Jump to content

[S5] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας, θελω να σας ρωτησω σχετικα με την αποκωδικοποιηση της SIM με βαση ΙΜΕΙ !Θελω να αγορασω ενα galaxy S5 απο το εξωτερικο αλλα ειναι κλειδωμενο στην Orange , και λογικα δεν θα παιρνει την ελληνικη SIM ! Μπορειτε να μου πειτε τι μπορω να κανω?Πως να αποκωδικοποιησω? :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξεκλείδωμα θέλει απο την Orange.Ισως να βρεις λύση και μέσω ebay κλπ αλλά δνε ξέρω πόσο εμπιστοσύνης είναι.Πόσο πιο φτηνό το βρίσκεις ώστε να σε συμφέρει να το πάρεις απο εκεί;
Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρω απο γνωστό μου με κάνα εκατοστάρικο ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απλα ρε παιδι μου επειδη διαβασα για ξεκλειδωμα με βαση ΙΜΕΙ και ειδα διαφορα στο ιντερνετ , θελω βοηθεια για εδω ! γιατι δεν εμπιστευομαι να δώσω λεφτα με paysafe σε αγνωστο για το κλειδι

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ειδα πως υπαρχει λυση και μεσω καλωδιου USB αλλα δεν ξερω τι προγραμμα χρειαζομαι , και αμα γινεται να το κανω και μονος σπιτι , χωρις να πληρωνω !! αλλα ειναι ασφαλεστερο μεσω ΙΜΕΙ

Edited by MihalisMihalakis
Link to comment
Share on other sites

Το "αποκωδικοποιήση" δεν κολλάει.Unlock sim θες.

 

Το Imei το βρισκεις είτε στην συσκευασία,είτε στο πισω μέρος κάτω απο την μπαταρία ή μέσω του μενού .Αυτό χρειάζεσαι.

Αυτός o γνωστός σου δεν μπορεί να το ξεκλειδώσει στην orange?

Καλή,πολύ καλή ,η τιμή.

Link to comment
Share on other sites

ναι ακριβώς , unlock sim θελω , αλλα γινεται να το κανω εδω ? ή υπαρχει τροπος να το κανω μονος μου ?

Ξερει εκεινος ατομα που κανουν μεσω IMEI , αλλα κοστιζει , και γι'αυτο ρωταω μηπως ξερει κανεις κανα τροπο ή προγραμμα , που να μην με κοστίσει , ή να ειναι πιο φθηνα εδω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S5] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...