Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

resco photo manager και σοβαρο προγραμμα πλοηγησης.

αυτο που ειναι σιγουρο

τα Windows 6.5 δεν μπορουν να εκμεταλευτουν τις δυνατοτητες των συσκευων αυτων.

Ειναι απιστευτη η διαφορα στην επιλογη μικρων στοχων στο σερφαρισμα.

Και ολα αυτα φαινονται σε μια συσκευη που τα τρεχει σαν δευτερο λειτουργικο.

Εχω την εντυπωση οτι η ακριβεια στο taping συναγωνιζεται το iphone.

Θυμάμαι πόσο παιδευόμουν στον opera για να πετύχω το βελάκι του τελευταίου ποστ σε θέματα του φόρουμ και πόσο πιο εύκολα γίνεται με τον browser του android.Και μένα μου μπήκε η ιδέα να προχωρήσω στην αγορά μιας συσκευή με android αλλά έβαλα ένα προσωπικό στοίχημα.Αν το leo με τον τρόπο που λειτουργεί τώρα καταφέρει να βγάλει την ημέρα,χρησιμοποιώντας το με τον τρόπο που το χρησιμοποιώ και στα wm(κλήσεις,ιντερνετ,gps) χωρίς να μου κολλήσει θα μείνω σε αυτό,διαφορετικά θα το δώσω.Μέχρι στιγμής έχω περάσει το 2ο 24ωρο και keep walking απροβλημάτιστα :D Σίγουρα υπάρχουν πράγματα που δε λειτουργούν όπως σε ένα κανονικό android αλλά προς το παρόν ο τρόπος που λειτουργεί στο λεό με ικανοποιεί 100%.

Link to comment
Share on other sites

Βάλτα δίπλα δίπλα και θα δείς οτι δεν ειναι έτσι.

 

Κωστη, μην το λες αυτο γιατι εγω εχω την δυνατοτητα να το κανω και γι αυτο το λεω.

Επειδη τα δουλευω διπλα διπλα.

Οχι το iphone αλλα το ipad εκτός και αν το ipad δεν εχει την ιδια ευαισθισια.

 

Και μην ξεχνας οτι αυτες οι δοκιμες γινονται σε froyo που τρεχουν σε HD2. Φαντασου σε συσκευη που προοριζεται να τρεχει android.

 

Χαιρομαι που απο δευτερα θα εχω στα χερια μου τρεις συσκευες που τρεχουν τα 3 λειτουργικα που μας ενδιαφερουν.

Και το καλο ειναι οτι μπορω να ειμαι αντικειμενικος κριτης γιατι παιρνω πραγματα και απο τα τρια.

 

Να εισαι σιγουρος οτι οσο αγαπω το ipad μου δεν αγαπω τιποτα αλλο. Οποτε αυτο που θα δω θα πω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα την οϑονη το ipad ειναι χειροτερο απο το 3gs μου.

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα την οϑονη το ipad ειναι χειροτερο απο το 3gs μου.

 

και το λεο καλυτερο απο ολα :p

 

αντε γιατι πολυ αερα πηρατε παλι με τα μηλα σας :lol::lol:

 

καλησπερα Κωστη και παιδια:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως δεν το σκεφτήκαμε πρώτοι! Παροχή τηλεφωνικού sex μέσω Face Time. Άντε μετά να δω κάποιον να παραπονιέται για την ευκρίνεια της retina display!

 

http://iappshellas.gr/?p=702

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως δεν το σκεφτήκαμε πρώτοι! Παροχή τηλεφωνικού sex μέσω Face Time. Άντε μετά να δω κάποιον να παραπονιέται για την ευκρίνεια της retina display!

