ? εχει να επιλεξεις αναμεσα σε:

-SGP

-other(sellers shipping method)

-DHL

-EMS

?

Link to comment
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/item/KongZone-K1-Octa-Core-MTK6592-Android-4-3-NFC-OTG-Wireless-Charging-Air-Guestures-5-5/1760890890.html?s=p το βρηκα και εδω μα καμω την αγορα και αν ναι ποιο μεσο αποστολης να επιλεξω ? εχει να επιλεξεις αναμεσα σε:

-SGP

-other(sellers shipping method)

-DHL

-EMS

?

 

Περίμενε να σου πώ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Περίμενε να σου πώ...

 

Εδώ είσαι... http://www.to2c.com/kingzone-k15-5-inch-3g-smart-phone-android-4-3-9-mtk6592-1-7ghz-octa-core-ram-2gb-rom-16gb-wcdma-gsm-dual-sim.html

 

Επιλέγεις EMS EXPRESS (Singapore EMS σε 12-14 μέρες σπίτι σου με +18 ευρώ :cool:

Link to comment
Share on other sites

οποτα αμα ειναι παραγγελνω απο εκει ετσι δεν θα εχω μπλεξηματα με τελωνεια και διαθεσημοτητες ετσι ? :wacko:
Link to comment
Share on other sites

οποτα αμα ειναι παραγγελνω απο εκει ετσι δεν θα εχω μπλεξηματα με τελωνεια και διαθεσημοτητες ετσι ? :wacko:

 

Επέλεξε ems και μεγιά σου :D

 

Δαιθεσιμότητα μπορείς να τους ρωτήσεις στο ivechat πρίν κάνεις την αγορά, όσο πιο γρήγορα παραγγείλης τόσο ευκολότερα θα το βρείς

Link to comment
Share on other sites

οκευ ευχαριστω πολυ πραγματικα παιδια για την βοηθεια θα δοσω παραγγελια αυριο μολις μ ερθει θα πω και εγω τηβ γνωμη μ στο mini review μου :D
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ο smartdigi ξέρει καλύτερα από εμένα γιατί όπως έχω καταλάβει είναι "χρόνια στο κουρμπέτι", αλλά με τη δική μου πρόσφατη εμπειρία με to2c ενώ ζήτησα EMS, μου είπαν "καθυστερεί γιατί το τελωνείο έχει εντείνει τους ελέγχους σε EMS". Ας γράψει και κανένας άλλος άποψη. DHL επίσης είναι ΣΤΑΝΤΑΡ το τελωνείο. Απλό Singapore Mail μαθαίνω ότι δεν το τσεκάρουν ποτέ. Επίσης, ζητάς στον τσάιναμαν να γράψει ότι είναι "Δώρο" στο πακέτο και αυτομάτως, ο,τιδήποτε δεν ξεπερνάει το μισό μέτρο σε μέγεθος, βάσει νομοθεσίας κιόλας (νομίζω, έτσι;) ΔΕΝ περνάει από τελωνειακό έλεγχο (Για να μη σου πω ότι απαγορεύεται; τουλάχιστον έτσι διάβασα κάπου εδώ μέσα).

 

Ρώτα στο livechat του coolicool πότε θα το έχουν σε stock στην Ευρωπαϊκή αποθήκη πάντως γιατί από τη στιγμή που το παράγγειλα, σε 6 μερούλες το είχα στα χέρια μου! Τσακ μπαμ! 2 μήνες προσπαθούσα να το αγοράσω (καλά, ήμουνα και γκαντέμης, έτσι; ).

