Jump to content

 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Audiko είναι μια υπηρεσία μέσα από την οποία οι χρήστες μπορούν να κατεβάσουν ringtones για τις συσκεύες τους, μέχρι τώρα δεν υπήρχε κάποια εφαρμογή για Windows Phone η οποία να χρησιμοποιούσε το Audiko.

 

 

 

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/d40194d6-1513-45f8-aa9f-928b9ba49c25?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/083f7293-5d98-48c7-8f55-31f02d39aa65?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/808d23f0-30a9-4569-ab1b-edc099aca7e5?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

 

 

H εφαρμογή διατίθεται δωρεάν. Κατεβαστε την από εδώ

 

 

Θα χαρούμε να ακούσουμε τα σχόλια σας.

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ειναι η πρωτη εφαρμιγη που εκανα ριβιου. εξαιρετικη. το μονο μου θεμα ειναι που δεν μπορω να δω που εχουν αποθηκευτει τα κομματια. κατι και εγινε και ενα 9απο τα 30 που κατεβασα οποτε μικρο ποσοστο), δειχνει να κατεβηκε 2 φορες και θελω να το σβησω αλλα δεν το βρισκω πουθενα στο τηλεφωνο. θα περιμνενε κανεις να εχει εγκατασταθειο στον φαελο ringtones αλλα οχι.

κατα τα αλλα μεγαλη ποικιλια και γενικα πανεμορφη εφαρμογη. ευχαριστουμε.

Link to comment
Share on other sites

ειναι η πρωτη εφαρμιγη που εκανα ριβιου. εξαιρετικη. το μονο μου θεμα ειναι που δεν μπορω να δω που εχουν αποθηκευτει τα κομματια. κατι και εγινε και ενα 9απο τα 30 που κατεβασα οποτε μικρο ποσοστο), δειχνει να κατεβηκε 2 φορες και θελω να το σβησω αλλα δεν το βρισκω πουθενα στο τηλεφωνο. θα περιμνενε κανεις να εχει εγκατασταθειο στον φαελο ringtones αλλα οχι.

κατα τα αλλα μεγαλη ποικιλια και γενικα πανεμορφη εφαρμογη. ευχαριστουμε.

 

Τα τραγούδια αποθηκεύονται κατευθείαν στην λίστα των ringtones του κινητού και δεν εμφανίζονται στον φάκελο ringtones.

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα και σε ευχααριστω για την απαντηση. για κποιο λογο ομως ενα ρινγτοουν μου ειναι διπλο. αν υπηρχε τροπος να το σβησω, θα ηταν τελειο. δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα, just saying.. ευχαριστουμε
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα και σε ευχααριστω για την απαντηση. για κποιο λογο ομως ενα ρινγτοουν μου ειναι διπλο. αν υπηρχε τροπος να το σβησω, θα ηταν τελειο. δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα, just saying.. ευχαριστουμε

 

 

Πήγαινε στην σελίδα των ringtones από ρυθμίσεις > πάτησε το παρατεταμένα > διαγραφή

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

αναγκαστικα να κανω φορματ και να γυρισω στα 8. το μπακαπ δεδομενων στα 8 δεν δουλευει τελεια, οποτε θα περιμενω τα 8.1

 

η ερωτηση μου ειναι η εξης. επειδη δεν αποθηκευονται τα ρινγτοουνς σε καποιον φακελο που μπορουμε να τα τραβηξουμε, μετα απο ριστορ του μπακαπ μας, θα ξαναεμφανιστουν? ή θα πρεπει να τα κατεβασουμε?? γιατι με τοσα βαριεισονς σε καθε ρινγκτοουν, θα ειναι μπερδεμα. επισης, υπαρχει περιπτωση μελλοντικα να σωζονται τα ρινγκτοουνς στο γακελο ringtones του κινητου? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...