 

http://iappshellas.gr/?p=702

 

ολοι εκει γυρω απο την Apple κανουν και το σκ@το παξιμαδι για το κερδος:O

 

λυπαμαι οσους παρασυρθουν σε τετοιες "συνομιλιες" :cool:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ολοι εκει γυρω απο την Apple κανουν και το σκ@το παξιμαδι για το κερδος:O

 

λυπαμαι οσους παρασυρθουν σε τετοιες "συνομιλιες" :cool:

 

Πάντως η ιστορία μου θυμίζει λίγο κάποιες "δηλώσεις" που είχα ακούσει για τον ερωτικό κινηματογράφο & τα Blu-Ray - περί ποιότητας και άνοδο των πωλήσεων. Με την πολύ καλύ ποιότητα του Face Time, αν η Apple δεν βρει κάποιον τρόπο να το σταματήσει, προβλέπω να γίνεται χαμός!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

λυπαμαι οσους παρασυρθουν σε τετοιες "συνομιλιες" :cool:

 

Και που να δείς τι έχει να γίνει Δημήτρη με τη νέα εφαρμογή, το iPeos. Θα υποστηρίζει και το γυροσκόπιο. :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Και που να δείς τι έχει να γίνει Δημήτρη με τη νέα εφαρμογή, το iPeos. Θα υποστηρίζει και το γυροσκόπιο. :lol:

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

 

Δεν μπορώ να σταματήσω τα γέλια!:lol::lol::lol:

 

Πλάκα στην πλάκα, μην τους βάζεις ιδέες...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από τις χιλιάδες μ@λ@κιούλες "εφαρμογές" που βλέπω στο app store δεν αποκλείω πια τίποτα. :p

Ευτυχώς για την ψυχική μου υγεία έχω πάψει εδώ και καιρό να ασχολούμαι με το τι ανόητα apps βγαίνουν κάθε λίγο και λιγάκι προκειμένου να τ'αρπάξουν. Αναρωτιέμαι, έτσι και φιλτράρει κάποιος το appstore από αυτές στο τέλος θα περισσέψουν άραγε καμμιά χιλιάδα χρήσιμες;

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σαν ιδέα - να χρησιμοποιήσεις το Face Time για phone sex - πρέπει να ομολογήσουμε πως είναι καλή. Μιλάμε για πραγματικά καλή ποιότητα εικόνας και ήχου, και αυτοί οι "πελάτες" το εκτιμούν αυτό!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει σε macro πως τα πάει η camera στο face time. Γιατί αν είναι για phone sex θέλω closeups όχι μόνο μακρινά. :D
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
την καλημερα μου σε ολη την παρεα:)να ρωτησω κατι ασχετο με το θεμα;εληξε η συνδρομη μου στο rapidshare και βλεπω οτι εχει καποιες επιλογες για αγορα με πακετα,εγω κατεβαζω περιπου 5 giga,ποιο πακετο πρεπει να παρω;ευχαριστω:)
Link to comment
Share on other sites

αυριο θα ανεβω ολυμπο(ελπιζω μυτικα)ελπιζω να σας ποσταρω απο εκει!και θα ανοιξω το wi fi router του λεοντα να εχει free wi fi ολη η χωρα.οποτε αν ειστε εκτος σπιτιου και δειτε λεο free hotspot μπειτε αφοβα εγω θα ειμαι.μεχρι και ο μιχαλης απο κρητη θα με πιανει!για να μην πω και ο ελ(galaxy)κωστας!!!!!καλα ο ktsak θα κατεβαζει και αρχεια μεσω του λεο μου χα χα καλημερα απο την γαυροκρατουμενη κατερινη!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα!

 

Γιάννη τι λέει το εργαλείο;;; :lol:

 

Τόλη... ρίξε μια ματιά για κανένα βενζινάδικο σε Λάρισα μεριά!!! :lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

την καλημερα μου σε ολη την παρεα:)να ρωτησω κατι ασχετο με το θεμα;εληξε η συνδρομη μου στο rapidshare και βλεπω οτι εχει καποιες επιλογες για αγορα με πακετα,εγω κατεβαζω περιπου 5 giga,ποιο πακετο πρεπει να παρω;ευχαριστω:)

 

Το μικρότερο!