 

Το κινητό είναι SUPER αλλά αντιμετωπίζω κι εγώ το πρόβλημα ότι ακούνε οι άλλοι βουητό. Η ROM του Smartdigi τα λύνει όλα τα προβλήματα, έχω διαβάσει τα καλύτερα, απλά "κωλώνω" να κάνω ακόμα την κίνηση (μη κάνω καμμιά βλακεία και τρέχω και δε φτάνω μετά, αν και από ό,τι διαβάζω, είναι απλή διαδικασία). Μέχρι στιγμής όμως, είμαι ΥΠΕΡ ευχαριστημένος και οι περιπτώσεις που δε με ακούνε καθαρά είναι ελάχιστες (πρώτον γιατί 9 στις 10 φορές έχω το handsfree και 2ον γιατί συνήθως έχω 3G ενεργοποιημένο - πιστεύω γι'αυτό).

 

Εγώ θα σου 'λεγα προχώρα και με κλειστά τα μάτια. Προσωπική άποψη χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου αν δε σου αρέσει κάτι ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α, επίσης, έχω ένα προβληματάκι: Πήγα να βάλω τη SIM2 (2η SIM ρε παιδί μου) και το slot είναι μικρότερο από της 1 και δε χωράει! wtf? Υπάρχουν 2 μεγέθη SIM και δεν το'ξερα; Τί κάνω εκεί; Αλλάζω SIM από τη Vodafone αν θέλω να τη βάλω κι αυτή;;; (η SIM1 είναι Cosmote αλλά και οι 2 είναι το ίδιο μέγεθος)

d-petrakis.com
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ο smartdigi ξέρει καλύτερα από εμένα γιατί όπως έχω καταλάβει είναι "χρόνια στο κουρμπέτι", αλλά με τη δική μου πρόσφατη εμπειρία με to2c ενώ ζήτησα EMS, μου είπαν "καθυστερεί γιατί το τελωνείο έχει εντείνει τους ελέγχους σε EMS". Ας γράψει και κανένας άλλος άποψη. DHL επίσης είναι ΣΤΑΝΤΑΡ το τελωνείο. Απλό Singapore Mail μαθαίνω ότι δεν το τσεκάρουν ποτέ. Επίσης, ζητάς στον τσάιναμαν να γράψει ότι είναι "Δώρο" στο πακέτο και αυτομάτως, ο,τιδήποτε δεν ξεπερνάει το μισό μέτρο σε μέγεθος, βάσει νομοθεσίας κιόλας (νομίζω, έτσι;) ΔΕΝ περνάει από τελωνειακό έλεγχο (Για να μη σου πω ότι απαγορεύεται; τουλάχιστον έτσι διάβασα κάπου εδώ μέσα).

 

Ρώτα στο livechat του coolicool πότε θα το έχουν σε stock στην Ευρωπαϊκή αποθήκη πάντως γιατί από τη στιγμή που το παράγγειλα, σε 6 μερούλες το είχα στα χέρια μου! Τσακ μπαμ! 2 μήνες προσπαθούσα να το αγοράσω (καλά, ήμουνα και γκαντέμης, έτσι; ).

 

Το κινητό είναι SUPER αλλά αντιμετωπίζω κι εγώ το πρόβλημα ότι ακούνε οι άλλοι βουητό. Η ROM του Smartdigi τα λύνει όλα τα προβλήματα, έχω διαβάσει τα καλύτερα, απλά "κωλώνω" να κάνω ακόμα την κίνηση (μη κάνω καμμιά βλακεία και τρέχω και δε φτάνω μετά, αν και από ό,τι διαβάζω, είναι απλή διαδικασία). Μέχρι στιγμής όμως, είμαι ΥΠΕΡ ευχαριστημένος και οι περιπτώσεις που δε με ακούνε καθαρά είναι ελάχιστες (πρώτον γιατί 9 στις 10 φορές έχω το handsfree και 2ον γιατί συνήθως έχω 3G ενεργοποιημένο - πιστεύω γι'αυτό).