 

Γιάννη, το πακέτο που έχει 5 ευρώ και 400 rapids σου βγάζει 4 μήνες.

Αυτό γιατί κάθε μήνα σου αφερεί 99 rapids απο το λογαριασμό σου.

Αυτό με τα 10 ευρώ θα σου βάλει 10 μήνες κτλ

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλημέρα στην παρέα!

 

Γιάννη τι λέει το εργαλείο;;; :lol:

 

Τόλη... ρίξε μια ματιά για κανένα βενζινάδικο σε Λάρισα μεριά!!! :lol::lol::lol:

το παλευω γιωργο!!!πολυ διαβασμα ριχνω ρε παιδι μου:p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα!

 

Γιάννη τι λέει το εργαλείο;;; :lol:

 

Τόλη... ρίξε μια ματιά για κανένα βενζινάδικο σε Λάρισα μεριά!!! :lol::lol::lol:

 

ειμαι κατερινη βρε και βρηκα εβαλα πανφθηνη!!!!!1,76:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ειμαι κατερινη βρε και βρηκα εβαλα πανφθηνη!!!!!1,76:lol::lol::lol:

 

Το ξέρω ότι είσαι Κατερίνη, όταν ανέβεις στον Όλυμπο θέλω να ρίξεις μια ματιά προς τα κάτω μπας και βρούμε κάτι!!! :lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους:)

 

το θεμα με την βενζινη μας εχει πεθανει ολους...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα! Έχουμε κανένα νεότερο σχετικά με την συνέχιση της απεργίας από τους οδηγούς βυτιοφόρων δημόσιας χρήσης? Όχι τίποτα άλλο δηλαδή αλλά την άλλη Κυριακή ξεκινάνε οι διακοπές και δεν λέει να μην υπάρχει σάλιο για βενζίνη.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα! Έχουμε κανένα νεότερο σχετικά με την συνέχιση της απεργίας από τους οδηγούς βυτιοφόρων δημόσιας χρήσης? Όχι τίποτα άλλο δηλαδή αλλά την άλλη Κυριακή ξεκινάνε οι διακοπές και δεν λέει να μην υπάρχει σάλιο για βενζίνη.

 

Σάλιο δεν υπάρχει. Και όχι τίποτα άλλο, αλλά σκόπευα φέτος να χρησιμοποιήσω το αυτοκίνητο για να φτάσω στον προορισμό. Μάλλον δεν με βλέπω!!! :ninja:

 

 

Καλησπέρα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχουν πάρει πρέφα οι iphon-άδες εδώ, αλλά έχει κυκλοφορήσει στο AppStore το MLS Destinator (προσοχή - όχι το Destinator 9), το οποίο έχει χάρτες GI μέσα για Ελλάδα. Η καλύτερη λύση για Ελλάδα αυτή τη στιγμή από πλευράς κάλυψης, αλλά ακριβό (49.99 ευρώ).
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχουν πάρει πρέφα οι iphon-άδες εδώ, αλλά έχει κυκλοφορήσει στο AppStore το MLS Destinator (προσοχή - όχι το Destinator 9), το οποίο έχει χάρτες GI μέσα για Ελλάδα. Η καλύτερη λύση για Ελλάδα αυτή τη στιγμή από πλευράς κάλυψης, αλλά ακριβό (49.99 ευρώ).

 

Το έχω διαβάσει μερικές μέρες (και μάλιστα πρώτη φορά το διάβασα σε forum τηλεοράσεων:lol:)! Δεν μου κίνησε την περιέργεια, παρά μόνο να δω το interface του και αν έχει αναβαθμιστεί έστω και λίγο! ;)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι μέχρι να βγει το Don't Panic το MLS Destinator στο θέμα χάρτη δε συγκρίνεται...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...