 

Εγώ θα σου 'λεγα προχώρα και με κλειστά τα μάτια. Προσωπική άποψη χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου αν δε σου αρέσει κάτι ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α, επίσης, έχω ένα προβληματάκι: Πήγα να βάλω τη SIM2 (2η SIM ρε παιδί μου) και το slot είναι μικρότερο από της 1 και δε χωράει! wtf? Υπάρχουν 2 μεγέθη SIM και δεν το'ξερα; Τί κάνω εκεί; Αλλάζω SIM από τη Vodafone αν θέλω να τη βάλω κι αυτή;;; (η SIM1 είναι Cosmote αλλά και οι 2 είναι το ίδιο μέγεθος)

 

EMS δεν στέλνει μπαταρίες πλέον, Singapore Ems (speedpost ) τα στέλνει όλα χωρίς καθυστέρηση.

 

Πήγαινε στον παροχό σου και πέστου να σου κόψει την sim σε micro sim τσάμπα.

 

Σχετικά με το δώρο δεν ισχύει , κάποτε ίσως τώρα όχι. Ξέρουν αυτοί... δεν χρειάζεται να πείς τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

EMS δεν στέλνει μπαταρίες πλέον, Singapore Ems (speedpost ) τα στέλνει όλα χωρίς καθυστέρηση.

 

Πήγαινε στον παροχό σου και πέστου να σου κόψει την sim σε micro sim τσάμπα.

 

Σχετικά με το δώρο δεν ισχύει , κάποτε ίσως τώρα όχι. Ξέρουν αυτοί... δεν χρειάζεται να πείς τίποτα...

 

οπιτε παραγγελνω με ems η με singapore post ?? απο aliexpress ?

Link to comment
Share on other sites

οπιτε παραγγελνω με ems η με singapore post ?? απο aliexpress ?

 

Singapore Ems , δεν σου συνιστώ alliexpress έχουν χρόνο προετοιμασίας μια εβδομάδα και βάλε.

Σου έστειλα link μίλησε μαζί του στο live chat εάν έχουν απόθεμα πάρτο.

 

http://www.to2c.com/kingzone-k15-5-inch-3g-smart-phone-android-4-3-9-mtk6592-1-7ghz-octa-core-ram-2gb-rom-16gb-wcdma-gsm-dual-sim.html

Link to comment
Share on other sites

Singapore Ems , δεν σου συνιστώ alliexpress έχουν χρόνο προετοιμασίας μια εβδομάδα και βάλε.

Σου έστειλα link μίλησε μαζί του στο live chat εάν έχουν απόθεμα πάρτο.

 

http://www.to2c.com/kingzone-k15-5-inch-3g-smart-phone-android-4-3-9-mtk6592-1-7ghz-octa-core-ram-2gb-rom-16gb-wcdma-gsm-dual-sim.html

 

 

δεν βλεπω livechat :wacko:

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω livechat :wacko:

 

κάτω κάτω έχει ερωτήσεις και απαντήσεις με logn with disqus τους ρωτάς από εκεί

Link to comment
Share on other sites

κάτω κάτω έχει ερωτήσεις και απαντήσεις με logn with disqus τους ρωτάς από εκεί

 

οκευ ρωτησα στο disqus αλλα δεν παιζει να απαντησει κανεις να το παραγγειλω ?:ninja:

τι να επιλεξω ?

 

Select Shipping Method

-Singapore Post ( 15-60 Business Days ) €0.00

-EMS - Express(6-12days) €18.42

-Free Shipping ( Only for EU Warehouse )

Please not choose this option if this product not in Eu warehouse , otherwise we will ship by Singapore Post €0.00

Freeshipping

-POST NL €0.00

Edited by linustechtips
Link to comment
Share on other sites

οκευ ρωτησα στο disqus αλλα δεν παιζει να απαντησει κανεις να το παραγγειλω ?:ninja:

 

Από μένα ναι εφόσον επιλέξεις EMS πάλι γρήγορα θα το πάρεις.

Εάν το παραγγείλει όμως με απλό ταχυδρομείο καλύτερα να περιμένεις να σου απαντήσουν αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...